Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!

[es] :: IT pravo i politika razvoja :: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!

Strane: << < .. 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 233655 | Odgovora: 1327 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pajaja
Beograd

Administrator
Član broj: 41598
Poruke: 3430
*.dynamic.sbb.co.yu.

Jabber: pajaja@elitesecurity.org
ICQ: 253317269


+144 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!24.08.2007. u 20:34 - pre 203 meseci
'ajde se malo o'ladite...
Ako nemate konkretno sta da kazete, da zavrsavamo polako...
xxx
mali mali mali kamičak...nebo plave boje.
In Memoriam: Madzone Zeka(15.09.2005-16.09.2005)
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
89.216.213.*

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!24.08.2007. u 20:47 - pre 203 meseci
Citat:
Drago mi je da su postavili svoje slike u avatarima da bi ih ljudi prepoznali na ulici i odali im postovanje za odrzavanje primitivizma u Srbiji

Hmmm... jel ovo pretnja ili mi se samo učinilo ?
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

n1tr0
Freelance
Cortanovci / NS

Član broj: 55279
Poruke: 465
217.169.219.*

Sajt: grubicv.iz.rs


+2 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!24.08.2007. u 20:53 - pre 203 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Hehe cuo sam da je nekim ljudima iz Xtanovaca bilo skupo da im jedan ISP koji nije zavistan od Telekoma doturi 3.7 GHz Wireless... :-)

Nema, jedino resenje je da se ljudi iz Xtanovaca sami udruze i prokopaju kanal za opticki kabl do Madjarske - ko zna, mozda ce Xtanovci postati centar nezavisnog Interneta u Srbiji - bar onda mozete malo da zahvalite ES-u koji vas je motivisao na to :)

Ako nece breg Muhamedu...
Ivane nisam ocekivao ovakvo vredjanje i bezobraznost od tebe...
btw. Pricate o tome kako je u Cortanovce neisplativo ulagati, a imaju oko 7000 stanovnika, a napadate T-Com jer kao i oni nista ne rade.
Draga decice, pa T-Com je u Hrvatskoj obezbedio i u mestima sa manje od 1000 stanovnika ADSL, sto sam se licno uverio!

Citat:
Marko_L: Brzine koje su trenutno dostupne u Srbiji, sasvim su dovoljne u odnosu na ono što prosečan čovek u Srbiji može da radi, a da bude legalno.
Znas li koliko je meni dostupno - 0kbps.
Ja sam imao para pa sam napravio sebi bezicni link, ali ljudi ne zele da uloze u wireless, jer ih Telekom vuce za nos, a oni mu veruju. Zato i zelim da se prica probije do medija da ljudi shvate o cemu je tu rec!
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
89.216.213.*

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!24.08.2007. u 21:12 - pre 203 meseci
Citat:
Ivane nije tebi bilo namenjeno vec Marko_L :) Sa tobom sam imao zanimljivu diskusiju. :)

A gde sam ja to rekao da je 512 dovoljno svakome ? Molim citat. Rekao sam "brzine koje su trenutno dostupne", a dostupne su veće brzine od 512, pa i mnogo veće brzine od 512. I to se nije odnosilo na sve, već na prosečnog građanina Srbije. Nekome ni 100Mbps nije dovoljno.
Citat:
btw. Pricate o tome kako je u Cortanovce neisplativo ulagati, a imaju oko 7000 stanovnika, a napadate T-Com jer kao i oni nista ne rade.
Draga decice, pa T-Com je u Hrvatskoj obezbedio i u mestima sa manje od 1000 stanovnika ADSL, sto sam se licno uverio!

Nije bitan broj stanovnika, već koliko stanovnika tog područija želi internet. Ako u tim mestima sa 1000 stanovnika, barem polovina želi internet, to je već isplativa investicija. A koliko stanovnika Čortanovaca od tih 7.000 želi internet, a pogotovo broadband ?

-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
212.200.241.*



+629 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!24.08.2007. u 21:22 - pre 203 meseci
Citat:
n1tr0: btw. Pricate o tome kako je u Cortanovce neisplativo ulagati, a imaju oko 7000 stanovnika

Citat:
Prema popisu iz 2002. godine ukupan broj stanovnika opštine Inđija je 51.455.

