Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 270071 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
212.62.56.*



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima20.03.2009. u 08:41 - pre 184 meseci
Napoleon, Bona, Parta, Elvis, Chuck, Norris....
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
93.86.179.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima20.03.2009. u 08:53 - pre 184 meseci
Citat:
Mnogo su tacne te procene kao i neka predvidjanja koja se brisu kako nastaje nova tehnika ispitivanja ,pa sve nanovo sto znaci OVO NE VAZI!


Cekaj! Zasto ne vazi ? Otkud ti znas da ne vazi ?

Citat:
daj ovo malo na srpski da te neko razume ! Sta o cemu se radi ovde ? idemo sledece .


Ili se pravis lud ili uopste ne pratis temu. Verovatno malo od oba. Hint: The Disclosure Project National Press Club UFO Conference. http://www.youtube.com/watch?v=7vyVe-6YdUk


Obzirom da uopste ne citas temu, pobijas saznanja naucnika o vremenu pocetku zivota na zemlji i generalno odbacujes sve sto se ne slaze sa slikom koju ti imas o svetu. (budalastine i bolestine po tvojim recima) mislim da si ti taj koji bi trebalo da peispita svoja uverenja. http://www.biology-online.org/10/1_first_life.htm


Citat:
Although Earth was created around 4.5 billion years ago, life began to exist not long after.


http://en.wikipedia.org/wiki/Timeline_of_evolution

The basic timeline is a 4.6 billion year old Earth, with (very approximate) dates:

* 3.8 billion years of simple cells (prokaryotes),
* 3 billion years of photosynthesis,
* 2 billion years of complex cells (eukaryotes),
* 1 billion years of multicellular life,
* 600 million years of simple animals,
* 570 million years of arthropods (ancestors of insects, arachnids and crustaceans),
* 550 million years of complex animals,
* 500 million years of fish and proto-amphibians,
* 475 million years of land plants,
* 400 million years of insects and seeds,
* 360 million years of amphibians,

* 300 million years of reptiles,
* 200 million years of mammals,
* 150 million years of birds,
* 130 million years of flowers,
* 65 million years since the non-avian dinosaurs died out,
* 2.5 million years since the appearance of the genus Homo,
* 200,000 years since humans started looking like they do today,
* 25,000 years since Neanderthals died out.

Kako god da uzmes da meris tesko da ce ovi rezultati da se drasticno promene. Zivot je definitivno zapoceo prilicno rano na nasoj planeti. Veoma brzo nakon sto se ohladila u odnosu na lifespan planete.



 
Odgovor na temu

jericho1405
Programer
Istocno Sarajevo

Član broj: 178952
Poruke: 45



+683 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima20.03.2009. u 09:04 - pre 184 meseci
Citat:
Ankalagon the Black: 1. Billy Meier tvrdi da komunicira sa njima telepatski a takodje je imao i mnogo licnih susreta sa njima. Plerijanci objasnjavaju sve te price tako sto su to njihova licna saznanja. Kazu da nas posmatraju vec vise hiljada godina unazad. Prosecan zivotni vek jednog Plerijanca je oko 1000 godina.

Telepatija je paranormalna pojava, i ne postoje naucni dokazi za postojanje iste. Pored toga, tesko da se na takav nacin(ako ga, hipoteticki, prihvatimo) mogu prenijeti gomile informacija u vidu slova i brojeva :) Telepatija je, prije svega, proces razmjene osjecaja "na daljinu", a ne naucnih radova. Sto znaci da imamo jedan jako veliki propust u izlaganjima Billy Meier-a.

Citat:
Ankalagon the Black: 2. Billya su odabrali u nameri da bude neko ko ce "zivom reci" da prenosi nama zemljanima spiritualne istine. Kao prorok tj. prophet u nekom svom izvornom znacenju. Billy Meier je imao kontakte sa raznim vanzemaljcima od svoje 5 godine. Tako da je prilicno detaljno bio pripreman. Ali njihova namera nije bas uspela u potpunosti jer Billy Meier ima prilicno lose liderske osobine. Ali je uradjeno sasvim dovoljno da se o tome dosta prica sto ce vremenom uzrokovati da ljudi otkriju da nisu sami u svemiru.

Al' se ti vanzemaljci dosadjuju, kada 30 godina pripremaju jednog lika koji treba da uradi ono sto i oni sami mogu za svega par sekundi. Gdje je tu smisao da vanzemaljci "obucavaju" nekog lika, koji, uzgred, zivi u najzabitijem dijelu Svajcarske(kako da prenese, i kome svoje znanje?), kako bi otvorio oci narodu, i "dokazao" apsurdnim pricama da nismo sami u svemiru? Wtf?

