Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

C segment - najbolja kupovina

elitemadzone.org :: AutoZone :: C segment - najbolja kupovina
(TOP topic, by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1628749 | Odgovora: 5975 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina27.01.2013. u 22:42 - pre 136 meseci
Ja sam malo zbunjen! Jel' ovo neki mix dve teme ili sta? Otkud postovi iz "Re: Nova Škoda Octavia, nastavljač tradicije ili promašaj?" na ovoj temi? Ili se samo meni to cini da nesto tu ne stima? Hvala.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8376
*.dynamic.sbb.rs.



+1350 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina27.01.2013. u 22:47 - pre 136 meseci
Sve štima Šćeko, ali codeNO nije pratio forum mesecima kada se pričalo o Rapidu, pa je iz čista mira ubacio post o Rapidu u TOP temu o Oktaviji.

Nakon toga su tih nekoliko poslednjih postova o Rapidu, Renou i Dačiji prebačeni u ovu temu, a prilikom prebacivanja postovi zadržavaju naslov teme u kojoj su prvobitno napisani.



 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina27.01.2013. u 23:28 - pre 136 meseci
Blagodarim na odgovoru. Vec sam mislio da sam malo prolup'o. Nije da nisam, ali toliko...! :) Nema veze, bar je razjasnjeno ako ima jos nekoga sa tom nedoumicom.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.ipb.ac.rs.



+5251 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina28.01.2013. u 11:33 - pre 136 meseci
Mada je i ovde off, ali je temu o C segmentu vec gotovo nemoguce rasclaniti. Postala je vise kao opsta diskusija o vozilima, a ne diskusija o najboljoj kupovini.

Poz
 
Odgovor na temu

Man-Wolf
Mihailo Joksimovic
Beograd

Man-Wolf
Član broj: 17016
Poruke: 873
*.dynamic.sbb.rs.



+13 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina30.01.2013. u 19:18 - pre 136 meseci
Pozdrav,

Nisam siguran da li je post vise za ovu temu ili za AutoZone, pa molim da ga prebacite ako treba.

Elem, danas sam uzeo novu Kiu, sa osnovnim paketom opreme (mislim da je LX Cool).

Generalno, osim sto mu retrovizori nisu u boji auta, generalno mi se cinio OK.

E sad, kako sam ga pokupio negde oko 16h recimo, odnosno dok je bio dan, dok sam se vratio do kancelarije
vec je skoro pao mrak. Nakon parkiranja, prvo sto primecujem je da sam dobio obican kljuc, bez opcije
za daljinsko zakljucavanje (mozda zvuci glupo ali stvarno sam ocekivao da svi noviji automobili imaju
daljinsko zakljucavanje).

E sad ide glavna stvar - otvaram vrata i na moje zaprepascenje - ne pali se nikakvo svetlo.
Tog trenutka primecujem da uopste ne postoji osvetljenje na prednjem delu, tamo gde,
laicki receno na svakom automobilu stoji - iznad retrovizora. Jedino svetlo koje ima
je neko u zadnjem delu automobila ali uopste nije od pomoci jer nit se gasi automatski
nit nesto obasjava napred ...

Tako da generalno, nakon poduzeg uvoda, moje pitanje je - da li je moguce da novi Ceed,
u najosnovnijem paketu nema osnovnu stvar - svetlo? :-)
 
Odgovor na temu

prstic
Predrag Stankic
Automatika,BE
Beograd

Član broj: 294113
Poruke: 61
*.dynamic.sbb.rs.



+23 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina30.01.2013. u 19:28 - pre 136 meseci

Za sve one koji nemaju ukusa, ne cene 3-tro cilindricne turbo motore, ne znaju sta je to „navala“ obrtnog momenta i snage(kako li smo do juce znali da vozimo bez toga) nemaju nikakvog afiniteta prema voznji, a vole da se druze sa serviserima zbog velike kvarljivosti i opoziva vozila, a neznaju sta je to osecaj premijum plastike(npr Skoda), predlazem da uzmu u razmatranje i sledeci jako dosadan model

http://www.toyota.rs/cars/new_cars/auris/index.tmex
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.dynamic.sbb.rs.



