Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 269910 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
217.91.162.*



+7177 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima04.08.2009. u 14:28 - pre 179 meseci
Pizza the Hutt nije HOAX!

Milioni ljudi su ga videli - svi znamo da je ziva pica fakat... 3ABEPA!

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

AMD guy
Miroslav
.NET developer

AMD guy
Član broj: 128930
Poruke: 1007

Sajt: www.its.edu.rs


+38 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima04.08.2009. u 14:34 - pre 179 meseci
Citat:
Ovo u tvom video klipu je neka hrpa materije sa zemlje izvajana kao nesto sto treba da predstavlja "vanzemaljca"
To je vise re-kreacija dogadjaja i pise u videu
re-kreacija
Citat:
Ivan Dimkovic:E ja sam video zivu picu ***ote....

Vidite:



PICA GOVORI!

CIA to NE ZELI da znate! Ali mi koji smo videli ZIVU PICU smo ih sve raskrinkali ovim videom... doduse, skinite ga sto pre jer ce Men in Black jako brzo da ga uklone sa YouTube-a...
 
Extra, spaceballs obozavam taj film
http://i.imgur.com/V3feW.jpg
http://on.wsj.com/H9yjz6 -- India Graduates Millions, but Too Few Are Fit to Hire
 
Odgovor na temu

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.adsl.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima04.08.2009. u 15:19 - pre 179 meseci
Citat:
I ovo treba da pokaze da smo u kontaktu sa vanzemaljcima?
Osim sto je ovde upotrebljena logika potpuno vanzemaljska, nema drugih dodirnih tacaka sa njima....


Kad nisam umro od smijanja!!!


Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
93.86.198.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima04.08.2009. u 17:52 - pre 179 meseci
Citat:
Teorije o postojanju vanzemaljskog zivota naravno nisu za UMZ vec za Nauka forum - o tome mozete uvek slobodno raspravljati na tom forumu, koristeci se racionalnim argumentima i pretpostavkama.


Da li je dovoljno racionalno raspravljati o tome zbog cega se skupilo 400 visokoprofilnih svedoka u okviru Disclosure Projecta i zahtevaju otvaranje kongresne istrage ? Tako je tema pocela i veoma brzo je prebacena u Mad Zone forum iz foruma Nauka.

Ali je zato Top tema u okviru nauka foruma : Da li je kosmos vestacki stvoren ? Mislim, kojim postojecim racionalnim procesom mozemo i da pocnemo da sagledavamo problem takvih razmera ? To mu dodje isto kao da mrav pokusava da shvati kako je nastala i funkcionise Planeta Zemlja.

Prava razlika izmedju recimo ove i te teme (u smislu sadrzaja tematike) je u psiholoskoj tezini.

Rasprava o tome ko je i kako napravio kosmos je cista mentalna gimnastika za nas trenutni stupanj razvoja. I na temu vanzemaljaca bi vecina ljudi htela tako da razmislja. Niko nije hteo da skine svedocenja Disclosure Projecta sa neta i da pogleda ali su zato svi hteli da filozofiraju o tome kako je svemir previse veliki za putovanja po njemu. Jel to racionalno razmisljanje.... da mi sada znamo unapred da ni za 1000 ili 10.000 godina se nece razviti tehnologije koje mogu da rese taj problem ? A pre samo 100 godina jedva da smo imali i primitivni automobil. Danas imamo izgradjenu stanicu u svemiru.

Da li razumete sta hocu da kazem ? Nisu racionalni argumenti ili pretpostavke razlog zasto je ova tema prvo premestena u Mad Zone pa u Ultra Mad Zone vec zelja da se "pod pokrivac" gurne nesto sa cime je tesko suociti se REALNO. Skepticizam jeste psiholoski najlaksi nacin: "Ne veruj nista , ne radi nista."

Citat:
Medjutim price o UN zaveri, skrivanju vanzemaljaca od strane nekakvih vlada, tajnih drustava, kojekakvim "snimcima" vanzemaljaca itd... su definitivno za ovaj forum, i tu ce ostati zauvek.


Kao sto je AMD lepo objasnio, zavere i tajna drustva jesu deo nase realnosti. Nema smisla da se pretvaramo da nisu samo onda kada nama tako psiholoski vise odgovara.



