Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!

[es] :: IT pravo i politika razvoja :: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!

Strane: << < .. 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 233516 | Odgovora: 1327 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
212.200.241.*



+629 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!25.08.2007. u 21:43 - pre 202 meseci
Citat:
stil: Telekom je jos uvek pod kontrolom drzave. Kao gradjanin imam pravo da kritikujem drzavnu firmu , ciji osnovni zadatak treba da bude ravnomeran razvoj svih zajednica na svojoj teritoriji . Zato sto su gradjani imaju ustavom zagarantovana ista prava.
Zar je teško da se razume da je Telekom akcionarsko društvo, čiji je većinski vlasnik država. I nije mu zadatak 'ravnomeran razvoj svih zajednica' već sopstveni razvoj i punjenje kasa svojih akcionara. Ovo će još više da dođe do izražaja kada (ako) uđe još neki operater, tek onda će se 'ravnomeran razvoj' ostaviti državi da rešava od para koje prihoduje na Telekomovoj nerazumnosti.
A jel možeš da mi kažeš kakva to imaju 'ista zagarantovana prava'? Pravo na ADSL?
Save time... see it my way.
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!25.08.2007. u 22:27 - pre 202 meseci
Drzava je vecinski vlasnik , drzava donosi odluke, gradjani na izborima biraju ko upravlja drzavom , gradjani donose odluke u Telekomu. Vecinski deo profita ide gradjanima koji zele ravnomeran razvoj infrastrukture. To je ono sto sam i ranije pricao, sada se samo ponavljam. Zagarantovano pravo da kada nesto platis to i dobijes. Na primer ja placam istu cenu impulsa kao i onaj sa digitalnom centralom najnovijeg tipa koji ima mogucnost za ADSL.
 
Odgovor na temu

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
212.200.241.*



+629 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!25.08.2007. u 22:47 - pre 202 meseci
Citat:
stil: Vecinski deo profita ide gradjanima koji zele ravnomeran razvoj infrastrukture. To je ono sto sam i ranije pricao, sada se samo ponavljam. Zagarantovano pravo da kada nesto platis to i dobijes. Na primer ja placam istu cenu impulsa kao i onaj sa digitalnom centralom najnovijeg tipa koji ima mogucnost za ADSL.
U početku si mi se činio kao zagriženi socijalista, sad vidim da si otišao u komunizam. Smatram da ti je bliži pojam 'svakom prema potrebama' nego profit, interes, potencijal, te je uzaludno da nastavim da objašnjavam...
Vrlo je zanimljivo koliko ti brkaš stvari - evo iz citiranog dela posle dve rečenice: u prvoj kažeš da je zagarantovano pravo da kad nešto platiš to i dobiješ. Tehnički govoreći, prvo si dobio pa narednog meseca platio, ali nema veze, slažem se.
U drugoj rečenici kažeš da plaćaš istu cenu kao i onaj sa mogućnošću ADSl-a. Pa? Obojica plaćate ono što ste dobili, odnosno razgovore koje ste ostvarili. Otkud ti ideja da on treba da plati više za isto??????!!!
To što on ima 'mogućnost', to će da plati tek onda kad realizuje tu mogućnost. Ili misliš da svi koji imaju mogućnost uvodjenja ADSL-a treba da procentualno više plaćaju impulse??!!
Save time... see it my way.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.l.strato-dslnet.de.



+7177 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!25.08.2007. u 23:27 - pre 202 meseci
Citat:
stil
gradjani donose odluke u Telekomu


A jel :) Meni se cini da je CEO Telekoma ista osoba kroz 3 vlade... dakle, 3 razlicite postavke vlasti, dakle 3 razlicite "volje naroda" imaju isto misljenje o poslovanju Telekoma.

Jel to znaci da su slusali "narod"? :)

Telekom je jedna od najprofitabilnijih firmi u Srbiji, i cisto sumnjam da ce neko u "Vladi" da menja bilo sta dokle god je taj profit toliko znacajan u odnosu na druge izvore prihoda. I ja bih voleo da prodaju Telekom i da deregulisu trziste, ali cisto sumnjam da ce to da rade dok je profit Telekoma nekoliko % ukupnog godisnjeg budzeta cele drzave.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
91.150.119.*

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!26.08.2007. u 02:09 - pre 202 meseci
Citat:
MyWay: Vidi čuda, jedan komšija ima internet a drugi 'bi ga koristio'. E pa ti si preduzeo nešto, i rešio svoj problem, a komšija čeka da mu se stvore mogućnosti, onda da mu se stvore pare, onda da nađe malo vremena i sl. Razlika?


