Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 269918 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

optix
CH

SuperModerator
Član broj: 7009
Poruke: 1867
212.200.240.*



+101 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima16.08.2009. u 20:10 - pre 179 meseci
Citat:
Ankalagon the Black: Komentari lika sa prvog videa govore u prilog autenticnog UFO sajtinga. (Mislim na opis koji su on i mislim njegova majka dali o formacijama i brzini kretanja prethodnih UFO-a). Ako moze da se dodje do informacija koje bi potvrdile pustanje Sky Lanterna u Novom Sadu u vreme sajtinga ja bih to voleo da znam.



Pa za njega koji nikad nije video kako izgledaju sky lanterns, njegovu majku, bilo koga drugog, to jeste "UFO sajting", kako ti kazes. Neidentifikovan je i leti... :) Ali ne padaju svima na pamet prvo vanzemaljci kad vide neki, za njih u tom momentu, UFO.

A ako pogledas i neke komentare tu ispod snimka, videces da neki tvrde da su ih pustali sa tvrdjave to vece... Sad zavisi kome hoces da verujes :)

Posto si vec spomenuo Occam's Razor pravilo, ajde sad primeni ga > Da li je verovatnije da su to kineski baloni sa svecama (koji, slozices se ili ne, na ovim drugim snimcima izgledaju gotovo identicno kao i taj "ufo sajting") ili su to interstelarni, intergalakticki... putnici koji su dosli eto malo da vide sta ima u Novom Sadu i odleprsaju? :)



"99% of your thought process is protecting your self-conceptions,
and 98% of that is wrong."
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
91.148.83.*



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima16.08.2009. u 20:20 - pre 179 meseci
Citat:

videces da neki tvrde da su ih pustali sa tvrdjave to vece... Sad zavisi kome hoces da verujes :)


To su CIA placenici koji imaju zadatak da unose nemir i razdor.
Isti oni koji su 1999. pisali letke koje su nam bacali iz aviona.
Ali, oni vrlo lako budu razotkriveni kada se posmatra njihov govor tela.
 
Odgovor na temu

AMD guy
Miroslav
.NET developer

AMD guy
Član broj: 128930
Poruke: 1007

Sajt: www.its.edu.rs


+38 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima19.08.2009. u 19:57 - pre 178 meseci
http://www.b92.net/zivot/vesti...09&mm=08&nav_id=376861

Citat:
Dosije o ovom događaju objavljen je na internetu zajedno sa dosijeima o još 800 navodnih susreta sa vanzemaljcima tokom 1980-ih i 1990-ih godina, a u protekle tri godine Ministarstvo odbrane je, pod pritiskom javnosti, počelo postepeno da objavljuje dokumente o NLO koji su ranije bili tajni.

http://i.imgur.com/V3feW.jpg
http://on.wsj.com/H9yjz6 -- India Graduates Millions, but Too Few Are Fit to Hire
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
79.101.197.*



+7 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima26.08.2009. u 23:07 - pre 178 meseci
Šta je ovo?

Vanzemljak?
Mali sivi patuljak koji obrće pedale u kompjuterskom kućištu?
Giger & Džejms Kamerun are striking back možda?
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
91.148.80.*



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima26.08.2009. u 23:09 - pre 178 meseci
Jel sam ja lepo reko da nece umeti da odgovori na ono sta je to na nebu iznad New Now-a :)
 
Odgovor na temu

vlada131
Niš

Član broj: 222787
Poruke: 14
*.dynamic.sbb.rs.



+168 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima26.08.2009. u 23:33 - pre 178 meseci
Citat:
musicmasterŠta je ovo?

Vanzemljak?
Mali sivi patuljak koji obrće pedale u kompjuterskom kućištu?
Giger & Džejms Kamerun are striking back možda?

Citat:
Mexican TV revealed the almost unbelievable story - in 2007, a baby 'alien' was found alive by a farmer in Mexico.
He drowned it in a ditch out of fear

Citat:
At the end of last year the farmer, Marao Lopez, handed the corpse over to university scientists who carried out DNA tests and scans.He claimed that it took him three attempts to drown the creature and he had to hold it underwater for hours.