Da li je to nekome nelagodno kada ga neko ispituje o tajnom udruzenju ciji je clan ?

Citat:
...su definitivno za ovaj forum, i tu ce ostati zauvek.

Tj. dok neko definitivno ne snimi vanzemaljce i dok se ne potvrdi da to zaista jesu vanzemaljci od strane strucne javnosti.



Neko je dakle "od strucne javnosti" potvrdio da je svemir vestacki napravljen ? Nisam upoznat sa tom cinjenicom. Vratite se za trenutak ovde na psiholosku nelagodnost koju izaziva i sama pomisao na to da nismo najpametnija , najrazvijenija, najjaca bioloska bica za koja znamo. Da nismo "na vrhu lanca ishrane" je pomisao od koje se ledi krv u zilama. Cist STRAH. Mislim da cak i ako smo Administrator foruma nismo imuni na takve emocije.

Osim Tyler Durdena mozda (If this is your first time , you have to fight !, http://www.imdb.com/title/tt0137523/ ) :)

Koliko ljudi je ovde uopste svesno tih osecanja ? I emocionalnog i psiholoskog aspekta problematike ? A sigurno je da niko nije razgovarao o tome.

Citat:
I, ne, kojekakvi crackpot slucajevi nisu "strucna javnost" :-)


Da li ti to Edgara Mitchela i druge astronaute nazivas crackpotovima ? A sta je recimo sa pilotima, kontrolorima leta.... zar od tih ljudi ne zavisi nasa sopstvena bezbednost ? Ako je toliko takvih ljudi , "crackpotovi" , zbog cega onda nema zahteva da se poostre zdravstveni kriterijumi za takva zanimanja ? I niko nije izrazio zabrinutost zbog toga ovde na forumu ?
Da li je do sada jasno zbog cega je tolika "apatija" povodom tog pitanja ? STRAH. Skepticima treba argument da bi sebe ubedili da je sve u redu, ne moraju bas 100% da veruju u to sto sami tvrde. Jel da zaista veruju da je tako i da ima toliko neuracunjivih pilota , kontrolora leta.... pa zabrinuli bi se malo. Catch my drift ?

@ none vi Odgovoricu uskoro.

Samo da pojasnim za pocetak. Nije moje mesto da branim nijedan UFO slucaj. Niti da se bavim forenzikom. Procitacu sve one linkove sto si stavio, ali nadam se da ne ocekujes da sada idem stavku po stavku i komentarisem sve sto je tamo napisano. Ti takodje treba da istupis malo sa svojom argumentacijom i pitanjima. Ja cu isto ponuditi zauzvrat. Odgovoricu uskoro , cim stignem.



 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
93.86.96.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima06.08.2009. u 20:31 - pre 179 meseci
OK, Billy Meier ....

Citat:
Ako bi tražili malo verovatno bi ustanovili da likovi na koje se poziva bi imali slične odgovore kao ovi kada bi ih direktno kontaktirali: http://www.iigwest.com/investi...misquotes_of_michael_horn.html


Ajde da vidimo par primera tih odgovora :

"From: "Marc Weigert / Uncharted Territory"
To: "'Teri Hayes'"
Subject: RE: Uncharted Territory website: The Silent Revolution of Truth video
Date: Thu, 1 May 2008 08:13:54 -0700

Hi Teri,

I'm currently getting a lot of questions like yours.
I can tell you it was definitely not our intent to validate the "Authenticity" of Billy Meier's "UFO's". There were actually quite a lot of other things we said, including that the UFOs look suspiciously like models and on top of that, like some 50s or 70s human design.
But, to be fair, we did make the statement about that single shot which we saw on video, transferred from Super8 film. But that this shot would be difficult to achieve doesn't make everything real...

Cheers,
Marc"

Da vidimo: U korist slucaja je to sto su nasli da bi odredjeni deo filma bio izuzetno tezak da se falsifikuje sa malim modelima. Citat: "According to that shot, we said that we can't conclusively say whether it's real or not, but it seemed impossible to stage that kind of a shot with a miniature (it would have to be hanging on a very tall crane, with wires - but even then the movements would be hard to achieve.)" Znaci termin koji su upotrebili je ,izgleda nemoguce.

