Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Windows rapidly approaching desktop usability...:)

[es] :: Advocacy :: Windows rapidly approaching desktop usability...:)

Strane: << < .. 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 210934 | Odgovora: 1361 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)25.06.2005. u 17:41 - pre 230 meseci
Citat:
Jedan program - jedan conf fajl. I to svima poznat gde se nalazi. A gde se nalazi to u windows-u? msrgasdfajag.msc, qweasdglairgpa.msc, aqroaigsjdfa.msc ... LOL.


Vidim, vidim, zato je čovek morao da uči da instalira modem :)) Svima poznato, samo mora prvo da se cima..

Sinko, u Windowsu ima jedna stvar gde su centralizovana podešavanja i zove se registry.

msc-ovi? hahahaha, pa znaš li ti šta je to? How about Control Panel->Administrative Tools? Isti *****. Ili "cmd" pa "mmc".

Izgleda, počelo je opet prosipanje na račun nepoznavanja Windowsa :)))

[Ovu poruku je menjao Gojko Vujovic dana 17.09.2006. u 18:57 GMT+1]
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

mkdsl

Član broj: 28910
Poruke: 796
212.62.46.*



+10 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)25.06.2005. u 17:46 - pre 230 meseci
Ne, mislim da se vishe radi o nepoznavanju linuxa - jer windows sve sam radi

Citat:
msc-ovi? hahahaha, pa znaš li ti šta je to? How about Control Panel->Administrative Tools? Isti k****. Ili "cmd" pa "mmc".


Bilo bi zanimljivo sprovesti anketu koliko je ljudi ikad kliknulo na Administrative Tools . Jednom sam objashnjavao drugaru neshto u vezi indexing-a, na shta mi je odgovorio "Administrative Tools? Zar to ne koriste administratori, shto bih ja to chachkao?" LOL.

A da... Windows Administratori takodje nishta ne rade, windows i za njih sve sam radi... Dok ne procuri 40 mil. kreditnih kartica na net
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)25.06.2005. u 17:46 - pre 230 meseci
Citat:
Hehe..podsećaš neodoljivo na onog mačka iz vica, kada kaže "Tata, ja ću još malo da jebem, pa onda idem kući, hladno mi je.."


Zabio si takav autogol sam sebi da je bolje da se poklopiš ušima.

Možeš sad do novaka dalje.. al ispalio si se kao niko.


Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

MatrixxX
Ume da zaradi za ručak ;)
Zemun

Član broj: 60398
Poruke: 370
213.244.208.*



Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)25.06.2005. u 17:49 - pre 230 meseci
@mkdsl
Citat:

Nemojte bre vishe te shotke, pocice windowzashima sline, ubalavice ceo advocacy



Dobro nećemo, ionako su se već ubalavili

Citat:


Lepo izgleda, za neshto shto je u 1994. godini



Hvala, hvala...

Usput, ovo i radi, za razliku od LH, koji još uvek samo "izgleda"

@Genbox

Citat:


na Linuxu, naravno nema IE, ali mislim da time svakako nismo zakinuti :



Nismo zakinuti, ali nije baš da nema i IE..pod WINE
MatrixxX is rolling, the others are stoned.
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)25.06.2005. u 17:51 - pre 230 meseci
Hahaha, opet autogol:
Citat:
Bilo bi zanimljivo sprovesti anketu koliko je ljudi ikad kliknulo na Administrative Tools . Jednom sam objashnjavao drugaru neshto u vezi indexing-a, na shta mi je odgovorio "Administrative Tools? Zar to ne koriste administratori, shto bih ja to chachkao?" LOL.


Dobro ti je i rekao. Koji k**** ima običan korisnik tamo da čačka? Ako ne zna šta je to, onda mu verovatno ni ne treba.

Pa u tome i JESTE fazon, na kupusari svako mora da bude pomalo i administrator da bi je koristio.. Mada, ako je drndanje da bi proradio modem nešto pametno.. misssim..

Auu, momci, da odmorimo mi malo, počeli ste da zakucavate autogolove i to opasno.

Šta tamo ima interesantno za običnog korisnika? Ništa praktično..

Commercial-Free !!!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)25.06.2005. u 17:55 - pre 230 meseci
Citat:
Nismo zakinuti,

Pitaj ljude koji se profesionalno bave sa web razvojem da li im treba i IE ili ne.

Trk na www.devprotalk.com pa pitaj..

Citat:
ali nije baš da nema i IE.. pod WINE


Hahhaha, još malo drkanja, a omladinac?

A samo pre dve-tri poruke ste mi rekli nešto kao Firefox ne dolazi u paketu sa Windowsom.

Možda ne dolazi, ali se instalira očas posla. Klik, klik i vozi. A ti ajmo malo wine, pa drndanje opet. Opet.

[Ovu poruku je menjao degojs dana 25.06.2005. u 18:58 GMT+1]
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

mkdsl

Član broj: 28910
Poruke: 796
212.62.46.*



+10 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)25.06.2005. u 17:57 - pre 230 meseci
Haha degojs,

Pa u pravu si. Shta on ima koji moj da chachka tamo, kad ni ne zna shta je to. Windows ce to njemu sam da klikne, sam da enable-uje, sam da restartuje (ovo je josh i tachno ), i to ce sve samo da mu radi... Al' juche...

