Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Re: Fiat Panda [Classic] klub - poruke iz aprila i maja

elitemadzone.org :: AutoZone :: Fiat Panda club :: Re: Fiat Panda [Classic] klub - poruke iz aprila i maja

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 79200 | Odgovora: 338 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kuntalo

Član broj: 101218
Poruke: 382
212.200.151.*



+2 Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub07.05.2008. u 15:37 - pre 194 meseci
Citat:
AcaDorcol: Nego, nekoliko Vas je trazilo tzv. ``adaptere za prednje zvucnike, kako bi ste ih ugradili u prednju musemu.
Evo nasao sam slicicu, kako to izgleda, ali ovi su skupi (15 Britanskih funti)


Veruj mi da sam ih ja toliko platio polovne, tako da i nije loša cena. Nije sjajna, ali nije ni strašna. Sem ukoliko cena nije po komadu.

Inače, mislim da bi trebalo dobro razmotriti mogućnosti i potrebe oko ugradnje zvučnika. Ja sam se, recimo, malčice i pokajao što dadoh skoro 20 Evropljana za ove plastike- em nisam raspamećeni audiofil (kvalitet pre kvantiteta- džaba klincima svi megavati ovog sveta kad na svako TUC! odumre jedna siva ćelija), em mi je mnogo žao prostora za odlaganje na prednjoj polici koji sam izgubio stavljanjem pomenutih kutija.

Tako da, ukoliko Vam "nije greda", što bi rekli Sremci, tutnite desetke u tapacirung vrata ili trinaestice u "džepove", u kojima svaka odložena stvar ionako klapara, lupa i nervira.

Ola!
Save the Panda!
 
Odgovor na temu

inspkluzo

Član broj: 142669
Poruke: 337
*.publikum.co.yu.



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub07.05.2008. u 16:21 - pre 194 meseci
Za pomenute plastike sa ugrađenim zvučnicima dao sam 1500 din, još ih nisam montirao, na zadnjoj polici isečenoj od nekog drveta su elipse. Zadnja polica ne može da se digne i gepek je izgubio na funkcionalnosti. Svaki put kada treba nešto veće odložiti u gepek ja se iznerviram, pa sam odlučio da kupim manje zvučnike i ugradim ih u tapacirunge pozadi i da vratim original policu koja mi stoji u podrumu. Za ugradnju plastika ću još razmisliti. Pozz!!!
 
Odgovor na temu

chupa
Beograd

Član broj: 16976
Poruke: 209
*.adsl.beotel.net.



+1 Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub07.05.2008. u 23:19 - pre 194 meseci
da li neko moze na PP da mi posalje br telefona likova iz NS sto uvoze te pande... zainteresovan sam da pazarim jednu!
i inace da li znate koje su cene pandi? isto na PP.

hvala.
 
Odgovor na temu

AcaDorcol
dipl.ecc.

Član broj: 162574
Poruke: 880
*.redcross.org.yu.



+1 Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub08.05.2008. u 10:08 - pre 194 meseci
Evo izvestaca Italijanskih novina Corriere della serra, iz Mogadisha, Africa

 
Odgovor na temu

AcaDorcol
dipl.ecc.

Član broj: 162574
Poruke: 880
*.redcross.org.yu.



+1 Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub08.05.2008. u 10:29 - pre 194 meseci
I u sluzbi civilne odbrane...
 
Odgovor na temu

AcaDorcol
dipl.ecc.

Član broj: 162574
Poruke: 880
*.redcross.org.yu.



+1 Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub08.05.2008. u 10:46 - pre 194 meseci
 
Odgovor na temu

AcaDorcol
dipl.ecc.

Član broj: 162574
Poruke: 880
*.redcross.org.yu.



+1 Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub08.05.2008. u 11:15 - pre 194 meseci
Ima je i sa 5 vrata
 
Odgovor na temu

roberto_s
Roberto Sotirov
Shadows, Beograd
Beograd

Član broj: 158457
Poruke: 290
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub08.05.2008. u 13:22 - pre 194 meseci
Ziko, takodje dobrodoslica i od mene. Nisi pogresio , uzivaces u voznji! Ocejujemo te na nasem prvom skupu!!! Nadam se da ces nastaviti da delis svoja iskustva sa nama , a ne kao neki, npr iz Shapca. (Jeste prozivka pa moz se ljutite kolko vam volja)

Aco , ima li na tim tvojim stranjskim sajtovima neka vremenska prognoza, i covece, ajde zakazuj! Taman sam nabavio malo neke WURT-ove kreme za branike, ocu bre sa vas zaslepim kad se pojavim!!!

Kuntalo, prijatelju, komsijo, jel to danas tvoj junior proleteo kroz Dobanovce u beloj Pandi?
Tolko brzo da nisam video jesu li krenuli zubici !!!


INSPEKTORE, aman , sta sam ostao duzan??? Stvarno ne mogu da se setim. Podseti me molim te.

