Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)

elitemadzone.org :: MadZone :: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 62903 | Odgovora: 423 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)25.10.2011. u 18:29 - pre 152 meseci
Citat:
plus_minus: A čitaju oni sve što ti napišeš, samo što smatraju da je uzaludno trošiti dragoceno vreme na gluposti iz tvoje glave.

Pa ti njih smatras budalama!
Ko je lud uzalduno trositi dragocjeno vreme na citanje necega sto smatraju glupostima sem budala?!
 
Odgovor na temu

milutin2406

Član broj: 292078
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)25.10.2011. u 20:06 - pre 152 meseci
Ja i dalje ne mogu da shvatim koja je vasa uloga u ovakvim temama ? To sto kada god neko nesto napise ili stavi link na kome je pisano o vanzemaljcima vi odmah vasim komentarima unastavate temu.Kao sto sam napisao u temi utvara na putu Bor-Zajecar da mi je covek pricao da se sa zenom vracao sa puta i da je i on i njegova zena to videla i koji ce komentar na to? "pa sta ako su videli" .Pa na sta to lici? ako ne verujes nemoj da ponizavas takvim komentarima po meni to je debilizam.Ako ja za sve nerazjasnjene pojave moram da dobijem naucno dokazane dokaze onda te dokaze sigurno necu traziti ovde.I ko sta radi vecito moramo da se raspravljamo sa pojedincima koji ne veruju i uvek traze neke dokaze.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)25.10.2011. u 20:30 - pre 152 meseci
Citat:
milutin2406: I ko sta radi vecito moramo da se raspravljamo sa pojedincima koji ne veruju i uvek traze neke dokaze.

LOL!
A sto ne uvedete inkviziciju, tad necete morati nista da dokazujete?
 
Odgovor na temu

milutin2406

Član broj: 292078
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)25.10.2011. u 22:59 - pre 152 meseci
Tako je Veljo
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)25.10.2011. u 23:04 - pre 152 meseci
Citat:
milutin2406:Kao sto sam napisao u temi utvara na putu Bor-Zajecar da mi je covek pricao da se sa zenom vracao sa puta i da je i on i njegova zena to videla i koji ce komentar na to? "pa sta ako su videli" .
Pa na sta to lici?

To lici na to svedok nije merodavan dokaz. Ljudskim culima moze da se poigra sve i svasta. Lepo sam rekao da nisi shvatio poentu tih pitanja.

Citat:
milutin2406:
I ko sta radi vecito moramo da se raspravljamo sa pojedincima koji ne veruju i uvek traze neke dokaze.

Ako ja tvrdim da mogu da sedim na plafonu hoces li da mi verujes ili ces da potrazis neki dokaz?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

milutin2406

Član broj: 292078
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)25.10.2011. u 23:17 - pre 152 meseci
Ja mislim da ce u sudstvu uvesti ako ste videli nekog da puca u nekog to nece biti dovoljno nego ce te morati da snimite mobilnim telefonom ili nekim drugim uredjajem kako on puca inace nece se vase svedocenje uvaziti jer ste to umislili da ste videli cak ako to i vide i 5 coveka to im nista ne znaci ako neko od njih nije snimio celu situaciju.To je jako dobro sto ce tako uvesti samo sto ce kriminal porasti za jedno 90%.A to sto ljudima oduzimaju oruzije ako ga neko prijavi da mu je pretio to se znate vazi.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)25.10.2011. u 23:21 - pre 152 meseci
Nema sta da se uvodi, vec je uvedeno. U sudstvu je to praksa odavno.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

milutin2406

Član broj: 292078
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)25.10.2011. u 23:29 - pre 152 meseci
Znaci roknete coveka unistite oruzije i niko vam ne moze nista cak i ako vas je neko video.Jer on mozda nije video to sto je trebalo da vidi vec mu se to prividjalo (bio je u transu) znaci svedoci su izbaceni iz upotrebe samo se cuvajte da vas niko ne snima .
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)25.10.2011. u 23:53 - pre 152 meseci
Dabome da treba dokaz, inace bi se uvijek par budala moglo dogovoriti da nalazu nesto na nekoga pa nastrada covjek ni kriv ni duzan.
Tako se radilo u tvom omiljenom dobu, inkviziciji: dodje jedna alapaca kod popa i kaze: "Moja komsinica je vjestica", i ode komsinica na lomacu.
No, pretpostavljam da ti to ipak dozivljavas pozitivno. Kad vjerujes u utvare sto bleje po autoputu - sto ne bi vjerovao i u vjestice, koje treba, jel'te, spaliti...
 
