Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Windows rapidly approaching desktop usability...:)

[es] :: Advocacy :: Windows rapidly approaching desktop usability...:)

Strane: << < .. 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 210906 | Odgovora: 1361 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bobzilla
Bojan Popović
Beograd, Srbija

Član broj: 61783
Poruke: 342



+2 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)25.06.2005. u 16:58 - pre 230 meseci
Citat:
Uuuu, ukućani i komšiluk nas drugačije gledaju pošto kucamo kobasice po konzoli.. Jašta, jašta, mi ne koristimo Windows Mi smo pametni ))


Kobasice ti u cmd.exe-u, degoje. I naravno da smo pametni sto ne koristimo Windows. Necu sad da citiram ono sto sam hteo.... Suzdrzacu se.
 
Odgovor na temu

bobzilla
Bojan Popović
Beograd, Srbija

Član broj: 61783
Poruke: 342



+2 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)25.06.2005. u 17:01 - pre 230 meseci
Citat:
Linux je sam po sebi virus. Instaliraš ga i u*****š sve: ono što si imao na Windowsu, sad treba da se zajebavaš da proradi.. Drkaj se sa ovim, pa sa onim, pa malo ovaj fajl da prepravimo, pa ono da kompajliramo..


Aha... Jeste... I trolovi postoje. :D
 
Odgovor na temu

mkdsl

Član broj: 28910
Poruke: 796
212.62.46.*



+10 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)25.06.2005. u 17:02 - pre 230 meseci
Citat:
degojs: Linux je sam po sebi virus.


Ahahaha... Suze mi idu ...

Citat:
URAAAAAAAAA PRORADIO MODEM!!!


Mislish: "Uraaaaaaa, odmakao sam od evolutivnog stupnja amebe, pa sam nauchio da instaliram modem, umesto da mi to windows radi, pa da posle po celom sistemu jurim gde su mi se zagubile ikonice" .

Get real.
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)25.06.2005. u 17:03 - pre 230 meseci
Citat:
pa sam nauchio da instaliram modem, umesto da mi to windows radi,


Eeee brateeeee, radi ti modem na Linuxu!!!!!! :))) Uspeo si da pokreneš i onu igricu??? :))))

URAAAAAAA!!!!


Hahaha, "NAUČIO DA INSTALIRA MODEM" :)))

A na Windowsu: "..to windows radi".

Stvarno... koja koma :) Zar ti ne vidiš da na Linuxu moraš da se drkaš sa glupostima --- da bi na kraju dobio nešto što Windows radi sam? Hebote, koja je poenta?

[Ovu poruku je menjao degojs dana 25.06.2005. u 18:11 GMT+1]
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

bobzilla
Bojan Popović
Beograd, Srbija

Član broj: 61783
Poruke: 342



+2 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)25.06.2005. u 17:10 - pre 230 meseci
Citat:
Uspeo si da pokreneš i onu igricu??? )))


Mislis na Internet Exploder? Da, pokrenuo, ali non-stop se nesto rusi. Sta mu to dodju actismeh kontrole? Stalno nesto hoce da se instalira, a ja nemam blage veze koji je virus u pitanju... Mada znam vecinu napamet, imao sam ih 1000 do sada, ali ovaj ne poznajem.

Internet Exploder rulez. Napokon imam priliku da upoznam mikrobiolosko carstvo neta.
 
Odgovor na temu

MatrixxX
Ume da zaradi za ručak ;)
Zemun

Član broj: 60398
Poruke: 370
213.244.208.*



Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)25.06.2005. u 17:11 - pre 230 meseci
Citat:
Genbox: Uff to je E17 iz CVS-a , šta su ljudi napravili od običnog loop-a png slika, za ne poverovati, da se na mašini ne oseća a tako lepo radi i još lepše izgleda, prava poslastica za desktop korisnike. Ali kako na linuxu nismo ograničeni , ja sam davno izabrao svoju Laru Croft LOL :

http://img217.echo.cx/img217/4103/fluxbox5hm.jpg


super ti je Lara

Ono što Wintendo zagovornici nikada neće shvatiti, to je lepota i lakoća komunikacije u Open Source zajednici..niko nikoga ne mrzi, niko nikome ne zavidi..svi zajedno se trude, u okviru svojih mogućnosti naravno, da, ako i ne mogu da pomognu drugima, barem da im ne odmognu

Trebalo bi da se duboko zamisle nad jednom, samo naoko jednostavnom, rečenicom Rastermana, tvorca Enlightenmenta(Kengur švapskog porekla, trenutno živi u Japanu..prava haiku kombinacija )
"It's time to rethink everything"

Samo sitne duše ne shvataju smisao lepote izbora, i nenametanja tog izbora drugima

Usput, kad je već E17 pomenut..
obožavam Evidence, FM nove generacije.."20 minutes into the future.."