Drajgane, od tvoje poslednje posete doktoru nista dalje ne saznasmo. Jesi li menjao set kvacila. Jel ono krcanje potpuno prestalo. Zaboravih da ti ispricam ovo. Kada sam kupio pandu U Lazarevcu, videli smo da je pocepana manzetna na poluosovoini sa vozaceve strane.
U tom trenutku nisam znao da je menjac bez ulja. Tako sam je dovezao kuci i tek posle par dana ukapirao da brujanje ne dolazi iz lezajeva nego iz menjaca. Zamenio sam manzetnu, sipao ulje u menjac ( sintetika, preporuka proizvodjaca) medjutim brujanje se neznatno smanjilo. Onda sam samoinicijativno to ulje ispustio i sipao neku polusintetiku ali dosta giscu!
Brujanje se i dalje cuje ali neuporedivo manje i to samo u 1. i 2. stepenu prenosa. Znaci , iako vozen bez ulja, menjac ne mora da strada . Napisi nam kako se sada panda ponasa!!!

Pozdrav svima
 
Odgovor na temu

inspkluzo

Član broj: 142669
Poruke: 337
147.91.108.*



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub08.05.2008. u 13:53 - pre 194 meseci
Roberto, koje beru svećice si ugradio. Meni se isto malo čuje menjač, šta si sipao koju polusintetiku, kojeg viskoziteta. Jel ti to doktor***** preporučio ili si promenio samoinicijativno? Pozzz!!!
 
Odgovor na temu

AcaDorcol
dipl.ecc.

Član broj: 162574
Poruke: 880
*.redcross.org.yu.



+1 Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub08.05.2008. u 14:02 - pre 194 meseci
Inspektore, ja sam ugradio Beru, i nisam zaboravio, al ne mogu da nadjem kutijice, mora da su negde u podrumu.
Inace doctor ******* mi ih je ugradio, tako da sigurno zna koje su oznake tih svecica za nase Pande.
Ako nadjem kutijice sa oznakama, javljam ti oma.

 
Odgovor na temu

kuntalo

Član broj: 101218
Poruke: 382
212.200.151.*



+2 Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub08.05.2008. u 15:43 - pre 194 meseci
Aco, kad si već postavio sliku ovih novinara iz Somalije, evo šta Wikipedija kaže o Corriere della Sera:

In the 1960s the Corriere became part of the Rizzoli group, now named RCS (Rizzoli-Corriere della Sera), listed in the Italian stock exchange. Its main shareholders are Mediobanca, the Fiat group and some of the biggest industrial and financial group in Italy.

Tako da je sve jasno.

Ova "produžena" me je najviše zainteresovala- gde si našao sličicu i podatke o njoj, baš ništa nisam znao o ovoj verziji. Da to ne beše neki prototip?
Save the Panda!
 
Odgovor na temu

AcaDorcol
dipl.ecc.

Član broj: 162574
Poruke: 880
*.exe042.net.



+1 Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub08.05.2008. u 20:52 - pre 194 meseci
Inspektore, evo nasao sam kutijicu, i oznaka za BERU svecice je :
UXF79

Beru.com je adresa, a rade i sijalice (halogene), lambda sonde, termo davace....., firma je nemacka, a proizvedene su u Francuskoj. Doctor******* ih ima na lageru.

@ Kuntalo

Jel mislis na onu sa 5 toro vrata ili na onu plavu - najduzu, koju sam nasao na nemaskom Fiat Panda forumu?

Svakako obe su pravili Panda frikovi, dakle nisu iz redovne proizvodnje.

Ipak najboljeg limara ima ovaj tip sa zutom Pandom iz Afrike.

Za corriere, sve je jasno, tata Berluskoni ih je doveo u red, ali mene fascinira da su od toliko modela Fiata, u Afriku ipak krenuli sa Pandojlom?. I to govori nesto o nasem malisi......, mislim nisu se odlucili za neki Palio, Multiplu, Grende punto...

Valjda su u Africi servisi opremljeni samo za Pande, he, he....

A one druge slicice javnih i komunalnih sluzbi, sam postavio tek da dopunim onu moju pricu s pocetka foruma u kojoj sam naveo da su zabari ovaj model, zaista isprobali i za sumare, i za karabinjere, inspekcije, rent a car, i za hitnu pomoc, vatrogasce, komunalce, vojsku - rendzere, granicare, gorsku sluzbu spasavanja, lovce, itd. \mnogo slicica nisam uspeo da postavim na forumu, a pandurske mi neko od administratora redovno brise, pa ostanu prazna mesta. \ne kapiram zasto jer nije bilo nista u losem kontekstu?

Sad proucavam Japanski forum, jer ovi tamo su zaista frikovi, porodicno redovno odrzavaju skupove i prave tamo u Japanu sve dodatke za zvucnike, spojlere, siberdahe, dodatna svetra, bull-barove, ludiju.......po celom Japanu. Svake godine se odrzava pravi sajam sa stotinama Pandi.....


