Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Peta beogradska gimnazija

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Peta beogradska gimnazija

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 144337 | Odgovora: 207 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Bućkica...;))

Član broj: 73292
Poruke: 5
..taman-bg.customer.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...11.11.2005. u 13:47 - pre 224 meseci
U neparnoj sam smeni,a ti u koje odeljenje ides?!
 
Odgovor na temu

RotartSinimDa
Bgd

Član broj: 74807
Poruke: 7
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...18.11.2005. u 17:32 - pre 224 meseci
http://www.geocities.com/jasnamadjarevic/misli.html

Ovde procitajte 124. misli tj. provala, uvreda, komentara i sl. profesorke matematike Jasne Madjarevic. Na sajtu ima jos zanimljivih stvari poput slika. Inace nisu rasporedjene po kvalitetu vec po datumu tako da ne mora da znaci da su najzanimljivije na pocetku.
 
Odgovor na temu

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...19.11.2005. u 00:13 - pre 224 meseci
Hmmm,moram reći da su njene misli zaista zanimljive,s obzirom da je reč o profesorki matematike koja,uzgred,ima 50 godina.Prilično moderna žena za njene godine.
Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

angel_89
Beograd

Član broj: 75148
Poruke: 5
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...21.11.2005. u 21:36 - pre 224 meseci
cao! evo malopre sam se registrovala, pa da se javim. i ja idem u petu, naravno. druga sam godina, parna smena.
kao prvo, mala poruka kosti... nemoj toliko da se pametaris, ne znas bas sve. jeste da neki preteruju u tome da su profesori prestrogi kada nemaju dobre ocene. ali, ja sam recimo prvu godinu zavrsila sa prosekom 5,0 i mogu ti reci da ne preteruju. neki profesori su stvarno nenormalni.
vi koji ste opisivali engleskinju radmilu ste pogodili potpuno. bas sam se slatko nasmejala dok sam citala. meni predaje, nazalost. otprilike, u recniku pod dosadom stoji njena slika.
nego niste pominjali neke profesore koji meni predaju - matematicara Nenada, fizicarku Svorcan, geograficara, itd. zanima me vase iskustvo, ukoliko oni nekome od vas predaju...
pozdrav...
 
Odgovor na temu

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...22.11.2005. u 00:17 - pre 224 meseci
Ko ti predaje istoriju, i na kakav način je predaje.Da li nalaziš da ti je istorija zanimljiva kad je tvoj profa predaje?
Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

angel_89
Beograd

Član broj: 75148
Poruke: 5
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...22.11.2005. u 10:27 - pre 224 meseci
ne znam jesi li mene pitao, ali svejedno, da odgovorim...
nije mi jasno sta ti znaci ko mi predaje istoriju, s obzirom da nisi ni iz bg-a, o petoj ni da ne pricamo, ali dobro...
istoriju mi predaje mirjana stojancev. nisam zadovoljna i nije mi interesantna. ne koristimo udzbenik zato sto ona smatra da nije dobro napisan, da su podaci netacni, bla, bla... zato nam ona diktira - sve sto prica moramo da zapisemo identicno od reci do reci, a zatim isto tako i da naucimo. tako da ti neko zanimanje za predmet opadne kada znas da moras da ucis napamet njeno poimanje istorije, ukoliko zelis dobru ocenu.
 
Odgovor na temu

baki87
Beograd

Član broj: 65764
Poruke: 9
*.com
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...22.11.2005. u 11:09 - pre 224 meseci
>
 
Odgovor na temu

madmaxbg
BGD

Član broj: 64382
Poruke: 19
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...22.11.2005. u 20:26 - pre 224 meseci
E sad i ja da se javim! Dugo nisam! Ne znam kakvi su profesori za koje pitas, meni ne predaju. Ali, Mira Stojancev je odlican profesor. Njena istorije se poklapala sa svim istorijskim podatcima na koje sam nabasao u stranoj literaturi, koju smatram tacnijom od nase. Ali, necemo o tome. O ukusima ne treba raspravljati! Koje si odeljenje? I ja sam parna smena. Pozdraw swima!
 
