Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dokaz da je kokain stetan za mozak... Jos malo MSFT marketinga

[es] :: Advocacy :: Dokaz da je kokain stetan za mozak... Jos malo MSFT marketinga

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11

[ Pregleda: 34378 | Odgovora: 202 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Dokaz da je kokain stetan za mozak... Jos malo MSFT marketinga10.11.2009. u 20:29 - pre 175 meseci
^
Da, pa ne vidim šta je problem jer sam pojasnio već da su mlađi i žene izuzeti i zašto.

Ovo ti ponavljam već koji put?

Jbte :-(


Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Član broj: 314
Poruke: 8632
79.101.175.*



+2789 Profil

icon Re: Dokaz da je kokain stetan za mozak... Jos malo MSFT marketinga10.11.2009. u 20:31 - pre 175 meseci
Vidi, stvarno se Mac-ov procenat prepolovio.

Pa, vidiš, ni ja nemam problema sa zloćudnim softverom, a ne koristim ni antiviruse, ni fajervol, ali znam ljude koji tvrde da im to treba, kao i one što se povremeno inficiraju (sad je ovaj svinjski grip aktuelan).
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Član broj: 314
Poruke: 8632
79.101.175.*



+2789 Profil

icon Re: Dokaz da je kokain stetan za mozak... Jos malo MSFT marketinga10.11.2009. u 20:37 - pre 175 meseci
Vidiš, već smo na jednoj temi zaključili da je npr. Kurt Gedel bio debilčina, jer se bavio nekim grozno teškim stvarima, koje malo para donose, umesto da je izabrao lakši put do kudikamo lagodnijeg života.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Dokaz da je kokain stetan za mozak... Jos malo MSFT marketinga10.11.2009. u 20:45 - pre 175 meseci
Citat:
Pa, vidiš, ni ja nemam problema sa zloćudnim softverom, a ne koristim ni antiviruse, ni fajervol, ali znam ljude koji tvrde da im to treba, kao i one što se povremeno inficiraju (sad je ovaj svinjski grip aktuelan).


Dobro, pa? Besplatnih i kvalitetnih antivirusa imaš. I rade OK posao. U čemu je problem?

Itd.
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Član broj: 314
Poruke: 8632
79.101.175.*



+2789 Profil

icon Re: Dokaz da je kokain stetan za mozak... Jos malo MSFT marketinga10.11.2009. u 21:01 - pre 175 meseci
To što to meni nije problem, ne znači da nije drugima.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Član broj: 139340
Poruke: 5571
*.static.isp.telekom.rs.

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Dokaz da je kokain stetan za mozak... Jos malo MSFT marketinga10.11.2009. u 21:07 - pre 175 meseci
Jao čoveče, ovde su rasprave ludnica :D


 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Dokaz da je kokain stetan za mozak... Jos malo MSFT marketinga10.11.2009. u 21:32 - pre 175 meseci
Citat:
To što to meni nije problem, ne znači da nije drugima.


Kojim to nekim? Oni što ih ima preko 92%? Otkud ih toliko, sa svim tim alternativama, kad je toliki problem..?!

A neki svesno skidaju warez, pa ako popiju par virusa na kraju, svesno urade full restore i teraj dalje.

In any case.. ako nije tebi problem.. ne smaraj onda :)
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Član broj: 314
Poruke: 8632
79.101.175.*



+2789 Profil

icon Re: Dokaz da je kokain stetan za mozak... Jos malo MSFT marketinga10.11.2009. u 22:33 - pre 175 meseci
OK, meni je problem, jer sam ove godine morao dva puta prijateljici da čistim komp.

Da ljudima to nije problem, ne bi nabavljali AV, FW i slične programe. Lakše je ne misliti o tome.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Član broj: 314
Poruke: 8632
79.101.175.*



+2789 Profil

icon Re: Dokaz da je kokain stetan za mozak... Jos malo MSFT marketinga10.11.2009. u 22:36 - pre 175 meseci
E, da, ako ti je MacOS X toliko loš, mora da si pglu (kao što nekad neko nešto slično reče). Neće tebi pomoći no Windows, ni Linux, ni MacOS X.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Dokaz da je kokain stetan za mozak... Jos malo MSFT marketinga10.11.2009. u 23:27 - pre 175 meseci
Citat:
OK, meni je problem, jer sam ove godine morao dva puta prijateljici da čistim komp.


Nisi ti nju jeb'o, to je znači problem. Da jesi, pevao bi ti i isključio i firewall i av kod nje, pa te eto opet za par meseci.. :)

Ja sam uvek rado koleginicama pomagao, da se ne lažemo :-) Ako je bila neka loša, lepo kažem: "Snajka, zovi ti Neđeljka.." :)

Citat:
Da ljudima to nije problem, ne bi nabavljali AV, FW i slične programe. Lakše je ne misliti o tome.