+896 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina30.01.2013. u 20:06 - pre 136 meseci
Nema naravno. Cudi me da nisi citao spisak opreme? Ustede idu na sve strane a verovatno su procenili da je to svetlo pozadi dovoljno za taj nivo opreme.

To ima tek u LX Fun Plus opremi:

UDOBNOST: daljinsko centralno zaključavanje sa sklopivim ključem i alarmom, električno pokretana prednja stakla sa funkcijom za automatsko spuštanje i podizanje i zaštitom protiv uklještenja, krovna pregrada za naočare i dodatno osvetljenje u kabini.
 
Odgovor na temu

Man-Wolf
Mihailo Joksimovic
Beograd

Man-Wolf
Član broj: 17016
Poruke: 873
*.dynamic.sbb.rs.



+13 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina30.01.2013. u 20:23 - pre 136 meseci
Zapravo sam procitao bar 10 puta spisak opreme, ali iskreno na kraj pameti mi nije bilo da gledam to.

Ja sam to dodatno osvetljenje u kabini razumeo kao DODATNO osvetljenje na, u mojim ocima - OSNOVNO
osvetljenje kod vozaca.

I sto je najgore od svega - sedao sam u njega u salonu, bas u ovaj sto sam uzeo i kako je naravno tamo
sve osvetljeno, uopste nisam primetio da nema svetla.

Ako nista nadam se bar da ugradnja nije (previse) skupa heh.

 
Odgovor na temu

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina30.01.2013. u 21:28 - pre 136 meseci
Sada su dosta jeftine led diode, mozda nadjes nesto da bude i efektivnija varijanta od fabricke.

Edit: samo je neverovatno da to nije normalni deo osnovnog paketa. Pa zastava 101 iz '76 je imala to. Katastrofa. Jos malo ce i prozori i brave biti dodatna oprema..
 
Odgovor na temu

gti2

Član broj: 25296
Poruke: 2776
*.ptt.rs.



+334 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina30.01.2013. u 21:34 - pre 136 meseci
Ovo je vrh sto se tice "ustede" u auto industriji.Nisam cuo za vecu glupost.
 
Odgovor na temu

sasa022

Član broj: 15151
Poruke: 4501



+361 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina30.01.2013. u 21:40 - pre 136 meseci
Ne mogu da verujem - pa svetlo kabine je imao i Yugo "pre 100 godina"
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.95.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina30.01.2013. u 21:50 - pre 136 meseci
čekaj malo, jel nema uopšte svetlo koje se pali kad otključaš kola tj. otvoriš vrata ili ima neko nazad ili na sredini a nema napred kod vozača?
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

Man-Wolf
Mihailo Joksimovic
Beograd

Man-Wolf
Član broj: 17016
Poruke: 873
*.dynamic.sbb.rs.



+13 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina30.01.2013. u 22:01 - pre 136 meseci
@etjen - Uopste nema svetlo koje se pali kada se otkljuca :-) Znaci tamo gde, da kazem, po defaultu stoji svetlo, odmah iznad retrovizora otprilike -- nema nista, presvuceno onim nebom sve najnormalnije :-) Postoji samo jedno svetlo otprilike iznad zadnjih sedista, ali to je svetlo koje se pali/gasi na dugme i samo na dugme i naravno da skoro uopste ne obasjava napred ...

@Flo33 Hvala na savetu, definitivno cu razmotriti jer mi je to #1 na listi trenutno.

Inace sam sa caletom vodio debatu od 2h i on je ubedjen da je to fabricka greska jer u zivotu nije cuo za tako nesto ;-)
Ali nazalost nije jer mi je provadac iz salona potvrdio da to nije deo osnovne opreme, vec ima tek u sledecem paketu ...
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8376
*.dynamic.sbb.rs.



+1350 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina30.01.2013. u 22:12 - pre 136 meseci
Koja glupost, da čovek ne poveruje...

