Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Peta beogradska gimnazija

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Peta beogradska gimnazija

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 144347 | Odgovora: 207 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vsi

Član broj: 34932
Poruke: 301
*.donet.co.yu.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...25.07.2005. u 14:02 - pre 228 meseci
Dajte ljudi neku informaciju.
 
Odgovor na temu

madmaxbg
BGD

Član broj: 64382
Poruke: 19
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...27.07.2005. u 03:05 - pre 228 meseci
Slusaj me sada lepo, potpuno iskreno, bez imalo subjektivnosti ocenicu ti moje profesore:
SRPSKI: Ana Milovanovic, zahtevna, ali i veoma zanimljiva, iskrena, svidece ti se iako ces je kleti s' vremena na vreme, veoma je objektivna, moras citati lektiru...
ENGLESKI:Dragana Djukic(trenutno zamena zvana Mis) potpuno opustena, ali moras raditi dobro gramatiku...
RUSKI:Svetla Cvetkovic, zena zbog koje sam zavoleo ruski! Kada sam dosao iz osnovne nista nisam znao, opustenim tempom radis i stvarno naucis, ako radis aktivno dobra ocena nece izostati
LATINSKI:Milesa Ancus(imao sam ga samo u I god, PM smer) sveznalica, ali ako joj se ucinis pametan imas trojku bez truda; ostavi dobar prvi utisak
PSIHOLOGIJA:Biljana Apostolovic - zombi, duh(nadimci) prvi utisak ce ti biti veoma vazan, a ocena ti, kada odgovaras(ucio ili ne ucio) zavisi najvise od njenog raspolozenja
ISTORIJA:Mirjana Stojancev(pogubljena potpuno) - javljaj se da odgovaras cim kaze da ce pitati, odgovaraces 10 puta manje; ne kupuj knjigu iz istorije, ona diktira, pisi sve od reci do reci
GEOGRAFIJA:Ljiljana Sremcevic, podgojena i veoma dobra profesorka, ne moras skoro nista da ucis samo malo slusaj na casu i stav neka i bude da znas, ali ne izigravaj pametnjakovica, to ne voli!
BIOLOGIJA:Jasna Garic - veoma fer profesor, trazi da ucis ali ti daje odgovarajucu ocenu ne obaziruci se na ocene iz drugih predmeta, najvise voli ucenike kojima se obraca sa "SINE"
MATEMATIKA:Biljana Ignjic - mrsava, sa kovrdzavom kosom - mnogo trazi, a ne objasnjava bas najbolje, ako ti ona bude predavala za 2 ces raditi sta u drugim skolama rade za 4,5
FIZIKA:Biljana Nikolic - imas osam ocena godisnje, po 4 u polugodistu, dve sa usmenog, dve sa pismenog. Na pismenom (kontrolni) daje iz zirke, ali ti da 200 zadataka od kojih bude 3. Usmeni je opusten...
HEMIJA:Branka Spiric(enciklopedija hemije-zna znanje) - legenda, cedi te cele godine, da bi kad se zakljucuje bila relativno opustena. Obara dok kazes keks, sa njom se ne zezaj. Ako vidi da se trudis, pitace te dok iz tebe ne iscedi znanje za 2(ja inace kod nje imam 5, a nisam joj omiljen)
INFORMATIKA:Dragana Krlic opustena, samo i to malo pogledaj, da ne bi imao manje od 5, jer na kraju ne poklanja
MUZICKO:Ljiljana Santovac, profesor koji zna znanje, uzivanje je slusati je kako prica, radi sta voli... Kod nje nije tesko imati 5
LIKOVNO:Bacicka, ucices likovno dan i noc ako zelis dobru ocenu...
FIZICKO:Djole, trazi jako puno, nemoj se zacuditi ako ne budes imao 5
VERONAUKA:Steva Bosnic - SVE POHVALE, em' sto ces na njegovim casovima uzivati, nauciti puno toga o religiji i temama povezanim sa istom, em' sto ce ti njegov cas sluziti kao predah...

To bi bilo to. Napisi mi koje si odeljenje ako znas, koliko si imao poena sa prijemnog
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.vdial.verat.net.