Ne vidim zašto je to problem nabaviti (AV)? Mnogo komplikovano? Skupo? Firewall i "slično".. to već ima u Windowsu. Ako to ne znaš, pa kako ti onda opravljaš Windows tim drugaricama? LOL Jasno, jasno... :)

Sigurno mi je lakše skinuti besplatan AV nego kupovati još jedan sistem pa se cimati tamo-amo.. druga particija, treća virtuelna mašina.. :)

Citat:
E, da, ako ti je MacOS X toliko loš, mora da si pglu (kao što nekad neko nešto slično reče).


Lošiji je od Windowsa, a kad se uračuna i cena hardvera, onda tek nema priče. OSX je lošiji i od Linuxa, s obzirom da je ovaj besplatan i radi na svakom PCju. A i jedan i drugi su marginalci za desktop upotrebu.

Citat:
Neće tebi pomoći no Windows, ni Linux, ni MacOS X.


Pomoć nisam ni tražio, u sreći i veselju koristim Win već godinama. I drugi sistemi mi ne trebaju.



[Ovu poruku je menjao degojs dana 11.11.2009. u 01:24 GMT+1]
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

calimero
calimero

Član broj: 14608
Poruke: 415



+34 Profil

icon Re: Dokaz da je kokain stetan za mozak... Jos malo MSFT marketinga11.11.2009. u 00:23 - pre 175 meseci
Citat:
Koji posao? Da je to tako, ne bi calimero ovde terao Windows pod Parallels.

moram da palim usrani Windows samo zbog online bankinga!

da smrdljivi Micro$oft nije pravio paralelne standarde za sve zivo danas ne bih uopste morao da palim sWinjdows...

...ili bih mogao jednostavno da promenim banku... - ipak mogu da prezivim 3,5 minuta windowsa dnevno
 
Odgovor na temu

xtraya
Vladanko Vladanovic
Belgrado

Član broj: 323
Poruke: 1011
85.222.163.*

ICQ: 6072593


+49 Profil

icon Re: Dokaz da je kokain stetan za mozak... Jos malo MSFT marketinga11.11.2009. u 00:59 - pre 175 meseci
Degejs
Citat:
Ne vidim zašto je to problem nabaviti (AV)? Mnogo komplikovano? Skupo? Firewall i "slično".. to već ima u Windowsu. Ako to ne znaš, pa kako ti onda opravljaš Windows tim drugaricama? LOL Jasno, jasno... :)


Niko ne spori da je AV laganica nabaviti (trazi "kasperski rapidshare" ili "nod32 rapidshare" na googel-u i eto ti tuce linkova)

Svrha degejs.... SVRHA ... chemu AV sluzi? Za krpljenje windows korozije? Divno...

Ovo za FW si u pravu... onaj xp-ovski radi posao odlicno
Za divno chudo ova Win7 vozika opusteno, samo mi ebank ne radi a sve je lepo instalirao u IE
Hmmm , na VIP-u 3G preko iphone-a 2,6 Mbps DL i 1,4 UP ...
 
Odgovor na temu

newtesla
Aleksander Segedi
CEO / owner
Tim011 Digital doo
N 44.69344 - E 20.38175

Član broj: 147164
Poruke: 1532
dynamic-78-30-128-46.adsl.eunet.rs.

Sajt: www.knjigovodja.in.rs


+404 Profil

icon Re: Dokaz da je kokain stetan za mozak... Jos malo MSFT marketinga11.11.2009. u 02:16 - pre 175 meseci
@degojs, nedeljko....

Vama treba izgovor u vidu syebanog kompa da bi ste se zavukli u čaršaF drugarici??? ...ccc...

A što se tiče diskusije Mac/Win/Lin/Bsd/*nix/krofna/kupus....

Alat koji radi zadovoljavajuće, na hardveru koji imam, a pritom i košta malo, ili nimalo, je alat vredan mog vremena.

Sve ostalo u recycle bin.
Kad, tokom pravljenja Nes kafe, umesto da uzmeš mleko iz friza tamo ustvari staviš Nes konzervu - shvatiš koliko je multitasking za*ebana i pipava rabota :)
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Dokaz da je kokain stetan za mozak... Jos malo MSFT marketinga11.11.2009. u 02:45 - pre 175 meseci
@newtesla
Citat:
Vama treba izgovor u vidu syebanog kompa da bi ste se zavukli u čaršaF drugarici??? ...ccc...

^U moje vreme Mac nije bio ništa cool, pa smo se svakako snalazili :) Jasno, takvi manekeni kao ti nikad nisu morali takvim fazonima da se služe: tebi one same dolazile/dolaze, cimaju te, skidaju se na ulici kad te vide, bacaju gaćice na tebe... :) Pa ti si NewTesla; jasno, jasno genijalac.. LOL


Nego, u diskusiju počinju da se uključuju šampioni kao xtraja, bojim se da je svaka smislena rasprava završena :-) Da se kladimo da ima Mac ili bar iPhone? :) I šta preporučuje: warez sa rapidshare-a :))) xexe..


Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
93.87.100.*



+7 Profil

icon Re: Dokaz da je kokain stetan za mozak... Jos malo MSFT marketinga11.11.2009. u 02:58 - pre 175 meseci
Citat:
E, da, ako ti je MacOS X toliko loš, mora da si pglu

Ne bre, Nedeljko, nije on loš, to je model za žene.
Sve one prema kablovima i bilo kojim vrstama žica,
jednostavno imaju mnogo više nerazumevanja od nas muškaraca... i to je milion puta dokazano.
__________________________
Citat:
Vama treba izgovor u vidu syebanog kompa da bi ste se zavukli u čaršaF drugarici???

Ako je to jedini način sa 'drugaricom' i ako je drugarica mnogo dobra - naravno.
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
93.87.100.*



+7 Profil

icon Re: Dokaz da je kokain stetan za mozak... Jos malo MSFT marketinga11.11.2009. u 03:11 - pre 175 meseci
Bajduej, zašto se M$ nije setio da unajmi ovog lika kao producenta ili scenaristu za njihovu reklamu?
100% bi povećao usage bing endžina.

 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Član broj: 139340
Poruke: 5571
*.static.isp.telekom.rs.

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Dokaz da je kokain stetan za mozak... Jos malo MSFT marketinga11.11.2009. u 03:26 - pre 175 meseci
How to dress like a Mac:

 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Član broj: 314
Poruke: 8632
79.101.175.*



+2789 Profil

icon Re: Dokaz da je kokain stetan za mozak... Jos malo MSFT marketinga11.11.2009. u 05:52 - pre 175 meseci
Ko zna kakve su vam žene/devojke/"drugarice", kad vam je samo to u glavi.

Citat:
degojs: Ne vidim zašto je to problem nabaviti (AV)? Mnogo komplikovano? Skupo? Firewall i "slično".. to već ima u Windowsu. Ako to ne znaš, pa kako ti onda opravljaš Windows tim drugaricama? LOL Jasno, jasno... :)

Sigurno mi je lakše skinuti besplatan AV nego kupovati još jedan sistem pa se cimati tamo-amo.. druga particija, treća virtuelna mašina.. :)


Ja nisam napisao da Windows nema FW, već da ih ljudi nabavljaju. Šta misliš, zašto se 3rd party FW softver proizvodi? Verovatno jer ga niko ne kupuje.

Koje particije? Alo, šta će Mac-ovcima druga particija?
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Dokaz da je kokain stetan za mozak... Jos malo MSFT marketinga11.11.2009. u 06:13 - pre 175 meseci
Citat:
Ko zna kakve su vam žene/devojke/"drugarice", kad vam je samo to u glavi.


Pokvareni mi :D

Citat:
Ja nisam napisao da Windows nema FW, već da ih ljudi nabavljaju.


Pa ako neko neće da koristi fw koji dolazi uz Windows, što da ne? Ima ih. Npr. Zone Alarm je dobar, ima besplatnu verziju, ja sam ga pre koristio. Ne vidim problem.

Citat:
Šta misliš, zašto se 3rd party FW softver proizvodi? Verovatno jer ga niko ne kupuje.


Nemam pojma, verovatno za mrežna okruženja. Koliko ljudi znaš da su kupili fw za Windows? Ja ne znam nikog.

Citat:
Koje particije? Alo, šta će Mac-ovcima druga particija?


Pitaj Apple, oni čak ugrađuju podršku u OSX za to, zar ne? Mislim da se zove Boot Camp ili tako neki q*ac, ono kao cool ime.. Pa jašta, nisu mogli da daju ime "Platio-si-skupo-polovan-sistem-i-Windows-ti-treba-i-dalje-konjino-Klikni-ovde-da-instaliraš-Windows".

Vidi:

MOM ALWAYS SAID... hahah :) Lepo sam rekao da je to za žene i decu.. :D



http://www.apple.com/macosx/compatibility/

[Ovu poruku je menjao degojs dana 11.11.2009. u 07:23 GMT+1]
Commercial-Free !!!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Član broj: 314
Poruke: 8632
*.telenor.rs.



+2789 Profil

icon Re: Dokaz da je kokain stetan za mozak... Jos malo MSFT marketinga11.11.2009. u 08:47 - pre 175 meseci
Niste pokvareni, nego neiživljeni. Ona je od mene mlađa 150 godina, pa ti vidi u kojem sam ja dobu.

Citat:
degojs: Pa ako neko neće da koristi fw koji dolazi uz Windows, što da ne? Ima ih. Npr. Zone Alarm je dobar, ima besplatnu verziju, ja sam ga pre koristio. Ne vidim problem.


Problem je što mi tu nalupavaš neke čvrge oko toga što sam rekao da ljudi kupuju FW, ko da sam lupio ne znam šta.

To što se epl duva sa kompatibilnošću ne znači da se Mac ne može terati bez čika Bilija, već da možda hoće da oslobode potencijalne migrante straha "šta ako nešto bude zapelo". Epl se valjda osim u intelovoj, još uvek pravi i na motorolinoj arhitekturi, na kojoj nema Bilija.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Dokaz da je kokain stetan za mozak... Jos malo MSFT marketinga

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11

[ Pregleda: 34378 | Odgovora: 202 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.