I ja bih da odmorim, idem malo da prilegnem, vidimo se predveche :***
 
Odgovor na temu

MatrixxX
Ume da zaradi za ručak ;)
Zemun

Član broj: 60398
Poruke: 370
213.244.208.*



Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)25.06.2005. u 18:00 - pre 230 meseci
Citat:
degojs: Zabio si takav autogol sam sebi da je bolje da se poklopiš ušima.

Možeš sad do novaka dalje.. al ispalio si se kao niko.


Ti ovo shvataš kao utakmicu?

Kakvi bre "autogolovi"? pa ti se samoupucavaš u noge od samog početka, pa ti ne zameramo

Taj se još nije rodio, koji će da predribla MatrixxX-a

Uostalom, drkanje si ti pokrenuo kao metodologiju rada, prema tome..dabome


MatrixxX is rolling, the others are stoned.
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)25.06.2005. u 18:00 - pre 230 meseci
Citat:
Shta on ima koji moj da chachka tamo, kad ni ne zna shta je to

Pa slušaj, ozbiljnije malo, ako ne zna za to i čemu služi, onda mu verovatno i ne treba :)) Mislim, jeste smešno, ali tako je.

Ali modem, e to bih ipak rekao da ljudima treba.

[Ovu poruku je menjao degojs dana 25.06.2005. u 19:03 GMT+1]
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)25.06.2005. u 18:03 - pre 230 meseci
Citat:
Kakvi bre "autogolovi"?


Hahaha, sad se još pravimo i blesavi :)

Lepo si me pitao da li sam drkadžija, a onda ODMAH u sledećoj rečenici dodao: "Hoćeš da me odmeniš malo?"

Hvala, ne. Samo ti nastavi :)

Brale, ti si se ispalio, pa sad hvataj na socijalnu priču tipa "aaa, ovo je kao neka utakmica?"
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

bobzilla
Bojan Popović
Beograd, Srbija

Član broj: 61783
Poruke: 342



+2 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)25.06.2005. u 18:05 - pre 230 meseci
Citat:
Nismo zakinuti, ali nije baš da nema i IE..pod WINE


Ima i bez WINEa. Nisi cuo za MSIE for Linux 6.0?

 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)25.06.2005. u 18:07 - pre 230 meseci
Citat:
Windows ce to njemu sam da klikne, sam da enable-uje, sam da restartuje (ovo je josh i tachno ), i to ce sve samo da mu radi... Al' juche...


Prvo ste rekli da Windows sam instalira modem, a sad kažeš da neće.

Što se ostalog tiče, administracija, naravno, zahteva poznavanje sistema, ali kakve to opet veze ima sa običnim korisnikom?

//edit:
ops, Bojane, mislio sam da meni odgovaraš. Uklonio sam svoju poruku :)
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

bobzilla
Bojan Popović
Beograd, Srbija

Član broj: 61783
Poruke: 342



+2 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)25.06.2005. u 18:13 - pre 230 meseci
Citat:
ops, bojane, mislio sam da meni odgovaraš. Uklonio sam svoju poruku :)


Ma ok. Ionako nisam stigao da procitam. ;)
 
Odgovor na temu

bobzilla
Bojan Popović
Beograd, Srbija

Član broj: 61783
Poruke: 342



+2 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)25.06.2005. u 18:22 - pre 230 meseci
Citat:
http://club.cdfreaks.com/showthread.php?t=86255

"jowood was gay enuf to pack the installer into one 690 some meg exe with an custom icon thrown in for additional gayness... and windows is gay enuf to sit there and jerk off to it for 20 minutes or so before it loads the icon, then it takes an additional 10 minutes when u double click on the exe file to run setup..."


Haha :D No comment. :)
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)25.06.2005. u 18:33 - pre 230 meseci
Aha, odem na Google, ukucam x y, pa postujem ovde...

Misssim, meni je ovde na Advocacy zombi pre objašnjavao da vanzemaljci postoje i kao dokaz predočio koliko Google daje linkova kao odgovor na pitanje tipa "aliens mars" bla bla..

Na Google ima sve.

Ali ovo za drndanje je ipak čovek, pardon, Linuxovac, lepo napisao baš danas i baš ovde.

Šampionski pogodak. Lepo što ga je zakucao u vlastitu mrežu :) Smutio se, ne zna više ni na koji gol šutira, samo cepa majstor :)
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)25.06.2005. u 19:15 - pre 230 meseci
Citat:
Taj se još nije rodio, koji će da predribla MatrixxX-a


Ti to sam radiš, šampione.

Citat:
Uostalom, drkanje si ti pokrenuo kao metodologiju rada, prema tome..dabome


Jeste, iz mlađih dana (MSDOS), što da se lažemo. Stvar je da si ti potvrdio ("Hoćeš da me odmeniš?") da i danas (Linux) to radiš. Šta ima veze, samo je 10 godina prošlo.. :)
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16696
*.yubc.net.



