Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP

[es] :: Advocacy :: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP

Strane: << < .. 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 54657 | Odgovora: 583 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

axez

Član broj: 1021
Poruke: 1388
*.neobee.net



Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP03.11.2003. u 21:06 - pre 249 meseci
Citat:
degojs:
Rekoh ti, šta bi sa onim Minhenom? Nikako da mi odgovoriš?


Pa sta je bilo sa Minhenom?
Ljudi su presli na drugu platformu a imaju softver koji im treba. Naravno da ce ga koristiti dok ne napisu/portuju/kupe drugi koji radi na Linuxu a vmware je odlican za tako nesto.
Ne razumem sta ti tu nije jasno?


Citat:
Za win kao dolaze "first class" aplikacije zajedno sa win instalacijom????

Citat:
Gde sam to rekao?



Nisi eksplicitno ali si se odmah narugao na racun toga sto uz Linux ne dolaze


Citat:

Vidi dole odgovor.

Citat:
Takodje postoje aplikacije kao Pro Engineer, itd koje su pandan AutoCAD-u.

Citat:
heh, to što je pandan ne znači ništa bato. Supruga mog brata je arhitekta, znam ovde još jednog čoveka koji je arhitekta a i supruga mu je građevinac, da ih pitamo koje aplikacije koriste? Pandane AutoCADu ili AutoCAD? 3D Studio ili pandane istom? Photoshop ili GIMP npr?



Izvini o cemu to pricas, Pro Engineer koriste desetine hiljada profesioonalaca sirom sveta. To sto tvoja sestra od tetke ne zna za to nije nikakav argument.
A Maya nije pandan 3DS MAX-u nego je upravo obrnuto. Pogledaj sta koristi Industrial Light and Magic, da ne mislis da koriste 3D Studio MAX???
Spusti se malo na zemlju degojs, nije sve windowsland.


Citat:
ne razumem se preterano u tu vrstu softvera jer ga ne koristim ali inzinjeri su uglavnom koristili Unix radne stanice za koje postoji gomila profesionalnog softvera i prilicno ga je lako portovati na Linux ukljucujuci i programe za obradu slika.

Citat:
Kad ga portuju, možemo o tome.



Pa portovali su ga, upravo ti govorim o tome


Citat:
A igrice...hmm, da igrice, pa mora i windows imati nekakvu svrhu a igranje igrica je mozda jedina smislena...:P


Pretpostavljam da nemaš šta drugo da kažeš :-)


Pa rekao sam ti ja dosta toga ali izgleda da je ova poslednja recenica povredila nekako tvoj ego. Ne znam samo zbog cega. Igranje igrica je savrseno dobar razlog da posedujes kompjuter kao i da recimo budes programer, animator ili inzenjer.

[Ovu poruku je menjao axez dana 03.11.2003. u 23:16 GMT]
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP03.11.2003. u 21:12 - pre 249 meseci
Citat:
Izvini o cemu to pricas, Pro Engineer koriste desetine hiljada profesioonalaca sirom sveta. To sto tvoja sestra od tetke ne zna za to nije nikakav argument.
A Maya nije pandan 3DS MAX-u nego je upravo obrnuto. Pogledaj sta koristi Industrial Light and Magic, da ne mislis da koriste 3D Studio MAX???
Spusti se malo na zemlju degojs, nije sve windowsland.


Pa spusti se ti na zemlju :) Mogu i ja tebi tako da odgovorim isto.
Ja ti upravo navodim primere ljudi koje znam. Takođe, radim kao administrator na koledžu gde su ama baš SVI kursevi vezani za neki posao koji se obavlja sa računarima - na Windowsu tj. aplikacijama koje se vrte na njemu. Ali baš baš svi.

Što se igrica tiče, daleko od toga, ti nemaš odgovor na to pa onda priča tipa "Windows je samo za to i dobar."

Što se Minhena tiče, nisi li prvo Dragog Tatu i mene proglasio za lažove? Sad si malo promenio priču zar ne? :(
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net



+7174 Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP03.11.2003. u 21:15 - pre 249 meseci
axez, degojs

Ajde da se dogovorimo nesto - ubuduce kad iznosite arugmente koja platforma je vise zastupljena u necemu obratite paznju da to potkrepite nekim proverljivim linkovima. U stvari, bilo bi najpametnije da se to i izbaci iz diskusije, jer uopste ne pomaze.