Odgovor na temu

RotartSinimDa
Bgd

Član broj: 74807
Poruke: 7
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...22.11.2005. u 21:13 - pre 224 meseci
Citat:
madmaxbg: E sad i ja da se javim! Dugo nisam! Ne znam kakvi su profesori za koje pitas, meni ne predaju. Ali, Mira Stojancev je odlican profesor. Njena istorije se poklapala sa svim istorijskim podatcima na koje sam nabasao u stranoj literaturi, koju smatram tacnijom od nase. Ali, necemo o tome. O ukusima ne treba raspravljati! Koje si odeljenje? I ja sam parna smena. Pozdraw swima!

Haha mora da se salis? Ona je nama menjala godine da bi bile lakse za ucenje pa npr. ako je neko vladao od 753 do 736 ona promeni u 735. Mira je lik za ekskurzije i sl. ali za profesora ... :S
 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.drenik.net.



+3 Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...22.11.2005. u 21:53 - pre 224 meseci
angel_89 koje si odelenje?
II 6
Kod Radmile zavisi kako te zavoli takvu ćeš ocenu i imati.Jedino mi nije jasno je da mene gotivi a stalno pravim sranja na njenom času :)))
Kod Mirjane samo zavisi da ubodeš kad je dobro raspoložena i petaka dobijaš!

[Ovu poruku je menjao Corey dana 29.11.2005. u 14:58 GMT+1]
 
Odgovor na temu

angel_89
Beograd

Član broj: 75148
Poruke: 5
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...23.11.2005. u 11:30 - pre 224 meseci
prvo odgovor za madmax-a... mi smo jednom proveravali tacnost njenih podataka u prvoj godini. godine vezane za egipat su bile ralicite i po nekoliko stotina godina! samo toliko...
radmila je neverovatna...na casu me stalno proziva, nista mi ne veruje. da neku lekciju da procitamo, ja procitam zacas, ona ne vidi i ona mi ne veruje pa me pita da prepricam. ja prepricam, pa ona vidi da se ispalila. to je uradila gomilu puta...
pa zamisli kad je jednu moju drugaricu htela da pita na kraju prve godine da odgovara za pet, a prosek ocena joj je bio 5,0!!!
za tebe, corey, sam znala da si II6, cim si rekao da ti je garicka razredna... :) kakva je kao razredna? citala nam je nekoliko puta o tome koliko ukora imate... svaka cast! :)
 
Odgovor na temu

madmaxbg
BGD

Član broj: 64382
Poruke: 19
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...23.11.2005. u 19:59 - pre 224 meseci
Ma nema veze za Miru, ali meni je tacno ispalo ono sto sam proweravao. Ali nema veze. Angel, ko je tebi razredna? Da li si i ti parna smena?
Poz swima!!
 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.drenik.net.



+3 Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...23.11.2005. u 21:00 - pre 224 meseci
Garićka je carica od razredne,jednostavno ne bi je menjali ni za šta!!Najbolja je.Nego koje si ti odelenje nisi mi rekla.

[Ovu poruku je menjao Corey dana 23.11.2005. u 22:02 GMT+1]
 
Odgovor na temu

RotartSinimDa
Bgd

Član broj: 74807
Poruke: 7
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...23.11.2005. u 21:37 - pre 224 meseci
Citat:
Corey: Garićka je carica od razredne,jednostavno ne bi je menjali ni za šta!!Najbolja je.Nego koje si ti odelenje nisi mi rekla.


Ona je najbolji prof. u celoj skoli ;) Doduse trenira strogocu u prvoj godini ali brzo shvatis da je lik nevidjen. razredna je i kome jeste i kome nije.

p.s. nemoj da radis kontrolni u grupi 2 kod nje nikad. Tu su dokazano lose ocene. Jednom je celoj grupi 2 podelila keceve zbog jedne recenice a u grupi 1 sve 4i5 a da maltene nije ni citala :D

[Ovu poruku je menjao RotartSinimDa dana 23.11.2005. u 22:38 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.drenik.net.



+3 Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...23.11.2005. u 22:49 - pre 224 meseci
Što se tiče strogoće,video,iskusio :)
znači kako se zeza sa nama u odn. na prošlu godinu da je to neverovatno :) nijedanput ali bukvalno nijedanput nam nije predaval lekciju od početka godine,samo se pitam kako nam uvek uspe da joj uzmemo čas :))
P.S.Koja si ti godina ako si još i petoj?
 