Protiv slucaja: Sumnjivo im lice na male modele. U smislu da su jednostavni. Zaci neko bi lako mogao da ih reprodukuje. Ja jos nisam video ni jedan reprodukovan model Meierovih UFO a da je dovoljno slican prikazanima na slici.

Sto se tice profesora sumarstva , ocigledno nijedan od njih nije srecan sto im se ime provlaci po UFO dokumentarcima bez njihove dozvole. Tu je Horn ispao malo bezobrazan. Takodje nijedan od njih nije rekao da je u pitanju minijaturno drvo. A toliko bi valjda trebali da mogu da procene , bar jedan od tih 6 profesora sumarstva.


Citat:
kad smo već kod gospodina Horna: http://www.iigwest.com/investigations/meier/horn.shtml samo ću jednu rečenicu ovde kopirati: In August of 2008 he admitted to intentionally posting false and misleading articles in order to deceive the public about the claims of Billy Meier.


Sta je on tacno priznao ? Sigurno nije ovako uopsteno srocio to priznanje. Na navedenom linku nisam uspeo to da pronadjem.


Citat:
Još par linkova sa istog sajta koji se bave fotografijama gospodina Meiera: http://www.iigwest.com/investi...asket_nera_deconstruction.html, http://www.iigwest.com/investi...ering_tree_deconstruction.html itd. itd.

Al najbolja su objašnjenja kad ga ljudi provale. npr: "Unfortunately, during my conversation with Ptaah he revealed that the two women depicted on the photos are not Asket and Nera from the DAL Universe, but two American look-alikes. These photos are malicious hoaxes and were switched upon the order of and in collaboration with the 'Men in Black."



Ovo sa fotografija mi deluje dosta sumnjivo. Znaci 1983 je izdata knjiga sa sumnjivim slikama. 1990-ih su izdate video kasete sa navedenim shou programom. A tek 2001 je Billy objasnio da su slike zamenjene.


A njihov zakljucak: "and the only thing that changed was that the apparently original source material, The Dean Martin Variety Show, was released on home video." Ne bih rekao da je to jedino sto se promenilo za tako dug vremenski period.

Ipak, ostaje sumnjivo zbog cega Billy nije ranije primetio zabunu.

A ono sto je jos implicitno naznaceno, Billy je sam izvrsio ispravku, nije ga niko pre toga oppomenuo na problem. Te video kasete sa starim show programom tesko da su toliko poznate da bi ih lovci na Billy Meier slucaj lako sami pronasli bez indikacije da treba tu nesto da potraze.

Citat:
Al najbolja su objašnjenja kad ga ljudi provale.


Nigde u tekstu ne pise da ga je bilo ko provalio. Sam je izvrsio ispravku.

Citat:
u vezi vanzemaljskog materijala:

It turns out that an actual metallurgist did analyze the metal sample and this is what was revealed:

Page 214 of the 2001 book And Yet…They Fly! states the following:
A metallurgist from the University of Arizona examined one of the metal fragments and analyzed it as a simple 'cooking pot metal' or cheap cast metal alloy used to produce such things as tin soldiers.


Videli smo izvestaj Marcela Vogela na ovoj temi sa sve video zapisom. Gde je izvestaj tog metalurga ?

Ko je taj metalurg ?


Citat:
Inače sastav legure se ne može odrediti elektronskim mikroskopom.


Naravno da ne moze. Mislim da niko nije rekao da moze. Sastav legure se moze odrediti spektografskom analizom. Nije nemoguce zamisliti da je Marcel Vogel, http://en.wikipedia.org/wiki/Marcel_Vogel ,naucnik koji je radio za IBM imao pristup adekvatnom uredjaju.

Ono sto bi ja voleo da vidim , ako mozes da pronadjes jesu fotografije tih malih modela koje su navodno nasli na imanju Billy Meiera. Mislim da bi cak i povrsna vizuelna analiza bila dovoljan da se utvrdi jesu li to modeli sa Billievih slika ili nisu.
 
Odgovor na temu

NoneVi
Novi Sad

Član broj: 116972
Poruke: 17
87.116.142.*



+24 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima06.08.2009. u 21:46 - pre 179 meseci
Citat:
Ankalagon the Black: OK, Billy Meier ....



