Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 269893 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
79.101.69.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima13.08.2009. u 08:41 - pre 179 meseci
I malo iz drugog ugla i verovatno druge ekipe.

http://www.youtube.com/watch?v=iZsSBcLaXuM&feature=related



Za one kojima treba posebno crtati sve. (ko je pominjao neke doktore ?!) Jasno se vidi sta je lens flare a sta je na nebu. To umeju da razlikuju i oni koji su "believeri". Cisto da stoji za zapisnik.
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
212.62.56.*



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima13.08.2009. u 08:48 - pre 179 meseci
Jos jedan NLO iz Novog Sada


 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
212.62.56.*



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima13.08.2009. u 08:50 - pre 179 meseci
Citat:

Za one kojima treba posebno crtati sve. (ko je pominjao neke doktore ?!) Jasno se vidi sta je lens flare a sta je na nebu. To umeju da razlikuju i oni koji su "believeri". Cisto da stoji za zapisnik.


A sad mi objasni kakve veze ima lens flare ovde sa lens flare tamo?
I jel si izanaliziro one snimke ili si samo gledo pokretne slike?
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
79.101.69.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima13.08.2009. u 09:59 - pre 179 meseci
Nemoj da panicis zaraza. Nema potrebe, vanzemaljci su prijateljski raspolozeni. Samo priredjuju air show za nas da nam podignu nivo svesti u pogledu toga da nismo sami u svemiru. Sve te kerefeke i manevri koje izvode su demonstracija inteligentnog ponasanja. Takodje cinjenica da se cela flota spaceshipova pojavljuje iznad Srbije govori u prilog trvdnji da se blizimo nekakvom klimaksu sto se tice razresenja dileme po pitanju vanzemaljaca.

Zadnje tri godine 2007,2008 i ova 2009 su rekordne godine po broju UFO sightinga. I sve spektakularnijih moze se dodati. Generalno i u UFO zajednici sada postoji slicna percepcija. Disclosure nije preterano daleko. Mozda svega par godina. Mozda i ranije. Veliki problem je sto ljudi generalno nisu spremni za Disclosure. A vanzemaljci se ocigledno prilicno trude da zakrpe taj nedostatak. Otud i ovakvi spektakulani sajtinzi nad Srbijom.

A sta dobijamo kao reakciju od ljudi koji nisu spremni kad vide ove domace snimke ?

Prvo kace na post ocigledan CGI klip, a zatim pokusavaju da skrenu temu postavljajuci zbunjena pitanja. (da, na ovom primeru sam se i ja zaista iznenadio da postoje pitanja koja mogu biti zbunjena. Svaki dan vidis nesto novo). Sve ce da urade samo nece iskreno da razmisle o onom sto su videli.


http://www.youtube.com/user/pedjalfc

I jos jedan slican masovni sajting iznad Sremskih Karlovaca snimljeno mobilnim telefonom.

Dakle, ako nije preveliki problem, zamolio bih za malo postovanja ovih izvestaja iz Srbije i to sve u zadnjih mesec dana. Procitajte komentare na youtube. Gomila ljudi potvrdjuje da su videli isto to.

Sto se mene tice, ja se nadam da ce se ovi sajtinzi nastaviti i da ce sve vise ljudi da ih snimi. A bilo bi najbolje i kada bi to objavili na dnevniku. A cinjenica da nigde ovoga nema po novinama i televiziji samo govori o tome kakva kontrola postoji nad medijima cak i ovde u Srbiji sto se tice ovog fenomena. Mada, mozda neko zna neke novine , novosadske mozda, gde su ovi sajtinzi pomenuti ?


 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
212.62.56.*



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima13.08.2009. u 10:08 - pre 179 meseci
Znaci nisi izanaliziro ono :)
A sto bi i analiziro.
Kad vidis da nesto sija, a nije Sunce, znaci da je reptilijanac ili grejs u najmanju ruku.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
79.101.69.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima14.08.2009. u 07:46 - pre 179 meseci
Interesantno, tri razlicita video klipa MASOVNIH sajtinga (po kriterijumu veceg broja ljudi koji su posmatrali i po broju UFO-a) ni manje ni vise nego iznad Novog Sada i to po tvrdjenju ocevidaca nekoliko puta u zadnjih 20-ak dana i NIJEDAN komentar u vezi toga sta bi to moglo biti ???!!!


Jel ima neko nekoga u Novom Sadu ili je i sam iz Novog Sada da nam kaze nesto vise u vezi ovih sajtinga ?

