Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 270069 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
212.62.56.*



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima23.02.2009. u 11:13 - pre 184 meseci
Nek spominje on sta hoce, sta cu mu ja....

Citat:
Do pre 2-3 dana (otpr.) vi ste prckali choveka koji nije nikom nishta uchinio loshe...


kakvo bre prckanje?
ako oces da razgovoras o necemu, onda moras i da prckas nekoga.
ako cemo tako, prckanje je osnov saznanja, da nema prckanja naucnika od strane drugih naucnika verovatno bi i dalje bili u srednjem veku....
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
93.86.20.*



+7 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima23.02.2009. u 11:16 - pre 184 meseci
Citat:
zaraza: Nek spominje on sta hoce, sta cu mu ja.....


Poshteno.

Nego neshto mi se izgubio Odin...

Da nije od euforije mozda?
 
Odgovor na temu

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
79.101.69.*



+7 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima23.02.2009. u 11:45 - pre 184 meseci
PANEM ET CIRCENSES!...

...jedini princip po kome se mogu plasirati teme u ovaj tor sa ofčicama(čitaj sajt),kojeg zdušno i združeno čuvaju razžalovani,pijani kaplari i njihovi posilni.

Njihov"akademski vokabular"dolazi do izražaja tek nakon pete-šeste pive,kad sebi mogu da dozvole i prkljanje po"potenciometru za kalibrisanje radara".

Neće biti ovo jedina tema,"stavljena pod ključ" na ovom sajtu.

"Vredni pulini" vode računa o "miru" u njihovom toru...

A i što moraju baš sve da znaju?

Opredelenje prema znanju je ionako lični stav i lična stvar svakog pojedinačno...
Svako ima svoj put....
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima23.02.2009. u 12:35 - pre 184 meseci
@musicmaster

Sto si ti neki vickast tip! Nisam se izgubio nego se evo grohotom smijem na tvoje fazone, ne mogu da stanem! Daj jos neki dok ti traje inspiracija, steta je da se taj momenat ne iskoristi.


@Kosuth
Srati i raditi nije isto. Evo nudim ti opkladu da cu dokazati da se na radaru moze napraviti tacno ono sto sam rekao. Ako hoces prihvati, ako neces onda bolje nemoj ni srati, jer i bez tebe ima sasvim dovoljno laprdala na ovom svijetu, koji nikad nemaju hrabrosti da iza svojih rijeci stanu icim drugim nego daljnim laprdanjem.

Svim ostalim takodje nudim opkladu da cu za kratko vreme inscenirati pojavu UFO-a na Zemlji za koju niko od vas ufologa nece moci dokazati da je ista manje vjerodostojan "dokaz" od svih ovih koje ste do sada ovdje navodili. Mozda ce se i desiti da taj dokaz postavite ovdje u svoju korist, prije nego saznate od koga je. Nudim opkladu od 10000 Evra, koje deponujem na pocetku opklade. Ja cu "dokaze" napraviti za mjesec dana, vi imate godinu dana da osporite bilo koji (znaci barem JEDAN) komad "dokaznog" materijala koju ce predstaviti (snimci, izjave, dokumenti...). U svoju odbranu ja necu koristiti nista vise od onih vasih citata koje ste vi upotrebljavali na ovoj temi braneci dosad prezentovane dokaze.

Dakle, gospodo mufljolozi, evo vam prilike da predjete sa sranja na djela.


Citat:
Kosuth:Opredelenje prema znanju je ionako lični stav i lična stvar svakog pojedinačno...
Svako ima svoj put....

Ili kako bi to psihijatri rekli: svaki ludjak je lud na svoj nacin.

Ako ti mislis da ce neko da potpada pod zakon gravitacije ili nece time sto se on licno opredjelio za jednu ili drugu mogucnost prema svom nahodjenju, sto je njegova licna stvar, onda je svaka daljnja rasprava bespredmetna.