Dakle, Billy Meier je jedan obican prevarant, i besposlicar zeljan publiciteta i paznje. Takodje, ne iskljucuje se mogucnost paranoje i sizofrenije.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with
experience.
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
212.62.56.*



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima20.03.2009. u 09:06 - pre 184 meseci
Citat:
Ankalagon the Black: Obzirom da uopste ne citas temu, pobijas saznanja naucnika


Hoces da objasnis u kojim trenucima ti priznajes naucne radove, a u kojima ih ne priznajes?
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
212.62.56.*



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima20.03.2009. u 09:19 - pre 184 meseci
Zasto WW3 nije poceo kada ga je Billy najavljivao?
Da li Plerijanci nisu na vreme pomerili sat ili su se umesali Lizardi?
 
Odgovor na temu

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
77.46.197.*



+7 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima20.03.2009. u 09:58 - pre 184 meseci
Citat:
zaraza:Jel si to zakljucio na osnovu govora tela? :):)
I sta bi sa mojim pitanjma?
I dalje su na listi nepozeljnih?


Slušaj,@zaraza,na prethodnoj strani sam ti postavio par pitanja...

držeći se tvojih principa i NAUČNIH METODA u utvrđivanju istine i novih standarda,mogao bi lepo,kulturno na njih i da odgovoriš...

i IGNORISANJE je svojevrstan odgovor...

tako da tvoje insitiranje da se pošto-poto odgovori uvek samo na tvoja pitanja,pomalo gubi svaki smisao...
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
212.62.56.*



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima20.03.2009. u 10:11 - pre 184 meseci
Mislis na ova pitanja http://www.elitemadzone.org/t350007-26#2229680 ?

:):):)
 
Odgovor na temu

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
77.46.197.*



+7 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima20.03.2009. u 11:43 - pre 184 meseci
daaaa...,verovatno,ja baš i ne postavljam tolika pitanja k'o ti...

uglavnom se još uvek učim veštini slušanja...

pa,da čujem i tebe...
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
212.62.56.*



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima20.03.2009. u 11:47 - pre 184 meseci
Zao mi je, ako bih ti rekao ko stoji iza mene, morao bih da te likvidiram.
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
212.62.56.*



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima20.03.2009. u 12:56 - pre 184 meseci
Ah, pa ja tek sad vidim da ovi nisu iz Plejada
Citat:

However, in reality this is completely false. During the 251st contact on February 3, 1995, we were informed that these "Pleiadians" are really not Pleiadians but are in truth Plejaren. In their own language they call themselves by the identical name as their star cluster Plejaren, which is beyond the Pleiades by about 80 light years. The location of the Plejaren is in another space-time configuration which deviates from our space-time configuration by a fraction of a second.


Znaci imamo i izmisljenu planetu :):)
Ukoliko je ovo istina, mozda nema potrebe da LHC nastavlja sa radom, Billy bi lepo mogao da se spusti planine do CERN-a i objasni nam svima o toj tamnoj materiji, antimateriji, antigravitaciji...

A bili je bas zabavan :):)

Citat:

The Pleiadians offered Billy the opportunity to obtain physical evidence of their existence which included UFO pictures, spacecraft sound recordings, metal samples and eyewitness accounts just to name a few


":):):)
Nadrealisti bi za fotke i ove metale rekli "Dje ba nestalo" ili "Nema nicega"
 
Odgovor na temu

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
77.46.197.*



+7 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima20.03.2009. u 14:20 - pre 184 meseci
Citat:
zaraza: Zao mi je, ako bih ti rekao ko stoji iza mene, morao bih da te likvidiram.


Pa,...i to je odgovor,...ako,...samo neka si ti i dalje u "svom fazonu",baš bi ovi forumi bili dosadni,prazni,NENAUČNI...

bez tebe...

živ mi ti...

mada,prisutni su ti tvoji primarni nagoni u svim postovima(šta bi tek uradio Ankalagonu,na krst sa ekserima,tupim)

a,vidiš,ja tebi hoću da pomognem,da ti se nađem u nevolji,a ne da te "likvidiram"...

kaži šta ti je bliže"Laza",Kovin,Vršac,pa da se raspitam za slobodno mesto(mogu da potegnem i neke veze,radio sam u zdravstvu)

[Ovu poruku je menjao Kosuth dana 20.03.2009. u 16:07 GMT+1]
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
91.148.83.*



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima20.03.2009. u 20:52 - pre 184 meseci
PA i ja tebi hocu da pomognem, zato i necu da ti kazem sa koje instance dobijam instrukcije.
 
