Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 269895 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima27.10.2009. u 22:07 - pre 176 meseci
Mozda je neko "sazrio" uz mamu koja ga je odgojila po principu "mamino zlato je uvijek u pravu", a i kad nije onda mu to ne treba reci direktno nego polako.

No, kad budes pricao svoje price nekim drugim ljudima koji ti nisu mama i kad iste te price ne budes branio pozivanjem na bonton i civilizaciju nego stvarnim argumentima onda mozemo pricati i o sazrevanju.
Vidis, logicki aparat nema nikakve veze sa civilizacijom i bontonom i ako se on upotrebaljava pravilno, onda su potonjih dvoje sasvim suvisni i nikad se nece ni potegnuti njihovo pitanje.

Kad smo vec kod civilizovanog razgovora, obicno se u civilizovanom razgovoru odgovori na ono sto te sagovrnik pita, pogotovo kad te pita da objasnis nesto sto si sam rekao. No i pored visestrukog ponavljanja nekih pitanja od strane nekih ucescnika ti si svaki put "civilizovano" eskivirao sakrivajuci se iza nekog "kulturnog nivoa" i slicnih gluposti, sto ustvari radis svaki put kad te neko necim pritjera.

Kome je uopste do tvojih lekcija o civilizovanom razgovoru (ili o onome sto ti pod tim podrazumjevas)?
Ako imas nesto da kazes o onome o cemu je tema onda reci, ili odgovori konkretnim odgovorom na konkretno pitanje kada ti ga neko postavi, a ne referatom o kulturnom uvazavanju sagovornika.

Mi smo svi, jelte, dosli iz prasume pa nas treba civilizovati, a usto smo i glupi pa ne vidimo kad neko jede vnago. To sto vecinu ljudi mrzi ovdje da ti odgovore poput mene ne znaci i da su vecina njih ovce.

Niko ti ne spori da imas pravo na svoje misljenje, a ako si odlucio da ga objelodanis na forumu onda se nosi sa tim da ce neko biti drugog misljenja i da ce ti biti postavljenja pitanja, ili ce neko traziti neke argumente.
Ako ti nalazis da je to za tebe uvredljivo, onda izvoli zadrzati to misljenje za sebe ili ga objelodanjuj na svom privatnom blogu, a mani se vise preseravanja o kulturi, civilizaciji, renesansi i humanizmu kad god nemas nesto drugo da kazes.

Na vrlo konkretnu tvrdnju da "'cemo vrlo brzo da se uvjerimo u istinu o bla bla bla", ja sam samo pitao sta to znaci "vrlo brzo", posto mi koji se nismo uclanili u klub NLO izvidjaca, ne znamo koliko je to tacno u nekim ovozemaljskim jedinicama.
Doticni gospodin, ako zna o cemu prica, mogao je u dvije rijeci dati vrlo precizan odgovor. No ako ne zna, onda se radi o obicnom laprdanju.
I sta je onda problem ako neko laprdanje nazove laprdanjem?

Problem je ocigledno u tom sazrijevanju koje spominjes. Zreli ljudi nemaju problema sa tim da se stvari nazivaju pravim imenom.

Pozdrav i svako dobro.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
79.101.162.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima29.10.2009. u 09:50 - pre 176 meseci
@Odin D. Ostavicu da tvoja bude zadnja, jer ima bitnijih stvari za diskusiju od nekulture pojednica i njihovih poriva da omalovazavaju druge ljude.

@everyone else

none vi je predlozio da bi dokaze i znanja o postojanju vanzemaljaca trebalo potraziti u knjigama o svemiru i radovima savremenih mainstream naucnika. Sto je sasvim ok i tacno. Sigurno su mnogi pametni ljudi pomocu trenutno dostupnih znanja postavili neke dobre pretpostavke o postojanju zivota van zemlje.

Ali...sa druge strane....ono sto je moje pitanje je:

Da li postoji i jedan jedini razlog da ne uzmem u razmatranje, veoma ozbiljno, ono sto Dr. Edgar Mitchell kaze o kontaktu sa vanzemaljcima i zataskavanju istine povezanog sa istim ?
 