Klikćeš, klikćeš, pa kresneš ESC, i odmah kucaš komande, kao u konzoli...



MatrixxX is rolling, the others are stoned.
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)25.06.2005. u 17:12 - pre 230 meseci
Citat:
Mislis na Internet Exploder? Da, pokrenuo, ali non-stop se nesto rusi. Sta mu to dodju actismeh kontrole? Stalno nesto hoce da se instalira, a ja nemam blage veze koji je virus u pitanju... Mada znam vecinu napamet, imao sam ih 1000 do sada, ali ovaj ne poznajem.

Internet Exploder rulez. Napokon imam priliku da upoznam mikrobiolosko carstvo neta.


Brateeee, nemoj da skrećeš temu :)))

NAUČIO DA INSTALIRA MODEM!!!!! AUUUUUUUUU Nisi glup, pa da ti sistem to radi sam :))) Pametno, pametno..

hahahaha, koja provala :)))


P.S.
Na Windowsu ima i npr. Firefox ako hoćeš :)
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

bobzilla
Bojan Popović
Beograd, Srbija

Član broj: 61783
Poruke: 342



+2 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)25.06.2005. u 17:15 - pre 230 meseci
Citat:
Ono što Wintendo zagovornici nikada neće shvatiti, to je lepota i lakoća komunikacije u Open Source zajednici..niko nikoga ne mrzi, niko nikome ne zavidi..svi zajedno se trude, u okviru svojih mogućnosti naravno, da, ako i ne mogu da pomognu drugima, barem da im ne odmognu


Da. I zato i najveci problem nije problem, jel postoje velike sanse da bude resen.
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)25.06.2005. u 17:16 - pre 230 meseci
Auuu, sad smo počeli o drugarstvu :)


Još samo da dođe Branko Kockica i vikne: DE STE DRUGARI!!! TATATATIRAAAAAAA!!!
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

bobzilla
Bojan Popović
Beograd, Srbija

Član broj: 61783
Poruke: 342



+2 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)25.06.2005. u 17:18 - pre 230 meseci
Citat:
Brateeee, nemoj da skrećeš temu :)))


Sto? Pa ti si prvi pomenuo igrice. :D

Citat:
Na Windowsu ima i npr. Firefox ako hoćeš :)


Ali ne dolazi sa njim u paketu. ;)

P.S. Cini mi se da ce uskoro pasti lock. :D
 
Odgovor na temu

mkdsl

Član broj: 28910
Poruke: 796
212.62.46.*



+10 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)25.06.2005. u 17:20 - pre 230 meseci
Hahahaha degojs, aj shto si zagrizao za windows, al shto si bre ocoravio od ES-a...

Da se prisetimo shta sam rekao...

Citat:
Uraaaaaaa, odmakao sam od evolutivnog stupnja amebe, pa sam nauchio da instaliram modem, umesto da mi to windows radi, pa da posle po celom sistemu jurim gde su mi se zagubile ikonice


No, degojs je samo video kako windows to instalira... Jest, instalira... Pa se posle ti zajebavaj dok nadjesh gde da se diskonektujesh . Kakva automatizacija, choveche
Citat:



degojs: P.S. Na Windowsu ima i npr. Firefox ako hoćeš


O da! Kad je IE shupljara, mozhe i prijatna alternativa

PS. Ja ochekujem lock josh od 15. strane...
 
Odgovor na temu

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
*.vdial.verat.net.

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)25.06.2005. u 17:22 - pre 230 meseci
Citat:
Mislis na Internet Exploder? Da, pokrenuo, ali non-stop se nesto rusi


Bem' li ga evo ja ga koristim i visim po warez site-ovima i evo ga stoji uspravno.Čudo!

Možda IE ima neki detektor prisustva linuksovaca pa se ruši samo u njihovom prisustvu
I never wanna be a mod!
 
