Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)

elitemadzone.org :: MadZone :: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)

Strane: << < .. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 62912 | Odgovora: 423 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)26.10.2011. u 11:48 - pre 152 meseci
Citat:
vaske71: Mislim ...sta reci - logika nerviranja iako su dokazi dati !


KOJI dokazi?

Rekao si da okolo zive ljudi koji nemaju nista od modernih tehnologija, a u stvari okolina je i te kakom moderna.
Rekao si da je zabranjeno fotografisanje, a u stvari fotki ima koliko hoces.
Rekao si da se Kinezi prave da piramide ne postoje, a u stvari ih sami rado slikaju i pokazuju.
Rekao si da je oblast zabranjena za pristup, a u stvari turisti se ipak nekako infiltriraju.
Rekao si da pokusavaju da maskiraju piramidu drvecem, a u stvari drvece doprinosi boljem uocavanju piramide, kako na horizontu, tako i iz vazduha ( da se bar to drvece sadi nasumicno, pa ajde jos i nekako, ali drvece formira drvorede sa pravim linijama, sto niko ne moze da zameni za prirodnu tvorevinu ).

I o kakvim ti dokazima i za sta pricas?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

aser
Jerry Drake
Šabac

Član broj: 81912
Poruke: 7
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+9 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)26.10.2011. u 11:50 - pre 152 meseci
Koji dokazi, ili bolje za šta dokazi?

''...Imao sam nepunih šest godina kad sam se teško razboleo. Dugo sam bio u
kritiånom stanju, a jedina moja señanja na to vezana su za dugi oporavak u
bolnici. Postoji ipak nešto åega se dobro señam: na bolniåki prozor åesto mi je
dolazio beli golub kome je oko noge bilo vezano paråe crvenog konca. Tokom
jedne posete, rekao sam majci i baki za goluba i tada mi je baka, inaåe pobo-
æna æena, rekla da je ona vezala konåiñ za njegovu nogu i da me sada taj go-
lub åuva. Ja sam joj verovao i oseñao se sigurnijim kad je on bio na prozoru.
Ubrzo sam poåeo da ustajem i da ga hranim mrvicama hleba.

Mnogo kasnije, majka mi je priåala da je baka do kraja verovala da je taj
golub bio moj åuvar i da njemu dugujem æivot. Niko nije ni pokušao da je ra-
zuveri, jer je ljubav izmeœu starijih osoba i unuåiña svetinja u koju se ne dira.
Od tada je prošlo mnogo godina. U jesen 1994, graœanski rat besneo je
u Bosni. Mada u njemu nisam direktno uåestvovao, sticajem okolnosti našao
sam se u jednoj vojnoj jedinici gde mi je posao bio da osposobim i pustim u
pogon neke zaplenjene radio-ureœaje. Stigao sam vojnim dæipom kasno no-
ñu i, pošto su ureðaji bili u kuñi, na oko pola kilometra od garnizona, tu sam
se i smestio. Bio sam jedini stanar pored jednog vojnika i oficira koji su treba-
li da mi pomognu u poslu.
U vojsci se rano ustaje. Kad su moji domañini videli sa koliko napora
sam se probudio, obeñali su mi jaku kafu. Izašao sam u dvorište, seo za baš-
tenski sto i åekajuñi kafu pokušao da shvatim gde sam se zatekao. Bili smo u
podnoæju planine, daleko od grada. Jutro je bilo sveæe i ponegde je još bilo
magle. U ratno vreme, kad uæas postane deo svakodnevnice, åoveka moæe da
uteši pomisao da postoji nešto što je jaåe od ljudske gluposti: sunce koje ne-
kim åudom još uvek greje, nebo koje je ipak plavo i drveñe koje i dalje lista i
donosi plodove.
Iza niske ograde bila je njiva sa nekoliko stabala šljive. Rodile su i pre-
rodile; meštani su, verovatno, bili u izbeglištvu pa nikoga nije bilo da ih be-
re. Ne pamtim kad sam poslednji put jeo šljive, ali tada sam osetio æelju da ih
naberem i podelim sa svojim domañinima.
Napravio sam nekoliko koraka i stao kao ukopan. Iznad moje glave pre-
leteo je beli golub i sleteo na ogradu ispred mene. Nisam mogao da verujem
oåima: oko noge bio mu je vezan crveni konac! Bio sam zbunjen kao nikada.
Hteo sam nekome da ga pokaæem, upro sam prstom u njega i okrenuo se, ali
u dvorištu sam bio sam. Dugo sam ga gledao, neodluåan šta da uradim. On
je izvijao glavu i gledao me jednim pa drugim okom, kao da je hteo nešto da
mi kaæe. Pribliæavao sam mu se korak po korak, da ga ne bih uplašio. Kad
sam stigao dovoljno blizu da mogu da ga dodirnem, vrata iza mojih leða su
se otvorila i oficir je viknuo: “Ne idi iza ograde, tu je minsko polje!”