Odgovor na temu

ITguru

Član broj: 49451
Poruke: 108
91.148.81.*

Sajt: www.carbonmetrics.eu


Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima29.10.2009. u 15:07 - pre 176 meseci
Sto se tice zataskavanja bio je intervju mislim sa jednim britanskim zvanicnikom gde su ga ispitivali u vezi citave price oko zataskavanja i on je rekao da su to izmisljotine i da nema podatke da bilo koja vlada saradjuje sa vanzemaljcima. Kad je bio upitan kako bi reagovala vlada u slucaju da dodje u kontakt sa vanzemaljcima - da li bi na sva zvona objavili ili bi drzali u tajnosti odgovorio je da je vrlo verovatno da bi drzali u tajnosti.
Ja to ne bi nikad drzao u tajnosti ali ocigledno da kad vodis glavni show drugacije razmisljas.
Zainteresovani za Energy Management Software Beta Test posetite: www.cenable.com
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
93.87.96.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima02.11.2009. u 10:30 - pre 176 meseci
Jos uvek nema nikoga da mi odgovori na moje pitanje :( Ili je pitanje tesko ili su svi veoma zauzeti ovih dana.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
79.101.216.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima05.11.2009. u 23:24 - pre 176 meseci
Jos uvek nema odgovora. Sto je i za ocekivati, jer bi bilo kakvo shvatanje da se sva svedocenja ne mogu olako otpisati bio preveliki iskorak za bilo koga ko se izjasnjava kao skeptik po vanzemaljskim pitanjima. sigh. shrug.
 
Odgovor na temu

NoneVi
Novi Sad

Član broj: 116972
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



+24 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima06.11.2009. u 09:26 - pre 176 meseci
Zašto ih ne bi shvatao ozbiljno? Jednostavno zato što ne pružaju nikakav dokaz u to što govore. Ostali razlozi su manje-više nebitni. npr, kao što si sam napomenuo, čak i okviru te grupe postoje različita i suprotstavljena svedočenja.

Jedno kratko pitanje za tebe. Posle gomile stvari koje si nam prezentovao, očigledno se dugo baiš ovom tematikom. Ono što mene interesuje je tvoja procena kada će se pojaviti neki stvaran dokaz, odnosno kada će moći sa sigurnošću da se kaže Vanzemaljci postoje i posećuju zemlju. Okvirno, za godinu, pet godina, sto godina...?

On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
79.101.216.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima06.11.2009. u 15:26 - pre 176 meseci
Citat:
Zašto ih ne bi shvatao ozbiljno? Jednostavno zato što ne pružaju nikakav dokaz u to što govore.


Hvala na odgovoru pre svega. Ovo je kljucna stvar za dalje razumevanje problema i molim sve da se koji trenutak duze zadrze mislima na ovo sto hocu da kazem.

Na celoj planeti Zemlji, u svim naprednijim drzavama postoje sudovi koji operisu na manje vise istom principu kao jedna od 3 poluge vlasti zaduzene za funkcionisanje i upravljanje drustvom.

U sudskom sistemu, izjave svedoka jesu dokaz. Koji se na sudskom procesu dalje, unakrsnim ispitivanjem i drugim metodama mogu utvrditi kao tacne ili netacne. U zavisnosti od vrsta prava odluku o tome donosi sudija ili porota. I ta odluka se dalje u drustvu ,sire, prihvata kao dokazana istina. Svi shvatamo ovde da su ljudi ti koji donose odluku na osnovu svog subjektivnog shvatanja a ne neki nepogresivi kompjuter koji je totalno nepristrasan i pravedan. Uvek ce u svakom pojedinom slucaju biti mesta za gresku i sumnju, makar i 0.01 %. Uzevsi sve navedeno imamo nepobitne logicne cinjenice:

1. Izjava bilo kog svedoka je dokaz sam po sebi bilo da je istinita ili ne. Postoje posledice za davanje laznih izjava i posledice za utvrdjivanje psihopatoloskih problema osobe. Pod dokazom se podrazumeva sve sto moze voditi konacnom razresenju i razumevanju slucaja. (opusak cigarete, laptop pronadjen u sobi, bilo koja licna dokumentacija, razni fizicki objekti i izjave bilo kog svedoka , ucesnika, svedocenje vestaka odnosno eksperata iz raznih oblasti.....sve su to dokazi)