Pa jedina razlika izmedju mene i komsije, sto sam ja imao, i bio spreman da izdvojim par stotina evra da bi sebi obezbedio normalnu internet vezu, jer mi od nje direktno zavise neki projekti, ja sam jos pre par godina razmisljao da povezem svoju drugu ne zavrsenu kucu, i ovu ovde iako je tad bio dostupan samo ISDN, a ne i ADSL. Sa pojavom dostupnosti ADSL-a sam svoju ideju realizovao, jer nije bilo svrhe vise cekati bilo sta...

Sad, sto moj komsija nije spreman da se vere po krovovima, i izdvoji svoju celu platu da bi imao internet, to je skroz druga stvar.

I da, to ne menja stvar da ja idalje nemam normalan fiksni telefon recimo... Ne pamtim kada sam zadnji put pozvao nekog sa fiksnog telefona, jer je to nemoguca misija! Cime sam ja zasluzio da mi treba godisnji odmor da bi pozvao bilo koga sa fiksnog telefona u 21. veku?!

Srecom, pa konkurencija mt:s-u ima sasvim dobru postpaid ponudu sto se mobilne telefonije tice, pa sam naviko da ne koristim fiksni telefon.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

n1tr0
Freelance
Cortanovci / NS

Član broj: 55279
Poruke: 465
217.169.219.*

Sajt: grubicv.iz.rs


+2 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!26.08.2007. u 02:30 - pre 202 meseci
@MyWay: zamolio bih te da ne siris dezinformacije...
Prvo si rekao da Cortanovci imaju 2500 stanovnika, sto nije tacno, jer imaju 6000-7000.
zatim:
Citat:
Dakle, ako Goran Ješić kaže da će biti ove i sledeće godine nema zime za tebe...
Mislim da će ti ADSL pre stići od vodovoda, wanna bet? ;-)
Radovi na centrali su zavrseni pre godinu i nesto, a i vodovod je odavno uveden, zato te molim da ne lupas gluposti...
Zatim si rekao da se Dalmacija nije razvila po pitanju interneta, a ja sam ti rekao da sam se uverio da mesto sa manje od 1000 stanovnika od kojih vecinu cine matorci ima uslove za ADSL.

btw. Dodaj ako hoces i ono sto sam ti malopre napisao u pp, pa mozes da se pokrijes po usima...

edit: da budemo precizniji drzava je vlasnik "samo" 80% Telekoma, a "cak" 20% pripada OTE.
Ponovo - ne pricajte o isplativosti uvodjenja fixnog telefona/ADSL-a u Xtanovce, vec ako je neisplativo, nek se Telekomu ukine monopol, pa onda da vidimo da li ce biti isplativo kada dodje konkurencija...

[Ovu poruku je menjao n1tr0 dana 26.08.2007. u 03:43 GMT+1]
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!26.08.2007. u 06:22 - pre 202 meseci
@ MyWay Poceo si sa etiketiranjem . Moja ideologija je zdrav razum. Vidis, ova telefonska linija je placena Posti 1k DM u vreme kada je sto maraka bio pojam , i to unapred. Znaci , niko tu liniju nije ovde doveo besplatno , samo se trazi da se dobije ono sto je placeno. Treba uvesti propis po kojem bi svaki vlasnik tel. linije koji ima odgovor Telekoma da nema tehnickih mogucnosti za neku uslugu imao pravo na procentualno smanjenje telefonskog racuna. Isto tako zato sto kvalitet telefonskih linija nije isti , placati u skladu sa kvalitetom pruzene usluge. To bi nateralo Telekom da se potrudi da izjednaci kvalitet usluge u citavoj Srbiji. @ Ivan Situacija je takva i ostace takva jos 50 godina ako ljudi budu cutali .
 