+7181 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)26.06.2005. u 01:11 - pre 230 meseci
Citat:
MatrixxX
Auu, sad si me zaista fascinirao

Znači, ako koristiš Win+MSOfis, to te automatski kvalifikuje za F500?
Sunčice mu, idem prvo da lupam malo glavom o zid, pa onda da se samoubijem


Izgleda da vi Linuxovci imate mali problem sa pracenjem logickog toka izlaganja.

Dakle, ti si rekao da samo budale mogu da koriste aktivne mailove - a ja sam ti odgovorio da gomila F500 kompanija koristi aktivne mailove, kao i to da se medjunarodni standardi pre PDF faze pripremaju u .doc formatu.

Kako si onda dosao do citiranog zakljucka, stvarno ne znam (nisam tako nadaren izgleda) - ali verujem da je takav nacin zakljucivanja upravo rezultat Reality Distortion Field-a(TM) koji gomila GNU/Linuxovaca ima oko sebe - izgleda da temeljno deluje na elementarnu logiku.

Ko je tu onda budala, zakljuci sam... a posto si vec dokazao da logicki tok ne mozes bas neometano da pratis, pomoci cu ti malo: cini mi se da su ipak GNU zealoti malko budalasti :-)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16696
*.yubc.net.



+7181 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)26.06.2005. u 01:24 - pre 230 meseci
Citat:
Bobzilla
@Ivan: cisto me zanima koju su distribuciju/distribucije do sada probao?
Nije provokacija. Samo ne znam odakle ti tako losi utisci.


Da vidimo,

- Slackware 3.1 1995-te godine (radio neke 3D engine-ove na Linuxu)
- Red Hat 5.0 neke... 1999 ja mislim, ili mozda 1998... (eksperimentisao sa KDE-om)
- SuSE 6.4 (ne secam se kad, neka 1999 ja mislim)
- SuSE 8.0 (2002)

Malo radio u SuSE 9.0 (prvenstveno verifikacija softvera)

Utisci nisu losi uopste - jednostavno ni jedan od ovih nije bio elementarno dobar desktop OS... to nikako ne znaci da uopste nije bio OK OS, nego da mu je desktop usability daleko primitivniji u odnosu na WinXP ili MacOS.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

MatrixxX
Ume da zaradi za ručak ;)
Zemun

Član broj: 60398
Poruke: 370
213.244.208.*



Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)26.06.2005. u 01:35 - pre 230 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Izgleda da vi Linuxovci imate mali problem sa pracenjem logickog toka izlaganja.

Dakle, ti si rekao da samo budale mogu da koriste aktivne mailove - a ja sam ti odgovorio da gomila F500 kompanija koristi aktivne mailove, kao i to da se medjunarodni standardi pre PDF faze pripremaju u .doc formatu.



Ama, jes ti siguran da znaš o čemu pričaš?
F500 kompanije verovatno koriste i poneku Cray simulaciju..da li to znači da je ona svakome potrebna?

I kakve veze ima priprema međunarodnih standarda "pre PDF-a" sa uobičajenim svakodnevnim jednokliknim PDF dokumentom..fakturom, otpremnicom ili sličnim?

Citat:

Kako si onda dosao do citiranog zakljucka, stvarno ne znam (nisam tako nadaren izgleda) - ali verujem da je takav nacin


..veoma sličan, ako ne identičan način, na koji tvoj kolega prvo pomene drkanje, a kada mu ponudim da i meni olakša muke, pobedonosno skakuće okolo
Ni većeg drkadžije, ni manjeg učinka sa njegove strane

Citat:

Ko je tu onda budala, zakljuci sam... a posto si vec dokazao da logicki tok ne mozes bas neometano da pratis


Nu, ovde si već potpuno u pravu..vaše "logičke tokove" zaista malo ko može da prati

Ili..samo ometeni mogu da ih neometano prate

Šalu na stranu, ajd objasni mi samo jednu stvar..zašto tebi smeta moje korišćenje Linuxa?
Da li je ušteda koju moja firma ostvaruje na taj način dovoljan motiv, po tebi?




MatrixxX is rolling, the others are stoned.
 
Odgovor na temu

MatrixxX
Ume da zaradi za ručak ;)
Zemun

Član broj: 60398
Poruke: 370
213.244.208.*



Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)26.06.2005. u 01:50 - pre 230 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Da vidimo,

- Slackware 3.1 1995-te godine (radio neke 3D engine-ove na Linuxu)


Može li malo detalja o tom "3D engine" ?
Pitam zato što sam ja počeo upravo sa Slackom 3.0..ako se dobro sećam, 3D nije tada uopšte postojao, barem za standardne X-servere.

Citat:


Malo radio u SuSE 9.0 (prvenstveno verifikacija softvera)



Isto pitanje..koji je to softver?
MatrixxX is rolling, the others are stoned.
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Windows rapidly approaching desktop usability...:)

Strane: << < .. 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 210934 | Odgovora: 1361 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.