2. Uz sve mane koje postoje, pravni i sudski sistem jesu najbolje sto imamo kao sisteme kojima se uvodi neki red u drustvo i izbegava da jedini zakon bude pravo jacega. To je jedna od osnova moderne civilizacije i njen temelj. Odbijanje primene osnovnih principa prava i sudstva pri trazenju odgovora i resenja je protivno zdravoj logici i razumu. Ako neko ne zeli da uzme u obzir SVE dostupne dokaze (po sudsko pravnim kriterijumima utvrdjenim visevekovnim iskustvom) onda je takvo trazenje istine neiskreno, nekompletno i protivno zdravom razumu.

To je sa logicko pravne strane. A sada sa ljudsko prakticne strane:

Ako ti jedna osoba kaze nesto to ne mora mnogo da znaci. Ako ti dve osobe kazu nesto, hmmm...mozda tu ima nesto. Ako ti 3 osobe kazu nesto, 500 visokoprofilnih osoba koji imaju sta da izgube time sto javno tvrde nesto suprotno od javnog saznanja ili ako ti na 100.000 ljudi sirom sveta, milioni ljudi cak kazu nesto, a sve iz sopstvenog iskustva a ne prepricavanje tudjih dozivljaja..... zar se neces zapitati ?

Konacno, kako mi kao pojedinci da mozemo da prihvatimo i razumemo bolje takvu situaciju ?

Definitivno ne treba da verujemo slepo u svaku rec koju BILO KO kaze. Takodje ponistavati SVAKU REC koju neko drugi kaze odnosno koju na stotine i hiljade ljudi govore se moze opisati samo kao maloumno i zadrto. NE zelim nikoga da vredjam i ovo sto kazem se ne odnosi ni na koga posebno i ne ovde na forumu. Svako ko misli da ima sva znanja i razumevanja ovog sveta naspram hiljada drugih ljudi (pogotovu isto ili vise obrazovanijih, pametnijih....) je previse egoistican i nesvestan svog neznanja.

Sve vreme pricamo samo o neposrednom licnom iskustvu. Nikakva filozofija, religija ni metafizika ovde nemaju nikakvog mesta.


O dokazu koji pominjes:

Sve slike UFO-a su falsifikovanje (na 100.000 fotografija ), svi video zapisi (na desetine hiljada verovatno) napravljeni u programima za 3d grafiku, svi radarski tragovi (na svim tipovima radara, na stotinama slucajeva) nastali putem misterioznih gresaka ili namerno, svi tragovi povisene radijacije na tacnom mestu primecenog UFO-a, pa ..... koga jos briga za neku tamo radijaciju....i tako u nedogled.

Ne postoji taj dokaz na koji ne moze biti bacena sumnja ili ignorisan ili osporavan na bilo koji od mastovitih nacina. To je cinjenica.


Zakljucak po ovom pitanju: Ako i dalje neko zeli da ignorise Dr. Edgara Mitchella i druge slicne ljude....samo napred. Budite dobri ljudi i brinite o sebi i svojoj porodici i prijateljima. Uradicete sasvim dovoljno sebi i drugima. Ima drugih ljudi koji ce se baviti ovim problemom i naci resenje za njega i prezentovati ga javnosti na takav nacin da svi mogu da razumeju i prihvate, pre ili kasnije.

Za one koji su shvatili da ako zanemarimo vrednost ljudskog iskaza (bez obzira na sve mogucnosti laganja, manipulacije i kojecega jos) na taj nacin ponistavamo sami sebe i ono sto znaci biti covek, vas pozdravljam.


Citat:
npr, kao što si sam napomenuo, čak i okviru te grupe postoje različita i suprotstavljena svedočenja.


To je tacno. A razlog tome nije sto svi izmisljaju nego u tome sto svi imaju delove celokupne slagalice. U mnogo cemu njihove price se savrseno uklapaju. A narocito se uklapaju kada se uzme u obzir ne samo ono sto su rekli nego pogotvu ono sto nisu rekli ali se moze veoma jasno procitati izmedju redova kada se uporede vise razlicitih izvora. Na osnovu onoga sto znam do sada , siguran sam da se moze sklopiti prilicno dobra celokupna slika. Tako nesto daleko prevazilazi moje mogucnosti kao pojednica zbog nedostatka vremena i resursa. Ali po dosadasnjem iskustvu mislim da je moguce.


