Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)

elitemadzone.org :: MadZone :: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 62889 | Odgovora: 423 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)22.10.2011. u 15:26 - pre 152 meseci
Citat:
Galactic Federation
Sva ta kombinatorika je vazna u razumevanju nastanka organskog zivota i njegovog funkcionisanja. Medjutim zvanicne teorije ignorisu kombinatoriku.


Sorry, ali kombinatorika ti APSOLUTNO NISTA ne pomaze u objasnjavanju dogadjaja koji su se DESILI U PROSLOSTI. Zato je niko i ne koristi tamo gde joj nije mesto.

Evidentno je da zivot postoji, i da je vrlo kompleksan. Kombinatorika sa tim blage veze nema. Mi svemir predstavljamo kao "slucajan proces" iz ciste komocije, zato sto je nama tako lakse, tj. ne lakse, nego jedino izvodljivo za nase sposobnosti.

Ta "slucajnost dogadjaja u univerzumu" je samo nasa nemogucnost da imamo kompletnu sliku o stanju cestica u tom istom univerzumu pa pribegavamo metodama koje ne otkrivaju tu informaciju ali, ukoliko su dobro izabrane, mogu biti korisne u predvidjanju BUDUCIH dogadjaja zato sto pogadjaju zadovoljavajuce veliki % ishoda.

Obrati paznju na podvucene reci - buducnost je ono gde ti statistika moze posluziti, proslost se vec desila i statistika je tu nepotrebna i neupotrebljiva.

I sve to, na kraju krajeva, blage veze sa evolucijom koja se izucava - evolucija se bavi razvojem >zivih< organizama i proucavanjem promena koje su se desavale na tom putu razvoja, a ne abiogenezom.

Moguce je i da zivot nikad nije nastao, vec da je oduvek postojao u ovoj ili onoj formi ili da je taj zivot stvorilo neki entitet van ovog univerzuma (sta god) - to je nebitno sa stanovnista evolucije, jer se ona bavi samo promenama na zivim organizmima.


DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

vaske71

Član broj: 61960
Poruke: 1438
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+109 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)22.10.2011. u 17:13 - pre 152 meseci
 
Citat:
Vjerovatno iz religioznih razloga, isto kao sto su neki pravili toteme, obeliske i kipove kojekakvih bozanstava i hramove, izvodili kojekakve rituale da bi umilostivili bogove, prizvali kisu, obezbedili plodnost zemlje i sta ti ja znam.

- Naska civilizacija nije u svojoj religiji imala ,pauke,kondore,kitove i ostalo zivotinjsko carstvo niti im je to sluzilo za bilo kakvu vrstu vradzbina .Tipovi koji ovo navode po netu npr na wikipediji - apsolutno dve blage veze nemaju sa Naska civilizacijom kao i oni koji su to vecinom preveli s'brda s'dola. Takodje tu su i Turisticki sajtovi koji jedino znaju koja je povrsina zemljista na kojima se nalaze istodobne linije i crtezi kao i koje je ime naroda koji je to napravio .Za razliku od onih koji lupetaju na wikipediji usled nedostatka stiva koje bi obradili ili vremena da to urade , ja imam gomilu knjiga sa malo kasnijim datumima nego li je Deniken objavljivio svoju prvu knjigu o Naska civilizaciji i tako doprineo globalnom saznanju da ovako nesto uopste i postoji na planeti

Citat:
Odin D.
Tvoje pitanje je jednako besmisleno


Kako je vama sve besmisleno kad nemate odgovor koji mozete na brzinu da nadjete na netu da bi ste ga procitali .
Bolje receno ti ne umes da kazes Neznam ili da cutis na nekoj temi - vec ispada da sve znas i da si rodjen po unapred definisanom protokolu .To je veoma naivno i ruzno i takvo oponasanje sveznajuce masine donece ti samo nevolje u zivotu te istodobno usamljenicki zivot .Reci nekad ne znam ili cuti na neku temu i ljudi ti vise nece lupati minuse .

Citat:
Odin D.:
..., "Kome to treba toliko meso za rostiljanje, ko je to trebao da jede toliko mesa?". I onda odgovor: "Pa naravno, jedino logicno je da je dosao neko sa neba, vrlo gladan te je trebalo mesa za gozbu...".