 
Odgovor na temu

rele r4
s.m

Član broj: 180787
Poruke: 94
*.smin-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub08.05.2008. u 21:02 - pre 194 meseci
Pozdrav svima
trenutno nemem pandu ali planiram uskoro da je kupim,inace sam fan renoa 4 kojeg i vozim
evo par svezih informacija za potencijalne kupce
N.S 2000e teretne-crvene
Sabac 2300e putnicka-bela(na sajtu ***)
ako nekome treba savet oko saniranja ostecenja na limariji i plastici neka slobodno pita

[Ovu poruku je menjao momsab dana 09.05.2008. u 13:37 GMT+1]
moja bivsa (pandica)
 
Odgovor na temu

AcaDorcol
dipl.ecc.

Član broj: 162574
Poruke: 880
*.redcross.org.yu.



+1 Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub09.05.2008. u 06:50 - pre 194 meseci
Bravo Rele R4, pozdravljamo te.
Pozdravljam i tvoje postovanje ka R4-ci, jer to je svakako dragulj svetskih drumova, koji se dokazao u praksi i pobio sve teorije o robnim markama, zastarevanju dizajna i sl..... Pre nekih 15 godina odusevio sam se kad sam vido da je tip u R4 u gepek stavio ves masinu i jednoselnu sudoperu, i jos sto sta. Ili recimo odusevljava ono resenje za otvaranje vrata kad gurnes saku u neki prorez......dizajn, resenje sa menjacem na trapezu itd, itd....

Sto se limarije i plastike tice, evo odmah pitanja: Moze li se napraviti od nekih komponenata koje imaju da se kupe po farbarama i sl, ona zastitna plastika koja se montira pod krila radi zastite od korozije,

mislim od one mase za krpljenje camaca i limarije, koja se prodaje u setu - platno i neka mazalica za isto, ne znam kako se to zove.....
Pozz
 
Odgovor na temu

inspkluzo

Član broj: 142669
Poruke: 337
147.91.108.*



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub09.05.2008. u 06:59 - pre 194 meseci
Roberto, izvini, Aco hvala ti, ugradio ti je svećice sa 4 elektrode, ima li neke razlike u odnosu na NGK? POzzz!!!
 
Odgovor na temu

AcaDorcol
dipl.ecc.

Član broj: 162574
Poruke: 880
*.redcross.org.yu.



+1 Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub09.05.2008. u 06:59 - pre 194 meseci
Odrzan je skup Pandista u portugalu, a evo i jedne slicice:
 
Odgovor na temu

roberto_s
Roberto Sotirov
Shadows, Beograd
Beograd

Član broj: 158457
Poruke: 290
*.yu
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub09.05.2008. u 07:15 - pre 194 meseci
> Inspektore, u menjacu mi je neko Cesko ulje, oznake 80-90.
Samoinicijativno sam to sipao jer u to vreme nisam poznavao *******
majkstora. Posavetuj se s njim , mada mislim da ce ti on predloziti da
zamenis neke lezajeve koji obicno stradaju kada je menjac bez ulja. Mislim
da je to uradjeno kod Drajgana, pa ga ovim putem molim da nam kaze kako se
sada menjac ponasa.
Pozz
E da , zimi , na nizim temperaturama , nekih par minuta od startovanja
motora, sa ovim uljem mrnjac je malo tvrdji , ali kasnije je sve ok.
 
Odgovor na temu

roberto_s
Roberto Sotirov
Shadows, Beograd
Beograd

Član broj: 158457
Poruke: 290
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub09.05.2008. u 07:32 - pre 194 meseci
Rale , pozdrav i nadam se da ces uskoro zujati u pandi.
Kad se vec nudis za savete , evo mog problema. Zimus mi je kamen sa nekog kamiona napravio rupu na braniku velicine, recimo , dna kafanske case (opsta poznata dimenzija)
Rupa nije na ravnom delu plastike nego nekako na cosku. Mogu li to da saniram u svojoj reziji i kako. Napominjem da branik nije gladak , nego , onako , kao matiran, kao kod Yuga!!!
Unapred hvala
Roberto
 
Odgovor na temu

inspkluzo

Član broj: 142669
Poruke: 337
147.91.108.*



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub09.05.2008. u 07:33 - pre 194 meseci
Otići ću do doktor***** da se posavetujem sa njim, ali jedan majstor koji se bavi samo menjačima savetovao mi je da u menjač ubacim 75-90, ali čistu sintetiku.Očistio sam karburator na renou 4 i grlo usisa na pandi sa Marly sprejem za čišćenje karburatora i sistema sa direktnim ubrizgavanjem, rezultati su odlični, sprej je odličan ali skup. POzzz.
 
Odgovor na temu

AcaDorcol
dipl.ecc.

Član broj: 162574
Poruke: 880
*.redcross.org.yu.



+1 Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub09.05.2008. u 08:26 - pre 194 meseci
Evo jos malo slicica sa proletnjeg skupa Portugalskih Pandi, zanimljivo




Pozz
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Fiat Panda club :: Re: Fiat Panda [Classic] klub - poruke iz aprila i maja

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 79200 | Odgovora: 338 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.