Vreme je za budjenje. Ovo nisu "svetla" iznad Meksika, Perua ili tamo neke nama daleke zemlje vec iznad Novog Sada DRUGOG PO VELICINI grada u Srbiji.
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
212.62.56.*



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima14.08.2009. u 08:03 - pre 179 meseci
Pa sta bi moglo biti?
Ajd bas me zanima kako tece tvoj proces analize?
Dakle....moglo bi biti ovo, ali nije zbog toga i toga.....moglo bi biti ono, ali nije zbog onoga i ovoga...moglo bi biti i nesto trece, ali nije zbog toga....ovo je vanzemaljac zbog toga i toga....
Moze?
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
79.101.69.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima14.08.2009. u 08:04 - pre 179 meseci
http://www.mojevijesti.ba/novost/9485/vidjen-nlo-iznad-srbije

Viđen NLO iznad Srbije

Objavljeno 13.8.2009 u 12:37

Prema saznanjima "NLO Srbija", prve ufološke organizacije u Srbiji, prije nekoliko dana neidentifikovani leteći objekti (NLO) primijećeni su iznad Srbije.

Kako prenose beogradski mediji, 1.avgusta predveče NLO su pohodili Srbiju, a, prema tvrdnjama očevidaca, i 12. juna u pet srpskih gradova viđeni su NLO.

Najskoriji susret dogodio se taksisti iz Novog Sada koji je vidio petnaest svijetleših kugli koje su preletjele iznad tog grada, u smjeru od Dunava ka Rumenci.

Događaju je prisustvovala i grupa ljudi koja je čekala na semaforu da pređe ulicu. Iako je bilo zeleno svjetlo za pješake, svi su stajali kao ukopani, posmatrajuši nesvakidašnji prizor na nebu.


Zanimljiva pojava letećeg objekta dogodila se i 12. juna, kada su u kratkom periodu u pet srpskih gradova očevici vidjeli istu letjelicu.

Devetnaestogodišnji K.V. je u 19.45 sati, prelazeći kragujevački Lepenički bulevar, malo iznad horizonta spazio nešto veličine "možda dva-tri aviona, ali izduženo kao cigareta. Kretalo se polako, otprilike za jednu sekundu je prelazilo jednu svoju dužinu i svetlelo je zelenom, pomalao fluoroscentnom bojom" - prenosi "Ilustrovana Politika".

Događaj je zajedno s njim posmatrao i dječak koji se zatekao na ulici. Onda je "cigareta" počela da se razvlači i nestaje. Sve je trajalo, otprilike, od osam do deset sekundi.

Istog dana, u isto vrijeme, Mirko Đorđević iz Vranja - dok je bio sa dvojicom prijatelja na stadionu Ekonomske škole - vidio je na horizontu objekat u obliku cigarete "izuzetno prijatne zelene boje". Na jednom njegovom kraju nešto je prskalo poput prskalice. Sve je trajalo 45 sekundi, dok čudna letjelica nije nestala u pravcu Kraljeva.

I Ljubinko Bobić iz Medveđe tog 12. juna, oko 20.00 sati je, sa suprugom i prijateljem sa kućne terase vidio objekat u obliku cigarete, koji je, prema njegovoj ocjeni, bio isuviše nisko u odnosu na poznate leteće objekte.

U 20.10 sati 12. juna tri novinara nedjeljnika "Kraljevačke novosti" - dok su prolazili pored pozorišta - ugledali su neobičnu letjelicu u obliku cigarete, nalik cepelinu, kako prelijeće Gradsku terasu.

"Taj objekat je leteo veoma nisko, dok su njegovim telom kružile munje fluoroscentne zelene boje, posebno izražene u repu letelice. Posle nekoliko sekundi objekat je iščezao", kažu oni.

Pet minuta kasnije, u 20.15 sati 64-godišnja Mirjana Kostić iz Prokuplja, koja je sjedila sa kćerkom na terasi, ugledala je "neki zeleni objekat, sličan neonskoj lampi, kako se kreće po nebu". U trenutku kada se pojavio, tvrde, svi psi su počeli da laju, a televizijski program se izgubio.

Slični primjeri zabilježeni su posljednjih dana i u drugim mjestima u regionu.




 
Odgovor na temu

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima14.08.2009. u 08:24 - pre 179 meseci
Ankalagone, ajde batali piskaranje po forumima, nego trk do NS - ovo ti je jedinstvena prilika da vidiš vanzemaljce LIVE!
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
79.101.69.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima14.08.2009. u 09:16 - pre 179 meseci
Citat:
Pa sta bi moglo biti?
Ajd bas me zanima kako tece tvoj proces analize?
Dakle....moglo bi biti ovo, ali nije zbog toga i toga.....moglo bi biti ono, ali nije zbog onoga i ovoga...moglo bi biti i nesto trece, ali nije zbog toga....ovo je vanzemaljac zbog toga i toga....
Moze?