Jel to neki crni humor ili ... ?!??

Citat:
Odin D.
Ako je trebalo nekom da privuku paznju, onda bi pametni ljudi zapalili vatre npr., to se vidi milion puta bolje od kojekakvih kanalcina. Vatre se zapale za pola sata, a ove kanalcine treba kopati 20 godina.
Jest to bilo davno, ali ljudi ni tada bas nisu bili tolike budaletine da ne znaju kako se privlaci paznja.


Kome to ? Kome su to trebali da privuku paznju ? Zasigurno ne njihovoj religiji jer tamo nema mesta zivotinjskom carstvu koje su nacrtali .

- Takodje oni su ove crteze crtali namerno jednim potezom - zasto ?
- Pojede nacrtane zivotinje uopste ne zive niti su zivele tamo a nacrtane su - zasto?
- Interesantna je cinjenica da nauka zna sve o Egiptu od pre 5000 godina ali nezna o Naskama pre 3000 godina - zasto ?

[Ovu poruku je menjao vaske71 dana 22.10.2011. u 18:37 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Galactic Federation
Sabac, Srbija

Član broj: 286901
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)22.10.2011. u 17:22 - pre 152 meseci
Citat:
Zato sto se i ostatku ne vidi da je kapiras. Evolucija NE proucava nastanak zivota.

Jel hoces da kazes da evolucionisti ne podrzavaju abiogenezu?
Moj tekst kaze: "Evolucija mora da pocne sa bar 100 hiljada nukleotida rasporedjenih u pravilan funkcionalan raspored" i o tome pricam kad pominjem evoluciju.
Znaci, pricam o pocetku i toku evolucije u skladu sa ujedinjenim poljem.

Citat:
Evidentno je da zivot postoji, i da je vrlo kompleksan. Kombinatorika sa tim blage veze nema.

Kao sto sam rekao ima veze sa ujedinjenim poljem i pogresnom teorijom abiogeneze koja kaze da je sve slucajno i time porice postojanje inteligencije i svesti kao polja.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)22.10.2011. u 19:23 - pre 152 meseci
Citat:
vaske71
- Takodje oni su ove crteze crtali namerno jednim potezom - zasto ?
- Pojede nacrtane zivotinje uopste ne zive niti su zivele tamo a nacrtane su - zasto?

Vjerovatno zbog vanzemaljaca. Ne znam kakav drugi razlog bi mogao biti.
Doduse, ja znam za jos "cudnije" stvari koje su ljudi radili zbog nekih daleko glupljih i prizemnijih stvari, al' sta to ima veze. Ovi su ovo kopali sigurno zbog vanzemaljaca - sva druga objasnjenja su manje vjerovatna.

Citat:
vaske71
- Interesantna je cinjenica da nauka zna sve o Egiptu od pre 5000 godina ali nezna o Naskama pre 3000 godina - zasto ?

Interesantno pitanje, pogotovo kad pogledas koliko nerazjasnjenih cinjenica ima iz npr. perioda od prije samo 50-tak godina, a npr. zitelji sela mog djeda, koji su se u te krajeve doselili odnekud prije mozda 150-200 godina, pojma nemaju danas odakle su im preci tu dosli, kada i zasto. Postoje samo neke legende i mitovi o tome kako su kad su tu dosli zatekli neku vatru koju je prije njih neko zapalio i jos se ugljevlje nije ni ohladilo kad su oni naisli. I sad ima 300 verzija ko je to mogao tu vatru zapaliti i otici, ali niko nema pojma ni kad je to bilo, ni ko je to nasao, ni odakle je taj tu dosao, ni zasto, ali zato ima fantasticnih fantazija o beznacajnom detalju kao sto su ostaci necije vatre koju je neko vjerovatno zapalio da se ugrije ili da ispece neku kokos sto je nekom ukrao usput.
Eto, 150 godina u rikverc i gubi se svaki trag, a ti se iscudjavas kako se ne zna sta je bilo sa nekim prije 3000 godina i zasto je kopao kanale prije 3000 godina...?!