Naravno da ne moze. Mislim da niko nije rekao da moze. Sastav legure se moze odrediti spektografskom analizom. Nije nemoguce zamisliti da je Marcel Vogel, http://en.wikipedia.org/wiki/Marcel_Vogel ,naucnik koji je radio za IBM imao pristup adekvatnom uredjaju.

Ono sto bi ja voleo da vidim , ako mozes da pronadjes jesu fotografije tih malih modela koje su navodno nasli na imanju Billy Meiera. Mislim da bi cak i povrsna vizuelna analiza bila dovoljan da se utvrdi jesu li to modeli sa Billievih slika ili nisu.


npr: http://thebiggestsecret.online.fr/ufo/billy_meier_smoking_gun.htm ili http://www.truthcontrol.com/node/billy-meier.

Lik je sajko u to nema sumnje. Samo mi nije jasno kako neko može da veruje da je ovo slika vanzemaljskog broda: http://thebiggestsecretpict.on...Weddingcake_in_trees+highl.jpg.

I opet pogledaj objašnjenje kada ga provale da mulja:

When I [Billy Meier] asked Ptaah about this matter, he gave the following plausible explanation that seems rather clear to me although it does sound a bit peculiar at first. Anyone familiar with the dark and still unexplained stories about the "German Gyro Disks," respectively "Flying Disks," would probably concede that Ptaah's explanation does provide the truth.

Excerpt of the 254th Contact Report from Tuesday, November 28, 1995:

Ptaah: ". . . As far back as the 1920s we worked with flying devices you have named the 'Wedding Cake Ship,' but they were only available for operations on Earth toward the end of the 1970s. This particular type of flying device was designed specifically for the Earth, and for this reason we endeavored to transmit all of the necessary data regarding the vehicles' shape to terrestrial scientists, in the form of telepathic impulses, to assist them in developing flying disks on Earth.

The telepathic impulses were primarily directed to space travel technologists, as I shall call these individuals. This scientific group consisted mainly of German engineers, to whom we transmitted precise plans for the shape of the hull, along with some technical details we considered justifiable. These German scientists actually built experimental units using the plans that eventually led to the construction of somewhat workable flying disks. In accordance with our motives at that time, these disks were to be used to establish an air force that would be instrumental in achieving an early and worldwide peace. Political machinations, however, changed all of this very quickly into a war effort, which prompted us to discontinue the transmission of any further telepathic impulses to the German scientists. Moreover, these developments forced us to drop the project completely shortly after we intentionally transmitted some misinformation, which would render these flying disks ineffectual for war purposes.

Some copies of the blueprints somehow survived since we were unable to retrieve every one of them. This presented no problem, however, since the remaining blueprints were extremely incomplete when they vanished. This last remnant consisted essentially only of drawings which merely depicted the outer rim and undercarriage of the flying object. Details of the lower half and the upper structure were no longer included. And it is precisely this outer rim with its undercarriage that survived on drawings over the past several decades—only to reappear around 1965. This reappearance occurred without our knowledge, for we had long lost interest in what had become useless drawings as far as we were concerned. Until now that is. You informed Florena that some of you realized this shape of large container lids exist, which indeed look exactly like the lower rim and underside of our flying objects and had a more than fleeting resemblance to the same structural features. And since you yourself provided one of these covers to clarify the fact, it was very simple for us to compare the receptacle cover with construction details of the flying device. We, too, noticed the stunning similarity and began focusing our attention on this matter. We thoroughly investigated the entire situation and discovered that the old, newly re-emerged drawings were used for the design and production of these receptacle covers. The covers were completely different from anything the designers had previously produced. Normally they designed lids with simple lines and never with shapes that could be called futuristic and complicated. This, then, is how the shape of the container covers came about, which, as I mentioned earlier, strikingly resemble the lower rim section and undercarriage on our flying devices.


posebno da se obrati pažnja na poslednja tri-četiri reda. Ankalagone čoveče, da li ti zaista moreš da veruješ u tako nešto??


edit: o komadima broda (nisam nešto posebno tražio nego sam slučano naleteo)

The Metal Samples

The metal samples were tested by Marcel Vogel, a chemist, and he states that the metal was forged with some type of cold fusion method which is beyond our current level of science. According to Kal K. Korff, Vogel's analysis claiming that the metal sample contained thulium turned out to be incorrect. And somehow the metal vanished from the IBM lab not too long after Vogel's work. I shouldn't have to go out of my way to believe this type of a thing. These types of events just make it sound like bologna.