Odgovor na temu

subzone
Milenko Mitrovic
DZ Inđija, sistem administrator
Indjija

Član broj: 151818
Poruke: 46
80.93.249.*

Sajt: www.dzindjija.rs


+2 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!26.08.2007. u 12:27 - pre 202 meseci
Citat:
n1tr0: @MyWay: zamolio bih te da ne siris dezinformacije...
Prvo si rekao da Cortanovci imaju 2500 stanovnika, sto nije tacno, jer imaju 6000-7000.
zatim:
Radovi na centrali su zavrseni pre godinu i nesto, a i vodovod je odavno uveden, zato te molim da ne lupas gluposti...
Zatim si rekao da se Dalmacija nije razvila po pitanju interneta, a ja sam ti rekao da sam se uverio da mesto sa manje od 1000 stanovnika od kojih vecinu cine matorci ima uslove za ADSL.

btw. Dodaj ako hoces i ono sto sam ti malopre napisao u pp, pa mozes da se pokrijes po usima...

edit: da budemo precizniji drzava je vlasnik "samo" 80% Telekoma, a "cak" 20% pripada OTE.
Ponovo - ne pricajte o isplativosti uvodjenja fixnog telefona/ADSL-a u Xtanovce, vec ako je neisplativo, nek se Telekomu ukine monopol, pa onda da vidimo da li ce biti isplativo kada dodje konkurencija...

[Ovu poruku je menjao n1tr0 dana 26.08.2007. u 03:43 GMT+1]

Šta reći, i dalje veruješ da ima više od 2500 Čortanovčana. Da te obavestim prema zakonu o telekomunikacijama Telekom nema monopol nad fixnom telefonijom od 09. maja 2006. godine, a razlog zašto niko ne pravi konkurenciju u fiksnoj telefoniji je taj da se ne isplati ni u uređenijim državama, sa višim standardima i većom pravnom sigurnošću ulaganja, a kamoli kod nas. Ako ti se žuri za fiksni telefon, raspitaj se pljuni koju hiljadu evrića i za pola sata će i bandera da ti nikne ispred kuće. Uostalom imaš pristup netu uveri se i sam.
Ne znam šta misliš da ćeš postići preuveličavanjem naših Čortanovaca, bez nekog plana. Uostalom na prste jedne ruke možeš izbrojati zainteresovane korisnike internet usluga u Čortanovcima. Nego daj neki konkretan predlog, ako ga imaš.
Zasto tako kad je bolje naopako
 
Odgovor na temu

~Vojvoda

Član broj: 33831
Poruke: 578
*.dial.b92.net.

Sajt: tuningpower.web1000.com


+2 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!26.08.2007. u 16:34 - pre 202 meseci
Mozda je vec postavljano pitanje, ali evo sada da ja pitam, da li je iko od rezidenata Xtanovaca, pokusavao da uspostavi bezicni pristup ka nekom ISP? Zar niko od vas nije bar neki mail napisao nekom Wireless ISP-U i pitao za mogucnosti? Nista vas ne kosta da pitate. Nikakav pritisak nece promeniti misljenje velkih kompanija. Najpametnije sto sada mozete da uradite jeste da pomognete sami sebi umesto da isterujete nepravdu i glumite Don Kihota koji se bori sa telefonskom centralom telekoma, ovaj pardon, protiv vetrenjaca.
Neko je pomenuo kablovsku mrezu, mislim da to ima skoro bolju perspektivu nego da dizete graju na Telekom, jer njih zabole k**** sta vi kazete. Ako toliko zarko zelite Internet, pozovite nekog kablovskog operatera, ostvarite neki kontakt, na svoju ruku uradite neku anketu po komsiluku vidite kolika je zainteresovanost za kablovsku televiziju, ako dobijete pozitivan odziv, i ako uz malo srece se sve to uklopi u racunicu operatera, mozda postoji sansa da se dokopate kablovskog interneta. Ovakvim grajanjem sigurno nista ne dobijate, samo sebi kidate zivce, a to je najgore sto mozete da uradite.
Speed costs money. How fast do you want to go?
http://tuningpower.web1000.com/
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.web.vodafone.de.



+7177 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!26.08.2007. u 16:48 - pre 202 meseci
Meni je jedan poznanik iz jednog srpskog ISP-a rekao da su nekome iz Xtanovaca ponudili komercijalni 3.7 GHz WiFi link - ali je cena bila neprihvatljiva potencijalnom klijentu.