Dakle, ako neko ima link ka analizi "u toj i toj industriji Win se koristi X% a Linux Y%" koja je bar malo merodavna, nek to postuje.. u svakom slucaju je realnije nego da vas dvojica raspravljate da li je Softimage bolji od 3DS Maxa i obrnuto, posto pretpostavljam da ni jednom od vas 3D animacija nije profesionalna okupacija.

(pritom je sw-image jedno vreme bio u vlasnistvu MS-a :-)



DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

axez

Član broj: 1021
Poruke: 1388
*.neobee.net



Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP03.11.2003. u 21:26 - pre 249 meseci
Citat:
degojs:
Pa spusti se ti na zemlju :) Mogu i ja tebi tako da odgovorim isto.
Ja ti upravo navodim primere ljudi koje znam. Takođe, radim kao administrator na koledžu gde su ama baš SVI kursevi vezani za neki posao koji se obavlja sa računarima - na Windowsu tj. aplikacijama koje se vrte na njemu. Ali baš baš svi.


A koji su to kursevi? Daleko od toga da ti ne verujem, cak sta vise uveren sam da je tako.
Ali da li si ti siguran da su to kursevi koji su najmerodavniji
Recimo administracija mreza, da li se i to obavlja na windowsima bez ikakvog spominjanja Unixa ( ne mora obavezno Linuxa ). Ako je tako onda mi to ne mirise na neke kurseve koji mogu da naprave profesionalce.




Citat:
Što se Minhena tiče, nisi li prvo Dragog Tatu i mene proglasio za lažove? Sad si malo promenio priču zar ne? :(


Pazi, kada neko zlonamerno pogresno protumaci neku informaciju za mene je to laz.
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP03.11.2003. u 21:35 - pre 249 meseci
Nema problema Ivane, nije meni bila namera da kažem ovaj program je bolji od onog i tu sam pogrešio kad sam rekao first class.
Moje zapažanje je na osnovu sledećeg: znam mnogo ljudi koji su došli ovamo otprilike kad i ja, malo ranije ili malo kasnije, između ostalog i moja dva brata (inženjeri, nisu kompjuteraši) i njihove supruge (inženjeri, nisu kompjuteraši) kao i još ljudi koje smo znali još iz studentskih dana (nisu kompjuteraši). To su sve ljudi koji radno vreme provode za kompjuterom, ali nisu strogo "kompjuteraške" oblasti. SVI oni, ama baš svi koliko ih znam, na poslu koriste Windows i aplikacije koje nisu dostupne na Linuxu. Niko od njih kući nema ništa osim Windowsa, čak ne verujem da bi uopšte dobili posao (ili možda bi, ali mnogo teže) da nisu imali baš to znanje Windowsa i aplikacija na Windowsu. Da li bi pristali da im stavim Linux i pandane tih aplikacija?

Citat:
A koji su to kursevi? Daleko od toga da ti ne verujem, cak sta vise uveren sam da je tako.
Ali da li si ti siguran da su to kursevi koji su najmerodavniji
Recimo administracija mreza, da li se i to obavlja na windowsima bez ikakvog spominjanja Unixa ( ne mora obavezno Linuxa ). Ako je tako onda mi to ne mirise na neke kurseve koji mogu da naprave profesionalce.


Ne, ne - ovo si u pravu. Mislio sam na oblasti koje nisu "kompjuteraške". Vidi gore šta sam napisao. Ima kurseva za mreže, administraciju sistema, baze itd - i tu ima i Windowsa i Linuxa i Unixa i čega sve ne (primeti da sam gore rekao Windows, tj. aplikacije koje se vrte na njemu - možda nisam dovoljno to istakao).

Citat:

Pazi, kada neko zlonamerno pogresno protumaci neku informaciju za mene je to laz.

A je li laž kad neko objavi neku vest i trubi o njoj nedeljama a zaboravi da pomene neke "detalje" ?

[Ovu poruku je menjao degojs dana 03.11.2003. u 17:52 GMT]
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

axez

Član broj: 1021
Poruke: 1388
*.neobee.net



Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP03.11.2003. u 21:41 - pre 249 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
axez, degojs

Ajde da se dogovorimo nesto - ubuduce kad iznosite arugmente koja platforma je vise zastupljena u necemu obratite paznju da to potkrepite nekim proverljivim linkovima. U stvari, bilo bi najpametnije da se to i izbaci iz diskusije, jer uopste ne pomaze.



da, da, mada je sve ovo pomalo offtopic.
Samo sam uskocio kada sam video sta je degojs rekao.
 