Odgovor na temu

milutin2406

Član broj: 292078
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)26.10.2011. u 00:05 - pre 152 meseci
Ako si mu reko
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

vaske71

Član broj: 61960
Poruke: 1438
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+109 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)26.10.2011. u 01:55 - pre 152 meseci
Odine
Dali ti shvatas da olako uzimas neke dokaze ?

Dali shvatas da sa jednim rozeta kamenom ne moze da se prevede gotovo nista a da nauka do danas ne moze da prevede uspesno ni 60% jednog davno umrlog jezika hijeroglifa od pre 5000 godina ? Fali dakle citavih 40% jezika , tako da nesto sto je napisano u stenama moze jos stosta toga da znaci .
Dali shvatas da se medju hieroglifima takodje i nalaze crtezi i hieroglifi oblika letecih tanjira i stvari koje su izmisljene nekoliko hiljada godina kasnije?
Dali znas da je Sfinga radjena iz dva dela a da je zadnji deo sfinge - radjen hiljadama godina ranije, nego Zoserova piramida (sada se trenutno oko toga vode zestoke bitke u naucnim krugovima jer je to vec i dokazano - ali da ne brzamo -cucemo ,otom potom) tako da od Keopsovog cuvara (navodno Sfinge) izgleda da ce u buducnosti biti slaba vajda

Dali znas da su Egipcani bili zapravo zemljoradnici , da ti ljudi nisu imali Gvozdje, nisu imali Tocak , nisu imali Makaru ,ukratko nisu imali ni jedan alat kojim su mogli da iseku od najmekseg kamena ni kocku 20 cm a kamo li da seku Granitne stenetine od 100-tinu tona da ih poravnjaju gotovo laserskom preciznoscu i da ih tako neostecene pentraju na kojoj god visini zeleli ne ostetivsi ih gotovo uopste . Da bi u danasnjem vremenu ti isekao ovakav jedan granitni blok treba ti najmanje kruzna testera precnika 8 do 10 metara sa dijamantskim vrhovima , minimum minimuma - 20 ljudi za guranje kamena a sve opet na tockovima . Sve sto su jadni Egipcani imali bio je kramp bakarni - komada jedan i valjda jaku volju .

Dakle mnogo toga smrdi u drzavi Dnskoj tj htedoh da kazem Egiptu
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)26.10.2011. u 04:22 - pre 152 meseci
Ponekad se zapitam.....

...ma nema veze....

 
Odgovor na temu

aser
Jerry Drake
Šabac

Član broj: 81912
Poruke: 7
109.72.50.*



+9 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)26.10.2011. u 08:26 - pre 152 meseci
Sveta Sofija u Istambulu je rađena u srednjem veku od malo neobičnih cigli i neobičnog, bukvalno živog, maltera, cepi zemljotres zid pukne, posle par godina pukotine nestanu same od sebe.E sad hemijski sastav se zna, al' niko do danas nije uspeo da napravi takve cigle i takav malter, recept za mešanje materijala, odnosi itd. znanje je umrlo zajedno sa majstorom koji je to pravio. Da ne pominjem onoliku kupolu koja je 3 puta pucala dok je jedan pametan čika nije stabilizovao u 15 veku, i eno je stoji i danas, za tu kupolu piramida je igračka. Al' opet niko to ne pominje, čak ni pomena da su vanzemljaci tu mešali svoje prstiće, greota.
 
Odgovor na temu

vaske71

Član broj: 61960
Poruke: 1438
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+109 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)26.10.2011. u 10:20 - pre 152 meseci
Citat:
Odin D.: Ponekad se zapitam.....



