Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

C segment - najbolja kupovina

elitemadzone.org :: AutoZone :: C segment - najbolja kupovina
(TOP topic, by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1628816 | Odgovora: 5975 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina30.01.2013. u 23:25 - pre 136 meseci
@Man-Wolf - Ma naravno, nisam ni mislio na tebe jer si vec kupio i to je gotova stvar, sta je bilo - bilo je i ne treba se osvrtati na SBBKBB varijante, nikada. Pitao sam radi principijelnog pogleda na razliku u paketu u odnosu na novce. Po mom misljenju se isplati uzeti sledeci paket u odnosu na razliku u ceni.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
178.88.25.*



+6455 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina31.01.2013. u 05:05 - pre 136 meseci
Citat:
Marko_L: Da je glupost, jeste, ali je prosto neverovatno da neko kupuje auto, a da ga prethodno nije dobro prostudirao. Mislim, ipak je to poveća investicija, a ne nešto što eto tako kupiš, pa baciš u kantu ako ti ne odgovara.

Kupovina automobila nije investicija, izuzev u slučaju ako dotični kupuje vozilo da bi se bavio taksiranjem.

Održavanje automobila nije investiranje u automobil već trošak eksploatacije automobila.

Čisto da ne brkamo pojmove.
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina31.01.2013. u 07:52 - pre 136 meseci
Kolko god prostudirao auto ovakav detalj ne bih ni u ludilo predvideo. Logično bih pretpostavio da se dodatno osvetljenje u sledećem paketu odnosi na zadnju klupu.

Iskreno mislim da si trebao da se nategneš još 700e za sledeći paket ali šta je tu je sad teraj.
 
Odgovor na temu

whitie2004

Član broj: 19966
Poruke: 1538
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+269 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina31.01.2013. u 08:07 - pre 136 meseci
A bre, digla se buka kao da se busi rupa u bloku motora za 5 cilindar ... idi do servisa da ti dograde to ! I pitaj majstore sta ti jos fali a da jos nisi video! Nije to nista komplikovano samo prica o mostu i ćupriji...
U padu jednog carstva stradaju svi, tako je uvek bilo, tako će biti i sada. Verovatno će posle svega ovoga
biti formirani neki novi blokovi, nova uređenja. A mi? Eh, a mi..
 
Odgovor na temu

tdusko

Član broj: 93380
Poruke: 1702
*.pool.mediaWays.net.



+768 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina31.01.2013. u 08:24 - pre 136 meseci
Meni je neshvatljivo da danas moze da se kupi auto bez svetla u kabini. Mislim da bi sigurno to primetio pre kupovine, ali bih prodavcu rekao da auto ima fabricku gresku. Kao kad bih kupovao kosulju, a ono jedna rupa za dugme zasivena :)
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.dynamic.sbb.rs.



+896 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina31.01.2013. u 08:35 - pre 136 meseci
Auto ima svetlo u kabini samo je pozadi i ne pali se automatski. Tako da je taj deo ispostovan.

Sad, sto to u 21. veku zvuci malo smesno, to je vec prica o smanjenju troskova.
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.dynamic.sbb.rs.



+896 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina31.01.2013. u 08:39 - pre 136 meseci
Citat:
prstic:

Za sve one koji nemaju ukusa, ne cene 3-tro cilindricne turbo motore, ne znaju sta je to „navala“ obrtnog momenta i snage(kako li smo do juce znali da vozimo bez toga) nemaju nikakvog afiniteta prema voznji, a vole da se druze sa serviserima zbog velike kvarljivosti i opoziva vozila, a neznaju sta je to osecaj premijum plastike(npr Skoda), predlazem da uzmu u razmatranje i sledeci jako dosadan model

http://www.toyota.rs/cars/new_cars/auris/index.tmex



Ako nisi bio sarkastican, Auris je jedno od najpouzdanijih vozila u ovom segmentu sa odlicnim i pouzdanim motorima (pogotovo 1.6 Valvematic i 1.4 D4-D).

Jedino sto je lose kod nove verzije sto je ruzan i spolja i unutra, meni je bas rugoba.

Ali - olaksan je 45kg u svim verzijama sto donosi bolje performanse, manju potrosnju i manje zagadjenja a hibrid ide odlicno.

I za pohvalu je sto su sve verzije, cak i osnovna, opremljene sa VSC+TRC sistemom i sa 7 vazdusnih jastuka.

1.6 i 1.4 D4-D imaju multilink a 1.33 i 2.0 D4-D nemaju.

I imaju svetlo u kabini :D
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
89.216.32.*



+10256 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina31.01.2013. u 09:07 - pre 136 meseci
Citat:
tdusko:Meni je neshvatljivo da danas moze da se kupi auto bez svetla u kabini.
Lanča Lybra ima 7 (sedam) nezavisnih svetala na plafonu.

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.95.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina31.01.2013. u 13:58 - pre 136 meseci
bilo kako bilo - neka te lepo služi!
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

cika dacha

Član broj: 296868
Poruke: 1013



+2237 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina31.01.2013. u 15:45 - pre 136 meseci
cozmo_im@ dzabe mu kvalitet kad ima ovako gadan zadnji kraj...
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina31.01.2013. u 18:42 - pre 136 meseci
Citat:
Man-Wolf:
Inace sam sa caletom vodio debatu od 2h i on je ubedjen da je to fabricka greska jer u zivotu nije cuo za tako nesto ;-)


Procitaj uputstvo i pogledaj da li se postojece svetlo u kabini moze setovati da se pali prilikom otvaranja vrata. Ako toga nema, tvoj otac je u pravu:

Automobil jeste sa greskom.

Nije klasicna fabricka greska, ali je greska. Jedan od razloga zasto se nov model nudi na akciji, moze da bude bas to.
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.dynamic.sbb.rs.