[Ovu poruku je menjao NoneVi dana 06.08.2009. u 23:01 GMT+1]
On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
93.86.96.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima07.08.2009. u 11:38 - pre 179 meseci
http://thebiggestsecret.online.fr/ufo/billy_meier_smoking_gun.htm

Ovaj clanak je otprilike bullshit sam po sebi. Cak i na ovim slikama wedding cake ufoa, lepo se vidi da se objekat delom nalazi IZA automobila, sto iskljucuje mogucnost malog modela. Jedino ako je Billy negde nasao kantu precnika 2.5 m.

Originalna slika. Sa linka iz istog clanka.



I jos jedna slika iz istog clanka.




Pitanje: Ako je na prvoj slici mali model ispred automobila (sto je jedini nacin da bude u pitanju mali model, jer je automobil ocigledno pravi), i UFO je u fokusu,a automobil nije (jel, jer je model blizi mnogo kameri nego automobil) i na obe slike UFO je nagnut tako da mu se moze videti donji deo, zbog cega se jasno ne vidi ovaj donji deo UFO-a koji lici na nekakva platicna rotaciona svetla ili diode ?


E sad, ja ne znam skoro nista o fotografiji kao nauci i vestini. Ali ono sto vidim na slikama mi govori da je UFO iza automobila. Kad probam da zamislim taj efekat koji su opisali u clanku , deluje mi nemoguce da moze tako da izgleda i da je to sluaj. Bilo bi lepo da su sami napravili model UFO-a i da su ga isto tako slikali. I proizveli isti efekat. Samo ima mali problem tu ocigledno: Jos nijednom nisam video da je neko uspeo da napravi mali model nekog ud Billjevih beamshipova i da taj model izgleda isto onako kao Billijev. Mislim, svi kazu da je lako i jednostavno ali NIJEDAN niko nije napravio za sve ove DECENIJE kako slucaj postoji.


Citat:
According to Kal K. Korff, Vogel's analysis claiming that the metal sample contained thulium turned out to be incorrect.


Jel taj Korff hemicar, inzenjer ili nesto slicno ? A sta je sa ostalim delom analize ? Da li to znaci da ako se samo ovo ispostavilo kao netacno (a i ovde nema nikakav izvor odakle ta informacija) da je ostatak tacan ? Promena strukture moze da se vidi elektronskim mikroskopom, a sansa da je tako jedan uspesan i ostvaren naucnik fabrifikovao svoje istrazivanje je smesna u najmanju ruku. Obrati paznju na to kako niko nije optuzio Vogela da je fabrifikovao svoje nalaze. A zasto nije ako je ceo slucaj lazan ? Mogao je taj Korff da trazi da se pred sudom utvrde navodi iz Vogelovog istrazivanja. Ustvari jos bolje, trebalo je da trazi da se sudski utvrde navodi iz Billy Meier slucaja. I da se primene isti kriterijumi kao i pri bilo kom drugom slucaju. Da se saslusaju svi svedoci, pozovu experti iz raznih oblasti da urade forenzicke nalaze dokaza...

http://en.wikipedia.org/wiki/Marcel_Vogel




Citat:
posebno da se obrati pažnja na poslednja tri-četiri reda. Ankalagone čoveče, da li ti zaista moreš da veruješ u tako nešto??


Dobro pitanje.

Generalna slika o UFO fenomenu. Da bi imao definitivno misljenje o necemu, potrebne su dve komponente. Teorijsko znanje o problemu i licno iskustvo koje celu stvar cini zivom i realnom. Ja nemam ovo drugo i zbog toga cu uvek zadrzati mogucnost da se moze ispostaviti u nekoj, sada vec posle toliko pokazatelja maloj, verovatnoci da UFO fenomen ima druga objasnjenja osim vanzemaljskih.

Konkretno o Billy Meier slucaju: moje misljenje je da je to autentican slucaj. Jos konkretnije o poklopcu za bure: nije nemoguce zamisliti da je neki inzenjer video nemacke crteze i dobio inspiraciju da drugom prilikom konstruise poklopac za bure na istu foru. Da li objasnjenje deluje cudno ? Deluje. Ali nije skroz neverovatno.