Odgovor na temu

axez

Član broj: 1021
Poruke: 1388
*.neobee.net



Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP03.11.2003. u 21:50 - pre 249 meseci
[quote]degojs:
je li laž kad neko objavi neku vest i trubi o njoj nedeljama a zaboravi da pomene neke "detalje" ?[quote]


Nije, zasto bi bila laz.
Jel su prebacili 14.000 kompjutera na Linux?
Sto je to bitno kakav softver ce terati na njemu.
I Vmware je native Linux softver kao i bilo sta drugo.
To sto se pomocu njega pokrece neki drugi softver je apsolutno nebitno.
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP03.11.2003. u 21:57 - pre 249 meseci
Pa dobro, onda je i Windows native Linux softver.. :)

Isprva si rekao:

Citat:
Niko nije toliko glup da bi terao nesto pod virtuelnom masinom na obicnom PC-ju pa jos windows kao guest OS za koji bi opet morali da plate sve te licence plus jos cene vmware paketa za sve kompove na kojima bi se vrteo.
Jos malo lazi od micorosoft zealota...;)


A sad pričaš nije bitno.. hehe Dakle od, lažete i niko nije glup da to radi, sad imamo - nije bitno :)

ps.
što se mene tiče nek brišu moderatori al moram da odgovorim :-)))))
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net



+7174 Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP03.11.2003. u 22:09 - pre 249 meseci
Citat:

što se mene tiče nek brišu moderatori al moram da odgovorim :-)))))



Forum: Advocacy
Uređuje: Ivan Dimkovic

Xex - kako sam ja ovde proglasen za DieHard Micro$$oft zealota bas necu - cisto da bih krivio objektivnu sliku :)

Ma ova tema je toliko off-topic da ne moze ni da se moderise, moderisanje ovde samo za sluzi licne uvrede. Dragi Tata je definitivno bio u pravu kada je Advocacy forum, nece se niko od ovoga 'leba najesti...





DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP03.11.2003. u 22:14 - pre 249 meseci
Dobro, ajd axez da se zaustavimo i vratimo na temu :)

Elem, meni još niko nije odgovorio zašto na tri tekst procesora koja sam dobio uz RH 9 (AbiWord, KWord, OpenOffice Writer) imam redom 14, 26 i 34 fonta? Lakoća korišćenja ili totalni nedostatak nekog reda? Kao ni na pitanje kako da dodam fontove?
Dakle?
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

Dragi Tata
Malo ispod Kanade

Član broj: 1958
Poruke: 3906
199.171.112.*



+6 Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP03.11.2003. u 22:28 - pre 249 meseci
Evo, ja skidam "pokojni" RedHat sa LinuxISo.org.

Nego, pročitah da će da ukinu podršku za sve prodate RH Linux sisteme do aprila iduće godine.

http://www.redhat.com/apps/support/errata/

"M$s$hit" sa druge strane još uvek podržava NT4 koji je objavljen 1996. Dobro, možda baš i nije tema, ali da li biste kupili proizvod kompanije koja pravi ovako neprofesionalne poteze? Ja bih se zamislio.
 
Odgovor na temu

popeye
Branko Ivanović
Beograd

Član broj: 3846
Poruke: 960
*.bitsyu.net

Jabber: popeye@elitesecurity.org
ICQ: 18038966
Sajt: popeye.linuxo.org


Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP03.11.2003. u 23:00 - pre 249 meseci
devetnaesta strana Nemanja, devetnaesta...
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12850



+4784 Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP03.11.2003. u 23:12 - pre 249 meseci
Jos da pocnete da pisete spanski... :).

 
Odgovor na temu

axez

Član broj: 1021
Poruke: 1388
*.neobee.net



Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP03.11.2003. u 23:29 - pre 249 meseci
Citat:
degojs:
Dobro, ajd axez da se zaustavimo i vratimo na temu :)

Elem, meni još niko nije odgovorio zašto na tri tekst procesora koja sam dobio uz RH 9 (AbiWord, KWord, OpenOffice Writer) imam redom 14, 26 i 34 fonta? Lakoća korišćenja ili totalni nedostatak nekog reda? Kao ni na pitanje kako da dodam fontove?
Dakle?