E pa ne moze. Dovoljno sam ja pricao. Vreme je da cujemo sta drugi imaju da kazu. Svi oni sa "diplomama" medicinskog fakulteta, vlasnici jeftinijih kucnih teleskopa, podesivaci radara, strucnjaci za CGI efekte imaju sada priliku da na domacim slucajevima ukazu na moguca ovozemaljka objasnjenja svih ovih sajtinga po celoj srbiji u zadnjih mesec dana.


Citat:
Ankalagone, ajde batali piskaranje po forumima, nego trk do NS - ovo ti je jedinstvena prilika da vidiš vanzemaljce LIVE!


Ti mislis da ce oni da odu uskoro ? Ili da nece doci do BG-a ? Hvala na brizi ,ali prilicno sam siguran da ce se ovi sajtinzi nastaviti i takodje da cemo ih veoma uskoro imati i u Beogradu. Ustvari, mozda su vec i bili samo jos nismo dobili informacije o tome. (Kad su vec po celoj Srbiji , sto ne bi i do BG svratili ?)

 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
212.62.56.*



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima14.08.2009. u 09:36 - pre 179 meseci
Citat:
Ankalagon the Black: E pa ne moze. Dovoljno sam ja pricao. Vreme je da cujemo sta drugi imaju da kazu. Svi oni sa "diplomama" medicinskog fakulteta, vlasnici jeftinijih kucnih teleskopa, podesivaci radara, strucnjaci za CGI efekte imaju sada priliku da na domacim slucajevima ukazu na moguca ovozemaljka objasnjenja svih ovih sajtinga po celoj srbiji u zadnjih mesec dana.


Pa do sada nista nisi ni reko :):)
Samo ono - "vid vazemaljca, drz ga".
Dakle, neces da nam kazes dal je ovo vestica na metli ili mozda neki vanzemaljac?
Misim...pitam te sta je na snimku i sta snimak dokazuje i pokazuje?
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
79.101.69.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima14.08.2009. u 13:59 - pre 179 meseci
Zbog ovih domacih snimaka masovnih sajtinga predlozio bih da neko od Administratora postavi ovu temu privremeno na listu izdvojenih tema na naslovnoj stranici [ES]-a. Mozda ce sveziji pristup novih ljudi koji mozda ni ne znaju da postoji tako nesto kao UMZ pomoci. Takodje , velika je sansa da je neko od posetilaca prisustvovao sajtingu ili zna nesto vise o tome.

Alternativno, mislim da bi ovi domaci masovni sajtinzi mogli da imaju svoju sopstvenu temu na podforumu nauka. Ako neko zeli, predlozio bih mu da otvori takvu temu na tom odgovarajucem mestu. Bez obzira sto su sajtinzi i ovde postovani. Pa cemo na tom mestu da pricamo o njima.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
79.101.240.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima15.08.2009. u 11:54 - pre 179 meseci
Citat:
Pa do sada nista nisi ni reko :):)
Samo ono - "vid vazemaljca, drz ga".
Dakle, neces da nam kazes dal je ovo vestica na metli ili mozda neki vanzemaljac?
Misim...pitam te sta je na snimku i sta snimak dokazuje i pokazuje?


Pa jedno je sigurno, nije u pitanju deo escajga :)

Da li je moguce da nema niko nista da kaze ?

Da li je u pitanju to sto niko nece prvi da se izleti pa da ispadne smesan ? Misljenje da ako se okrene glava na drugu stranu da ce sve proci samo od sebe i da se nece vise vracati ? Nece proci. Kroz ljudsku istoriju se mogu videti razni tragovi koji ukazuju na cinjenicu da nismo sami. Da NIKADA nismo bili sami. Zadnje tri godine su probijeni svi rekordi sto se tice pokazatelja. I sigurno nece prestati niti ce se smanjivati....moze samo da bude jos vise sajtinga, svedoka....


Snimak pokazuje da mnoge pretpostavke (tj. predrasude) sa kojima su mnogi ucestvovali na ovoj temi jednostavno nisu tacne.

