Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako zabraniti Update nad jednim poljem u tabeli (kroz formu)

[es] :: Access :: Kako zabraniti Update nad jednim poljem u tabeli (kroz formu)

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6308 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Okram_marko
Travnik

Član broj: 15736
Poruke: 445
*.tel.net.ba.



Profil

icon Re: Kako zabraniti Update nad jednim poljem u tabeli (kroz formu)13.04.2010. u 21:44 - pre 170 meseci
Eeejjjjj ma legenda si!

Svaka ti dala! :P hehehehe Svaka cast, ovo ce da mi ulijepsa zivot. To je upravo ono sto mi treba. EEEEEEExxxtraaa! Fantasticno!
E sad cu da procackam i da iskoristim na svojoj bazi. Nadam se da ce sve lijepo raditi. Vidjet cemo.

Thanks man!
..::Photography::..
 
Odgovor na temu

Miki2013
Sarajevo

Član broj: 313952
Poruke: 69



+2 Profil

icon Re: Kako zabraniti Update nad jednim poljem u tabeli (kroz formu)06.05.2013. u 22:44 - pre 133 meseci
Citat:
 Evo ti ponovo jedan primer, pa malo pogledaj kako to funkcioniše (dugme ISPRAVKA radi samo za jedno polje na formi).
Dalje bi trebao da se snađeš i sam.
Ako zapne pitaj...


Svaka cast!
Obzirom da i moja baza treba da radi u visekorisnickom okruzenju, ova mjera zastite od "slucajne" greske je potpuno rijesena.

Citat:
Običnom korisniku ("Operater" ?) sakriješ dugme ISPRAVKA (... .Visible = False)


Ovaj PS sam odlucio da ne koristim, vec sam to rijesio eventom On_change da mi zabiljezi ko je "krivac" u posebnoj tabeli i to se smatra "namjernom" greskom zahvaljujuci ovom tvom primjeru.

P.S. Imam nacina da ispravim "gresku" jer se ovi isti podaci vode na drugom mjestu u pisanoj formi, dovoljan je samo jedan telefonski poziv

Hvala mnogo!
 
Odgovor na temu

[es] :: Access :: Kako zabraniti Update nad jednim poljem u tabeli (kroz formu)

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6308 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.