Kad sam proucavao Billy Meier slucaj nisam imao konkretno misljenje cak i kad sam zavrsio sa tim. Uglavnom je delovao autenticno ali na trenutke i veoma sumnjivo. Tek u kombinaciji sa drugim izvorima informisanja kao sto je Disclosure Project i mnogi drugi slucajevi..... su kockice pocele da se sklapaju polako.


E sad, drago mi je da se interesujes za slucaj, ali imaj u vidu da pukim prelistavanjem komentara "skeptika" neces imati pravu sliku. Moja preporuka bi bila da proucis slucaj kao takav, ako te interesuje, znaci materijal koji je Billy prezentovao kroz Contact Notes i dokumentarce. http://btjunkie.org/search?q=silent+revolution . Tek kroz dublju analizu ces videti koliko je taj slucaj kompkleksan zaista i prevazilazi bilo sta sto bi se moglo nazvati prevarom zarad malo popularnosti. Cak i ako pretpostavimo da je slucaj lazan, trud i napor koji bi zahtevao za realizaciju prevazilazi mogucnosti jednog farmera u brdima svajcarske i to jos sa jednom rukom i bez formalnog obrazovanja.

Razmisli malo, da bi uradio takve prevare samo sa fotografijama , mislim da bi to znacilo da mu je mesto u holivudskoj A produkciji zagarantovano sto se tice specijalnih efekata pa cak i pisanja scenarija. Ono sto je uradio sa zvukom spaceshipa, takodje. Da organizuje toliko ljudi da mu pomognu u svemu tome bi znacilo da ima harizmu i sposobnosti vrhunskog menadzera i/ili vodje verske sekte.

Da li znas da je nekom prilikom Billy Meier vodio i druge ljude da slikaju Plerijanske brodove ? I da su napravili mnogo slika. Ima tu mnogo stvari koje nikad neces procitati u analizama izvesnog Karl Korffa i drugih debankera. Kolicina raspolozivih stvari koje cekaju objasnjenje prevazilazi mogucnosti bilo kog od tih debankera da analiziraju.
tit
Znaci, moj savet bi ti bio, uzmi i SAM vidi o cemu se tu radi. Istovremeno posmatraj stvari iz dve perspektive: 1) kako se slazu kockice ako je slucaj autentican 2) u slucaju da je lazan, kako i zasto bi to moglo biti ostvareno.

Ako odlucis da sam istrazis , imaj samo na umu ta dva pogleda. Doci ces do boljeg odgovora ti SAM, nego sto bi bilo ko mogao da ti preprica ili da ti da svoje analize. Naravno, to dolazi po cenu sopstvenog vremena i truda. A to je ono sto pokusavam da objasnim sve vreme. Nema lakog nacina ni precice. Ako hoces da znas istinu moras sam da je potrazis.


 
Odgovor na temu

NoneVi
Novi Sad

Član broj: 116972
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



+24 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima07.08.2009. u 13:35 - pre 179 meseci
Čoveče ove slike su toliko naivne da je to tuga smatrati za ozbiljno. Takvi likovi kao on i diskredituju ceo ufološki pokret (ako uopšte i ima tu nešto).

Ajde molim te pogledaj malo bolje. Da li ti se čini na ovoj slici da je brod iznad automobila i širok deset metara ili da je upitanju mali model koji stoji dosta ispred automobila, i na kom je fokus. Princip fotografisanja sa fokus ti je lepo objašnjen na sajtu.



Takođe što se bureta tiče. Ajde da se nezaje******:




Tebi nije sumnjivo što njegov američki izdavač (ili agent, šta god), vadi iz konteksta izjave ljudi kojima prezentuje materijale, a koji imaju neko Ime. I kad posle toga oni to demantuju, ili kažu da je malo izvrnuo ništa. Pojeo vuk magarca.

Evo ti slika sa čuvenih meierovih putovanja kroz vreme:




Uopšte ceo ovaj topic vrlo fino razlaže bilove tvrdnje, jednu po jednu: http://www.thebiggestsecret.org/forum-en/viewtopic.php?t=2476 i to od strane ljudi koji su veoma pro-ufo.

Imam još štošta da kažem o gospodinu bilu, prvenstveno o njegovim bullshit predviđanjima, ali o tome neki drugo put. Sad nemam vremena.