Druga stvar, o Egiptu se zna toliko mnogo samo zato sto su ostavili ogromnu kolicinu pisanih tragova u kamenu koji su ostali sacuvani do danas, zahvaljujuci njihovom piramidasenju i sa'ranjivanju. Nema to veze sa time koja je civilizacija mladja ili starija. Ako je neko zapisivao svoje stvari na kozi, drvetu, palminom liscu i sta ti ja znam, i nije ih zakopavao u kamene zgradurine sposobne da prezive vijekove i vjekove, onda se o njemu nista nece znati nakon par stotina godina, pa da je ne znam koliko velik bio.
Prosli su vijekovi u kojima su obicni ljudi uglavnom bili zaokupljeni pukim prezivljavanjem i razmisljanjem kako da strpaju nesto u stomak, a ne da se bave iskopavanjem kamencuga i proucavanjem istorije.
Dalmacija je puna sela u kojima u kojima mozes naci svinjaca, torova i obicnih kuca koje u sebi imaju kamene rimske blokove sa latinskim natpisima, jer je seljacima bilo zgodnije da razvale ostatke rimskih gradjevina i posluze se vec isklesanim blokovima, jer je u to vreme bilo vaznije kako prehraniti porodicu nego sacuvati istorijske i kulturne spomenike, kad u to doba rijeci "istorija" i "kultura" nisu ni postojale, niti je koga bilo briga za to.

Ti, ako mislis da je tako lako saznati sta je tacno bilo prije 3000 godina, onda evo razjasni ko je zveknuo granatu na Markale, prije 15-tak godina, pa ces da mozda da steknes neki osjecas zasto je problematicno znati sve o nekom od prije 3000 godina ko se nije trudio da dokumentuje svoj tadasnji zivot za neku daleku buducnost, a pitanje je da li su se uopste trudili da dokumentuju bilo sta za bilo kad.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)22.10.2011. u 19:35 - pre 152 meseci
Citat:
Galactic Federation:Jel hoces da kazes da evolucionisti ne podrzavaju abiogenezu?


To je kao da me pitas da li astronomi znaju kako se razmnozavaju kitovi. Neki znaju, neki ne znaju - isto tako i sa abiogenezom.
Znaci 18. put: Evoluciju ne zanima kako je nastao zivot niti je to predmet proucavanja evolucije.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)22.10.2011. u 19:36 - pre 152 meseci
Citat:
Galactic Federation
Kao sto sam rekao ima veze sa ujedinjenim poljem i pogresnom teorijom abiogeneze koja kaze da je sve slucajno i time porice postojanje inteligencije i svesti kao polja.


Pogresno je samo tvoje razumevanje termina "slucajno".

Za nas je "slucajno" ono sto nije moguce objasniti na drugi nacin. To ne znaci da je neko bacao kockice ili igrao poker u toku hipoteticke abiogeneze, vec samo da je kolicina podataka koji su nepoznati iznad svake granice koja bi davala minimalnu nadu da to bude numericki reseno.

Mozda postoji neka druga vrsta organizama, daleko napredniji i inteligentniji od nas, koji mogu da urade "snapshot" galaksije i da onda u nekom njihovom mega-super-kompjuteru odrade backtrack kao film u nazad (ujedno imajuci i resenje za neke, bar nama izgledajuce, nereverzibilne procese) i lepo se zaustave na momentu abiogeneze i kazu - "evo, ovako se to desilo... molekul po molekul". Mi nemamo taj luksuz...

Gledaj to ovako - ti imas tvoj mali programcic koji racuna broj PI i mozes bez problema da prepoznas cifre broja PI.

Zamisli sad neki nasumicno uzet niz cifri broja PI nekako vremenplovom vratis u, recimo, doba rimskog carstva... neko ko bi pogledao taj niz ne bi nista drugo mogao da zakljuci osim da su ti brojevi slucajni. Ali oni nisu slucajni, nema apsolutno nicega slucajnog u njima - postoji jednostavna formula koja ce ti sa 100% pouzdanoscu predvideti sledeci broj u nizu.

Ali ti ljudi to ne mogu da skontaju jer jednostavno nemaju znanje o tome.

E tako i mi, za te stvari koje su se desavale pre N milijardi godina - ali to nije kraj sveta, nije potrebno imati takav nivo detalja da bi se neke stvari objasnile.