Odgovor na temu

bobzilla
Bojan Popović
Beograd, Srbija

Član broj: 61783
Poruke: 342



+2 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)25.06.2005. u 17:23 - pre 230 meseci
Nemoj tako. IE je sam sebi alternativa.
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)25.06.2005. u 17:23 - pre 230 meseci
Citat:
O da! Kad je IE shupljara, mozhe i prijatna alternativa

Na Windowsu ima izbor. Ima i IE i Firefox, MySQL i SQL Server, IIS i Apache, OpenOffice i MS Office..

Kod vas stvari daleko lošije stoje sto se toga tiče. Najčešće ni nema, a ako ima - mora OPET malo da se drka da proradi...

Ah, nismo blesavi pa da nam sve radi odmah, pametni smo ako moramo da cimamo hoće-neće.. oće-neće.. Pametno, pametno.

A o tome koliko je šta šuplje.. El ono Firefox već stigao do verzije 1.0.4? A nije to krpljenje šuplje kante, to je "NOVA VERZIJA!" :)
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

MatrixxX
Ume da zaradi za ručak ;)
Zemun

Član broj: 60398
Poruke: 370
213.244.208.*



Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)25.06.2005. u 17:31 - pre 230 meseci
Citat:

Kod vas stvari daleko lošije stoje sto se toga tiče. Najčešće ni nema, a ako ima - mora OPET malo da se drka da proradi...


Jel ti to hoćeš da kažeš da si drkadžija, or what?

Ili hoćeš da dođeš malo da nas odmeniš?
MatrixxX is rolling, the others are stoned.
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)25.06.2005. u 17:31 - pre 230 meseci
Citat:
umesto da mi to windows radi, pa da posle po celom sistemu jurim gde su mi se zagubile ikonice


Bolje da jurimo konfiguracione fajlove po celom disku :)
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)25.06.2005. u 17:33 - pre 230 meseci
Hahaha, kakav autogol, šampionski:

Citat:
Jel ti to hoćeš da kažeš da si drkadžija, or what?

Jok, zato i koristim Windows.

Evo, sam priznaješ gde su drkadžije:
Citat:
Ili hoćeš da dođeš malo da nas odmeniš?


Samo napred omladino :)
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

mkdsl

Član broj: 28910
Poruke: 796
212.62.46.*



+10 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)25.06.2005. u 17:36 - pre 230 meseci
Citat:
degojs: Na Windowsu ima izbor. Ima i IE i Firefox, MySQL i SQL Server, IIS i Apache, OpenOffice i MS Office..


Jaoj, nemoj molim te o izboru. Nemam ni snage ni volje da ti nabrajam shta sve ima za linux i od browsera, i od baza, i od web servera, i od office paketa...

Citat:
A o tome koliko je šta šuplje.. El ono Firefox već stigao do verzije 1.0.4? A nije to krpljenje šuplje kante, to je "NOVA VERZIJA!"


Yeah, onaj IE 6 je toliko iskrpljen, da se sami MS-ovci gube u sopstvenom kodu... Zato izbacuju IE 7 + dodatke za spyware... LOL. Nije shija nego vrat...

Citat:
Bolje da jurimo konfiguracione fajlove po celom disku


Jedan program - jedan conf fajl. I to svima poznat gde se nalazi. A gde se nalazi to u windows-u? msrgasdfajag.msc, qweasdglairgpa.msc, aqroaigsjdfa.msc ... LOL.
 
Odgovor na temu

Genbox

Član broj: 58569
Poruke: 32
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)25.06.2005. u 17:37 - pre 230 meseci
Citat:
degojs:Na Windowsu ima izbor. Ima i IE i Firefox


na Linuxu, naravno nema IE, ali mislim da time svakako nismo zakinuti :

1) Netscape / Mozilla.
2) Galeon.
3) Konqueror.
4) Opera.
5) Firefox.
6) Nautilus.
7) Epiphany.
8) Links.
9) Dillo.
10) Encompass.
11) ELinks.
12) Lynx.
13) w3m.
14) Xemacs + w3.



 
Odgovor na temu

MatrixxX
Ume da zaradi za ručak ;)
Zemun

Član broj: 60398
Poruke: 370
213.244.208.*



Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)25.06.2005. u 17:38 - pre 230 meseci
Citat:
degojs: Hahaha, kakav autogol, šampionski:



Samo napred omladino


Hehe..podsećaš neodoljivo na onog mačka iz vica, kada kaže "Tata, ja ću još malo da jebem, pa onda idem kući, hladno mi je.."
MatrixxX is rolling, the others are stoned.
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Windows rapidly approaching desktop usability...:)

Strane: << < .. 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 210906 | Odgovora: 1361 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.