Sta ? Da te moderno zatvorena nauka mozda laze kada su starine u pitanju ? Odnosno da istorija moze itekako da unisti neke (navodno) nepogresive temelje jedne zatvorene nauke koja se forsira vec gotovo 200 godina.
Ali ajde da kada smo se vec uhvatili pisanja o piramidama nastavimo malo i sa drugim ,jer ne postoje piramide samo u Egiptu - vec na gotovo svim kontinentima .
Pricajmo malo o Kini i njihovim piramidama koje se namerno sakrivaju od ociju javnosti i to na nacin pokazan na fotografijama ispod - odnosno posumljavanjem













A evo i price i trebalo bi da je procitate

Citat:
Prvi put su se gigantske kineske piramide spomenule u javnosti u američkom listu 'Rocky Mountain News' 1947, godine. Autor ovog tajanstvenog teksta bio je pukovnik američke vojske Mauris Šenan, a tu je bila priložena i fotografija koju je 1945. snimio jedan američki pilot tokom II svetskog rata.Pilot je prevozio zalihe hrane za kinesku armiju preko Himalaja, a sama fotografija snimljena je oko 100 kilometara od grada Ksian. (misli se na cuvenu Belu piramidu - najvecu na svetu sa 350metara visine)

To mu je uspelo, jer su tada kineske vlasti još odobravale slobodni prelet američkim avionima preko ovih teritorija.Kada su fotografije naknadno analizirane, došlo se do saznanja da je piramida visoka skoro 350 metara, tako da je dvostruko premašila visinu najviše piramide u Egiptu. Piramida je nazvana 'Bela piramida' i predstavljala je najveću piramidu na planeti Zemlji. Ako je Keopsova piramida visoka oko 150 metara, možete li zamisliti na šta liči Bela piramida.
Prošlo je skoro pola veka i tek tada su kineske vlasti dozvolile pristup prvom Evropljaninu u ovu zabranjenu oblast.Bio je to Austrijanac Hartvig Hausdorf koji je dva puta posetio Kinu 1994. Tokom svoje prve posete, u aprilu 1994., Hausdorf je imao priliku da vidi šest piramida u blizini grada Ksiana.
Na povratku u Kinu, u avgustu iste godine, Hausdorf je na svojim snimcima uspeo da prebroji preko 100 piramida! Hausdorf je imao velike poteškoće da bi dobio dozvolu da doputuje u provinciju Šensi.
Kinezi mu nisu dopustili nikakvo arheološko iskopavanje. Kada su videli da je objavio slike piramida, momentalno su zabranile svakom strancu posetu ovoj zabranjenoj oblasti.
U blizini Bele piramide, Kinezi su podigli i lansirnu rampu za svoj svemirski program, tako da su i zvanično proglasili ovu oblast vojno zaštićenom i potpuno nedodirljivom za spoljni svet.

Kineske vlasti više ne dozvoljavaju nikakva istraživanja u ovoj oblasti, a pogotovo približavanje piramidama. Njihova izjava ja da će neke buduće generacije imati pravo da prouče ove piramide. Ali šta se dešava u međuvremenu? Kineska vlada naredila je zasađivanje brzorastućih četinara koji su već uveliko prekrili mnoge piramide i od njih načinili šumovita brda. Posle par desetina godina biće potpuno pošumljene. Ako neko priupita za piramide, Kinezi će jednostavno reći, 'Gde vi ovde vidite piramide'.

O starosti kineskih piramida prvi put isveštavaju dva australijska trgovca 1912.godine. Oni su razgovarali sa jednim budističkim sveštenikom koji im je otkrio da se ove piramide pominju u pisanim dokumentima koji su stari 5000 godina, ali čak i tada su se označavale kao veoma stare.Kolika je onda njihova prava starost, možemo samo da nagađamo.

U blizini ovih piramida živi lokalno stanovništvo, ali kineske vlasti ne brinu da bi oni mogli otkriti njihovu tajnu spoljašnjem svetu.Oni žive izolovano, bez mobilnih telefona, računara i interneta.
Oblik ove piramide podseća na piramide u Srednjoj Americi, kod kojih je poravnat vrh.Dali sve te piramide vode poreklo od iste civilizacije, velika je zagonetka.Poreklo i starost ovih piramida mogli bi objasniti razni artefakti pronađeni u njihovoj blizini, kao i hijeroglifi koji su pronađeni na zidovima piramida.
Šta se nalazi u kineskim piramidama i zašto se planski sakrivaju pošumljavanjem, odgovor znaju samo kineske vlasti.Ono što vi možete da uradite je, ako imate brzu internet vezu i program Google Earth, da probate da nađete oblast Šensi i grad Ksian (Xian) i da pokušate da malo provirite u ovu misterioznu oblast





Cuvena Bela piramida (snimljena iz vazduha 1947) sa 350 metara visine je dva puta veca nego Keopsova piramida u Egiptu (koja se pogresno smatra najvecom)