Odgovor na temu

budjavlebac
Srbija, brale

Član broj: 179059
Poruke: 72
*.adsl-1.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima20.03.2009. u 23:54 - pre 184 meseci
Citat:
Kosuth

kaži šta ti je bliže"Laza",Kovin,Vršac,pa da se raspitam za slobodno mesto(mogu da potegnem i neke veze,radio sam u zdravstvu)

[Ovu poruku je menjao Kosuth dana 20.03.2009. u 16:07 GMT+1]


Došlo krajnje vreme stvarno. Nekada su ove što viđaju patuljke, vile, vanzemljake, a uz to i komuniciraju sa njima terali u te institucije, a sada ako čovek ne poveruje ,,dokazima'' može da završi tamo.

Uh, još nam je zdravstvo i dobro kada vidim ko (je) sve radi(o) tamo.


Ovo je izgleda još jedna zavera? Dve sekunde na Guglu:

http://forgetomori.com/2007/uf...-billy-meier-hoax-photographs/


P.S.

Ne sporim ja bilo kome da veruje u to, ali nemoj mene da ubeđuješ, a uz to i da vređaš! Ni jedan validan dokaz na ovoliko strana, a kada nema argumenata, zna se, vređanje. U redu, neobjašnjivi fenomeni, munje i gromovi... Mogu biti ti tvoji Pleri-kako-god-da-se-zovu... Ko ti kaže da nije Bog, đavo, tajno Teslino oružje, masoni, iluminati, prirodni fenomen... Veruj u šta hoćeš, niko ti ne brani, ali nemoj da mene smatraš ludim što ne mislim tako!

Sve je ovo masonsko maslo, kad ti ja kažem, nemo' si lud. ;-) (shvatiti kao ironiju)...
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.adsl.beotel.net.



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima21.03.2009. u 00:22 - pre 184 meseci
Citat:
budjavlebac:Ni jedan validan dokaz na ovoliko strana,


Kako nijedan validan dokaz.
Imamo svedoke, fotografije i govor tela.
A ja ne smem ni da pitam sta bi sa onim metalom sto je ovaj kao ponudio za dokaz :):)
E sad....
 
Odgovor na temu

pitikovski

Član broj: 116407
Poruke: 263
*.adsl-2.sezampro.yu.



+19 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima21.03.2009. u 00:29 - pre 184 meseci
Ako koza laze, YouTube ne laze.
 
Odgovor na temu

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
79.101.200.*



+7 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima21.03.2009. u 15:19 - pre 184 meseci
Citat:
budjavlebac:

Uh, još nam je zdravstvo i dobro kada vidim ko (je) sve radi(o) tamo.
P.S.

Ne sporim ja bilo kome da veruje u to, ali nemoj mene da ubeđuješ, a uz to i da vređaš! Ni jedan validan dokaz na ovoliko strana, a kada nema argumenata, zna se, vređanje. U redu, neobjašnjivi fenomeni, munje i gromovi... Mogu biti ti tvoji Pleri-kako-god-da-se-zovu... Ko ti kaže da nije Bog, đavo, tajno Teslino oružje, masoni, iluminati, prirodni fenomen... Veruj u šta hoćeš, niko ti ne brani, ali nemoj da mene smatraš ludim što ne mislim tako!

Sve je ovo masonsko maslo, kad ti ja kažem, nemo' si lud. ;-) (shvatiti kao ironiju)...


Odluči se...jel' sad "zdravstvo" dobro ili nije...ja već odavno ne radim tamo...?

I nije mi jasno ODKUD si se ti našao u svemu pa si "iznenadjen i uvredjen",jedino ako nisi iz istog klana kao ovaj zaraženi,pa iz potaje hoćeš da me likvidiraš...?

a,po "tonu",rekao bih...

drugo,na pamet mi ne pada da bilo koga i u bilo šta UBEĐUJEM,niti sam to radio,maksimalno što se može zaključiti iz onoga što sam do sada rekao i samo pokušao da ukažem, je da na "ovoj pozornici,što život i svet se zove,SVE ILUZIJA JE"...

baš kao i u svakom pozorištu...

za to ima nebrojeno dokaza...

da čovek uvek "VIDI" samo ono što hoće...

na šta je "podešen,naštelovan"...

JESI LI APSOLUTNO SIGURAN DA NISI "PODEŠEN,NAŠTELOVAN"?

Ja za sebe to još ne mogu sa sigurnošću da tvrdim...

I to je moj jedini cilj,da RAZLUČIM šta je"moje",a šta"štelovanje"...