Citat:
Jedno kratko pitanje za tebe. Posle gomile stvari koje si nam prezentovao, očigledno se dugo baiš ovom tematikom. Ono što mene interesuje je tvoja procena kada će se pojaviti neki stvaran dokaz, odnosno kada će moći sa sigurnošću da se kaže Vanzemaljci postoje i posećuju zemlju. Okvirno, za godinu, pet godina, sto godina...?


Evo kako stvari stoje. Upravo cu bez detaljnijih objasnjenja samo da kazem ono o cemu nesto znam.

1. Neki izvori kazu da Obama planira da objavi postojanje vanzemaljaca do kraja ove godine ili pocetkom sledece. Najveci kandidat je izgleda kraj ovog meseca. Informacija je prakticno stara od kraja leta i potice od Project Camelot svedoka Peta Petersona. Peterson je iz tabora ljudi koji bi hteli da to sprece. Ne on licno, ali mora da radi sa tim ljudima.

Moj licni komentar: Nisam siguran da bi ljudi sirom sveta mogli dostojanstveno da prihvate tu cinjenicu u ovom trenutku. Sa te strane to bi bio prilicno riskantan potez. Sa druge strane, mozda postoje okolnosti koje zahtevaju takvu akciju bez obzira na predvidjene posledica. Iz onog prvog razloga mislim da ima vise sansi da se ne ostvari tako nesto nego da se ostvari. Niko zaista ne zna vise o tome u UFO zajednici. Ostaje da se vidi. Ovo nije nikakvo moje predvidjanje ili tvrdnja. Samo prenosim onako kako sam ja imao prilike da procitam a tice se postavljenog pitanja. Ovaj pasus cu da citiram svaki put kad neko bude pominjao da se nije ostvarilo ono sto sam JA rekao.

2. Drugi izvori, koji su zapoceli izvestajima o tajnom sastanku u Ujedinjenim Nacijama februara 2008 godine, govore o nameri UN-a, US Navy i nekoliko drugih organizacija da do 2017 najkasnije bude izveden Disclosure. Glavni motiv je po njihovom navodu , sto vanzemaljska tehnologija izmice kontroli vojske USA i drugih relevantnih drzava i sve vise postaje vlasnistvo privatnih kompanija. Takodje ne zele vise da trose ogromne resurse da bi cuvali tu tajnu. Znaci, radi se na nivou UN-a, tj najbitnijih zemalja iz istog.

Moj komentar: Iako postoji samo jedan izvor informacija za ovo deluje realno. Narocito kada se uporedi sa raznim drugim izvorima koji tvrde da postoje odredjeni oblici saradnje izmedju vojski USA i vanzemaljca. Narocito onih vrsta koje nisu grejsi i sa njima povezani vec oni "humanoidniji" koji imaju interesa za transparentniji pristup pitanju. (citaj Disclosure). Takodje nema nikakvih skorasnjih informacija za sada i izvestaja dokle se stiglo u svemu tome.

3. Treci najbolji odgovor bi bio da ako se nista znacajno ne desi u narednih 5 godina ili mnogo ranije (2011,2012) a u sasvim najgorem slucaju 10 godina imamo sledece dve opcije:
a) Zemlja ce biti prilicno nesrecno mesto za zivot usled NWO, raznih katastrofa, pole shifta, nuklearnog rata, nedostatka resursa, prenaseljenosti .....
b) Imamo punu planetu ljudi koji su bolesni na najrazllicitije nacina, prevaranti vrhunskih kategorija i gomilu ljudi koju su im verovali do tog trenutka. Sto bi bio takodje presedan u ljudskoj istoriji i dokaz postojanja gluposti galaktickih razmera. Ja bih takodje tada spadao u ovu poslednju grupu.


Ovi kratki odgovori mozda ne odslikavaju savrseno stanje stvari (usled poteskoca da se gomila informacija sabije u nekoliko recenica) ali pogotovu za ovaj poslednji slucaj mozete smatrati da je moje najbolje misljenje. Koje moze tacno da se razume onako kako je napisano.

Hvala na strpljenju.