On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
77.46.191.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima08.08.2009. u 17:23 - pre 179 meseci
Citat:
Takvi likovi kao on i diskredituju ceo ufološki pokret (ako uopšte i ima tu nešto).


Jedna stvar me interesuje iznad drugih stvari kod tebe , na trenutak. Mislim da je prilicno vazna pa imaj malo strpljenja da mi odgovoris.

A to je pitanje : Kako si dosao do zakljucka koji je ovde gore citiran ? Dakle, kojim misaonim putem i putevima si isao koji su te naveli da napises ovako nesto ? Da li ima neki deo ufoloskog pokreta da ti deluje kredibilnije od ostalih ?

 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
93.86.98.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima09.08.2009. u 23:28 - pre 179 meseci


Da li je u pitanju ptica ili avion ili mozda cak i supermen ? Ni BBC nije siguran sta su njihove kamere snimile.
 
Odgovor na temu

vlada131
Niš

Član broj: 222787
Poruke: 14
*.dynamic.sbb.rs.



+168 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima09.08.2009. u 23:44 - pre 179 meseci
Citat:
Ankalagon the Black
Da li je u pitanju ptica ili avion ili mozda cak i supermen ? Ni BBC nije siguran sta su njihove kamere snimile.


Zakasnio si malo...

http://www.elitemadzone.org/t3...G-UFO-on-BBC-Look-North-webcam

 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
79.101.163.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima11.08.2009. u 09:21 - pre 179 meseci
Zurich Conference Panel Discussion on Vaccinations, 11 July 2009



Mislim da ce ovaj video baciti malo svetla na licnost Dan Burischa. Po mom misljenju on je upravo onaj koji tvrdi da jeste. Mnogo toga o tome kakav je bi trebalo da bude jasno vidljivo na ovom snimku.
 
Odgovor na temu

AMD guy
Miroslav
.NET developer

AMD guy
Član broj: 128930
Poruke: 1007

Sajt: www.its.edu.rs


+38 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima11.08.2009. u 10:09 - pre 179 meseci
Bas me interesuje ko je ta "strucna javnost" koju Dimkovic pominje.
http://i.imgur.com/V3feW.jpg
http://on.wsj.com/H9yjz6 -- India Graduates Millions, but Too Few Are Fit to Hire
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
79.101.163.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima11.08.2009. u 10:21 - pre 179 meseci
Citat:
Bas me interesuje ko je ta "strucna javnost" koju Dimkovic pominje.


http://news.bbc.co.uk/2/hi/asia-pacific/7150156.stm

http://en.wikipedia.org/wiki/Nobutaka_Machimura

Evo Japanski zvanicnici prvo kazu da misle da su UFO-i definitivno stvarni. Naravno, izleteo se malo covek pa posle se trude da zakrpe sta je ovaj zvanicnik rekao. Mozda je on strucna javnost. A mozda i nije.
 
Odgovor na temu

AMD guy
Miroslav
.NET developer

AMD guy
Član broj: 128930
Poruke: 1007

Sajt: www.its.edu.rs


+38 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima11.08.2009. u 10:34 - pre 179 meseci
Citat:
Tj. dok neko definitivno ne snimi vanzemaljce i dok se ne potvrdi da to zaista jesu vanzemaljci od strane strucne javnosti. I, ne, kojekakvi crackpot slucajevi nisu "strucna javnost" :-)


Ja mislio na ovu strucnu javnost koja treba da snimi vaznemaljce, i tada i samo tada mozemo da verujemo da su vanzemaljci u kontaktu sa nama,
http://i.imgur.com/V3feW.jpg
http://on.wsj.com/H9yjz6 -- India Graduates Millions, but Too Few Are Fit to Hire
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
212.62.56.*



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima11.08.2009. u 10:53 - pre 179 meseci
Citat:
AMD guy: Ja mislio na ovu strucnu javnost koja treba da snimi vaznemaljce, i tada i samo tada mozemo da verujemo da su vanzemaljci u kontaktu sa nama,


Jok, nego treba da slike escajga uzmemo ko autenticne :))
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
79.101.172.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima12.08.2009. u 22:47 - pre 179 meseci
Citat:
zaraza: Jok, nego treba da slike escajga uzmemo ko autenticne :))





Opis uz youtube video clip:

"This compilation includes many of my favorite NASA UFO encounters/sightings that I have archived over the years. All of these examples (with the exception of the second-to-last one) were captured on film by NASA astronauts or Russian Cosmonauts over the past half-century - showing many amazing examples from different eras - Gemini, Apollo, Apollo/Soyuz Test Project, Skylab, STS, the ISS, plus a couple Russian-source additions from their unmanned Zond and Mir Space Station programs as well thrown in to round things out.