To ti je kao istraga ubistva recimo... svakako se ne mozes vratiti u vreme ubistva i videti svaki momenat i detalj, ali uz pomoc nauke mozes rekonstruisati sta se desilo sa zadovoljavajucim nivoom detalja.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

milutin2406

Član broj: 292078
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)22.10.2011. u 19:40 - pre 152 meseci
''odin D.'' Samo mi nije jasno sta ti trazis na ovom forumu kad sve znas? Suprotna misljenja nas koji imamo drukcije misljenje neces moci da preokrenes pa makar pisali ovako jos 100 godina.Pa i ti naucnici koji predpostavljaju da je nakon udara tog ogromnog meteora u planetu zemlju posle dugo godina poceli su da se razvijaju zivi organizmi sto opet znaci da su ti organizmi dosli iz kosmosa iz neke galaksije sto opet znaci da zivot u svemiru postoji.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)22.10.2011. u 19:43 - pre 152 meseci
Ne radi se o preokratanju misljenja - svako ima pravo da misli sta hoce i to mu niko ne moze uskratiti.

Medjutim, ako pricamo o diskusiji i neko iznese ocigledno netacne argumente - sasvim je normalno ukazati na pogresnost tih argumenata. Da li ce sagovornik to da prihvati ili ne, to je samo na njemu - ali to ne menja cinjenicu da neki argument nije tacan.

Primera radi, banalni primer, ja mogu da smatram da je mesec napravljen od sira zato sto je (nekad) zute boje i lici na sir - to mi niko ne moze zabraniti... Ali ce pre ili kasnije neko doci i objasniti da moji argumenti koji navodno potkrepljuju moje tvrdnje nisu tacni.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

milutin2406

Član broj: 292078
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)22.10.2011. u 19:50 - pre 152 meseci
Dobro ima pravo da misli ko sta hoce a cinjenica da se o kosmosu veoma malo zna i da me neko ubedjuje da u kosmosu ne postoje zivi organizmi (vanzemaljci ili kako hocete) to su nebuloze.A i neke teorije strucnaka o zemaljskoj istoriji nemaju nikakve cvrste dokaze pa mogu samo da nagadjaju.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)22.10.2011. u 19:58 - pre 152 meseci
Niko na ovom svetu ne moze tvrditi da zivot van zemlje ne postoji. To bi bila totalna besmislica.

Medjutim, da bi tvrdio da zivot postoji - moras imati neki dokaz za to. Za sada naucnih i relevantnih dokaza nema.

Postoji i te kako puno indicija da je zivot van zemlje VEROVATAN - ali "verovatan" ne znaci isto sto i "postoji". Za to ti treba sasvim druga vrsta dokaza od dokaza za verovatnocu postojanja zivota.

Nema nikakvih specijalnih razloga zasto zivot ne bi postojao van zemlje u ovom univerzumu - ali mi taj zivot jos i dalje nismo u stanju da registrujemo pa ne mozemo tvrditi da postoji.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

milutin2406

Član broj: 292078
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)22.10.2011. u 20:08 - pre 152 meseci
Pa dali nema dokaza ili ne zele da iznesu dokaze to je druga stvar.Kako mozes da tvrdis da nema dokaza ako se ne bavis ispitivanjem svemira? U NASA ulaze milione dolara u ispitivanje istog a zbog cega ? I ko moze da mi potvrdi da vlada ne stoji iza toga da su vanzemaljci pronadjeni ali da to ne zele da objave javnosti ?
 
Odgovor na temu

Dejan71V
NBGD

Član broj: 106102
Poruke: 11
91.207.62.*

Sajt: www.kuhinje-po-meri.rs


+30 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)22.10.2011. u 20:09 - pre 152 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Ne radi se o preokratanju misljenja - svako ima pravo da misli sta hoce i to mu niko ne moze uskratiti.

Medjutim, ako pricamo o diskusiji i neko iznese ocigledno netacne argumente - sasvim je normalno ukazati na pogresnost tih argumenata. Da li ce sagovornik to da prihvati ili ne, to je samo na njemu - ali to ne menja cinjenicu da neki argument nije tacan.