 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
79.101.216.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima07.11.2009. u 15:06 - pre 176 meseci
Scientific analysis suggests Billy Meier UFO photos may be genuine

http://www.allnewsweb.com/page9399895.php

The UFO photographs surveyed were taken on March 26, 1981 and sometime in 1984 by Billy Meier in Switzerland. This survey has been authorized by Michael Horn, Billy Meier's United States associate to determine the authenticity of these photographs. The survey conducted between October 22, 2009 and November 6, 2009 included 100 hours of laboratory time and over 100 photographic enhancements using APEP (Advanced Photographic Extraction Process) regarded by many as one of the world's leading imaging process. The UFO photographs below will have a caption with our opinion accompanied by Scientific evidence leading to conclusions drawn from our 25 years of combined UFO photographic expertise.

Ko bi rekao ?
 
Odgovor na temu

NoneVi
Novi Sad

Član broj: 116972
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



+24 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima07.11.2009. u 17:38 - pre 176 meseci
Citat:
Ankalagon the Black: Scientific analysis suggests Billy Meier UFO photos may be genuine

http://www.allnewsweb.com/page9399895.php

The UFO photographs surveyed were taken on March 26, 1981 and sometime in 1984 by Billy Meier in Switzerland. This survey has been authorized by Michael Horn, Billy Meier's United States associate to determine the authenticity of these photographs. The survey conducted between October 22, 2009 and November 6, 2009 included 100 hours of laboratory time and over 100 photographic enhancements using APEP (Advanced Photographic Extraction Process) regarded by many as one of the world's leading imaging process. The UFO photographs below will have a caption with our opinion accompanied by Scientific evidence leading to conclusions drawn from our 25 years of combined UFO photographic expertise.

Ko bi rekao ?


Niko normalan.
Ja sam se trudio da budem open-minded u vezi članka, ali ovo su tolike gluposti da sam bez reči. Sama analiza je rađena, za očekivati, na nivou srednjoškolca uz gomilu lupetanja i izvođenja zaključaka bez ikakvih argumenata. Kao što napisah već negde, tipični rad Sekte.
Svako ko je pokušao da se bavi fotografijom će ti reći kako je uslikano ovo:


E sad, kako neko može biti toliko naivan da ovde vidi objekat od desetak metara, a ne kantu za đubre sa božićnim ukrasima je meni zaista neshvatljivo.

Inače tehnologija za proceriranje slika APEP (Advanced Photographic Extraction Process), na koju se ovde poziva ne može da daje X-ray snimak, ali to je tebi verovatno potpuno ne bitno.



Ovo je, navodno, X-ray snimak, pazi sad, izvučen iz originalnog snimka. Da li uopšte treba da ti objašnjavam kolika je ovo naiva? Ili, još bolje, pokaži ovo nekome ko se bavi fotografijom. Ja bi se zakleo da je ovde primenjeno par efekata iz fotoshopa, ali to sam samo ja, meni . A ti bi nam mogao pokazati kako je to moguće da se iz običnog filma dobije slika u X-ray spektru.

Samo jedno pitanjce. Gde je senka od broda?

On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
93.87.200.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima07.11.2009. u 19:03 - pre 176 meseci
Pogledao sam malo bolje clanak i potrazio ime tog lika koji je navodno izmislio tehnologiju koju pominju. Nazalost i ja se slazem sa tobom da ovde ima mnogo ozbiljnih sumnji u validnost clanka od kojih je samo jedna ta koju si pomenuo i odnosi se na ton kojim je clanak napisan.

Druga bitna stvar je da ne postoje nikakvi linkovi ka sajtu tog "naucnika" , njegove tehnologije ili organizacije koja je izvrsila to ispitivanje. Takodje, nemoguce je naci nista na internetu u vezi te tehnologije ili tog lika koji je izvrsio analizu osim slicnih UFO clanaka od kojih su neki krajnje smesni i neozbiljni. Ukratko, cini mi se da taj lik uopste i ne postoji.

Takodje sam nasao da dosta ljudi koji se interesuju za UFO po raznim drugim forumima imaju slicne argumente i misljenje je generalno da neko zeli da na neki nacin se ili potsmeva ili zeli na neki nacin da zaradi putem prevare bilo koje vrste. Uglavnom im nije trebalo vise od 1 strane foruma da veoma ubedljivo zakljuce da taj lik je full of sh..t.