Ali važno je da ima multi-link pozadi...

 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina30.01.2013. u 22:46 - pre 136 meseci
Citat:
Man-Wolf: ...
Ali nazalost nije jer mi je provadac iz salona potvrdio da to nije deo osnovne opreme, vec ima tek u sledecem paketu ...

A kolika je razlika u ceni izmedju ovog sto si ti uzeo/kupio i sledeceg paketa?


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.95.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina30.01.2013. u 22:59 - pre 136 meseci
stvarno prvi put u životu čujem za tako nešto...
Ako ti nije problem ajde paste-uj ovde tvoj spisak opreme i da napišeš koji je motor i cenu.

Stvarno me zanima šta se zaista dobija od opreme u tim klot verzijama i za koje pare.
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3740
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina30.01.2013. u 23:02 - pre 136 meseci
Bezobrazluk je da 2013 godiste nema daljinsko zakljucavanje a ovo za unutrasnje svijetlo je sramno...
Ima aftermarket unutrasnjih retrovizora da se kupe sa funkcijom samozatamnjivanja i sa 2 svijetla kabine pa mozda bi to bilo rjesenje za tebe da se ne dira i ne budzi kroviste ipak na novom autu...
 
Odgovor na temu

Man-Wolf
Mihailo Joksimovic
Beograd

Man-Wolf
Član broj: 17016
Poruke: 873
*.dynamic.sbb.rs.



+13 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina30.01.2013. u 23:06 - pre 136 meseci
@Sceka - Pa pazi, do danas otprilike je trajala neka akcijska ponuda, tako da je ovaj moj paket (LX Cool) na akciji kostao 11.190e. Sledeci paket je 11.590e. E sad, ima tu jedna zackoljica - na lageru su ostala jos samo 3 komada LX Fun plus paketa (11.590e) i sva tri su metalik boje, sto znaci da na 11.590e imas jos 370e za metalik boju. Plus sam ja hteo parking senzore pozadi sto je dodatnih 200e, tako da bi mene taj sledeci paket kostao 12.100 i nesto evra (ne secam se sad tacno) sto mi je stvarno bilo previse da dam.

@etjen Mozes na ovom linku preuzeti katalog sa opisima svih paketa:

http://www.kia.rs/userfiles/at...70c5b7a51b1a13deec0dcf7026459d

Moj paket je ovaj prvi -- LX Cool ;)

P.S. @Nocni - upravo tako, no bez toga jos i mogu :-)

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.95.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina30.01.2013. u 23:14 - pre 136 meseci
Citat:
Man-Wolf: @Sceka - Pa pazi, do danas otprilike je trajala neka akcijska ponuda, tako da je ovaj moj paket (LX Cool) na akciji kostao 11.190e. Sledeci paket je 11.590e. E sad, ima tu jedna zackoljica - na lageru su ostala jos samo 3 komada LX Fun plus paketa (11.590e) i sva tri su metalik boje, sto znaci da na 11.590e imas jos 370e za metalik boju.

Pozdrav!


Pogledah sad tu tvoju opremu - po meni je solidna - mada se dosta dobija u sledećem nivou i na sigurnosti i na udobnosti a i u pogledu iluminacije :)

Ali ako je tako kako kažeš, tj. da možeš da uzmeš samo te sa metalikom pa onda je razlika u ceni mnogo veća nego što je navedeno na reklami.
Zanima me da li si mogao da naručiš taj paket od 11.590 Eura bez metalika ili je navodno samo za lager ta cena?

Izgleda da sve te cene na reklamama treba uzimati sa debelom rezervom.

Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina30.01.2013. u 23:20 - pre 136 meseci
Da je glupost, jeste, ali je prosto neverovatno da neko kupuje auto, a da ga prethodno nije dobro prostudirao. Mislim, ipak je to poveća investicija, a ne nešto što eto tako kupiš, pa baciš u kantu ako ti ne odgovara.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: C segment - najbolja kupovina
(TOP topic, by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1628749 | Odgovora: 5975 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.