K / Configure / Control Center / System Administration / Font Installer

Pa nadji sve ttf fontove koje imas na HD-u i instaliraj ih.
Ovo je iz KDE-a, ne znam kako se podesava iz Gnome-a jer ga skoro nikada ne koristim.
Ne koristim ni KDE ali sam sada sticajem okolnosti u njemu.

2. Da li mislis da ovih par klikova moze da nadomesti razliku u ceni od 700$ koliko kosta ms office u odnosu na recimo OpenOffice koji kosta 0$
 
Odgovor na temu

VRider
Marković Damir
(BGD/SD Karaburma)/Pirot

Član broj: 1510
Poruke: 4132
195.252.107.*

Jabber: damirm | gmail | com
ICQ: 134002435


+13 Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP03.11.2003. u 23:33 - pre 249 meseci
@degojs: Za fontove proguglaj. Mene mrzi da jurim pa da ti prenosim. :-)
Za RedHat mogu sam da kazem steta. To mi je omiljena distribucija. Kod mene, doduse, 8.0 zavrsava sve (ni 9 ne koristim), ali opet steta. Jebiga, moracu da odradim LFS. :-)
JaFreelancer.com
 
Odgovor na temu

VRider
Marković Damir
(BGD/SD Karaburma)/Pirot

Član broj: 1510
Poruke: 4132
195.252.107.*

Jabber: damirm | gmail | com
ICQ: 134002435


+13 Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP03.11.2003. u 23:38 - pre 249 meseci
Ako na googlu probas "How to install ttf fonts in Linux?" vec prvi link ce da te uputi na preko potreban odgovor.
JaFreelancer.com
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net



+7174 Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP03.11.2003. u 23:46 - pre 249 meseci
Citat:

2. Da li mislis da ovih par klikova moze da nadomesti razliku u ceni od 700$ koliko kosta ms office u odnosu na recimo OpenOffice koji kosta 0$


http://www.bizrate.com/marketp...85&rf=ggl&url_id=82344

Ja ga nadjoh za $264 (Office XP Professional) i $179 (Office XP Standard) ... ne znam odakle ti cifra od $700 .


Sto se OpenOffice-a tice.. bar na Win32 platformi - moj utisak je jako los, vidno je sporiji od MS office paketa (bar kad je word processing u pitanju), par puta je pao dok je parsirao word fajlove, a ne daj boze ako importujes DOC fajl od 20-tak MB (ISO draft standardi na kojima radim su u DOC formatu, zalim slucaj - valjda ISO zna zasto koristi DOC) ... 'fala bogu pa mi kompanija placa sav softver, pa mi takve zakrpe tipa OpenOffice nisu potrebne.


DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

axez

Član broj: 1021
Poruke: 1388
*.neobee.net



Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP03.11.2003. u 23:54 - pre 249 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:

http://www.bizrate.com/marketp...85&rf=ggl&url_id=82344

Ja ga nadjoh za $264 (Office XP Professional) i $179 (Office XP Standard) ... ne znam odakle ti cifra od $700 .



Cuo da je 700$. Na svu srecu nisam nikada imao prilike da placam za njega inace bih znao bolje.
Elem, nije ni toliko bitno, opet ti treba windows koji kosta toliko i toliko a mi ne zelimo da ga vidimo kod sebe. Uglavnom ms office je samo za windows pa ga necemo spominjati vise.

Citat:
Sto se OpenOffice-a tice.. bar na Win32 platformi - moj utisak je jako los, vidno je sporiji od MS office paketa (bar kad je word processing u pitanju), par puta je pao dok je parsirao word fajlove, a ne daj boze ako importujes DOC fajl od 20-tak MB (ISO draft standardi na kojima radim su u DOC formatu, zalim slucaj - valjda ISO zna zasto koristi DOC) ... 'fala bogu pa mi kompanija placa sav softver, pa mi takve zakrpe tipa OpenOffice nisu potrebne.


Pa valjda zato sto su DOC fajlovi ISO standard....nisu???
Da nije mozda zbog monopola?
Mozda zato sto je jeftin..?/
Nije ni to...djavo ce ga znati, nikada necu razumeti zasto bi iko koristio bilo sta sto microsoft proizvede.