* Naselje Inđija broji 27.389 stanovnika
* Beška 6.480 stanovnika
* Novi Slankamen 3.527 stanovnika
* Novi Karlovci 3.083 stanovnika
* Krčedin 2.935 stanovnika
* Maradik 2.431 stanovnik
* Čortanovci 2.317 stanovnika
http://www.indjija.net/code/navigate.php?Id=66
Čekaj, ili se populacija u Čortanovcima uvećava za ~ 1000 godišnje što vas čini hiperperspektivnim za ulaganje, ili postoji još neko, veće, mesto koje se zove Čortanovci, ili...?

Save time... see it my way.
 
Odgovor na temu

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
212.200.241.*



+629 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!24.08.2007. u 21:35 - pre 203 meseci
Citat:
n1tr0: Draga decice, pa T-Com je u Hrvatskoj obezbedio i u mestima sa manje od 1000 stanovnika ADSL, sto sam se licno uverio!

Citat:
Po tim je pokazateljima uvjerljivo prvi Grad Zagreb. Najmnogoljudnija županija u Hrvatskoj bilježi dostupnost DSL-a od čak 93 posto. Slijede tri županije u sjevernoj Hrvatskoj u kojima je DSL dostupan između 52-65 posto. Na trećem su mjestu Istra i Primorje gdje je DSL-om pokrivena približno polovica korisnika. Regulator TK tržišta tvrdi da je najlošija situacija u Lici, gdje je dostupnost DSL-a svega 11 posto. No, podatak za Liku je očekivan. Ta regija zajedno s Banovinom i Kordunom ima najmanje korisnika interneta u Hrvatskoj, svega 52 tisuće. Budući da su postojeći korisnici sporog, 56k interneta, glavni potencijalni korisnici DSL-a, logično je da telekomi ne iskazuju velik interes za ulaganjima u to područje. Dalmacija i Slavnija pak telekomima nisu prioritetne zbog visine potrebnih ulaganja.
http://www.poslovni.hr/50713.aspx
Citat:
Dalmacija, Slavonija i Lika ostale su po strani. Telekomi su većinu svojih napora u širenju ponude brzog interneta usmjerili na Zagreb s okolicom, sjevernu Hrvatsku, te Istru.
Dakle upravo ono o čemu sve vreme pričamo - ne očekujte da će neko da dođe u Srbiju da baca pare, ulagaće samo tamo gde mu je isplativo, a da li će neko Xtanovce da upadne ili ispadne iz biznis plana zavisi isključivo od njegovog potencijala.
Save time... see it my way.
 
Odgovor na temu

subzone
Milenko Mitrovic
DZ Inđija, sistem administrator
Indjija

Član broj: 151818
Poruke: 46
80.93.249.*

Sajt: www.dzindjija.rs


+2 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!24.08.2007. u 22:02 - pre 203 meseci
S obzirom da sam i ja iy iste nedodjije po imenu Čortanovci, Da se malo uključim. Tačno je da nas nikad nije bilo 7000 sem dok smo bili puni izbeglica, kojih sad nema u tom broju. Međutim naš najveći problem je što u Čortanovcima možeš na prste jedne ruke izbrojati ljude koji znaju da uključe računar. Kako onda očekivati da imaš korisnike interneta!!! U Inđiji je korupcija u telekomu na neverovatnom nivou, pa pošto centrela sa 1700 brojeva postoji, a ne uključuju pretplatnike i dok fiksnih telefona u selu ima cca 200 onda ni za ADSL ne treba maštati. Ako svi znamo u kakvoj državi živimo gde sve može ako imaš vezu ili pare. Drug moj kad to nađeš javi se. I zašto uopšte vodite ovu raspravu kad možete da skupite pare napravite AD neki link sa mađarima i budete konkurencija kriminalcima iz telekoma. Imaćete brzi link i uz to će te i zaraditi. Jer u telekomu se neće ništa promeniti kao ni u Srbiji još mnogo, mnogo dugo. Verovatno toliko dugo da će za nas biti kasno.

PS: meni telekom duguje broj "samo" 15 godina. A ne dam im pare ispod žita. Radije ću strajbati 1000E za wireless.
Zasto tako kad je bolje naopako
 
Odgovor na temu

n1tr0
Freelance
Cortanovci / NS

Član broj: 55279
Poruke: 465
217.169.219.*

Sajt: grubicv.iz.rs


+2 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!24.08.2007. u 22:26 - pre 203 meseci
Citat:
subzone: S obzirom da sam i ja iy iste nedodjije po imenu Čortanovci, Da se malo uključim. Tačno je da nas nikad nije bilo 7000 sem dok smo bili puni izbeglica
Od kojih je vecina ostala, i ima nas priblizno toliko, a onih 2500 MyWay okaci macku o rep, jer to je kao da posaljes slepu babu da ode u Saharu da trazi odredjeno zrno peska!!!

