Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kina donosi zakon kojim ogranicava kupovinu Windows-a

[es] :: Advocacy :: Kina donosi zakon kojim ogranicava kupovinu Windows-a

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 15274 | Odgovora: 106 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dejan Lozanovic
Dejan Lozanovic
Beograd

Član broj: 691
Poruke: 2325
*.vdial.verat.net

Jabber: null@elitesecurity.org
Sajt: speedy-order.com


+75 Profil

icon Re: Kina donosi zakon kojim ogranicava kupovinu Windows-a08.03.2004. u 13:43 - pre 245 meseci
Citat:
degojs:
E tu je dakle taktiku Deki uzeo: instalira Gentoo devojkama, a to se oduži.. sve do jutra :)

Nego imas li mozda kojim slucajem mladju sestru da joj instaliram linux ocas posla :), videces bice devojka zadovoljna sa novim operativnim sistemom :)
 
Odgovor na temu

VRider
Marković Damir
(BGD/SD Karaburma)/Pirot

Član broj: 1510
Poruke: 4132
195.252.107.*

Jabber: damirm | gmail | com
ICQ: 134002435


+13 Profil

icon Re: Kina donosi zakon kojim ogranicava kupovinu Windows-a08.03.2004. u 15:33 - pre 245 meseci
@degojs: postoje updatovi za linux na svako par dana, ali ako ih ne instaliras nikom nista. Uglavnom su u pitanju ispravke minornih bagova. Ja u zivotu nisam skinuo update, pa mi nista nije restartovalo komp ili picio CPU 100%. (Poznato?)
KDE kic? Niko te ne tera da ga koristis. Stavi sta hoces. A sta ja da radim sa odvratnim windows temama? Ne znam da li je gora ona classic (shit) ili ova nova "travnata".
A ti, Lozanovicu, nemoj da udaras tako nisko. Pored tolikih izrecenih gluposti, ti se uhvati za sestru.
JaFreelancer.com
 
Odgovor na temu

Dejan Lozanovic
Dejan Lozanovic
Beograd

Član broj: 691
Poruke: 2325
*.vdial.verat.net

Jabber: null@elitesecurity.org
Sajt: speedy-order.com


+75 Profil

icon Re: Kina donosi zakon kojim ogranicava kupovinu Windows-a08.03.2004. u 16:10 - pre 245 meseci
Citat:
VRider:
A ti, Lozanovicu, nemoj da udaras tako nisko. Pored tolikih izrecenih gluposti, ti se uhvati za sestru.


O boze al ste svi vi perverzni i stavrno ne znam na sta vi aludirate, ja bi devojci samo stavio pingvina tj instalirao linux
 
Odgovor na temu

Dragi Tata
Malo ispod Kanade

Član broj: 1958
Poruke: 3906
199.171.112.*



+6 Profil

icon Re: Kina donosi zakon kojim ogranicava kupovinu Windows-a08.03.2004. u 16:20 - pre 245 meseci
Dimkoviću, hoćeš li da tolerišeš ovakve stvari na forumu?

A Lozanovića posle ovakvih prostačkih ispada ubacujem na svoju internu "ignore" listu.
 
Odgovor na temu

axez

Član broj: 1021
Poruke: 1388
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Kina donosi zakon kojim ogranicava kupovinu Windows-a08.03.2004. u 16:51 - pre 245 meseci
mmmmm...sestre...ovaj Linux....:)
C c c c c c, sto se ljuti ovaj DT?
Nista Dejan nije rekao lose...to sto DT ima prljavu mastu pa pomisli svasta to je njegov problem. Iskvarila te ta Amerika dragi tata....:)
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Kina donosi zakon kojim ogranicava kupovinu Windows-a08.03.2004. u 17:22 - pre 245 meseci
Deki,
sestru nemam (ni mlađu ni stariju), ništa od svega.
E sad, da i ja malo budem u tom fazonu: ako ti imaš sekanu (nije bitno da l' je mlađa ili starija), pitaj je da li više voli "pingvina" ili "longhorn-a"? :)

Citat:
VRider:
Ja u zivotu nisam skinuo update, pa mi nista nije restartovalo komp ili picio CPU 100%. (Poznato?)


Nemaš ti ni ilegalnog softvera i ostalog, je li tako? :) Osim ako ne računamo da je Linux praktično u neprestanom procesu krpljenja, počevši baš od kernela, zar ne?
Što se tiče CPU 100% - šta da ti kažem osim da ne umeš da koristiš Windows - najbolje da se držiš Linuxa. Bilo bi i čudno da ti CPU u Linuxu bude značajnije opterećen kad, kako sam reče, vreme provodiš u "ponekad frustrirajućoj komandnoj liniji".
A o tome koliko su brza grafička okruženja (bar KDE i GNOME) na Linuxu.. ne znam brate, ali meni je to sve radilo mnooogo sporije od Windowsa onda kad sam probao RH9. Počevši sa prostim pokretanjem programa.
Citat:
KDE kic? Niko te ne tera da ga koristis. Stavi sta hoces.

Pa šta da čovek stavi? Ona neka okruženja koja kad staviš ne znaš koji pije a koji plaća? Radili ih Pera i Žika u podrumu - jes', baš su cool. Komandna linija.. max. Frustrirajuće? Pa šta da radiš.. sam si odlučio tako.
Što se GNOME tiče, sam znaš kakvo mi je iskustvo u vezi instaliranja podrške za mp3 u RH9. Ništa nije moglo dok baš ti nisi savetovao šta da se uradi, o čuda li neviđenog, iz komandne linije. Zaključak izvuci sam.
Kao što meni Deki onomad reče: "Počni da učiš Linux, taman za jedno 5-10 godina će ti trebati.." ne videći da ako se i desi da za 5-10 godina stavim Linux, elegantno ću preskočiti praktičo 10-15 godina mrljavljenja po tekstualnim fajlovima i komandnoj liniji. Neki ljudi vole da se muče.. valjda misle da su pametniji zbog toga.
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net



+7176 Profil

icon Re: Kina donosi zakon kojim ogranicava kupovinu Windows-a08.03.2004. u 19:29 - pre 245 meseci
E ljudi.. dosta...

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Kina donosi zakon kojim ogranicava kupovinu Windows-a

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 15274 | Odgovora: 106 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.