Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Peta beogradska gimnazija

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Peta beogradska gimnazija

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 143947 | Odgovora: 207 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vsi

Član broj: 34932
Poruke: 301
*.donet.co.yu.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...21.09.2005. u 15:52 - pre 225 meseci
ogi mi predaje fizicko radio sam neke vezbe i sklekove,ali radili smo u istoj sali sa devojkama to je bilo cool,uglavnom sam se zezao jer sve mogu da uradim i pokazivao misice,cisto da vide.A od sporta brate:stoni tenis,basket,ragbi,karate,fight...
 
Odgovor na temu

baki87
Beograd

Član broj: 65764
Poruke: 9
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...22.09.2005. u 10:15 - pre 225 meseci
Kad sam ja bio prva godina bio je neki fazon da su svi profesori predavali nekih mesec dana bez prestanka pa su onda poceli da rokaju kontolne svi u istoj nedelji.
Posto prvaci ne idu na ekskurziju nego na glupi jednodnevni izlet, tu se ne gubi mnogo casova, pa pocnite da ucite da se ne nadjete u cudu.
Odprilike kad u startu nabijes dobre ocene posle je mnogo lakse.
Samo ne zaboravite da ovo nije OSNOVNA SKOLA i zaboravite fore kao sto su "zbunio sam se", "nisam stigo da obnovim", "ja moram da imam pet jer ce me mama ubiti", "nemojte da mi date keca, naucicu i sam cu se javiti sledeceg casa"....
To ovde uglavnom NE PROLAZI!!!!! Sto pre to shvatite, bice vam LAKSE!!!

Cetvroj godini je najopustenije. Sad idemo na 7 dana na ekskurziju i od ucenja nema nista 10 dana pre i 10 dana posle toga.
 
Odgovor na temu

baki87
Beograd

Član broj: 65764
Poruke: 9
*.com
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...24.09.2005. u 10:28 - pre 225 meseci
>
Ma samo ti uci za kontrolne, brzo ce oni poceti. Baksuzi su to , taman
se malo opustis kad pocnu svi odjednom da najavljuju da ce pitati i
tako to.
Nikoga od profana nece biti briga da li ti tog dana imas jos pet
kontrolnih, reci ce ti samo nesto u stilu: "Da ste ucili na vreme ne
bi vam bilo tesko..."bla bla bla...smorovi.
Koji profan te jos interesuje!
Sta god da ti treba pitaj odmah jer mene nema nedelju dana. Palimo u Prag....
 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.drenik.net.



+3 Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...24.09.2005. u 14:23 - pre 225 meseci
Citat:
vsi: ogi mi predaje fizicko radio sam neke vezbe i sklekove,ali radili smo u istoj sali sa devojkama to je bilo cool,uglavnom sam se zezao jer sve mogu da uradim i pokazivao misice,cisto da vide.A od sporta brate:stoni tenis,basket,ragbi,karate,fight...

Koji si ti šmeker pa to je neverotano....
 
Odgovor na temu

touchthesky
Alal vera ceo kraj

Član broj: 71976
Poruke: 1
*.dial.b92.net.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...23.10.2005. u 21:39 - pre 224 meseci
vidim da je stara tema
al' pozdrav za ekipu iz pete:

nikola87
corey
madmaxbg
hiperaktivna
m1i2i3l4e5n6a
baki 87
sale 87
vsi(!!!)

pozdrav od touchthesky-a( 4. godina parna smena)

P.S."pokazivao misice,cisto da vide"
'fore the day i day i'm gonna touch the sky
 
Odgovor na temu

madmaxbg
BGD

Član broj: 64382
Poruke: 19
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...25.10.2005. u 22:05 - pre 224 meseci
E ljudi a koja ste odeljenja? Svi vi? Odgovorite mi na [email protected]
 
Odgovor na temu

madmaxbg
BGD

Član broj: 64382
Poruke: 19
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...27.10.2005. u 18:42 - pre 224 meseci
Pa svi smo ti realno rekli... A treba da shvatis da je ovo tek pocetak...
 
Odgovor na temu

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...28.10.2005. u 00:47 - pre 224 meseci
Klinci, spustite malo loptu na zemlju, nemojte više da ogovarate profesore, to stvarno nije u redu. Ajde, razumem ja da ogovarate one baš najgore, ali vi klinci ne vidite dalje od nosa, pa pričate iza leđa o profesorima sve i svašta.

Umesto da učite da popravite kečeve, vi ovde samo gubite dragoceno vreme.
Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

madmaxbg
BGD

Član broj: 64382
Poruke: 19
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...28.10.2005. u 01:42 - pre 224 meseci
Ova tema nije ni uspostavljena da ogovaramo profesore, ali iskreno to je bilo neminovno... Ali, i pored manjih ogovaranja videces realnu ocenu... Bar ja licno mislim da nisam ogovarao profesore i da sam iskreno rekao o njima sta sam imao. Sve to sam jako lepo "upakovao" i smatram da se ni oni ne bi uvredili kada bi procitali moje brifinge... Ako imas jos neku kritiku, javi...
 
Odgovor na temu

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...01.11.2005. u 01:13 - pre 224 meseci
Gledaj, stvarno me mrzi i nemam vremena da pročitam sve postove u ovoj temi, ali iz onoga što sam pročitao, malo toga je stvarno tačno i realno, izuzetno malo.