Koje je objašnjenje za ovaj åudan dogaðaj?

Prosto da prostije ne moæe biti: sve sam izmislio....''

DA LI POSTOJE STVARI KOJE NE POSTOJE? -Vodič za kritičko razmišljanje - Voja Antonić
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)26.10.2011. u 12:08 - pre 152 meseci
Ma koji je smisao uopste pokusavati dokazati nekom nesta ko tvrdi da zna nesto o piramidama, a upravo je izjavio da stari Egipcani nisu poznavali tocak?!
 
Odgovor na temu

starkg
Kragujevac

Član broj: 51088
Poruke: 711
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+89 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)26.10.2011. u 12:36 - pre 152 meseci
Jesmo li sami u kosmosu?

prica je duga nije losa osvrce se na izjave velikih naucnika, i kako je pocelo pa do sada dokle se stiglo, rekao bih jedan od retkih "ne senzacionalistickih" tekstova, a tu je nas problem, ono sto je vaske okacio je klasicno novinarsko senzacionalisticko delo. Vaske i ja znam (ne znam brate kako ali nekom svojom logikom koja nije potvrdjena) Vanzemaljaca ima ali brate mrsavi dokazi jako mrsavi da bi se ozbiljno uzeli u obzir...
A upravo ti tanjiri ili vecina su delo zemaljskih ruku, verujem da tanjir nije neophodan inteligentnom bicu. Pitanje za pramide jeste kako su ih uradili ali nije resenje reci da su to vanzemaljci, mozda jesu ali dokazi su doooosta losi. Mozda neko bolje poznaje kulturu Egipta ali odkud da znam da nisu crtali posude iz kojih se hrane od drveta ili cega? koje lice na tanjire. Za sada deluje da smo jako usamljeni, bar nasa ogranicena cula vide tako. Mi na svakom koraku u svetu vidimo nepravde, zastita bogatih i takmicenje oko resursa od raznih ruda preko nafte i trka za tim zelenim sustecim papirom, to ispade sustina, radimo za bogatase da bi bili bogatiji a cilj je pa eto da budu bogatiji. Nema mi tu za sada mesta vanzemaljcima. Ja ne kazem mozda je sve sa namerom da ne shvatimo, mozda i nisu bili ali ce tek a mozda i nece nikada doci do unistenja ove planete nekom kometom itd...
Ostaje nam da posle smrti vidimo sta ce biti :)


Evo teksta da ga ne kopiram ovde bas je dugacak.


http://www.b92.net/zivot/nauka...10&dd=26&nav_id=552490


YU1OTW
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)26.10.2011. u 15:50 - pre 152 meseci
Citat:
Jesmo li sami u kosmosu?


Danas samo zaostali um može ishitreno dati potvrdan odgovor na ovo pitanje.
Ne mora da znači da sam u pravu (za one koji se nađu uvređenim).
about:networking
 
Odgovor na temu

Dejan71V
NBGD

Član broj: 106102
Poruke: 11
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.kuhinje-po-meri.rs


+30 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)27.10.2011. u 12:52 - pre 152 meseci
Jes da je tema vanzemaljci i buducnost zemlje, ali u nekom sirem kontekstu, kad vec dodirujemo i misterije daleke proslosti i mogucnosti ili nemogucnosti da su u njima ucestvovali samo "primitivni" stanovnici ove planete, evo jos malo misterija. Usput, ne sumnjam da medju clanovima ovog foruma ima i onih koji su licno ucestvovali u raznim naucnim ekspedicijama koje su razotkrile sve ove misterije i koji su apsolutno sigurni u to sta se u ono vreme dogadjalo, ali za nas ostale koji uzivamo u "samozavaravanju" i "bajkama" resih da okacim ovaj clanak:
Citat:
Pet najvećih misterija savremenog sveta
BEOGRAD - Svet je pun lažnih proroka i lažnih čuda. Ne prođe dan a da ne čujemo za neko misteriozno dešavanje koje nauka u kratkom roku demantuje. No, kao po pravilu, „čuda“ ostaju upamćena, a njihovo naučno opovrgavanje brzo se zaboravi.Možda baš zato malo ljudi zna za prave misterije, koje još uvek zbunjuju i laike i najpoznatije svetske naučnike.

