Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika

[es] :: Vodič za emigraciju :: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika

Strane: << < .. 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 3897750 | Odgovora: 13727 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Jesen123
Beograd

Član broj: 318782
Poruke: 14
*.dip0.t-ipconnect.de.



+18 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika02.11.2013. u 09:35 - pre 127 meseci
Za ja_ns
registrovao sam se pre dva dana i ne mogu da saljem poruke.
Video sam tvoju poruku. Isto je tako i kod mene
 
Odgovor na temu

panadol
...

Član broj: 315177
Poruke: 66



+91 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika02.11.2013. u 09:54 - pre 127 meseci
Citat:
Urke981:
Ko je dobre volje i zna Madjarski jezik ako moze ovo da prevede za nas neupucene da barem imamo nesto da kazemo kada odemo da predamo papire ali bez koriscenja online recnika posto to nepali

1.Dobar dan, ja se izvinjavam da li mozete da me uputite na kancelariju gde se predaju dokumenta za dobijanje dvojnog Madjarskog drzavljanstva,
2. Dobar dan dolazim iz Srbije i dosao sam da predam dokumenta za dobijanje dvojnog madjarskog drzavljanstva

ovde postoje ljudi koje vraćaju sa zakletve jer još nemaju nivo jezika dovoljan koji je određeni konzul zamislio da treba da bude dovoljan, a ti misliš da dobiješ državljanstvo sa dve nabubane rečenice? :D

važi ;)
 
Odgovor na temu

kamicak

Član broj: 38051
Poruke: 630
..178.212.adsl.dyn.beotel.net.



+156 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika02.11.2013. u 13:08 - pre 127 meseci
I ti si za mesec i po dana sam uz pomoć jednog drugara sa facebook-a naučio da prepoznaš sva ova pitanja, i da odgovoriš na njih?!
Ma 'ajte molim vas..........
 
Odgovor na temu

shejtan-

Član broj: 313682
Poruke: 46
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+57 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika02.11.2013. u 13:57 - pre 127 meseci
Ni ja neverujem u tu priču ja dest godina slušam i učim polakako od supruge i nerazumem pola pogotovo ako dvoje madjara priča a da neko nači da prodje interviju za mesec ipo dana taj je stvarno genije,misilim da je ovo bila priča sa posrednikom.Sam da naučiš madjarski preko interneta i da prodješ legalno interviju i onaj pre prvog marta ravono je nuli da se nelazemo to znaju svi koji su pokušali učti jezik.Znati odgovorti na dvadest pitanja to nije znati jezik.Par godina treba da bih naučio jezik da bih se moglo reći da znaš a za mesec ipo dana ne mozeš ništa.Neželim sa nikim da se raspravljam ovo je moje privatno mišljenje i neka tako ostane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Odgovor na temu

kamicak

Član broj: 38051
Poruke: 630
..178.212.adsl.dyn.beotel.net.



+156 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika02.11.2013. u 14:12 - pre 127 meseci
I kako si odgovorio na "koliko sam putovao do Moke" toj teti u Segedinu?
 
Odgovor na temu

cistunac

Član broj: 317646
Poruke: 10



+45 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika02.11.2013. u 14:24 - pre 127 meseci
Citat:
kamicak:
I ti si za mesec i po dana sam uz pomoć jednog drugara sa facebook-a naučio da prepoznaš sva ova pitanja, i da odgovoriš na njih?!
Ma 'ajte molim vas..........


Igen,mindenkeppen! Szeretnem tudni hogy meg e felel a magyar nyelvi tudomanyom?
 
Odgovor na temu

agora11

Član broj: 306713
Poruke: 499



+803 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika02.11.2013. u 14:25 - pre 127 meseci
Citat:
kamicak: I kako si odgovorio na "koliko sam putovao do Moke" toj teti u Segedinu?


Hahah. Pritom sta je uopste "Moka"? Satrovacki madjarski za Mako?!
 
Odgovor na temu

cistunac

Član broj: 317646
Poruke: 10



+45 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika02.11.2013. u 14:35 - pre 127 meseci
Citat:
kamicak:
I kako si odgovorio na "koliko sam putovao do Moke" toj teti u Segedinu?


Hahha, elnézést, elfelejtettem...

Slao sam pitanja prijatelju pa sam greskom ostavio Moka, a samo sam prekopirao na forum (nije cak dobro ni napisano)... Trebao sam ici u Mako i vezbao sam se za Mako, ali sam ipak otisao u Segedin...

Makó gyönyorü varos, valamint a Magyarorszag is.

Ali sam ipak otisao u Segedin, a Mako mi je stalno u glavi jer sam se spremao za Mako...

