Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)

elitemadzone.org :: MadZone :: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)

Strane: << < .. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 62917 | Odgovora: 423 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

milutin2406

Član broj: 292078
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)01.11.2011. u 14:52 - pre 152 meseci
Pa da to to ja i pricam da necega ima tamo sigurno ima a dali se radi o piramidi potrebno je dosta vremena i iskopavanja da bi se to utvrdilo.Pa tako da ko nije bio tamo moze samo da prica...
 
Odgovor na temu

Dejan71V
NBGD

Član broj: 106102
Poruke: 11
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.kuhinje-po-meri.rs


+30 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)01.11.2011. u 14:54 - pre 152 meseci
Slazem se sa tobom... ali sam u mom prethodnom postu mislio na vest sa ovog linka:
http://www.24sata.info/zabava/...-prevozno-sredstvo-sinama.html
Kuhinje po meri
Americki plakari
Staracki dom
Američki plakari
Klizni plakari
Da bi ste ziveli zivot onako kako zelite, potrebno je da znate sta zelite!
 
Odgovor na temu

milutin2406

Član broj: 292078
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)01.11.2011. u 15:30 - pre 152 meseci
Pa sad dok oni ne posalju ljude ili neke ultra robote na Mars nece ni otkriti sta sve on krije.A sto se tice sina malo je nelogiscno .
 
Odgovor na temu

andrejbeca
Ivan Gadjanski
Srbija ,Pancevo

Član broj: 181036
Poruke: 481
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)01.11.2011. u 17:04 - pre 152 meseci
Sad ce onaj ispisnik Izmo da to sve "dementira"
 
Odgovor na temu

vaske71

Član broj: 61960
Poruke: 1438
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+109 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)01.11.2011. u 18:00 - pre 152 meseci
Izmo bese zajeban lik ...
 
Odgovor na temu

Dejan71V
NBGD

Član broj: 106102
Poruke: 11
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.kuhinje-po-meri.rs


+30 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)01.11.2011. u 20:51 - pre 152 meseci
Nego, nema nam nesto GF-a! Da ga nisu oteli mali zeleni... ili je mozda negde u busiji sa fotoaparatom? :)
Kuhinje po meri
Americki plakari
Staracki dom
Američki plakari
Klizni plakari
Da bi ste ziveli zivot onako kako zelite, potrebno je da znate sta zelite!
 
Odgovor na temu

milutin2406

Član broj: 292078
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)01.11.2011. u 20:59 - pre 152 meseci
Gde su ovi ''naucnici'' da objasne ovu pojavu koja prkosi zakonima fizike ? http://www.youtube.com/watch?v=0NsZJRsmBTE&feature=related
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)02.11.2011. u 02:15 - pre 152 meseci
Optička iluzija.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

milutin2406

Član broj: 292078
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)02.11.2011. u 02:44 - pre 152 meseci
A kako je to dokazano? Ako su vaservagom onda od toga nema nista.Evo jos jednog ovde je uzbrdica jos veca tako da tu nema sanse za opticku varku. http://www.youtube.com/watch?v=HPs11wOr7JM
Jel ovo nije nizbrdo? http://www.youtube.com/watch?v=_DAyL5n2_UE&feature=related da je rec o blagoj nizbrdici pa ajde.
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)02.11.2011. u 05:47 - pre 152 meseci
Šta će ti vaservaga. Treba ti malo proste logike. Kada bi gravitaciona anomalija bila takva da natera automobil da ide uzbrdo, oni ljudi ne bi mogli da se šetkaju oko automobila, nego bi morali da se drže za nešto da se ne bi skotrljali uz to isto brdo.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

vaske71

Član broj: 61960
Poruke: 1438
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+109 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)02.11.2011. u 06:02 - pre 152 meseci
Citat:
Marko_L: Šta će ti vaservaga. Treba ti malo proste logike. Kada bi gravitaciona anomalija bila takva da natera automobil da ide uzbrdo, oni ljudi ne bi mogli da se šetkaju oko automobila, nego bi morali da se drže za nešto da se ne bi skotrljali uz to isto brdo.


Sad stvarno trolujes evo pa pogledaj

 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)02.11.2011. u 13:07 - pre 152 meseci
Da, da,... video dokazuje sve....



 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)02.11.2011. u 13:16 - pre 152 meseci
Nista ja ne verujem dok ne vidim da se ta kola kotrljaju uzbrdo uz Rtanj ili bar onu malecku Keopsovu...
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)02.11.2011. u 13:33 - pre 152 meseci
Ma ovo nema nikakve veze sa anomalijom terena nego sa autom.
Covjek je ocigledno putovao njime preko Rtnja i sad se to auto kotrlja uzbrdo gdje god da je, jer je dejstvom misteriozinih sila modifikovano na Rtnju, pa se on sad pravi pametan. A to moze svako ko svoj auto ostavi da prenoci na Rtnju.