Pitanje je: Sta cete da uradite u vezi toga ? Imate dve opcije. Ili cete da priznate (sebi samima barem) da niste bili dovoljno informisani i odlucite da naucite vise. Ili, druga opcija, da se okrenete i odete i pravite da nista niste videli ni culi. Oni koji su mi tokom teme a i u zadnje vreme savetovali da odem sa teme i foruma (dobronamerno naravno) su oni koji naginju ovoj drugoj opciji. Kao da ce ako ja odem odjedanput nestati UFO sajtinzi, svedoci i ostalo. Da i dalje budete ubedjeni da je recimo sustina UFO fenomena turizam ili nesto sto samo vide alkoholicari ili psihijatrijski bolesnici je de facto stvar proslosti.

Razlog zbog cega stalno pitam da neko drugi da svoje misljenje je zbog hronicnog nedostatka medju nama ljudima da razmisljamo svojom glavom. Recimo, mislim da je zaraza vise puta pominjao da bi bolje bilo interesovati se za amatersku astronomiju i mehaniku. E, pa evo ti prilike da pokazes sta si to naucio proucavajuci amatersku astronomiju i mehaniku. I takodje ostali poznavaoci Occam's Razor pravila......

Dakle, kako je najbolje da se nastavi dalje a da se ne nastavi ovo odrzavanja radio tisine ?

Jel ima neko da je naucio nesto novo na ovoj temi ?
 
Odgovor na temu

optix
CH

SuperModerator
Član broj: 7009
Poruke: 1867
212.200.240.*



+101 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima15.08.2009. u 16:38 - pre 179 meseci
Sky Lantern




Nije vama lako...
"99% of your thought process is protecting your self-conceptions,
and 98% of that is wrong."
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
91.148.83.*



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima15.08.2009. u 16:44 - pre 179 meseci
Deluje poznato?



hehehe....

 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
93.87.213.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima15.08.2009. u 23:14 - pre 179 meseci
Sky Lantern....veoma interesantno....jel jos neko misli da je to u pitanju ?
 
Odgovor na temu

optix
CH

SuperModerator
Član broj: 7009
Poruke: 1867
212.200.240.*



+101 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima15.08.2009. u 23:43 - pre 179 meseci
Sad ćeš nam ti dati ekspertsku analizu zašto to nikako nisu mogle biti 'sky lanterns', nego su to Gliežani u svojim interstelarnim letilicama na proputovanju kroz solarni sistem, upravo svratili do Novog Sada sa Gliese 581c -a....

Samo izvoli :)


"99% of your thought process is protecting your self-conceptions,
and 98% of that is wrong."
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
93.86.16.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima16.08.2009. u 18:12 - pre 179 meseci
Ustvari, pokusacu da saznam vise o tome. Da je nesto bilo na nebu je definitivno potvrdjeno. Komentari lika sa prvog videa govore u prilog autenticnog UFO sajtinga. (Mislim na opis koji su on i mislim njegova majka dali o formacijama i brzini kretanja prethodnih UFO-a). Ako moze da se dodje do informacija koje bi potvrdile pustanje Sky Lanterna u Novom Sadu u vreme sajtinga ja bih to voleo da znam.

Ako se utvrdi da jeste bilo pustanja Sky Lanterna navedenog datuma, a najbolje da postoje neke slike i video zapisi tog pustanja. (A sansa je da bi trebali da postoje....neko je valjda snimao taj dogadjaj izbliza), onda cu se izviniti za ove moje komentare gore. Ne volim da zivim u zabludi (ako ne moram :) ). Nije moj stil.

Ako neko ima detaljnije informacije nadam se da ce da ih postuje ovde.
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
91.148.83.*



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima16.08.2009. u 19:17 - pre 179 meseci
Ja malopre vido neko svetlo na nebu.
CUjem da neki spominju neakve zvezde, mesece, planete...
Al nista ja to ne verujem, to mora da su vanzemaljci.

Nego, treci put te pitamo da nam objasnis zato to NIJE avion, zasto to NIJE balon, zasto to NIJE dirizabl, zasto to NIJE _____ (sta vec hoces), tj. zasto je to vanzemaljac?

PS.
Aj se kladimo da ce sad da se naljuti i iz ponosa nece odgovoriti i reci ce da je pitanje glupo :):)
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
*.static.isp.telekom.rs.

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima16.08.2009. u 19:33 - pre 179 meseci
Citat:
Takodje cinjenica da se cela flota spaceshipova pojavljuje iznad Srbije govori u prilog trvdnji da se blizimo nekakvom klimaksu sto se tice razresenja dileme po pitanju vanzemaljaca.


Klimaks ovde ima neke veze, to moze biti :)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 269893 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.