Odgovor na temu

RotartSinimDa
Bgd

Član broj: 74807
Poruke: 7
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...23.11.2005. u 23:55 - pre 224 meseci
Citat:
Corey: Što se tiče strogoće,video,iskusio :)
znači kako se zeza sa nama u odn. na prošlu godinu da je to neverovatno :) nijedanput ali bukvalno nijedanput nam nije predaval lekciju od početka godine,samo se pitam kako nam uvek uspe da joj uzmemo čas :))
P.S.Koja si ti godina ako si još i petoj?

Heh ma stvar je u tome da ni ona ne zeli da predaje. samo prelistava nesto. osim dnk to obozava :D
III godina
 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.drenik.net.



+3 Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...24.11.2005. u 09:42 - pre 224 meseci
Eh taj DNK
I sad ga znam
 
Odgovor na temu

angel_89
Beograd

Član broj: 75148
Poruke: 5
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...24.11.2005. u 10:20 - pre 224 meseci
evo da odgovorim svima...
da, parna sam smena i razredna mi je milesa.
slazem se za garicku... u prvoj godini trenira strogocu, a posle... :) mada, vec u prvoj godini se moze videti da nije tako losa kao sto se pravi. mnogi su je se plasili u prvoj godini, drhte kad izacu da odgovaraju... cepanje... pa sta ti moze?! nece te pretuci tamo...
i da, stvarno sve kontrolise kao da je razredna...pa ko nije na casu, pa zasto nije, pa jel imamo novih ucenika, koliko ukora... uvek pola casa ode dok ona iscita nase ocene i svasta ostalo iz dnevnika.
koja ste vi svi godina, smena? osim corey-a, za njega znam...
 
Odgovor na temu

madmaxbg
BGD

Član broj: 64382
Poruke: 19
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...24.11.2005. u 21:29 - pre 224 meseci
III godina - parna smena
Garicka stvarno jeste carica, nama je mozda predavala dve, tri lekcije...
 
Odgovor na temu

Sale_87

Član broj: 68492
Poruke: 9
*.yubc.net.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...25.11.2005. u 23:17 - pre 224 meseci
Vidim da vas ima sve vise,sto je za pohvalu.
Ne znam ko je pitao za neke profesore pa cu da odgovorim:Matematicar Nenad,poznat u mom odeljenju kao PITAGORA je nevidjeni car.Meni je jednom zamenio ignjcku i cas je bio extra!Cak je hteo i sa nama na ekskurziju.Cuo sam da kod njega na kontrolnom ne treba da pokusavas da prepisujes,vec ga samo pozoves i pitas ga sta dalje.
A Sforcanka je prica za sebe:to je najveci lik od profesora koji sam upoznao u zivotu.Vec su cuvene njene izjave tipa srcoliko zaokruzetina,kecina,udri tablu i slicno.Kod nje je opusten kontrolni,jer ako neko zna u odeljenju,moze svima da uradi zadatke,a ona sama inace radi za dvojku.Samo se molite bogu da vam ona ostane do kraja.Nama kaze da ce da nas ostavi pred svaku sednicu,ali ne moze,mnogo nas voli.Pitajte je koje joj je omiljeno odeljenje iz 4 godine,bas me zanima sta ce da kaze.
Gegraficari mi ne predaju,ali pouzdano znam da su obojica likovi kao ljudi,ali ne znam kakvi su profesori.Pazi koji je toma lik kad je prosle godine na ekskurziji upalio protivpozarni alarm,jer je pusio.
Garicka je ok,ali malo smara sto se svuda trpa,ali jebiga,sta ces.
Sto se tice radmile,ja mislim da ona voli one ucenike koji su najnemirniji.Recimo mene,jer sam uvek imao pet.Jos jedan paradoks:mi smo zenu zamalo poslali u ludaru,ali bukvalno,a ona nas je opet uzela i ove godine,a onda se ona glupava borka umesala,i sad nam ona predaje,
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Peta beogradska gimnazija

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 144337 | Odgovora: 207 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.