Što je bio loš potez:
Citat:
And in a further mystery, Lopez has since mysteriously died.
According to American UFO expert Joshua P. Warren (32), the farmer burned to death in a parked car at the side of a road.
The flames apparently had a far higher temperature than in a normal fire!
Now there are rumours that the parents of the creature Lopez drowned were the ones who in turn killed him out of revenge.


Znači, farmer našo aliena, iz straha je pokušao triput da ga udavi, i onda ga držao tako uplašen satima pod vodom (šta ti je stra', čoveče!); a zatim, da bi se osvetili, alien-ovi roditelji su ga zapalili u njegovim kolima nekom ET vatrom, čija temperatura je daleko veća od obične zemaljske...

Skeptici širom sveta mora da su sada u šoku, the ultimate evidence je najzad obelodanjen!
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
91.148.80.*



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima26.08.2009. u 23:38 - pre 178 meseci
Spalili ga blasterom.

 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
79.101.197.*



+7 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima26.08.2009. u 23:47 - pre 178 meseci
Gremlin iz Duška Dugouška, bre...

Sada sam se setio...!
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
91.148.80.*



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima26.08.2009. u 23:52 - pre 178 meseci
E jes bas Greta Garbo....
 
Odgovor na temu

MasterRW

Član broj: 65162
Poruke: 400



+24 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima27.08.2009. u 10:25 - pre 178 meseci
Pozdrav,


nisam bas fanatik da vanzemaljci postoje, ali deluje interesantno..evo par linkove koje mi je jedan prijatelj poslao mailom:

http://www.bild.de/BILD/news/b...-in-mexico-stumps-experts.html

http://www.blic.rs/svet.php?id=107958



p.s.: ups sad vidim da je musicmaster postavio prvi link, izvinjavam se
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
93.86.201.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima28.08.2009. u 21:01 - pre 178 meseci
http://www.youtube.com/watch?v=-jUKnFSk19k&feature=related

Odlican intervju sa Sgt. Clifford Stone-om.

Deo 1/16


 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.adsl.beotel.net.



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima28.08.2009. u 22:17 - pre 178 meseci
Na tebe anagolne covek moze da se kladi kad ces da izbegavas odgovore :):)
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
93.86.201.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima29.08.2009. u 09:15 - pre 178 meseci
http://www.youtube.com/watch?v=_s16OCIz4Lw&feature=related

Jos jedan izuzetno informativan intervju sa Sgt. Clifford Stone-om.

Deo 1/12


 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.adsl.beotel.net.



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima30.08.2009. u 00:01 - pre 178 meseci
Da da...
kao i u svakoj sekti, pravilo broj jedan "Pitanja zabranjena" :):)
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
79.101.169.*



+7 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima30.08.2009. u 03:02 - pre 178 meseci
Čudo je ovaj internet. Svašta na njemu ima.
I lepih i ružnih stvari.
Recimo, ovo iz monitora je sa one strane opne ovog našeg univerzuma...

 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
93.86.201.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima30.08.2009. u 08:40 - pre 178 meseci
Citat:
Da da...
kao i u svakoj sekti, pravilo broj jedan "Pitanja zabranjena" :):)


Vidi se da veoma mnogo zelis da saznas sve u vezi vanzemaljaca. Zbog toga bih te uputio na pravo mesto za tebe.

http://www.edmitchellapollo14.com/

Evo ti homepage Edgara Mitchella, astronauta, moonwalkera koji ti moze mnogo bolje odgovoriti na tvoja iskrena i dubokoumna pitanja.

[email protected]

Evo imas ovaj email sa sajta pa zamoli administratora sajta da sva tvoja pitanja preusmeri Mitchellu koji je najkompetentnija osoba za tebe da na njih odgovori.

Nadam se da ce ti Edgar Mitchell biti od pomoci u pronalazenju istine koju tako revnosno zahtevas da saznas.