Pozdrav







[Ovu poruku je menjao vaske71 dana 26.10.2011. u 12:14 GMT+1]
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

aser
Jerry Drake
Šabac

Član broj: 81912
Poruke: 7
109.72.50.*



+9 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)26.10.2011. u 10:55 - pre 152 meseci
Pa jesu pošumljene i zabranjene za posete i prčkanje, jer su kinezi kinezi, te piramide su obične kamare zemlje kojima su pošumljavanjem našli jedinu korisnu svrhu,a kinezi nedaju kojekakvim Danikinima, Osmanagićima i sličnim da im prčkaju i prekopavaju zemlju.
A i na osnovu količine fotografija, jasno je da je to dobro čuvana tajna.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)26.10.2011. u 10:59 - pre 152 meseci
Citat:
.....koje se namerno sakrivaju od ociju javnosti i to na nacin pokazan na fotografijama ispod - odnosno posumljavanjem

???????
Kako se to piramida od 300 metara skriva posumljavanjem????
Mislim, cak i da stvarno rade to, ne ide im najbolje jer se odlicno vidi da je u pitanju piramida.


Citat:
U blizini ovih piramida živi lokalno stanovništvo, ali kineske vlasti ne brinu da bi oni mogli otkriti njihovu tajnu spoljašnjem svetu.Oni žive izolovano, bez mobilnih telefona, računara i interneta.

???????
ajme meni, ajme meni
U krugu od 10 kilometara postoje 3 grada, 2 manja i jedan veliki i ti kazes da zive bez telefona, racunara i interneta????
Da ne govorim o sirem podrucju u kom zivi sigurno nekoliko miliona ljudi....

Citat:
.Ono što vi možete da uradite je, ako imate brzu internet vezu i program Google Earth, da probate da nađete oblast Šensi i grad Ksian (Xian) i da pokušate da malo provirite u ovu misterioznu oblast

Pa, jel si pogledao pre nego sto si napisao ovako nebulozan post?


Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

vaske71

Član broj: 61960
Poruke: 1438
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+109 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)26.10.2011. u 11:13 - pre 152 meseci
Prvo ja nisam napisao ovaj post nego prekopirao a drugo jesam pogledao - pogledaj ti imas google
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)26.10.2011. u 11:17 - pre 152 meseci
Osnovna kultura je da se navede citirani izvor.

Nego...
Sta si zakljucio kada si pogledao?
Da li si video gomilu fotografija sa zemlje? Da li si ih video da se na satelitskim fotografijama zahvaljujuci drvecu JOS BOLJE vide? Da li zi video puteve, pruge i aerodrom u blizini? Da li si video fotke piramida iz okolnih mesta? Mislim, toliko o tajnovitosti...
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

starkg
Kragujevac

Član broj: 51088
Poruke: 711
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+89 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)26.10.2011. u 11:37 - pre 152 meseci
NIsam kompetentan da dajem odgovore, jer nisam cak nista posebno ni procitao oko piramida, istina jeste pitanje kako su ih pravili, ali slozicemo se da neznamo, mozda ce se otkriti. Sto se tice piramida imate evo recimo ovde.

http://www.european-pyramids.e...s/european-pyramids/serbia.php

Za sad znam da na piramidama si nasi naucnici izmerili odredjena polja i anomalije koje nisu slucaj na drugim mestima, pored Rtnja merenja su vrsena i u oblasti "Bosahskih piramida" i tamo se pokazalo, verovatno ce uspeti nesto da "povezu" videce se...
YU1OTW
 
Odgovor na temu

vaske71

Član broj: 61960
Poruke: 1438
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+109 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)26.10.2011. u 11:44 - pre 152 meseci
Citat:
Osnovna kultura je da se navede citirani izvor.

Nego...
Sta si zakljucio kada si pogledao?



Citat:
Pa, jel si pogledao pre nego sto si napisao ovako nebulozan post?





Mislim ...sta reci - logika nerviranja iako su dokazi dati !

Ako je u interesu forumada da radite - to sto radite zbog veceg broja klikova ... ajde neka

Ja se iskljucujem jer je u svakom slucaju Burek bolji a ja zaista nisam dobar sa zivcima

Mozete me naci na strucnom delu foruma o racunarima



Pozdrav
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 62903 | Odgovora: 423 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.