Citat:
Dalmacija i Slavnija pak telekomima nisu prioritetne zbog visine potrebnih ulaganja.
To sto pricam jeste u Dalmaciji. Ima manje od 1000 stanovnika od kojih su 90% ljudi preko 50,60 godina, ali ipak im je dostupan ADSL. Dakle - ne siri dezinformacije.

@subzone - o fixnom telefonu za pocetak i pricam - svake godine govore sledece... Da nema monopola na podrucju telefonije u Cortanovcima bi odavno bio ADSL, jer bi se Telekom orjentisao na vece gradove, a konkurencija bi krenula da resi problem "last mile" korisnika.
 
Odgovor na temu

Buum
Goran Dukić
Beograd

Član broj: 1491
Poruke: 981
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.linkedin.com/in/goran..


+8 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!24.08.2007. u 23:38 - pre 203 meseci
Mislim da će Čortanovaci pre stići do broadband Interneta preko neke kablovske TV mreže nego preko Telekoma i ADSL-a. Telekomu je neisplativo da menja centralu za svega par desetina ADSL korisnika, a kablovski operateri bi svakako imali računicu da ulože u infrastrukturu za 500-600 domaćinstava koja bi redovno plaćala pretplatu.

Uostalom, meštani u takvim sredinama će pre biti zainteresovani da dobiju 30-40 TV programa [a kolateralna korist od uvođenja kablovske TV bi mogao da bude kablovski broadband Internet] nego neke napredne telekomunikacione servise.
 
Odgovor na temu

n1tr0
Freelance
Cortanovci / NS

Član broj: 55279
Poruke: 465
217.169.219.*

Sajt: grubicv.iz.rs


+2 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!25.08.2007. u 03:09 - pre 203 meseci
Citat:
Buum: Mislim da će Čortanovaci pre stići do broadband Interneta preko neke kablovske TV mreže nego preko Telekoma i ADSL-a. Telekomu je neisplativo da menja centralu za svega par desetina ADSL korisnika, a kablovski operateri bi svakako imali računicu da ulože u infrastrukturu za 500-600 domaćinstava koja bi redovno plaćala pretplatu.
Centrala je digitalizovana(ima godinu dana, ako ne i vise) i ima slobodnih prikljucaka, sto i kazu, ali ne zele da prikljucuju...
Isplativo je, neka se ukine monopol, pa ces videti trke i panike ko ce pre da uvede ADSL...
 
Odgovor na temu

Buum
Goran Dukić
Beograd

Član broj: 1491
Poruke: 981
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.linkedin.com/in/goran..


+8 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!25.08.2007. u 10:35 - pre 203 meseci
Pa, onda još bolje! Kad se neki kablovski operater bude uzmuvao na vašu inicijativu, da vidiš kako Telekom ima da ponudi ADSL.

Da sam na vašem mestu, ja bih organizovao ljude i kreirao neku peticiju za uvođenje kablovske TV. Meštani bi bili zainteresovani za to jer bi mogli da gledaju mnogobrojne domaće i strane kanale, a operater bi imao 500-600 novih priključaka. Kada Telekom bude video da će mu konkurencija (kablovski operater) preuzeti korisnike broadband Interneta, verovatno će ponuditi ADSL i u vašem mestu.

Dakle, morate sami da se izborite za stvaranje konkurencije.
 
Odgovor na temu

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
212.200.241.*



+629 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!25.08.2007. u 17:04 - pre 203 meseci
Citat:
n1tr0: Isplativo je, neka se ukine monopol, pa ces videti trke i panike ko ce pre da uvede ADSL...