Primera radi, banalni primer, ja mogu da smatram da je mesec napravljen od sira zato sto je (nekad) zute boje i lici na sir - to mi niko ne moze zabraniti... Ali ce pre ili kasnije neko doci i objasniti da moji argumenti koji navodno potkrepljuju moje tvrdnje nisu tacni.

Tacno tako, ali niko nema prava da omalovazava tudje misljenje i naziva ga budalastinom, sto indirektno znaci da naziva budalom onog ko zastupa to misljenje. Ako neko smatra da neko nije u pravu i ima "dokaze" za to, neka napise kulturno svoje misljenje i neka ga argumentuje, a ako ga njegov sagovornik i pored toga ne prihvati, ok, izneo si svoj stav, dokaze... pokusao da otvoris coveku oci, nisi uspeo i molim lepo... produzi dalje. Stvarno ne vidim kako ces nekome pomoci i otvoriti mu oci ako ga nazoves budalom. Tako ces samo odvesti diskusiju u nezeljenom pravcu i krece obostrano vredjanje. Tu bi na scunu trebao da stupi moderator koji odrzava ovaj deo foruma i ne dozvoljava da se stvari otrgnu kontroli... ali ga u ovim krajevima izgleda nesto nema... a i kad se slucajno pojavi neko od "glavnih" zakljuca temu zbog spamova... a gde je bio da ne dozvoli da do toga dodje....
Kuhinje po meri
Americki plakari
Staracki dom
Američki plakari
Klizni plakari
Da bi ste ziveli zivot onako kako zelite, potrebno je da znate sta zelite!
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)22.10.2011. u 20:30 - pre 152 meseci
Citat:
Pa dali nema dokaza ili ne zele da iznesu dokaze to je druga stvar.Kako mozes da tvrdis da nema dokaza ako se ne bavis ispitivanjem svemira? U NASA ulaze milione dolara u ispitivanje istog a zbog cega ? I ko moze da mi potvrdi da vlada ne stoji iza toga da su vanzemaljci pronadjeni ali da to ne zele da objave javnosti ?

Pa ne ide to tako. Prvo ti treba da ponudiš dokaze da nekakva vlada krije vanzemaljce, pa tek onda neko da opovrgava tu tvrdnju. Na stranu što je takav scenario vrlo malo verovatan, jer deluje potpuno nelogično da bi vanzemaljci koji su daleko razvijeniji od nas (moraju biti čim su stigli do ovde), dozvoljavali da ih krije nekakva zemaljska vlada koja je takođe sačinjena od običnih ljudi.
Citat:
Tacno tako, ali niko nema prava da omalovazava tudje misljenje i naziva ga budalastinom, sto indirektno znaci da naziva budalom onog ko zastupa to misljenje.

Ne bih da glumim ničijeg advokata, ali okarakterisati nečije mišljenje budalaštinom, apsolutno ne znači da si onog čije je to mišljenje okarakterisao budalom. Svako ima prava na mišljenje, ali ako to mišljenje javno iznese, onda je sam prihvatio da to njegovo mišljenje bude komentarisano na ovaj ili onaj način. A sad da li je nečije mišljenje nazvano neistinom, glupošću ili budalaštinom, manje je bitno. Mnogo je bitnije da li taj što je nazvao nečije mišljenje budalaštinom ima argumente za takvo tvrđenje.

Samo primera radi, ako neko izjavi da je teorija evolucije glupost, zato što ista tvrdi da je čovek nastao od majmuna, onda je to notorna budalaština, jer teorija evolucije uopšte to i ne tvrdi.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)22.10.2011. u 20:33 - pre 152 meseci
Citat:
Dejan71V: Tacno tako, ali niko nema prava da omalovazava tudje misljenje i naziva ga budalastinom, sto indirektno znaci da naziva budalom onog ko zastupa to misljenje.

Ne, to ne znaci to, nego to znaci upravo da je njegovo misljenje budalastina i nista vise. Kada neko to shvata licno i kao provokaciju, onda je u pitanju cista sujeta.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)22.10.2011. u 20:34 - pre 152 meseci
Citat:
milutin2406: I ko moze da mi potvrdi da vlada ne stoji iza toga da su vanzemaljci pronadjeni ali da to ne zele da objave javnosti ?