 
Odgovor na temu

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
79.101.69.*



+7 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima23.02.2009. u 13:29 - pre 184 meseci
A ko plaća pivu i kolika količina je u pitanju da bi se"uradio" za tako nešto?

Da te podsetim to je bio jedan od tvojih uslova kad si pomenuo takvu mogućnost.

I da,ne moraš posebno da se trudiš da bi dokazivao na kakve si sve gluposti spreman,
to si već uveliko dokazao.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
93.86.179.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima23.02.2009. u 13:55 - pre 184 meseci
Moj savet bi bio svima koji zele da rade na sebi i da se edukuju da se skoncentrisu na upravo to. Dokazana je cinjenica da je sa nekim ljudima nemoguc smislen razgovor. Zbog cega onda trositi svoje vreme i energiju na takve ? Nikada ni pod kojim uslovima nece priznati da nisu u pravu a pod opterecenjem razumnih argumenata svoju repliku pretvorice u karikaturu od smislenosti i logickog razmisljanja.

Mnogo vaznije od takve uzaludne rabote je raditi na tome da se nesto stvori i da se nesto nauci. Samim tim sto na taj nacin postajemo pametniji, prosirujemo svoje vidike onda smo i bolji ljudima oko nas, porodici i prijateljima. A preko njih se dalje taj dobar uticaj prenosi dalje. Cak iako im nikada ne pricamo o ezotericnijim temama koje nas interesuju.

Po meni, pogresan je pristup pokusavati suzbiti nesto lose. Mnogo je bolje skoncentrisati se i raditi na necem dobrom. Ima mnogo dobrih ljudi na svetu i treba raditi na tome da se takvi vise aktiviraju u drustvu. A ne da najglasniji chobani sebe postvljaju za lidere samo zato sto oni koji su mnogo bolji ljudi ne zele da se namecu jer su cesto po prirodi skromni ili jednostavno ne zele da se hvataju u kostac sa prvopomenutima u prljavim igrama. Takvo stanje mora da se promeni ako mislimo da kao drustvo i civilizacija napredujemo. Oni koji imaju sta da ponude drustvu moraju da se aktiviraju i da preuzmu odgovornost.

Zbog toga svega je bitno da se skoncentrisemo na stvari koje nesto znace. Najbolja stvar koju moze da uradi neko koga ova tema zanima i ko zeli da sazna vise je da konstruktivno doprinosi temi , da postavlja pitanja i da prezentuje materijal koji pronadje. Na taj nacin jednostavno nece biti svadje na temi i administratori nece imati razloga da je lockuju. A svi oni koji zele da samo nesto uniste i opstruiraju nece imati vise gde i kako da ispoljavaju svoje frustracije.

Ovo je kritican trenutak kada mora da se prelomi. Hoce li se nastaviti sa besmislenim raspravama ili tema moze da ide dalje ali sa mnogo vise smisla nego do sada. Nadam se da ce svi oni koji su se do sada suzdrzavali da ucestvuju aktivnije u temi , pre svega zbog ovih destruktivnih likova, shvatiti poruku da vise nema potrebe za tim da se strepi sta ce gomila najglasnijih chobana da misli o njima i da im kaze. Dosta je bilo sa takvim sikaniranjem. Evo ja vec dva meseca "razgovaram" sa njima i jos sam tu. I nemam nameru da odem. Lepo se videlo ko je kakav i kakav mu je nacin rezonovanja i kakve vrednosti zastupa u zivotu. Vreme je da takvi postanu manjina.

Dakle gospodo, izvolite, krenite sa pitanjima i linkovima. Toliko toga ima sto jos moze novog da se sazna.... Zasto gubiti vreme i energiju na ljude koji samo znaju da nesto uniste....
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
93.86.20.*



+7 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima23.02.2009. u 13:59 - pre 184 meseci
@Odin

Reci mi samo zashto mislish da posle svih dosadashnjih tvojih "zvezdica" neko i hotje da ti bilo shta dokazuje?
Tebi lichno?