+896 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina31.01.2013. u 19:48 - pre 136 meseci
Pa na samom svetlu bi pisalo ON/OFF/DOOR.

Inace i stari model Kia Ceed u osnovnom paketu opreme je imao samo neko trakasto svetlo na sredini kabine koje je osvetljavalo tri muve, eto koliko je bilo jako. Kao jedna dioda samo.
 
Odgovor na temu

ikac2000
ikac2000
Nis

Član broj: 27534
Poruke: 519



+18 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina31.01.2013. u 21:03 - pre 136 meseci
Izgleda da Ceed u LX paketima nema ni svetlo kod stitnika za sunce, sto je malo out u 21. veku...
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
2.133.11.*



+6455 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina31.01.2013. u 21:14 - pre 136 meseci
Citat:
ikac2000: Izgleda da Ceed u LX paketima nema ni svetlo kod stitnika za sunce, sto je malo out u 21. veku...

To nemaju ni Nemci ako ne doplatiš :)
 
Odgovor na temu

Ljutenica_Zimnica
student

Član broj: 231844
Poruke: 68
94.228.237.*



+80 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina01.02.2013. u 01:07 - pre 136 meseci
Citat:
cika dacha:
cozmo_im@ dzabe mu kvalitet kad ima ovako gadan zadnji kraj...

O ukusima definitivno vredi raspravljati, ali ne mogu da se otmem misljenju da toyota generalno kuburi vizuelno.
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.dynamic.sbb.rs.



+896 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina01.02.2013. u 07:55 - pre 136 meseci
Prednji kraj djene-djene, ali zadnji kraj em isti ko I30 em ne znam sta su hteli da kazu :D

Unutra je kao retro, ali mi se ne svidja. Doduse, ima fenomenalna sedista i odlicnu opremu.

Ono sto niko nije komentarisao je spusten centar gravitacije, da je nizi za 55m i time najnizi auto u segmentu i takodje najaerodinamicniji u klasi.

As a result of the comprehensive aerodynamic measures, the new Toyota Auris' coefficient of drag has been reduced from Cd 0.292 to just Cd 0.28.

At 4,275 mm the overall length of the new Auris has increased by 30 mm, though its wheelbase remains the same at 2,600 mm. The front and rear overhangs have both increased by just 15 mm, and the Auris remains one of the most compact cars in its class.

Significantly, the frontal projected surface area of Toyota Auris has been reduced by 4% over the current model and, without impacting on passenger accommodation, its overall height lowered by 55 mm (the cabin by 45 mm and the ride height by 10 mm), making it one of the lowestvehicle in the segment. In combination, these changes offer considerable aerodynamic benefits, contributing to improved fuel efficiency and driving dynamics.

The extensive use of high tensile steel in the bodyshell construction has helped to reduce the overall weight of the new Auris by up to 40 kg, whilst its overall reduction in height has also lowered the centre of gravity. The seat height has been reduced by 40 mm and the steering wheel tilt angle lowered by 2 degrees, creating a more engaging driving position with a low hip point.

A new front seat design increases rear seat knee room by 20 mm, and the rear door opening width has been enlarged. The loadspace length has been increased by 50 mm and the tailgate opening width increased by 90 mm.
 
Odgovor na temu

rafiki
Beograd

Član broj: 48988
Poruke: 277



+63 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina01.02.2013. u 09:23 - pre 136 meseci
Dzabe im aerodinamika, ako ti treba dizalica da udjes i izadjes iz kola. Nikad nisam razumeo potrebu da se u putnickom (porodicnom!) automobilu nize srednje klase sedi na asfaltu. Moras da ides 5 puta nedeljno na jogu da bi mogao da izadjes iz najnovijeg "ergonomskog" automobila.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.dynamic.sbb.rs.



+896 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina01.02.2013. u 09:55 - pre 136 meseci
A gde si ti video da se tesko ulazi/izlazi? Cak, naprotiv :) Povecani su otvori za ulazak i izlazak iz kabine maksimalno za tu visinu i sad je sve komfornije i ergonomskije. Prvo malo citajte testove i pogledajte sta pise pa komentarisite. Cak pozadi ima vise mesta za glavu nego u starom :)

Uostalom onaj stari Civic je imao fenomenalan osecaj bas zbog niskog sedenja. Isto je i u mojoj staroj Corolli, svima se svidja taj osecaj sedenja a ne "kamionski" kao u VW ili novijim vozilima kad se sedi na metar od zemlje. Nikad to nisam voleo. Naravno ukusi su razliciti ali meni je lepsi osecaj kada sedim nize, kao u bolidu, bolji je utisak u voznji.

"The seat height has been reduced by 40 mm and the steering wheel tilt angle lowered by 2 degrees, creating a more engaging driving position with a low hip point."

Takodje nizi centar gravitacije i takav nacin sedenja poboljsavaju utisak u voznji i samo lezanje automobila (videti GT86 i zasto ga hvale).

Allied to this weight loss, reducing the overall vehicle height by 55 mm, ground clearance by 10 mm and the height of the new front seats by 40 mm has lowered the new Toyota Auris' centre of gravity, further improving the vehicle's high speed stability and cornering agility.

The reduced centre of gravity also allows for a reduction in spring rates and anti-roll bar diameter, helping to improved ride comfort, body control and steering response.
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina01.02.2013. u 10:02 - pre 136 meseci
Još da si sedeo nekad u vwu pa da znaš da l je kamionsko sedenje ili ne pa da ti verujemo.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina01.02.2013. u 10:15 - pre 136 meseci
To je ruzan i netacan izraz.

Poz
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: C segment - najbolja kupovina
(TOP topic, by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1628816 | Odgovora: 5975 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.