Citat:
P: Poštovani gospodine predsedniče, Ja sam nekoliko godina proveo u BiH do ovih promena i prijatno sam iznenađen po povratku u Čortanovce i opštinu Inđija. Najprijatnije su me iznenadile promene u Inđiji i uvođenje nekih tehnologija koje čine da Inđija danas ima neke prednosti koje ni mnogi drugi gradovi i opštine u svetu nemaju, međutim imam utisak da su Čortanovci pomalo zaboravljeni.Fiksne linije su i dalje misaona imenica, a da ne govorim o Internetu. Već godinama slušam obećanja o nekim stvarima, pa bih vas molio da mi kažete kao ozbiljan čovek kada ćemo i mi imati pravo na informacije(internet) s obzirom da u telekomu Inđija smrdi po nepravilnostima. Unapred hvala na vremenu. PS: Žao mi je što Čortanovci sa ovakvim turističkim potencijalom ne mogu da iskoriste ništa. (Milenko Mitrović)
O: Cortanovci su u planu ove i sledece godine za poboljsanje telefonskih linija. Sa novim linijama i centralom i internet ce biti mnogo kvalitetniji. gj

Dakle, ako Goran Ješić kaže da će biti ove i sledeće godine nema zime za tebe...
Mislim da će ti ADSL pre stići od vodovoda, wanna bet? ;-)

I na kraju, kad je tako isplativo tvoje mesto, zašto vam tek u 21-om veku dolazi vodovod? I prilično je 'rastegljivo' mesto - onaj popis iz 2002. godine verovatno nije obuhvatio sve izbeglice ali je ~5000 mnoooogo za Čortanovce:
Citat:
U Vojvodini, sevrenoj regiji Srbije i Crne Gore, postoji više od 5 000 izbeglica koje se nalaze u 94 kolektivna smeštaja. U Čortanovcima, kraj Novog Sada nalazi se izbeglički kamp koji se odlikuje izuzetno teškim materijalnim uslovima i uslovima života. Naselje se nalazi tri kilometra od samog sela i tokom zime mu je skoro onemogućen prilaz. Žitelje čine uglavnom izbeglice iz Hrvatske, izbegle između 1992. – 1995. godine, njih 280 među kojima je 40 dece i adolscenata.

Save time... see it my way.
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!25.08.2007. u 18:20 - pre 203 meseci
Ovo sto ti radis se zove je diskriminacija najgore vrste. Niko od nas ne bira drzavu i mesto u kojem ce da se rodi. Ono sto moze da uradi je da se izbori za to da mu bude bolji zivot tamo gde se sticajem okolnosti nalazi. Znaci li to da on sada posto zna da mu nece obezbediti ono sto je deo savremene civilizacije ,moze da prestane da placa porez ? Moze da te pare koje bi dao kao porez zadrzi i njima plati ono sto zeli da ima. Obicni je bezobrazluk ono u sta vi ovde pokusavate da ubedite ljude.
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
91.150.119.*

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!25.08.2007. u 19:11 - pre 203 meseci
God bless wifi!

Obzirom da u Pirotskoj opstini postoji samo jos oko 1200 analognih prikljucaka, a da sam ja jedan od srecnih dobitnika dvojnicke linije na spartanskoj centrali, morao sam malo da dublje zavucem ruku u novcanik, i eto ga, radi ko svajcarac

Usput covek i dosta toga nauci...

Jos jedna stvar je sto ovde postoji par siemens i alcatel centrala u gradu koje jos uvek nemaju DSLAM, pitam se zasto, i po cemu se bira gde ce ga biti, gde nece?

Nekako mi taj telekom malo nelogican, nazalost, ima se moze se
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
212.200.241.*



+629 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!25.08.2007. u 19:48 - pre 203 meseci
Citat:
stil: Ovo sto ti radis se zove je diskriminacija najgore vrste. Niko od nas ne bira drzavu i mesto u kojem ce da se rodi.
Naravno. Da smo mogli da biramo, verovatno ne bi ovu izabrali. Više sreće u sledećem izvlačenju :-)
Nije mi bila poenta da vređam/diskriminišem nijedno mesto, pa tako ni Čortanovce, već ono o čemu pričamo: da dolazi vreme (napokon) u kome će se raditi samo ono što je isplativo i perspektivno, a ne ono što bi neko želeo.
Save time... see it my way.
 
Odgovor na temu

IgorHW
Beograd

Član broj: 152362
Poruke: 32
*.ikomline.net.



Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!25.08.2007. u 20:07 - pre 203 meseci
Citat:
MyWay: dolazi vreme (napokon) u kome će se raditi samo ono što je isplativo i perspektivno, a ne ono što bi neko želeo.