Imash nick Odin...
Dobro.

U to vreme ljudi nisu imali dovoljno materije da opishu to shto dolazi sa neba,
tako da su posetioce odozgo, nazivali bogovima...

Pogodilo se da u nevreme kada je sevalo i grmelo,
doleteo neki UFO propratjen munjama i eto ti chuda - Nebeskog.
Pojavio se i Tor i Odin.

Jel' dokazano da Bog i Djavo postoje?
Jeste dokazano da ne postoje, isto koliko i za Aliene da postoje.
(samo zato shto ima vishe glupih i zatucanih i plashljivih, lakovernih ljudi nego onih koji gledaju opshirnije)
Crkva na sve ima odgovor, samo da zashtiti svoju kasicu-prasicu,
kao i drzave i politichke institucije koje vrashki dobro rade svoj posao,
zato shto je cinjenica da je ljudska rasa slichna ovcama - istinita.
Tuga.

Ti sam znash u shta verujesh.
Ja sam vishe za ET varijantu.

Spilberg, Lucas i Klark (pa chak i prvi nastavnik fizike) su mi nekako mnogo vedriji
nego li onaj izbljuvak, Pavle iz Vatikana, sa svojim "machem" (izvrnutim krstom na stolici)
ili ona nasha mumija sa sunchevim odrazom preko zlatnog krsta na njegovom presvetom licu....

Shto se mene lichno tiche,
na osnovu tvojih dosadashnjih "Radikalnih" komentara i shetanja sa jedne strane na drugu,
ti ne zasluzujesh vishe od ovoga,
kao dokaz...

http://www.zamandayolculuk.com...MLdosya1/NaziUFOTechnology.htm

Znate za onaj vic kad ode narkoman u crkvu i pita popa:
"Jeli bre Nindzo...? Kad tje krechite? Izbledele vam ove tapete po zidovima..."

Ne, evo otvara se zemlja upravo ispod mojih nogu i josh malo pa me netje biti...
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
212.62.56.*



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima23.02.2009. u 14:05 - pre 184 meseci
Citat:

Dakle gospodo, izvolite, krenite sa pitanjima i linkovima.


Evo, ja imam pitanje.
Zasto kao argument postavljas video (i to ne jedan) u kom likovi, prema tvojoj teoriji govora tela, lazu?
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima23.02.2009. u 15:35 - pre 184 meseci
Pa gospodo, kao sto sam i pretpostavio, spremni ste sernjati u beskonacnost, a kad se treba uozbiljiti, pokazete ko ste. Kao sto sam vec rekao, ako neko stoji necim iza svoje price onda se moze reci da on nesto tvrdi, a ako samo prica bez ikakve odgovornosti onda on - sere, a srati moze svako, kao sto su neki vise puta dokazali.
Sto se mene tice, ne zasluzujete vise paznje. Ako neko skupi muda u medjuvremenu za onu opkladu, ima moj pp pa izvolite, mada naravno sansa da se to desi je ista kao i da neko od vas vidi vanzemaljca.

Sto se mene tice, prema mojim opservacijama, da nije bilo mene i ovih ostalih koji vam kontriraju, ova tema bi zamrla poslije 2 dana, toliko ste sami aktivni i zainteresovani na trazenju "istine". Sve sto vas je odrzavalo ovdje je to sto ste nasli negdje malo paznje za vase fantazije.
Ja se sad povlacim odavde, a ako se povuku i ostali kontrasi, vidjecemo dokle cete dogurati sa ovim i kakav ce interes privlaciti ovo vase lupetanje. Ovo jeste madzone, ali neki su to izgleda shvatili bukvalno.