 
Odgovor na temu

cistunac

Član broj: 317646
Poruke: 10



+45 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika02.11.2013. u 14:36 - pre 127 meseci
Citat:
agora11:
Citat:
kamicak: I kako si odgovorio na "koliko sam putovao do Moke" toj teti u Segedinu?


Hahah. Pritom sta je uopste "Moka"? Satrovacki madjarski za Mako?!


Igaza van, hahaha
 
Odgovor na temu

cistunac

Član broj: 317646
Poruke: 10



+45 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika02.11.2013. u 14:38 - pre 127 meseci
Citat:
kamicak:
I ti si za mesec i po dana sam uz pomoć jednog drugara sa facebook-a naučio da prepoznaš sva ova pitanja, i da odgovoriš na njih?!
Ma 'ajte molim vas..........

Evo ti pitaj a ja cu odgovarati... Rendben?
 
Odgovor na temu

cistunac

Član broj: 317646
Poruke: 10



+45 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika02.11.2013. u 14:44 - pre 127 meseci
Sve u svemu, kad covek zeli da pomogne drugima na ovom forumu svi me napadaju, ja sam veca budaletina sto uopste bilo sta pisem na forumu !

Bocsasson meg... Szeretnek tanulni magyarul a csaladom veget. Viszont latasra
 
Odgovor na temu

panadol
...

Član broj: 315177
Poruke: 66



+91 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika02.11.2013. u 14:46 - pre 127 meseci
Citat:
shejtan-:
Par godina treba da bih naučio jezik da bih se moglo reći da znaš a za mesec ipo dana ne mozeš ništa.Neželim sa nikim da se raspravljam

upravo tako...a nekom ni ceo život nije dovoljan pa ne zna ni u maternjem jeziku pravilno da koristi glagol ja bih, ti bi, ni sa kim i ne želim, zamisli kako bi takve iste greške bile tek u mađarskom :D
 
Odgovor na temu

cistunac

Član broj: 317646
Poruke: 10



+45 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika02.11.2013. u 14:58 - pre 127 meseci
panadol...


Ja - Én
Ti - Te
On/ona – Ő
Meni - Nekem
Tebi – Neked
Moj – Enyém
Tvoj – Tiéd
Mi - Mi
Vi – Ti
Oni/one – Ők
Mene – Engem
Tebe – Téged
Njemu/Njoj – Neki
Nama – Nekünk
Vama – Nektek
Njima – Nekik
Njegov/Njen – Övé
Njega/Nju - Őket
Nas – Miénk
Vas – Tiétek
Njihov – Övéké
Ovaj,Taj,Ta – Ez
Onaj,Ti,Te – Az
Ovi – Ezek
Oni – Azok

Pa zar za to treba godina dana???
 
Odgovor na temu

agora11

Član broj: 306713
Poruke: 499



+803 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika02.11.2013. u 15:01 - pre 127 meseci
Te tetted e tettetett tettet? Te tettetett tettek tettetett tettese, te! :)
 
Odgovor na temu

Urke981
nezaposlen

Član broj: 318801
Poruke: 5
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika02.11.2013. u 15:22 - pre 127 meseci
Nisi razumeo niko ne ide sa dve naucene recenice to me zanima kao suvog pocetnika posto bih to bila prva stvar koju bih morao da kazem, a ti si odlutao sa teme koliko si ucio ? pa neznas ovo da prevedes ... hahahaha ja bih te oborio na keca !
 
Odgovor na temu

beogradgrad
beograd

Član broj: 317700
Poruke: 9
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika02.11.2013. u 16:28 - pre 127 meseci
KORISNA INFORMACIJA:


Gospodja po imenu Erzebet Simoni iz Beceja koja navodno vodi preko veze,NEMA VEZU tj. nikakav dogovor sa sluzbenicama.Vodi vas na blef,ako prodje-prodje I nagovesti da ponesete prikladan poklon.
Klasicna prevarantkinja,pazite se!!!
 
Odgovor na temu

Mia_Mia

Član broj: 306582
Poruke: 145
*.dynamic.sbb.rs.



+130 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika02.11.2013. u 16:41 - pre 127 meseci
Neko je spominjao sudskog tumaca iz Backe Topole cini mi se, ne secam se tacno, da li neko mozda zna koja je cena prevoda dokumenata i neki kontakt?
 