MEHANIZAM SA ANTIKITERE
Ova složena mehanička naprava za računanje položaja nebeskih tela izvađena je sa dna Egejskog mora, sa jedne olupine. Sama po sebi, naprava nije kompleksnija od, recimo, preciznog i komplikovanog mehaničkog časovnika iz, na primer, 18. veka. Tu je i problem: olupina sa koje je izvađena stara je najmanje 2.000 godina, a tehnologija koja je korišćena za pravljenje ove naprave nije mogla biti poznata još najmanje 1.000 godina. Ne samo da je mehanizam bio ispred svog vremena, nego pre nove ere nisu bili poznati ni zakoni gravitacije potrebni da bi se napravila mašina za njihovu primenu.
Drugim rečima, mehanizam sa Antikitere je imao funkcije koje niko živ u to vreme nije mogao razumeti (po onome što dosad znamo o antičkoj Grčkoj), a broj funkcija koje naprava poseduje daleko prevazilazi svaku moguću upotrebu poznatu u to doba.

VOJNIČEV RUKOPIS
Ova misteriozna knjiga nastala je, prema najnovijim istraživanjima, u 15. ili 16. veku. Reč je o onome što bismo danas nazvali „slikovnica“, mada niko ne zna kakva joj je uloga tada bila. Sve otkad je postala poznata široj javnosti (američki prodavac knjiga poljskog porekla Vilfrid Vojnič ju je otkrio 1912. godine), bila je predmet interesovanja laika i naučnika, jer nikome nije bilo poznato na kojem jeziku je napisana i o čemu se u njoj govori.
Jedino oko čega se naučnici slažu je da je reč o organizovanoj, smislenoj celini, bez nasumičnog ponavljanja znakova, odnosno o tekstu napisanom na pravom, mada potpuno nepoznatom jeziku.
Rukopis su za ovih skoro 100 godina pokušavali da reše mnogi matematičari, lingvisti, kriptografi, vojni šifreri, i niko nije odmakao ni korak dalje od početka.
Ukratko, niko ništa ne zna o ovome.

ZVUK
Ovo je najveća od svih misterija (i bukvalno). Početkom 1997. godine američka Nacionalna okeanska i atmosferska uprava zabeležila je veoma čudan zvuk sa dubine okeana. Čudan i veoma glasan, toliko glasan da su ga zabeležila dva mikrofona udaljena 3.000 kilometara jedan od drugog.
Naučnici, kojima se zvuk učinio krajnje interesantnim, došli su, posle nekoliko meseci marljivog rada, do neverovatnog zaključka: sa sigurnošću od 99,9 odsto mogli su da kažu da je zvuk organskog porekla (da ga je „napravila“ neka životinja). Problem - zvuk je previše jak da bi ga „napravila’ bilo kakva poznata životinja. U prirodi, zaključak je, ne postoji životinja dovoljno jaka i moćna da bi proizvela ovakav zvuk. Čak i moćni plavi kit, dugačak do 33 metra, pravi je patuljak u odnosu na stvorenje koje je proizvelo „zvuk“.

BAGDADSKE BATERIJE
U školama se uči da je baterije u 19. veku izumeo Alesandro Volta, a nigde se ne pominje da je neki izumitelj iz Bagdada skoro 15 vekova pre Italijana izumeo istu stvar. U stvari, ovo otkriće je bilo toliko neverovatno da su naučnici još uvek u pravom ratu oko otkrivanja pravog značenja ovog otkrića.
Samo jedno je sigurno: u ćupu, nalik mnogim ćupovima iz tog perioda, nalazi se bakarni valjak koji pokazuje znake nagrizenosti kiselinom (isto kao u savremenim baterijama, usled uronjenosti u tečnost koja u interakciji sa bakrom proizvodi električni napon).

Mada je sada skoro sigurno da je reč o nekoj vrsti baterija, rasprava još traje oko načina njihove upotrebe. I dok jedni tvrde da su ih u starom Bagdadu koristili čak i za osvetljavanje grada, drugi misle da su ih koristili metalurzi, za pravljenje legura, i lekari, za „šok-terapije“.