Jednom sam ja isao nekom precicom preko Rtnja i stigao kuci dan prije nego sto sam krenuo.
Kazu mi moji: "Pa ti si trebao jos sutra biti tu?!", a ja odgovorim: "Pa tek sutra sam krenuo, nisam mogao kasnije", a oni ce na to: "Aha, pa mora biti da ces ici preko Rtnja cim si vec stigao", a ja kazem "Pa tako sam planirao ali nije jos 100% nesigurno".

To je bilo neke godine kad sam se vracao iz Najdanovih krugova...
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)02.11.2011. u 14:02 - pre 152 meseci
Citat:
Sad stvarno trolujes evo pa pogledaj

Ne trolujem ja, nego vi ne umete da diskutujete. Umesto da prikupite dokaze za nešto, pa ih onda lepo prezentujete da bi na osnovu njih mogli da se donesu zaključci, vi zapravo istripujete da nešto postoji (nebitno da li su to vanzemaljci, anomalije koje vuku auto uzbrdo, savijanje kašika snagom uma...) i onda pokušavate da stvorite nekakve dokaze za to, naravno, usput ignorišući sve što govori suprotno od onoga što ste utripovali. To i ne bi bilo toliko strašno da prilikom tog dokazivanja pokušate da unesete malo smisla i logike u diskusiju, već kao "dokaz" koristite nekakve hoax video snimke, copy-paste sa blogova nekih likova koji su očigledno pobegli iz kakve ludnice, tektove iz nekakvih novina tipa "Treće oko". I što je najgore, kada vam neko skrene pažnju zašto neki dokaz nije valjan i šta u tom dokazu ne štima, vi nemate čime da branite taj "dokaz", nego odmah krenete sa nečim od ovog:

a) kukanje i pozivanje na moderaciju, kao i traženjem da nevernici ne učestvuju u diskusiji na, pazi sad, javnom forumu koji upravo tome i služi - u fazonu "Ako ne verujete, nemojte učestvovati u zemi", "Ako imate drugačije mišljenje, šta ćete ovde ?", "Aaaaaaaa, ovaj kaže da moj dokaz nije dobar, to je uvreda, gde je ovde moderator"

b) spamovanje i blogovanje - krenete nekontrolisano da lepite kilometarske copy-paste-ove sa nečijih blogova, kojekakve slike, potpuno ignorišući svako pitanje u vezi tog materijala koje vam neko uputi.

c) vređanje i etiketiranje sagovornika - kako su svi osim vas plitkoumni, glupi, neobrazovani, ne vide širu sliku i ne mogu da spoznaju "the istinu"

d) korišćenje gomile logičkih zabluda - na primer, neko kaže "To što si postovao nije dokaz da vanzemaljci postoje", a vaš odgovor je "Kako možeš da tvrdiš da vanzemaljci ne postoje, ajde dokaži", iako to niko nije ni rekao. Tu na primer postoji više logičkih zabluda. Jedna je ta što ako neko kaže da neki dokaz da nešto postoji nije dobar, to ne znači da je rekao da to nešto ne postoji, čime se odmah nadovezujemo na drugu logičku zabludu, a to je da se ne može dokazati da nešto ne postoji (osim možda u matematici), već se uvek dokazuje da nešto postoji, a suprotna strana može samo da priča o validnosti tih dokaza, nikako o postojanju toga što se dokazuje. Opet primer, čisto ilustracije radi. Ako ja sad kažem da imam nevidljivog prijatelja koji svuda ide samnom i pomaže mi u svemu što radim, možete li vi da dokažete da nije tako ? Ne možete, niti bi iko normalan to pokušavao. Teret dokazivanja pada na mene koji to tvrdim.

Dalje, pored toga što vodite diskusiju na pogrešan način, vrlo često se služite i neistinama. Recimo, mnogi od vas tvrde da tragaju za istinom, a to je notorna laž. Onaj ko traga za istinom, neće se hvatati za slamke i čitati samo tekstove koji govore u prilog njegovoj tezi, nego će konsultovati više izvora i onda na osnovu zdravog razuma i logike izvući neke zaključke. Eto, upravo u tom primeru sa gravitacionom anomalijom demonstrirate ovo. Ima gomile snimaka i članaka gde se objašnjava taj "fenomen", recimo ovo što je Odin postavio, gde se jasno vidi o kako jednostavnoj optičkoj varci se radi. Ali ne, vi ignorišete jedno takvo sasvim logično i razumno objašnjenje, a prihvatate da postoji nekakva anomalija koja je skroz u suprotnosti sa zakonima fizike, načinom na koji gravitacija funkcioniše i kompletnim naučnim istraživanjima na tu temu.