E sad, OpenOffice je stvarno zlata vredan projekat za nas koji ne zelimo/ ne mozemo/ ne damo pare microsoftu. Ja bih ti preporucio 1.1 verziju koja je veoma napredovala kako po brzini tako i po svemu ostalom. Ne brini i dalje je besplatna. Doduse ne znam zasto ga zoves zakrpa kad mu ne treba servis pak velicine pola gigabajta koji samo pogorsa stvari .

[Ovu poruku je menjao axez dana 04.11.2003. u 01:59 GMT]
 
Odgovor na temu

alex
Aleksandar Radulovic
Senior Software Engineer, Spotify
Stockholm, Sweden

Član broj: 71
Poruke: 2194
*.du.heimsnet.is

Jabber: alex@a13x.info
ICQ: -1
Sajt: www.a13x.info


+1 Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP03.11.2003. u 23:59 - pre 249 meseci
Citat:
degojs:
Nego, alex, šta ćemo kad nam zatrebaju first-class aplikacije (svojevrsni standardi u svojim granama i jedino ako si na pustom ostrvu ne dotiče te činjenica da ih sav ostali svet koristi) kao što su 3D Studio MAX, AutoCAD, MasterCAM, Photoshop, itd? Oćeš da uzmeš CDove omiljene Linux distribucije i instaliraš ih?


Opet vrsis zamenu teze kako bi ismejavao ili pak dodatno omalovazio Linux u odnosu na Windows. A usput i ne citas pazljivo sta sam napisao. Ako hoces da normalno vodimo flame-war, zamolio bih te obratis paznju na tih par stvari.

Elem, ne bavim se tim tvojim first class aplikacijama niti sam rekao da je Linux na tim poljima delatnosti bolji od Windows-a. Niti je to uopste bila tema moje poruke. Tvoj post je ocigledno napisan u nedostatku ijednog konkretnog argumenta na moju poruku.

Ajde sad lepo odgovori na moju poruku, pa da nastavimo .
Alex: My favorite site is http://localhost/
R.J. Oppenheimer: "I am become death, destroyer of worlds" (1945 AD)
tweet.13x ||
linkedin.13x
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net



+7174 Profil

icon Re: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP04.11.2003. u 00:05 - pre 249 meseci
Citat:
Cuo da je 700$. Na svu srecu nisam nikada imao prilike da placam za njega inace bih znao bolje.
Elem, nije ni toliko bitno.


Nije bitno?!?! :) Pa tvoja greska je tacno $531 :) Mislim da ako vec hoces nesto da istaknes kao argument, mozes da se bar potrudis pa da potrazis pravu cenu... Sad neko cita, vidi $700 i prekristi se - ne bih dao $700 za knjigovodstveni softver ni da je poslednja stvar na svetu.

Citat:
Pa valjda zato sto su DOC fajlovi ISO standard....nisu???
Da nije mozda zbog monopola?


Monopola? Pre bih rekao da je zbog toga sto su .doc fajlovi ipak nezvanicni standard, kao i Adobe PDF uostalom. Svakako ISO nije organizacija koja trpi monopole bilo koga i MS nema bas status ekstremno "friendly" kompanije tamo, bar ne u SC29/WG11 gde ja ucestvujem :) Pre bih rekao - kreativni antagonizam, jedan od bitnijih ljudi iz MS-a je predsedavajuci jedne grupe u WG11, medjutim MS svakako ne voli ideju otvorenih medjunarodnih standarda previse, i forsira nesto svoje potpuno nezavisno od svega toga. Doc fajlove koriste svi, jer su jedini za koje si siguran da ce svako moci da procita i edituje, ironicno ali tako je.

Citat:

E sad, OpenOffice je stvarno zlata vredan projekat za nas koji ne zelimo/ ne mozemo/ ne damo pare microsoftu. Ja bih ti preporucio 1.1 verziju koja je veoma napredovala kako po brzini tako i po svemu ostalom. Ne brini i dalje je besplatna. Doduse ne znam zasto ga zoves zakrpa kad mu ne treba servis pak velicine pola gigabajta koji samo pogorsa stvari .


Ok - probacu v1.1 - posto na jednoj masini imam v1.0.1, i to samo zato sto sam lenj da instaliram Office, brze mi je bilo da skinem OpenOffice sa Interneta - nego sa posla da dovlacim CD :) U svakom slucaju - provericu paket - ako je brzi / upotrebljiviji od MS Office-a lako ce se preci na njega :)


DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Lakoća korišćenja: Gnome vs Windows XP

Strane: << < .. 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 54657 | Odgovora: 583 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.