CEVI IZ BAJGONGA
U delu Kine koji nikad nije bio naseljen nalaze se stotine starih, čeličnih cevi koje zadiru duboko u utrobu planine, a čiji otvori izlaze na vrh planine. Neke od cevi vode do slanog jezera u blizini, a sve su povezane tako da čine smislen oblik. Neke od cevi imaju prečnik od oko 40 centimetara, a većina ih je uniformne veličine.
Šta je problem s ovim? Možda je sve deo nekog zaboravljenog rudnika?
Problem je što su naučnici, američki i kineski odredili starost ovih cevi i došli do zapanjujućeg otkrića: cevi ne samo da nisu napravljene u doba kad je bila poznata tehnologija izrade čelika, nego su napravljene u vremenu kad je najveći domet naših predaka bio da isprže nešto na vatri a da im se pri tom ne zapali krzno na leđima.
Drugim rečima, ove cevi su, naučno je potvrđeno, nastale daleko, daleko pre nego što je to, po svemu što nas uči istorija, moguće.


Link sa koga sam kopirao: http://www.glas-javnosti.rs/cl...cih-misterija-savremenog-sveta
Mada je ovo stariji tekst koji se nalazi na mnogim mestima na netu.
Kuhinje po meri
Americki plakari
Staracki dom
Američki plakari
Klizni plakari
Da bi ste ziveli zivot onako kako zelite, potrebno je da znate sta zelite!
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)27.10.2011. u 14:53 - pre 152 meseci
Gornji tekst obiluje senzacionalizmom i lazima, a sve informacije koje su poznate o navedenim stvarima i koje uticu na smanjenje senzacionalizma su - izgleda namjerno - izostavljene iz teksta, naravno - da bi nivo senzacionalnosti bio sto veci.
Budala koja je ovaj tekst sastavila i objavila (tj. najvjerovatnije samo kopirala ili eventualno prevela sa nakog "A la zona sumraka" sajta), ocigledno se nije potrudila ni da zagugla za ikakvim dodatnim informacijama i da provjeri ili dodatno sazna o bilo cemu sa ovoga spiska...
 
Odgovor na temu

milutin2406

Član broj: 292078
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)27.10.2011. u 18:13 - pre 152 meseci
Koliko je ovaj narod zatupljen i zaostao da ili namorno nece ili niko ne zeli da se bavi ispitivanjem Rtnja.Gledao sam kao neke skice kako izgleda ta piramida ali to su samo skice niko da uzne motiku u ruke i otkopa neki deo pa da se utvrdi dali se radi o piramidi ili sta vec.Na vrhu planine postoji jedna rupa koja je duboka oko 8 metara u koju je upao pas i preziveo 10 dana bez vode i hrane.Navodno iz te rupe ima jedan prolaz koji dalje vodi do samog dna piramide ali opet to niko ne ispituje pa se zapitam dali im neko brani ili o cemu je rec jer ako bi se ispostavilo da jeste piramida oni bi postala najveca na svetu.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)27.10.2011. u 19:01 - pre 152 meseci
Citat:
milutin2406:  niko da uzne motiku u ruke i otkopa neki deo pa da se utvrdi dali se radi o piramidi ili sta vec.

Ja mislim da ti niko ne bi branio da ti uzmes motiku u ruke i pocnes sa otkopavanjem.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)27.10.2011. u 22:12 - pre 152 meseci
Citat:

Ja mislim da ti niko ne bi branio da ti uzmes motiku u ruke i pocnes sa otkopavanjem.


Ja mislim da tebi niko ne bi branio da prestanes sa k*nj*nj*m.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)27.10.2011. u 23:17 - pre 152 meseci
Dje si druze Crni!
Izlazis li na kraj ovih dana?

Nego, nisam te ja - nego drug Milutin, nazvao zatupljenim i zaostalim zato sto nisi uzeo motiku da otkopavas piramidu, pa pretpostavljam da si svoju primjedbu greskom uputio meni umjesto njemu.

Ne moras da ispravljas, nema veze, al' samo da napomenem....
 
Odgovor na temu

milutin2406

Član broj: 292078
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)28.10.2011. u 00:00 - pre 152 meseci
Sta ce te bolid ostaje bolid smara ovako jos od 2009 mozda i od ranije i ti njegovi prosti komentari sto ti ne uhvatis motiku? Pa od toliko strucnih arheologa ako ja trebam da kopam onda ce je siguno i otkopati.Kada bi se neko zainteresovao naravno i da placa istazivanja mozda bih i kopao a ovako ja da iskopam a oni da pokupe priznanja to nece da moze.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)28.10.2011. u 00:55 - pre 152 meseci
Citat:
milutin2406:  i ti njegovi prosti komentari sto ti ne uhvatis motiku?