 
Odgovor na temu

NoneVi
Novi Sad

Član broj: 116972
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



+24 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima30.08.2009. u 09:15 - pre 178 meseci
Anklagone počeo si da se ponašaš baš sektaški.
Čim se dokaže da je nešto što postavljaš laž i montaža odmah se o tome prestane pričati, i krećeš da nas zasipaš gomilom drugih gluposti.

1. Niburu. Očigledno ga nema na nebu.
2. Sumerske tablice. takođe je pokazano da je glupost.
3. Onaj švajcarac bez ruke. Postavio sam ti gomilu sajtova. Ako si pažljivo pogledao ijedan od njih jasno ti je koliki je to bullshit
4. NLO nad bg-om. Likovi si su se sami javili da su se samo zezali.

Ovo je samo ono što mi trenutno pada napamet. Pretpostavljam da ima još.

edit: edgar michel:

As he hurtled earthward through the abyss between the two worlds, Mitchell became engulfed by a profound sensation "a sense of universal connectedness." He intuitively sensed that his presence, that of his fellow astronauts, and that of the planet in the window were all part of a deliberate, universal process and that the glittering cosmos itself was in some way conscious. The experience was so overwhelming Mitchell knew his life would never be the same.
.
.
.
Dr. Mitchell founded the Institute of Noetic Sciences to sponsor research into the nature of consciousness as it relates to cosmology and causality.


Kao što vidiš, to što se šetaš po mesecu ne znači da nećeš prsnut pod stare dsane.

[Ovu poruku je menjao NoneVi dana 30.08.2009. u 10:26 GMT+1]
On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
93.86.201.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima30.08.2009. u 13:56 - pre 178 meseci
Citat:
Anklagone počeo si da se ponašaš baš sektaški.
Čim se dokaže da je nešto što postavljaš laž i montaža odmah se o tome prestane pričati, i krećeš da nas zasipaš gomilom drugih gluposti.


Poslednji post je bio moj i jos uvek te cekaju neka pitanja u tom postu. TI si dakle taj koji je prestao da prica.

Pa ti uopste ne pratis fabulu radnje ili te ne sluzi pamcenje bas najbolje.

1. NIKADA nisam rekao da mislim da je Nibiru stvaran u smislu da ce nas udariti kamencina u vidu odbegle planete. Ovo sam rekao nekoliko puta a evo i dalje se nadje neko da mi pominje Nibiru. Znaci, molim vas ne pominjite mi Nibiru jer je moje misljenje da nam nikakva Planeta X, Nibiru i slicno nebesko telo ne preti unistenjem 2012 godile ili bilo kada. Ako neko misli da je Nibiru stvaran i pretnja ja necu pokusavati da dokazem drugacije jer me to uopste ne interesuje kao problem.

2.A gde je to i kako pokazano da su sumerske tablice glupost ?

3. Pazljivo sam ja pregledao te sajtove i video gomilu gluposti na njima. Neke od kritika stoje kao validne ali ne u meri da bi potkopale slucaj Billy Meiera. E sad, ono sto sam ja tebi pokusao nekoliko puta da kazem a evo i sada ponavljam i tesko je dovoljno izraziti koliko je to bitno. Dakle, ti si samo nasao nekoliko sajtova koji "dokazuju" da je Billy hoaxer. A ono sto ti ja dajem kao najbolji savet je da ako te zaista interesuje da pogledas ORIGINALNI I IZVORNI Billy Meier materijal. Dakle ne interpretacije raznih "debankera" nego SAM MATERIJAL! Tvoj JEDNOSTRANI prilaz problemu je krajnje NEADEKVATAN za komplikovan i kontroverzan problem UFO-a. Ako samo zelis da potvrdis svoju ideju,misao,zelju da ne postoji tako nesto kao sto su vanzemaljci onda si na pravom putu istrazivanja. Procitaj jos par "debankerskih" analiza i eto, resen problem, sad je sve u redu.

4. NLO nad Beogradom ? Jel pricas o drugoj temi u ovom poforumu ? O kojim likovima je rec ? I kakve to veze ima sa mnom ?