Ko moze da ti potvrdi da stoji, to je pravo pitanje.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Dejan71V
NBGD

Član broj: 106102
Poruke: 11
91.207.62.*

Sajt: www.kuhinje-po-meri.rs


+30 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)22.10.2011. u 20:42 - pre 152 meseci
Citat:
3way: Ne, to ne znaci to, nego to znaci upravo da je njegovo misljenje budalastina i nista vise. Kada neko to shvata licno i kao provokaciju, onda je u pitanju cista sujeta.

Pa o tome se i radi!!! Ko moze za sebe da kaze da nije sujetan? Vecina ljudi, ogromna vecina, kada im neko konstantno ponavlja da im je misljenje budalastina moze jednom da proguta i drugi put... ali pre ili kasnije sujeta uradi svoje i krene obostrano vredjanje.. ako mi ne verujete vratite se na deo ove teme koji je zakljucan i ako preletite samo prvih xxx Odinovih postova videcete da je neminovnost bila da tema ode u vredjanje....
A zar je tesko napisati:
Ne, tvoje misljenje nije tacno iz tog i tog razloga.....
Zasto je potrebno reci:
Tvoje misljenje je budalastina i trabunjanje i bla bla...
Sta se time dobija... svi znamo koji je jedini moguci pravac takvo obracanje sagovorniku.... pa mozete se vi slagati ili ne samnom koliko hocete... SVI SMO SUJETNI, vise ili manje...
Kuhinje po meri
Americki plakari
Staracki dom
Američki plakari
Klizni plakari
Da bi ste ziveli zivot onako kako zelite, potrebno je da znate sta zelite!
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)22.10.2011. u 20:44 - pre 152 meseci
Pa jesmo, tacno, ali zar nije bolje raditi na sebi i nauciti razliku izmedju nazivanja coveka budalom i misljenja?
Citat:
Ne, tvoje misljenje nije tacno iz tog i tog razloga.....

Misljenje je uvek ispravno, e sad ako ne odgovara realnosti, to je onda druga stvar :)
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

milutin2406

Član broj: 292078
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)22.10.2011. u 20:46 - pre 152 meseci
Pa sta vi znate o vladinim projektima i koliko se tu para obrce? Ko moze da mi potvrdi? Pa da cucete na dnevniku americka vlada potvrdila postojanje vanzemaljaca.Takve stvari se kriju jos odavno i krice se dok informacije jednom ne procure jer ni jedna tajna ne traje vecno.
 
Odgovor na temu

milutin2406

Član broj: 292078
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)22.10.2011. u 20:50 - pre 152 meseci
Citat:
3way: Pa jesmo, tacno, ali zar nije bolje raditi na sebi i nauciti razliku izmedju nazivanja coveka budalom i misljenja?

Misljenje je uvek ispravno, e sad ako ne odgovara realnosti, to je onda druga stvar :)

Koje tvoje misljenje? Pa ko si ti pa da ovde ljudima pricas da su tvoja misljenja ispravna?Ko si ti,koje je to tvoje znanje koje je uvek bolje od svih nas?Zasto komentarises u ovakvim temama ako su to sve budalastine?
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)22.10.2011. u 20:54 - pre 152 meseci
Citat:
milutin2406: Pa sta vi znate o vladinim projektima i koliko se tu para obrce?

To sto znamo ili ne znamo ne daje nam za pravo da izmisljamo stvari po principu slucajnosti.

Citat:
milutin2406: Koje tvoje misljenje? Pa ko si ti pa da ovde ljudima pricas da su tvoja misljenja ispravna?

Ne razumem sta nije jasno?
Citat:
Misljenje je uvek ispravno

Znaci, ne moje nego svacije.
Citat:
milutin2406:
Ko si ti,koje je to tvoje znanje koje je uvek bolje od svih nas?

Kada nesto znam - komentarisem. Kada ne znam - cutim. Da se svi pridrzavaju ovog pravila gde bi nam bio kraj...

Citat:
milutin2406:
Zasto komentarises u ovakvim temama ako su to sve budalastine?

Zato sto hocu.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 62889 | Odgovora: 423 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.