Moji komentari?!
Pa ti si skroz prezupcio! Jeli ovo moj komentar:

Citat:
milutin2406: Koliko je ovaj narod zatupljen i zaostao da ili namorno nece ili niko ne zeli da se bavi ispitivanjem Rtnja.Gledao sam kao neke skice kako izgleda ta piramida ali to su samo skice niko da uzne motiku u ruke i otkopa neki deo pa da se utvrdi dali se radi o piramidi ili sta vec.

???

Ajde saberi se malo, vidis da nema smisla da u takvom stanju pises...

Citat:
milutin2406: Pa od toliko strucnih arheologa ako ja trebam da kopam onda ce je siguno i otkopati.

Pa ocigledno da nisu strucniji od tebe, kad ti znas ono sto oni ne znaju. Prema tome, vi koji znate da ispod Rtnja ima piramida ste najstrucniji da otpocnete iskopavanja, a ne oni koji misle da tamo nema piramide.
Zasto bi pobogu trebao da kopa neko ko misli da tamo nema nista?! Samo zato sto ti mislis da bi oni trebali da kopaju?
Zanimljiv ti je taj koncept: sjediti kuci i pametovati, a da drugi krampaju poradi tog pametovanja.
Sad samo jos fali da neka budaletina izvali da se ispod Avale nalaze ostaci Atlantide, pa da onda neki smatraju da treba neko da ide to da otkopava.
Ko smatra - neka kopa.
 
Odgovor na temu

milutin2406

Član broj: 292078
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)28.10.2011. u 01:10 - pre 152 meseci
Sta reci Velja istinu zbori
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)28.10.2011. u 06:26 - pre 152 meseci
Citat:
milutin2406: .......ako ja trebam da kopam onda ce je siguno i otkopati.

Ko ce je otkopati?

Citat:
milutin2406:
Kada bi se neko zainteresovao naravno i da placa istazivanja mozda bih i kopao a ovako ja da iskopam a oni da pokupe priznanja to nece da moze.

Pa valjda kopas radi znanja i opsteg interesa, a ne radi zarade i priznanja?

Nego, cuo sam da se ispod Stare planine nalazi skup tunela koji vode do aerodroma za ruske baze u Severnom moru ( nesto kao oni podzemni tuneli od Moskve do Lenjingrada ). Samo, steta sto to niko nece da potvrdi...

[Ovu poruku je menjao 3way dana 28.10.2011. u 14:46 GMT+1]
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

milutin2406

Član broj: 292078
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)28.10.2011. u 15:42 - pre 152 meseci
Pa vidi se da samo lupas kao i odin zasto bi ja uopste kopao kakvo znanje pa ja nisam arheolog to oni rade.
Ti si cuo da se ispod Stare planine nalazi a ja znam da se u Srbiji ima nekoliko baza ispod zemlje .

[Ovu poruku je menjao milutin2406 dana 28.10.2011. u 16:54 GMT+1]
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)28.10.2011. u 16:03 - pre 152 meseci
Zar se arheolozi nisu urotili protiv opsteg znanja ili im je zabranjeno da kopaju?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

milutin2406

Član broj: 292078
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)28.10.2011. u 16:14 - pre 152 meseci
Pa jel ja trebam da znam odgovor na to pitanje? To nije uhvatis motiku u ruke i kopaj. Prvo se valjda ispita teren rade se probna busenja i ostale gluposti.Mozda im vlada ne odobrava sredstva za ispitivanje nisam upucen a jako je sumnjivo da toliko godina to stoji tako i da niko ne zapocne ispitivanja.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)28.10.2011. u 16:17 - pre 152 meseci
Pa otkud onda informacije o tunelima?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

aser
Jerry Drake
Šabac

Član broj: 81912
Poruke: 7
109.72.50.*



+9 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)28.10.2011. u 16:51 - pre 152 meseci
Kanalisane od višeg entiteta.

A 'el nađe Osmanagić one piramide u Bosni? Nešto je on pominjao i Rtanj u vezi piramida, imao je i neke domaće istomišljenike, valjda će nadležni biti dovoljno pametni da mu ne dozvole prilaz Rtnju. :)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)

Strane: << < .. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 62912 | Odgovora: 423 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.