Odgovor na temu

Urke981
nezaposlen

Član broj: 318801
Poruke: 5
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika02.11.2013. u 16:50 - pre 127 meseci
Ko je dobre volje i zna Madjarski jezik ako moze ovo da prevede, posto nemogu nikako ovo da uklopim a da se rezonuje, Madjarski ucim ali nemam kes za casove pa koristim net,

1.Dobar dan, ja se izvinjavam da li mozete da me uputite na kancelariju gde se predaju dokumenta za dobijanje dvojnog Madjarskog drzavljanstva,
2. Dobar dan dolazim iz Srbije i dosao sam da predam dokumenta za dobijanje dvojnog madjarskog drzavljanstva



ovo je moj prevod
1. jo napot , birom e mekerni hogy utasicson a irodaba ahol birom atadni a magyar alompolgarsag honositasat
2.jo napot Szerbijabol erkezek es szeretnem atadni a kervenyt a magyar alompolgarsagra


ali mi se nesto ne rimuje ne znam gde da dodam dodatke:öiúáéőű

pa ako je neko dobre volje neka mi ispravi ili uradi bolje,

Zamolio bih hejtere da me zaobidju
 
Odgovor na temu

dejanab92
subotica

Član broj: 315762
Poruke: 248
*.adsl.eunet.rs.



+398 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika02.11.2013. u 18:11 - pre 127 meseci
Citat:
Urke981:
Ko je dobre volje i zna Madjarski jezik ako moze ovo da prevede, posto nemogu nikako ovo da uklopim a da se rezonuje, Madjarski ucim ali nemam kes za casove pa koristim net,

1.Dobar dan, ja se izvinjavam da li mozete da me uputite na kancelariju gde se predaju dokumenta za dobijanje dvojnog Madjarskog drzavljanstva,
2. Dobar dan dolazim iz Srbije i dosao sam da predam dokumenta za dobijanje dvojnog madjarskog drzavljanstva



ovo je moj prevod
1. jo napot , birom e mekerni hogy utasicson a irodaba ahol birom atadni a magyar alompolgarsag honositasat
2.jo napot Szerbijabol erkezek es szeretnem atadni a kervenyt a magyar alompolgarsagra


ali mi se nesto ne rimuje ne znam gde da dodam dodatke:öiúáéőű

pa ako je neko dobre volje neka mi ispravi ili uradi bolje,

Zamolio bih hejtere da me zaobidju


1. Jó napot, elnézést kérek, meg tudná e mutatni merre van az iroda ahol át tudom adni a kettős állampolgársághoz szükséges papirokat?
2. Jó napot, Szerbiából jöttem és szeretném átadni a kettős állampolgársághoz szükséges dokumentumokat

Eto,to ti je 100% tacan prevod, ako ti treba jos neka pomoc oko jezika samo pitaj,moze i na pp,ja sam okruzena madjarima pa sam zamilila prijateljicu da prevede ove dve recenice a njoj je madjarski maternji jezik. :)
Ne razumem sta ste nasli pametovat,ovde je svako kome treba pomoc a ne da sprdate kad je neko ustvari zatrazi,kad ste toliko pametni sto ne napisete prevod,i sta cete uopste ovde,naravno da ovde skoro niko ne znam bas dobro madjarski,svako gleda da dobije drzavljanstvo jednostavnije i sa manje problema. Eto kakav smo narod prvi kad treba sprdat a zadnji kad treba pomoc. Cast izuzetcima kojih stvarno ima na ovom sajtu. Ali ima i onih koji dodju pa se samo izivljavaju i misle da su pametniji a ustvari su daleko od pametnih.


 
Odgovor na temu

Urke981
nezaposlen

Član broj: 318801
Poruke: 5
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika02.11.2013. u 23:22 - pre 127 meseci
Citat:
dejanab92: 1. Jó napot, elnézést kérek, meg tudná e mutatni merre van az iroda ahol át tudom adni a kettős állampolgársághoz szükséges papirokat?
2. Jó napot, Szerbiából jöttem és szeretném átadni a kettős állampolgársághoz szükséges dokumentumokat

Eto,to ti je 100% tacan prevod, ako ti treba jos neka pomoc oko jezika samo pitaj,moze i na pp,ja sam okruzena madjarima pa sam zamilila prijateljicu da prevede ove dve recenice a njoj je madjarski maternji jezik. :)
Ne razumem sta ste nasli pametovat,ovde je svako kome treba pomoc a ne da sprdate kad je neko ustvari zatrazi,kad ste toliko pametni sto ne napisete prevod,i sta cete uopste ovde,naravno da ovde skoro niko ne znam bas dobro madjarski,svako gleda da dobije drzavljanstvo jednostavnije i sa manje problema. Eto kakav smo narod prvi kad treba sprdat a zadnji kad treba pomoc. Cast izuzetcima kojih stvarno ima na ovom sajtu. Ali ima i onih koji dodju pa se samo izivljavaju i misle da su pametniji a ustvari su daleko od pametnih.





HVALA Dejana ! nisam nikako uspeo da sastavim kako treba, tebi stvarno svaka cast ako svracas do bgd a i zatrebati bilo kakva pomoc oglasi se, POZDRAV
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika

Strane: << < .. 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 3897750 | Odgovora: 13727 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.