Zbog cega je to "napokon"? Da li se isplati postavljati vodovodne cevi i puteve do bilo kog mesta osim Novi Sad, Beograd i Nis? Zasto onda uopste da ista radimo u ovoj nasoj propaloj zemlji kad se nista ne isplati?
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!25.08.2007. u 20:11 - pre 203 meseci
@ MyWay O kakvom sledecem izvlacenju ti govoris ? Samo jedan zivot imamo. Ton kojim si pisao jasno pokazuje tvoju diskriminaciju prema ljudima iz manjih mesta. Svi gradjani ove zemlje imaju ista prava po ustavu. Ono sto je isplativo , telefonska linija je debelo placena i normalno je da se za to ocekuje kvalitet.
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
91.150.119.*

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!25.08.2007. u 20:54 - pre 203 meseci
Tako je MyWay, ajdemo svi da zivimo u Knez Mihajlovoj u bgd-u, jer se tamo isplati ziveti :)

Lepo su mog komsiju jos u oktobru, kad su nam iz Telekoma svima obecavali razdvajanje od dvojnika i ADSL ukoliko kod njih uzmemo ADSL, pitali da li on koristi internet, na sta je covek odgovorio, pa koristio bi ga kad bi imao mogucnosti da ga koristim.

Ma znate kako, ajdemo svi da gledamo zvezde granda, i nista da ne radimo po ceo boziji dan, bice nam super, sta ce nam Internet?!

Gresis ovaj gresis silno sine, moje razmisljanje je ako mogu iz Srbije da radim sa strancima, da na taj nacin zaradjujem dovoljno za solidan zivot ovde, a sve to mi upravo omogucuje broadband internet konekcija, ja cu ostati ovde.

Sva sreca da bar postoje tehnologije koje mi omogucavaju da ja sam preduzmem nesto po pitanju svoje veze sa internetom, pa ne moram da cekam da se telekom smiluje, inace bi bio prinudjen da se selim, nazalost.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
212.200.241.*



+629 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!25.08.2007. u 21:19 - pre 203 meseci
Citat:
stil: @ MyWay O kakvom sledecem izvlacenju ti govoris ? Samo jedan zivot imamo. Ton kojim si pisao jasno pokazuje tvoju diskriminaciju prema ljudima iz manjih mesta. Svi gradjani ove zemlje imaju ista prava po ustavu. Ono sto je isplativo , telefonska linija je debelo placena i normalno je da se za to ocekuje kvalitet.
Čuj, ako raznorazne banke, hipermarketi i sl smatraju da nemaju interesa za prisustvo u Xtanovcima, da li ćeš i njih da spopadaš 'diskriminacijom'? U pitanju je posao, postoji samo interes i gle čuda, ne diskriminiše se kao što ti govoriš već diferenciraju razna mesta u Srbiji.
Evo ti jedan primer diskriminacije - snimi 'gužvu' na severu zemlje:

I Mišković je diskriminator, idi i citiraj mu Ustav, i potrebu da svi imamo ista prava.
Citat:
Slobodan Milivojevic:Lepo su mog komsiju jos u oktobru, kad su nam iz Telekoma svima obecavali razdvajanje od dvojnika i ADSL ukoliko kod njih uzmemo ADSL, pitali da li on koristi internet, na sta je covek odgovorio, pa koristio bi ga kad bi imao mogucnosti da ga koristim.

Citat:
Slobodan Milivojevic: Sva sreca da bar postoje tehnologije koje mi omogucavaju da ja sam preduzmem nesto po pitanju svoje veze sa internetom, pa ne moram da cekam da se telekom smiluje, inace bi bio prinudjen da se selim, nazalost.
Vidi čuda, jedan komšija ima internet a drugi 'bi ga koristio'. E pa ti si preduzeo nešto, i rešio svoj problem, a komšija čeka da mu se stvore mogućnosti, onda da mu se stvore pare, onda da nađe malo vremena i sl. Razlika?
Save time... see it my way.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!25.08.2007. u 21:35 - pre 203 meseci
@ MyWay Delta je privatna firma i ne postoji nacin da ja njemu kazem gde ce da podigne svoj objekat. Telekom je jos uvek pod kontrolom drzave. Kao gradjanin imam pravo da kritikujem drzavnu firmu , ciji osnovni zadatak treba da bude ravnomeran razvoj svih zajednica na svojoj teritoriji . Zato sto gradjani Srbije imaju ista ustavom zagarantovana prava.
 
Odgovor na temu

[es] :: IT pravo i politika razvoja :: Mnogo brzi internet po jeftinijoj ceni - ukljucite se u akciju!

Strane: << < .. 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 233655 | Odgovora: 1327 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.