Tako da je ipak trebalo da malo vise proucim clanak nego da ga odma postujem. (postovao sam ga cim sam ga nasao, nekih 30 min po objavljivanju istog) Sta da se radi, pa gresi covek :)




Izvinjavam se na gresci. Ali nije lose ni kad se tako nesto desi. Bitno je uvek drzati oci otvorene, bilo da nam neko prica ono sto ne zelimo da cujemo a pogotovu ako nam prica ono sto bi voleli da cujemo.

 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
93.86.49.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.11.2009. u 15:15 - pre 176 meseci
Interesantni video klipovi o Disclosure-u. Featuring Dr. Edgar Mitchell, Gordon Cooper, Pete Peterson, Steven Greer, Steven Basset, David Wilcock.... :)





I propratni tekst i linkovi za dalje informisanje:

With so many other countries DECLASSIFYING and releasing their UFO files, many believe the U.S. government will shortly follow suit and finally release to the public the reality of FLYING SAUCERS and EXTRATERRESTRIAL races visiting the Earth. Some say DISCLOSURE is imminent in the VERY NEAR FUTURE!

Following this DISCLOSURE is what many in the area of Exopolitics believe will create a PARADIGM SHIFT for many, including respected scientists, which will then lead to the release and development of FREE ENERGY technologies which many WHISTLEBLOWERS at many levels of government have stated are real and have been in the hands of our government for many years. Will Obama jump on board? The Freedom of Information Act may make it easier for him to do so. Lets hope that with the right people, we can get some of these advanced technologies out to the public in a responsible and timely manner which coincides with the COLLECTIVE RESPONSIBILITY of mankind and the further AWAKENING that is occurring on this planet. If at the very least, this will lead to the end of our DEPENDENCE on oil and that alone will FOREVER CHANGE this planet and this world for the positive. On the highest level, we may even see a Council on Interplanetary Relations develop from the effort of Steven Greer from the Disclosure Project which has the backing of at least one major G8 government (currently classified which one). If Obama does not offer disclosure by the end of this year (2009), his organization along with this major government will establish official CONTACT and we on this planet will join our galactic community which Greer states through many previous contacts that these beings are waiting eagerly for us to join (Greer Barcelona 2009).

Lets see what the future holds, and hope that those claiming it to be a very positive future, are indeed correct.

10-23-2009 David Wilcock Disclosure Update -- and Video!: http://divinecosmos.com/index.php/sta...

10-21-2009 Examiner Michael Salla, Ph.D. writes, "Official disclosure of extraterrestrial life is imminent": http://www.examiner.com/examiner/x-23...

11-04-2009 Coast to Coast AM - 04 Nov 2009 - ET Disclosure: http://www.youtube.com/watch?v=3j9B0S...
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
93.86.49.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima11.11.2009. u 09:45 - pre 176 meseci
Zivot na marsu. Evo necega sto svako moze sam da proveri.

Svedocenje Andrew-a Basiaga.

Evo njegovog rada. http://www.scribd.com/doc/9861...the-Discovery-of-Life-on-Mars-

Evo ORIGINALNE NASA slike. http://photojournal.jpl.nasa.gov/catalog/PIA10214

u dva formata : Full-Res TIFF: PIA10214.tif (133.4 MB)
Full-Res JPEG: PIA10214.jpg (5.856 MB)

Pri blitz pregledu nasao sam prilicno lako u donjem levom uglu figuru coveka koji sedi na steni i drzi nesto u ruci. Nesto bolje se vidi kada se ucita u TIFF formatu.

Kasnije cu potraziti i ostale elemente koje Andrew Basiago pominje i uporediti opise iz njegovog rada sa onim sto ja vidim. Koga interesuje moze i sam sve ovo da proveri lako.


 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima11.11.2009. u 17:42 - pre 176 meseci
Preokret!

Svi ovdje znaju da sam vise nego skeptican po pitanju "dokaza" koji se ovdje prezentuju u cilju dokazivanja prisustva vanzemaljaca na Zemlji i okolini.