Prema tome,BEZ IKAKVOG RAZLOGA padaš u vatru i ti i zaraženi i ostali...

uloge HARLEKINA ne možemo nikako jedan drugome niti prepustiti niti preoteti...

jedino kako mogu da utičem lično,svojom voljom,na"scenario i režiju" u ovom velikom pozorištu je DA NE DAM NA SE...

Idemo dalje..."zavesa" još neće...dugo...
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
93.86.135.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima21.03.2009. u 20:34 - pre 183 meseci
Citat:
Telepatija je paranormalna pojava, i ne postoje naucni dokazi za postojanje iste.


To je tacno. Ipak postoje indikacije da neki aspekti telepatije postoje. Svojevremeno su se mogle cuti ideje po naucno popularnim emisijama da cemo mi ljudi vremenom razviti telepatiju kao prirodnu progresiju u komunikaciji.



Citat:
Telepatija je, prije svega, proces razmjene osjecaja "na daljinu", a ne naucnih radova.


Ne i za Billy-a, Dan Burischa, Clifford Stone-a... Svi oni tvrde da su sa vanzemaljcima telepatski razgovarali pri cemu su alieni zasluzni za kvalitet komunikacije. Nije bilo problema preneti bilo kakve informacije. Kako su opisali telepatija je superioran vid komunikacije u odnosu na govor a ne ogranicavajuci.


Citat:
Hoces da objasnis u kojim trenucima ti priznajes naucne radove, a u kojima ih ne priznajes?


Priznajem kad su visestruko verifikovani i sa jasno definisanim granicama primene.

Citat:
Zasto WW3 nije poceo kada ga je Billy najavljivao?
Da li Plerijanci nisu na vreme pomerili sat ili su se umesali Lizardi?


Postoji razlika izmedju predikcije i prorocanstva kako smo ranije objasnili. WW3 je prorocanstvo i samim tim promenjivo usled nasih akcija, predikcije nisu. To je terminologija. A nadajmo se da se WW3 nikada nece desiti.


Citat:
Ni jedan validan dokaz na ovoliko strana,...


Sta bi ti voleo da vidis kao validan dokaz ? Bilo bi super ako mozes da odgovoris na ovo pitanje. Mozda uspem da pronadjem nesto sto bi vise odgovaralo kriterijumima koje trazis. Takodje i svi ostali su dobrodosli da kazu sta bi za njih prestavljao dobar dokaz, moglo bi dosta da pomogne u diskusiji. Hvala unapred.





 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.adsl.beotel.net.



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima21.03.2009. u 21:57 - pre 183 meseci
Citat:

Priznajem kad su visestruko verifikovani i sa jasno definisanim granicama primene.


Aha, i pod istim uslovima priznajes i ovo o cemu pises?
Da li je BILO STA verifikovano visestruko, ili je sve samo prazna prica?
Rek'o bih da je ovo drugo.

Citat:

Postoji razlika izmedju predikcije i prorocanstva kako smo ranije objasnili. WW3 je prorocanstvo i samim tim promenjivo usled nasih akcija, predikcije nisu. To je terminologija. A nadajmo se da se WW3 nikada nece desiti.


Super i ja predvidjam WW3.
Predvidjam i promenu vlasti u Srbiji.
Takodje, predvidjam pad evra.
Predvidjam i izgradnju gasovoda.

I sta sad, rekli mi vanzemaljci?

 
Odgovor na temu

peca26000

Član broj: 195056
Poruke: 3216



+62 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima22.03.2009. u 12:32 - pre 183 meseci
Ankalagon the Black To mislis da ne citam , ne bas sve tvoje linkove ali ovo je najveci biser do sad ,bolje da neko nadje od Vanje Bulica onog tipa kako prica sa vanzemaljcima to je itekako poucno .Treba to da vidite :)

Citat:
1. Billy Meier tvrdi da komunicira sa njima telepatski a takodje je imao i mnogo licnih susreta sa njima. Plerijanci objasnjavaju sve te price tako sto su to njihova licna saznanja. Kazu da nas posmatraju vec vise hiljada godina unazad. Prosecan zivotni vek jednog Plerijanca je oko 1000 godina.


Nebi mi palo napamet da ovde nesto pisem , vi koji neverujete sebi bolje idite da se lecite , ovo je skroz bolesno ...
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
77.46.181.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima22.03.2009. u 21:49 - pre 183 meseci


Citat:
Ankalagon the Black To mislis da ne citam , ne bas sve tvoje linkove ali ovo je najveci biser do sad


Zar je sve pre toga bilo manje cudno ? :)

Kad bi kojim slucajem , to tvom misljenju, postojali vanzemaljci kakav bi te dokaz/dokazi ubedili da je to stvarno a da nije u pitanju zvanicno saopstenje neke svetske vlade ?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 270071 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.