Sto znaci da ili nema dovoljno zainteresovanih (da podele trosak) ili je taj ISP trazio bas mnogo para.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

~Vojvoda

Član broj: 33831
Poruke: 578
*.dial.b92.net.

Sajt: tuningpower.web1000.com


+2 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!26.08.2007. u 17:05 - pre 202 meseci
Moguce, nista nije iskljuceno, ali opet ako ISP trazi mnogo para, postoje nezavisne Wi mreze, tipa NSWireless, uz malo bolju opremu mogu da dobace do NS, i onda se obicno nekoliko clanova mreze udruzi, zakupi neki clan iz NS veki veci paket tipa Cable ili ADSL, protok podele na ravne casti, i kraj. Mnogi ljudi u BG tako rade.
Samo da im i to ne bude skupo. ;)
Speed costs money. How fast do you want to go?
http://tuningpower.web1000.com/
 
Odgovor na temu

subzone
Milenko Mitrovic
DZ Inđija, sistem administrator
Indjija

Član broj: 151818
Poruke: 46
80.93.249.*

Sajt: www.dzindjija.rs


+2 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!26.08.2007. u 17:06 - pre 202 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Meni je jedan poznanik iz jednog srpskog ISP-a rekao da su nekome iz Xtanovaca ponudili komercijalni 3.7 GHz WiFi link - ali je cena bila neprihvatljiva potencijalnom klijentu.

Sto znaci da ili nema dovoljno zainteresovanih (da podele trosak) ili je taj ISP trazio bas mnogo para.


Molio bih te da pratiš malo redovnije postove. Video bi da već imamo wireless 128/32k za 1000din, a pojedine firme su mi tražile i po 5 do 6000eura za opremu i uvođenje linka( iako nisam neki ekspert u ovoj oblasti, mislim da nisam ni ovca za šišanje). Smislili smo nešto preko Beške i zasad funkcioniše. A s obzirom da mi telekom duguje broj koji smo uredno vratili pre petnaest godina, i ja bih voleo da koristim i ili ADSL. A molio sam N1tr0 da da neki konkretan predlog koji bi imao smisla. Tj kako bi smo mogli izvršiti pritisak, medijski ili neki drugi kako bi telekom uradio nešto na poboljšanju usluga. Pa nismo mi svi ovce da nas telekom vuče za nos kako mu padne.A korisnika bi se moglo nakupiti, mešutim nedovoljno za neki veliki profit, za male firme je tu stvarno nemoguća investicija. Dok telekom ima mogućnost da korisnicima naplati par km kablova jer je centrala ugrađena. Niko se ne bi bunio da plati troškove instalacije. Ceo posao jedna ekipa može da završi za nedelju dana. Ali traže pare ili sl.
Zasto tako kad je bolje naopako
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!26.08.2007. u 17:10 - pre 202 meseci
Objasnite , zasto bi neko ulagao u WiFi kad postoji ogroman potencijal nezadovoljnih Telekomovih korisnika ? Bilo time sto nemaju kvalitetne telefonske linije , bilo sto nemaju odgovarajuci kvalitet internet konekcije , te stvari su povezane. Telekom kao firma u vecinskom vlasnistvu drzave krsi ustav tako sto diskriminise gradjane koji zive u mestima sa manjim brojem stanovnika . Time sto se za novac koji gradjani daju za komunikacijske usluge ne dobija ekvivalentan kvalitet kao u mestima sa vecim brojem stanovnika.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.web.vodafone.de.



+7177 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!26.08.2007. u 17:17 - pre 202 meseci
Citat:

A korisnika bi se moglo nakupiti, mešutim nedovoljno za neki veliki profit, za male firme je tu stvarno nemoguća investicija.


Hmm - cek, ako si sam rekao da nema dovoljno korisnika za "neki veliki profit", i da je to za male firme nemoguca investicija.

Zasto mislis da bi neko "veliki" investirao? Mislis da je nekom vecem lakse da "baci" pare, tj. ulozi ih u skupu infrastrukturu da bi 100 ljudi imalo net??

Sorry, znam da to nije "fer" ali ni zivot nije fer, a po najmanje biznis.