No, medjutim, pod uticajem svih dosad navedenih dokaza, a narocito pod pritiskom ovih skorasnjih, desio se preokret u mom uvjerenju, te sam sklon povjerovati da ipak postoje ljudi koji su bili kidnapovani od strane vanzemaljaca i da im je tom prilikom bio amputiran veci dio mozga.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
93.86.49.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima11.11.2009. u 18:35 - pre 176 meseci
Odin is back in da house :)
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
93.86.49.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima12.11.2009. u 09:46 - pre 176 meseci
The Vatican joins the search for alien life

http://www.telegraph.co.uk/sci...the-search-for-alien-life.html



The Vatican's Pontifical Academy of Sciences is holding its first ever conference on alien life, the discovery of which would have profound implications for the Catholic Church.

Izgleda da Vatikan da bi obezbedio sebi bitnu poziciju i u buducnosti, hvata korak sa trenutnim neizbeznim promenama. Ili je u pitanju nesto drugo ?

 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
91.150.105.*



+3 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima13.11.2009. u 19:48 - pre 176 meseci
Krenuli da "traže" druge inteligentne oblike života, za neko kratko vreme će "naći" ostatke građevina po Mesecu i Marsu, nakon toga će biti "OMG pa još uvek ima ljudi na Marsu OMG" ili "OMG IMA IH SVUGDE OMG"
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
93.86.178.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima13.11.2009. u 20:08 - pre 176 meseci
Tako nekako :) Mislim da bi takvo parcijalno otkrivanje i moglo da prodje. Da kazu sve odjednom bi definitivno bilo previse za mnoge ljude.
 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
91.150.105.*



+3 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima14.11.2009. u 08:38 - pre 176 meseci
Ako bude "Disclosure" biće to disclosure sa malim d. Ljudima je teško da svare manipulaciju nad nama, a tek prisustvo ne ovozemaljskih bića. Bilo bi kobno za veliki deo ljudi otkriti sve, toliki gnev ne bi mogli da zaustave.
 
Odgovor na temu

Zlatnimomak

Član broj: 238719
Poruke: 4
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima19.11.2009. u 22:32 - pre 175 meseci
Američka vlada još nije spremna javnosti otkriti najčuvaniju tajnu - postojanje Vanzemaljaca na Zemlji.

Sve dok to ONA ne odluči, i dalje će postojati agenti zaduženi za dezinformacije, zataškavanja, prijetnje, ucjene itd.
Ljudi ne znaju koliko su izmanipulirani i kako se njima vlada pomoću raznih tajnih društava, religija, magije, okultizma... Eisenhower je bio posljednji predsjednik koji je bio u potpunosti upoznat sa strogo čuvanim tajnama. Predsjednici koji su došli poslije njega dobivali su informacije od grupe MJ-12, i to informacije koje nisu bile potpune.
Svi predsjednici progutali su servirane priče o alienima koji su dobili utocište na našoj planeti i koji nam za uzvrat daju nove tehnologije. U meduvremenu, nevini ljudi stradaju kao žrtve Vanzemaljaca i naših znanstvenika. Na njima se vrše jezivi eksperimenti. Javnost se i dalje obmanjuje.
Od 27. do 29 ožujka 1996. godine u hotelu Sheraton u Washingtonu održan je Okrugli stol pod nazivom "Kada se kozmičke kulture sretnu". Daleko od očiju javnosti o toj temi raspravljali su vrhunski znanstvenici, akademici, predstavnici američke i ruske vlade, vojni službenici i predstavnici glavnih religija. Unatoč neobično jakom osiguranju, dijelovi nekih izlaganja tajno su snimljeni i predstavljaju nepobitan dokaz da su ONI MEĐU NAMA!
Vrijeme za njihovo javno pojavljivanje je došlo!


mod: izbrisan dio u suprotnosti sa pravilnikom

[Ovu poruku je menjao Tyler Durden dana 20.11.2009. u 09:21 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima20.11.2009. u 00:38 - pre 175 meseci
Pojavljivanju nekog "odozgo" uvijek prethodi neki mesija... Ja sam ubijedjen da si ti taj.
Nadam se da si i ti svjestan toga i da ces odgovoriti svom pozivu. Vjerujem da ce se ovdje naci i par apostola da ti budu pri ruci.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 269895 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.