Ok, jeste ovo UltraMadZone koji je i otvoren upravo za takve budalaštine, kako bi se forum Nauka očistio od nebuloznih tema, ali to je i dalje javni forum, što znači da se uvek mogu naći oni koji će opovrgavati te budalaštine naučnim principom. Ako ni zbog čeg drugog, onda zbog drugih posetioca foruma koji će nabasti na UMZ, ne znajući da je taj forum rezervisan za budalaštine, pa onda ako nema kontra-mišljenja na te gluposti, neko može te vaše nebuloze da prihvati zdravo za gotovo, pa se to posle razmnožava po internetu.

Meni samo nije jasno, kako neki od vas ne mogu barem da se osvrnu oko sebe i izanaliziraju stvari koje svakodnevno koriste, na primer mobilni telefon, računar, televizor... svi ti uređaji rade zahvaljujući nauci i naučnim otkrićima. A možete li da nađete ijedan uređaj koji koristite, a da radi suprotno zakonima fizike ili da radi zahvaljujući vanzemaljcima, gravitacionim anomalijama, telekinezi i šta ti ja znam ?
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

milutin2406

Član broj: 292078
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)02.11.2011. u 14:06 - pre 152 meseci
Citat:
Marko_L: Šta će ti vaservaga. Treba ti malo proste logike. Kada bi gravitaciona anomalija bila takva da natera automobil da ide uzbrdo, oni ljudi ne bi mogli da se šetkaju oko automobila, nego bi morali da se drže za nešto da se ne bi skotrljali uz to isto brdo.

Ma logika ti je do mojega ja sam lepo pitao dali je tu mereno da postoji nagib ili ne ?
 
Odgovor na temu

Intensity

Član broj: 293004
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+54 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)02.11.2011. u 15:00 - pre 152 meseci
Vidim da ovi sto su ubedjeni da je u pitanju opticka iluzija ne kapiraju da opticke iluzije funkcionisu samo kada se posmatraju iz odredjenog ugla, dok je sasvim druga stvar kada se ti nalazis u prostou i mozes da ispitas stvar iz vise uglova.

Dalje, da je u pitanju neka "3D opticka iluzija" drveca u klipovima ne bi bila nagnuta na desno (kao sto treba da budu) nego nagnuta na levo (u odnosu na put naravno), i ljudi bi bili nagnuti na levo a ne na desno kao sto jesu jer je u pitanju uzbrdica...
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)02.11.2011. u 15:14 - pre 152 meseci
^ Zasto auto i ljudi stoje na cesti, ako gravitacija djeluje "na gore"?
Kako ne "otpadnu" sa ceste i polete prema oblacima?
 
Odgovor na temu

starkg
Kragujevac

Član broj: 51088
Poruke: 711
*.dynamic.sbb.rs.



+89 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)02.11.2011. u 15:58 - pre 152 meseci
Pa zar ovo vec nije bilo na tv-u , merili su i utvrdili da ipak brdo nema uspon nego pad od jednog stepena na 100m, koliko se ja secam bilo je na RTS 1...
Ne znam kakve to veze ima sa Vanzemaljcima ali hocete neke cudne neobijasnjive pojave, a imate to pred nosom. Evo to sto mi postojimo tek onako, niko ne zna sto smo tu i ko nas je stvorio niko ne zna poentu eto to mi deluje cudnije od gluposti oko onog brda i jos koje cega. A frajer nakrivio kameru da deluje jos vise kao brdo, pogledajte levi i desni ugao slike koju sece put, okrenuo aparat pod uglom hehe no dobro....

[Ovu poruku je menjao starkg dana 02.11.2011. u 17:10 GMT+1]
YU1OTW
 
Odgovor na temu

Intensity

Član broj: 293004
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+54 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)02.11.2011. u 16:39 - pre 152 meseci
Citat:
starkg:A frajer nakrivio kameru da deluje jos vise kao brdo, pogledajte levi i desni ugao slike koju sece put, okrenuo aparat pod uglom hehe no dobro....


Ma sta kazes, a kako onda drvece na klipovima i dalje stoji uspravno, zar ne bi trebala i ona da budu nakrivljena ako se aparat okrene pod uglom?

Ovaj fenomen nije poznat samo kod nas vec sirom sveta i cinjenica je da i dalje ostaje velika misterija.





 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)

Strane: << < .. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 62917 | Odgovora: 423 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.