Citat:
stilTelekom kao firma u vecinskom vlasnistvu drzave krsi ustav tako sto diskriminise gradjane koji zive u mestima sa manjim brojem stanovnika .


Koji clan Ustava tacno krsi Telekom?

Citat:

Time sto se za novac koji gradjani daju za komunikacijske usluge ne dobija ekvivalentan kvalitet kao u mestima sa vecim brojem stanovnika.


Placa se ostvareni telefonski saobracaj, telefonskog kvaliteta - znaci, mogucnost da izaberes broj i imas glasovnu komunikaciju u ljudskom govornom opsegu od 3.4 kHz bez prevelikih smetnji, tj. unutar ITU propisa.

Ako imas telefonski prikljucak, gotovo sigurno imas i taj kvalitet i time se ta prica zavrsava.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!26.08.2007. u 17:24 - pre 202 meseci
Zato sto nisu " bacene " pare kad se ulaze u infrastrukturu. Tom velikom je zadatak da razvija ovu zemlju. Drzava ne treba da se bavi biznisom jer stalno dovodi sebe u situaciju da ima sukob interesa.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.web.vodafone.de.



+7177 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!26.08.2007. u 17:29 - pre 202 meseci
Pa onda ti izvoli, i ulozi tvoje pare u infrastrukturu koja ne donosi profit - lako je tudjim k**** gloginje mlatiti.

Iliti, ako hocemo malo "finiju" izreku - uzmimo englesku izreku "put your money where your mouth is".

Citat:

Drzava ne treba da se bavi biznisom jer stalno dovodi sebe u situaciju da ima sukob interesa.


Tacno, ne treba - ali ona to radi, i kukanja na ES-u ili bilo gde to nece promeniti. Jedini nacin da drzava Srbija promeni nacin misljenja je da joj se drugacije... isplati :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

~Vojvoda

Član broj: 33831
Poruke: 578
*.dial.b92.net.

Sajt: tuningpower.web1000.com


+2 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!26.08.2007. u 17:29 - pre 202 meseci
Citat:
subzone: Molio bih te da pratiš malo redovnije postove. Video bi da već imamo wireless 128/32k za 1000din, ......Smislili smo nešto preko Beške i zasad funkcioniše. ....A s obzirom da mi telekom duguje broj koji smo uredno vratili pre petnaest godina, i ja bih voleo da koristim i ili ADSL.

Onda sta se bunite da nemate brzi internet, kda ga imate, ako zelite brzi platite jos, to sto vi placate nije nista skuplje od ostalih Wireless ISP.
Znaci funkcionise preko Beske, Ok, zelite brze? Platite, nema rucka za dz.
Mnogo, jos jednom MNOGO veca mesta od Xtanovaca imaju problema sa telefonskom infrastrukturom, a o Broadband pristupu(Cable, ADSL) i da ne pricamo.

Speed costs money. How fast do you want to go?
http://tuningpower.web1000.com/
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!26.08.2007. u 17:33 - pre 202 meseci
Clan 21. Mozes da dodjes kod mene da pokusas nekog da pozoves . Pricas 10 minuta , a cesto se razne smetnje jave i posle 30 sekundi tako da nemozes da se sporazumes sa sagovornikom .
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!26.08.2007. u 17:39 - pre 202 meseci
Pa to i jesu nase - moje pare jer je ovo nasa-moja drzava koja je vecinski vlasnik.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.web.vodafone.de.



+7177 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!26.08.2007. u 17:41 - pre 202 meseci
Zao mi je sto moram da te obavestim da se Clan 21 odnosi na Ustavom zagarantovana osnovna prava ljudi.

ADSL, pa cak ni telefonski prikljucak ipak ne spadaju u ta prava, kao sto ne spada ni posedovanje automobila ili mobilnog telefona. Tako da, drzava tu ipak ne moze da ti pomogne.

Probaj sa serviserima.

Citat:

Pa to i jesu nase - moje pare jer je ovo nasa-moja drzava koja je vecinski vlasnik.


Tesko, Telekom je odvojen entitet i ima svoj racun. Osim toga, profitabilan je tako da cisto sumnjam da koristi "tvoje" pare za svoje poslovanje.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

[es] :: IT pravo i politika razvoja :: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!

Strane: << < .. 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 233516 | Odgovora: 1327 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.