Pozdrav i zbogom i srecno vam bilo u trazenju istine.
Pozdrav i mojim saborcima, ja napustam ovaj front, ne vidim vise smisao da se bavim ovom tematikom i ovim likovima.
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
93.86.20.*



+7 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima23.02.2009. u 17:15 - pre 184 meseci
E kada bi i radikali bili makar malo kao i ti, pa nas napustili tako lako....
Duboko povredjeni.... jer, zaboga, tako bitna stvar u nechijem zivotu je propala.... jedna tema....
zbog koje se on trudio i trudio i trudio.... ali mu nije poshlo za rukom....
jer je pocheo psovati i psovati i psovati....
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
91.148.86.*



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima23.02.2009. u 18:05 - pre 184 meseci
Citat:
Dakle gospodo, izvolite, krenite sa pitanjima i linkovima.

Evo, ja imam pitanje.
Zasto kao argument postavljas video (i to ne jedan) u kom likovi, prema tvojoj teoriji govora tela, lazu?

A sto ne smes da odgovoris?
Cega se plasis? Da ce se raspasti vera u ovu tvoju sektu i tvoje gurue?
Da ces morati da ukljucis mozak i zivis u stvarnom zivotu?
Nego, jel ovaj Dan Burisch ima tik da mrda glavu u levo ili nastavljas da se bavis podmetacinama?

PS.
Za ostale, nemojte slucajno da Akalgona pitate nesto sto ce uzburkati njegove snove, naljutice se i na vas.
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
91.148.86.*



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima23.02.2009. u 18:08 - pre 184 meseci
Evo i od mene par korisnih linkova.

http://en.wikipedia.org/wiki/Schizophrenia
http://en.wikipedia.org/wiki/Paranoia
http://en.wikipedia.org/wiki/Hallucination

Ljudi su izmislili i tamo neku nauku. Sluzi za ubijanje ljudi uz pomoc medecine, a pogotovo sluzi radi sakrivanja istine.
http://www.elitesecurity.org/t...-Pojmovnik-Recnik-Naucni-metod
 
Odgovor na temu

peca26000

Član broj: 195056
Poruke: 3216



+62 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima23.02.2009. u 18:09 - pre 184 meseci
Ankalagon the Black to nije to sto trazis necu ni da pogledam tolike linkove kad se samo trudis copy paste jaka m*da kazi nesto konkretno.
Vidim ja da ti ovde driblas sve a tek ti je prva tema na ES
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Gojko Vujovic
Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima23.02.2009. u 21:43 - pre 184 meseci
Lock na 10 dana pocev od danas.

Mozete obrisati ovu poruku i otkljucati temu nakon 10 dana.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
93.86.88.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.03.2009. u 20:28 - pre 184 meseci
Benjamin Fulford intervju.





 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.adsl.beotel.net.



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.03.2009. u 21:40 - pre 184 meseci
Vidi, ukinuli Bendzija.
To je neoboriv dokaz da svetske vlade nesto kriju.
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
79.101.169.*



+7 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.03.2009. u 22:20 - pre 184 meseci
A neoborivih dokaza ima koliko hotjesh pa i vishe od toga...
Kad budemo pocheli malo vishe da verujemo i prihvatamo ono shto se ne servira tek tako lako.
Onda tje i svakom svoj lichni horizont da se pojacha.
I da pohvata ono shto se nije moglo..
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.adsl.beotel.net.



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.03.2009. u 22:27 - pre 184 meseci
Citat:

Kad budemo pocheli malo vishe da verujemo i prihvatamo ono shto se ne servira tek tako lako.


Veruj ti koliko hoces, ja ipak trazim nesto opipljivo.
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
79.101.169.*



+7 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.03.2009. u 23:10 - pre 184 meseci
@zaraza

Svako ima svoju ispravnu opciju.
Shto da ne?
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.adsl.beotel.net.



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.03.2009. u 23:20 - pre 184 meseci
Naravno, sto da ne, ali ako je verovanje u pitanju, onda ne ubedjuj druge da je samo to ispravno, inace ces ispati sektas...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 270069 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.