Ja jest da nisam iz Beograda, ali pobogu, pa vi ni knjige nećete da naručite da vam stignu. Npr, kod mene u Boru klinci iz ko zna kojeg razloga nisu naručili knjige iz istorije, kao nisu stigle bla bla bla. Ma stigle su one pre dve nedelje, samo ovi klinci u srednjoj školi u Boru su neverovatno debilni, ponašaju se kao deca od 8 godina.

Stoga pazite šta ćete ubuduće pisati, ne pišite stvari za koje ne znate da li su proverene i tačne. Veliki brat vas posmatra.
Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

nikola87
nikola87
Beograd

Član broj: 20842
Poruke: 446
213.244.197.*



+15 Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...01.11.2005. u 13:05 - pre 224 meseci
Citat:
Kosta ******um Rex Persia: Gledaj, stvarno me mrzi i nemam vremena da pročitam sve postove u ovoj temi, ali iz onoga što sam pročitao, malo toga je stvarno tačno i realno, izuzetno malo.

Ja jest da nisam iz Beograda, ali pobogu....


i ne ides u petu....
i kako onda znas dal je to sto pise tacno?
 
Odgovor na temu

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...01.11.2005. u 16:07 - pre 224 meseci
Pa slučajno znam situaciju vrlo dobro u školstvu, a i znam jednog profesora lično iz jedne beogradske srednje škole, ne mogu sad da se setim kako se zove.
Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

madmaxbg
BGD

Član broj: 64382
Poruke: 19
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...02.11.2005. u 15:40 - pre 224 meseci
Pa tog profesora ocigledno(zakljucujem iz tvoje pretodne poruke na koju odgovaram) i ne znas bas najbolje. Mozda je istina i da smo mi malo lenji, ali pravo pitanje je otkuda Tebi pravo da nama govoris sta radimo, a sta ne... Ako nemas pametnija posla predlazem ti da se bavis pletenjem. Cujem da je to fantasticna okupacija za zaludne ljude... A takodje, pretpostavljam da nisi isao u neku tezu skolu i da stoga, opet, nemas prava nas da kritikujes! Ne vredjaj se! Istina je istina!
POZDRAV!
 
Odgovor na temu

madmaxbg
BGD

Član broj: 64382
Poruke: 19
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...02.11.2005. u 15:41 - pre 224 meseci
Pa tog profesora ocigledno(zakljucujem iz tvoje pretodne poruke na koju odgovaram) i ne znas bas najbolje. Mozda je istina i da smo mi malo lenji, ali pravo pitanje je otkuda Tebi pravo da nama govoris sta radimo, a sta ne... Ako nemas pametnija posla predlazem ti da se bavis pletenjem. Cujem da je to fantasticna okupacija za zaludne ljude... A takodje, pretpostavljam da nisi isao u neku tezu skolu i da stoga, opet, nemas prava nas da kritikujes! Ne vredjaj se! Istina je istina!
POZDRAV!
 
Odgovor na temu

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...02.11.2005. u 16:05 - pre 224 meseci
Pa gledaj, nisi baš potpuno u pravu, samo štitim njegov identitet. Rekao mi je da nipošto ne spominjem ni njegovo ime ni školu u kojoj predaje.Nisi ni pogledao moj profil,ne znam zašto misliš da sam neozbiljan.Kad vidiš šta sam završio, tek onda razmisli koju glupost si izvalio o meni.

I da, išao sam u vrlo ozbiljnu srednju školu koju sam završio 1999 godine, u Mašinsko-Elektrotehničku školu u Boru, bio sam Elektrotehničar energetike. Sad, druga je stvar što to nisam voleo i što sam završio onaj fakultet koji ćeš pročitati u mom profilu.
Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

Bućkica...;))

Član broj: 73292
Poruke: 5
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...05.11.2005. u 16:44 - pre 223 meseci
Evo i ja da se oglasim.....
Ove godine sam upisala Petu i ni malo se nisam pokajala,društvo je SSSSTTRAAAAVAA a profani...;P.....kako koji uglavnom OK

PS ima li još nekog prvaka ovde?!?!?!?!?!?!?
 
Odgovor na temu

Sale_87

Član broj: 68492
Poruke: 9
*.yubc.net.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...09.11.2005. u 22:16 - pre 223 meseci
E batice,Kosta ili kako se vec zoves,nemoj da smaras vise o tom tvom vidjenju skolstva i tim glupostima.Ovo je forum o petoj BEOGRADSKOJ gimnaziji,u koju ti nisi isao tako da ne znam sta ti trazis ovde.Pusti ti nas da mi pisemo sta hocemo i samo se opusti,nemoj da se brines.MIslim ne ide mi u glavu kakve veze ima neka skola u boru sa petom,stvarno!I kako ti to uopste mozes da komentarises nesto u vezi sa tim.
 
Odgovor na temu

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...09.11.2005. u 22:29 - pre 223 meseci
Ja sam sasvim opušten, vidim da si ti taj koji nije!!!
Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
212.62.51.*



+105 Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...09.11.2005. u 23:18 - pre 223 meseci
Ovo je prvo upozorenje, prestanite sa uvredama i prozivkama na licnoj osnovi. Svako ima pravo da kaze svoje misljenje, da li je ono istinito ili ne to je druga stvar ali zbog toga ne treba nekoga vredjati i prozivati.
 
Odgovor na temu

tdszc
Beograd

Član broj: 73828
Poruke: 2
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...10.11.2005. u 14:00 - pre 223 meseci
Ja sam isto prva godina... Bućkice u koje odeljenje ideš?
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Peta beogradska gimnazija

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 143947 | Odgovora: 207 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.