The second last example is the only one in the compilation that features footage that was not taken in space and is not official-source (NASA or Soviet/Russian Space Agency). That clip shows an LTP (Lunar Transient Phenomenon) event captured through a camera connected to the eyepiece of a terrestrial-based telescope that luckily was being focused on the Moon at the time. In this case, the LTP manifests as an object transiting across the face of the lunar disc. Many thanks to amateur astronomer Alberto Mayer of Italy for doing a wonderful job of filming this stunning event (and for stacking the footage for us all to see).

While the examples you will see here captured on film can all be "officially" classified as "unidentified" objects, that absolutely does NOT mean that NASA, the DoD, and certain elements within the scientific community worldwide are completely in the dark as to what these things you are seeing are. Make no mistake: The Powers That Be are indeed aware of far more about our mysterious Universe than they are ever willing to admit to us. We, the plebeian masses of this planet, are being held in a state of enforced ignorance, deemed not worthy of knowing the full truth by those who are REALLY "running the show" down here on Earth. As this video shows over and over again however, there are indeed snippets of that amazing truth that have been left scattered about the official government archives over the decades, there for us to find so we may begin to educate ourselves about what is the most monumental coverup in human history - where the only thing more incredible than the lies is the truth!

Also, be sure to check out Jose Escamilla's new motion picture documentary "MOON RISING", where we go into much further depth about what is, without exaggeration, the most monumental coverup in human history. You have NO idea what you have been missing!
http://MoonRising-TheMovie.com"


Da li su NASA i Ruski snimci bolji ? Ili je i dalje potrebno sacekati "zvanicni organ" da upre prstom u nesto sto je mnogima na svetu vec odavno jasno i ocigledno.
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
77.46.224.*



+7 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima13.08.2009. u 00:04 - pre 179 meseci
Citat:
Da li su NASA i Ruski snimci bolji ? Ili je i dalje potrebno sacekati "zvanicni organ" da upre prstom u nesto sto je mnogima na svetu vec odavno jasno i ocigledno.


Samo zato što postoji kamara kućnog softvera pomoću kojeg je moguće nalepiti sve što treba da izgleda kao realnost,
potrebno je sačekati "zvanični organ" da obelodani.

A dotle, ko nije svestan da je univerzum, svemir, vaseljena, kosmos, kako god, enormno veliki,
i da su šanse za postojanjem neke razvijenije rase veoma, veoma, ogromne,
neka se zapita koliko glasno muče, njakče ili mekeće.

Jednostavno nismo sami i u to mene niko ne može da ubedi.
Koliko ima zavere i prepravki u ovim silnim v. klipovima po jutjubu,
to više niko ne može sa siguronšću da kaže.

Ili da li ih ima?

Sami smo i krivi za neimanje odgovora.
Sami smo se zapleli i tu smo gde jesmo.

Pa samo Adobe Premiere može da te natera da isplaziš jezik,
kada vidiš kako nešto može da se završi sa njim,
kamoli neki jači, još profesionalniji softver za video obradu....

To je jedna veoma jaka činjenica,
koja te Ankalagone guši samo tako.

Jbg, šta ćeš.
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
212.62.56.*



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima13.08.2009. u 06:57 - pre 179 meseci
Citat:
musicmaster:
To je jedna veoma jaka činjenica,
koja te Ankalagone guši samo tako.


Ja ocekujem od njega da izanalizira one snimke pa da sam sebi objasni sta je to :)
Posto je resenje vrlo ovozemaljsko :):)

....al da neko lens flare zameni za reptilijance...e to mi nije jasno...
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
79.101.69.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima13.08.2009. u 08:33 - pre 179 meseci


http://www.youtube.com/watch?v=NmOGw57mr6Q

Dobro dosli u Srbiju! :))
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 269910 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.