Citat:
Kao što vidiš, to što se šetaš po mesecu ne znači da nećeš prsnut pod stare dsane


Prvo, pogledaj sta si citirao iznad ovoga. Iskustvo koje je imao se ocigledno desilo u toku misije a ne pod stare dane. A znaci sad mislis da je Mitchelll prsnuo malo ? A na osnovu cega mislis da je tako ? Jel pise u nekim "debankerskim" sajtovima ?


Znaci NONEVI , moras malo da se koncentrises bolje. Povrsna opazanja i povrsne analize samo vode do dalje zabune. Ako nemas strpljenja da procitas hiljadu stranica teksta i pogledas stotinu sati video zapisa nikada neces zaista osetiti koliko je komplikovana problematika u pitanju.

Te olake kvalifikacije ljudi na one koji su prsnuli, pijani, drogirani samo zato sto ne pricaju ono sto bi ti voleo da cujes jednostavno ne piju vodu. Kad treba da uradis nesto bitnije u zivotu onda je normalno da to nije lako. (Zavrsiti faks na primer). Ali ako hoce da znas istinu o postojanju vanzemaljskog zivota onda ti je dovoljno da pogledas par "debankerskih" sajtova i voila, sve je objasnjeno. Poenta je....ako hoces da znas...odgovori na par osnovnih pitanja su ti dostupni ako zelis da ih cujes.
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.adsl.beotel.net.



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima30.08.2009. u 14:09 - pre 178 meseci
Citat:

4. NLO nad Beogradom ? Jel pricas o drugoj temi u ovom poforumu ? O kojim likovima je rec ? I kakve to veze ima sa mnom ?


Misli na nlo nad Srbijom i tvoje teorije kako preko naseg neba vitlaju svemirci.
Nikako da kazes zasto su to svemirci....
Mada, nije ovo sto je nabrojao NoneVi sve...ima tu jos gomilica stvari od kojih bezis :)
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
93.86.201.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima31.08.2009. u 18:41 - pre 178 meseci
Citat:
Misli na nlo nad Srbijom i tvoje teorije kako preko naseg neba vitlaju svemirci.


Mislim da je on sasvim sposoban da sam objasni na sta je mislio. Ja necu da pretpostavljam na sta je on mislio. Napisao je to sto je napisao. Ako nije tako onda treba da se ispravi on sam.

Citat:
Nikako da kazes zasto su to svemirci....


Pa, slicne stvari se vidjaju sirom sveta. Cak i da su ovde u pitanju Sky Lanterns (u ovom specificnom slucaju) to ne osporava validnost mnogih drugih sajtinga.

Ali jos uvek nije utvrdjeno sta je u pitanju. Uostalom, vise puta sam pitao da li neko ima neko misljenje. NIjednom nisam rekao sta je to. Pokazalo se da recimo da si ti cutao kao zaliven sto se tice objasnjenja. Uz svo poznavanje astronomije i kojecega jos ,kao sto tvrdis, nisi smeo nista da kazes.

Ovo recimo sigurno nisu Sky Lanterns:



Ili ovaj drugi video recimo.

http://www.examiner.com/x-8698...-Releasing-Objects-over-Mexico



2nd INCREDIBLE UFO VIDEO TAKEN of WORLD FAMOUS SPINNING UFO! Another witness come foward regarding a spinning UFO on MAY 22, 2009. This was near MEXICO CITY and both videos where taken within miles away! One video is facing the sun and the other is behind the UFO

Znaci, 2 svedoka su snimila isti dogadjaj sa dve medjusobno udaljene pozicije. Mozes da okreces glavu i da se pravis da nista nisi video , ali ovakve stvari se stalno desavaju. Skoro svaki dan. Dogadjaji koji jednostavno nemaju nikakvo konvencionalno objasnjenje. Nastavi samo da ne vidis nista..... To je tvoje pravo i izbor. Ja u to necu da se mesam.

Citat:
Mada, nije ovo sto je nabrojao NoneVi sve...ima tu jos gomilica stvari od kojih bezis :)


Slobodno ti nabroj to kao NONEVI po tackama.....
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 269918 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.