+257 Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...27.07.2005. u 08:18 - pre 228 meseci
Citat:
madmaxbg:
INFORMATIKA:Dragana Krlic

Dragana?
Mislis JELENA Krlic?
Nisam isao u 5-tu (cak nisam isao ni u BG-u) ali doticnu poznajem.... odavno ;)

Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

madmaxbg
BGD

Član broj: 64382
Poruke: 19
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...27.07.2005. u 20:34 - pre 228 meseci
Pa ne mogu bas svako ime da zapamtim. Izvinjavam se doticnoj za preimenovanje
 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.drenik.net.



+3 Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...27.07.2005. u 21:10 - pre 228 meseci
Citat:
vsi:  sta si imao iz ruskog na kraju?

5 :)
madmaxbg koja si godina i smena?
 
Odgovor na temu

madmaxbg
BGD

Član broj: 64382
Poruke: 19
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...27.07.2005. u 22:39 - pre 228 meseci
a ti?
da li idesh ili si ishao u petu?
 
Odgovor na temu

vsi

Član broj: 34932
Poruke: 301
*.donet.co.yu.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...12.08.2005. u 21:14 - pre 227 meseci
A kakvi su iz nemackog?Kako bre za muzicko i likovno da toliko trazi???Sta se radi iz fizickog?????Tu i nisam toliko jak.
 
Odgovor na temu

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.ppp-bg.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...13.08.2005. u 16:50 - pre 227 meseci
I ja potvrdjujem da Bacicka za likovno stvarno mnogo trazi.Kad sam ja isao u 5. gimnaziju,terala nas je da obilazimo neke muzeje.
Za informaticarku Krlicku i ja imam samo reci hvale.
 
Odgovor na temu

Boba90
BG

Član broj: 60259
Poruke: 111
*.211.eunet.yu.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...13.08.2005. u 21:57 - pre 227 meseci
Mene to isto zanima za sestu beogradsku (pms, englesko-nemacki jezik), pa sad ak ste ljubazni...
Boba, the one and only himself!
 
Odgovor na temu

vsi

Član broj: 34932
Poruke: 301
*.donet.co.yu.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...14.08.2005. u 13:28 - pre 227 meseci
ljudi nemacki me interesuje,a iz informatike je li ona predaje pascal.Sta se uci od programskih jezika u gomnaziji mat.smer uci li se Delphi ili C++, pascal,jer znam nesto o tome.A ovaj iz fizickog sta ceni imam plavi pojas iz karate i igram stoni tenis prilicno dobro.
 
Odgovor na temu

nikola87
nikola87
Beograd

Član broj: 20842
Poruke: 446
195.252.87.*



+15 Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...14.08.2005. u 17:14 - pre 227 meseci
Citat:
vsi: A ovaj iz fizickog sta ceni

gimnastika
parter, vratilo, konjic, razboj...

Citat:
vsi: imam plavi pojas iz karate i igram stoni tenis prilicno dobro.

to ce ti dosta pomoci... a pogotovo stoni tenis... :):):):)
u al me nasmeja... poz

[Ovu poruku je menjao nikola87 dana 14.08.2005. u 18:15 GMT+1]
 
Odgovor na temu

nikola87
nikola87
Beograd

Član broj: 20842
Poruke: 446
195.252.87.*



+15 Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...14.08.2005. u 17:18 - pre 227 meseci
nemacki- treba da se vrati jedna sa trudnickog... meni predavala samo pola godine za sad... nadam se da nece ni sad...

informatika- prve dve godine je smesno notepad, wordpad, paint, office
u trecoj pascal a u cetvrtoj jos ne znam... nadam se da nece da nastavljaju pascal...

[Ovu poruku je menjao nikola87 dana 14.09.2005. u 00:53 GMT+1]
 
Odgovor na temu

vsi

Član broj: 34932
Poruke: 301
*.donet.co.yu.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...15.08.2005. u 11:13 - pre 227 meseci
U jee ima li neki drugi profan iz nemackog.ja sam ucio ruski u osnovnoj i sada treba da ga kao nastavim ali ga nemam pojma,tako da sam hteo da predjem na nemacki(da pitam direktora) i da zamolim malo profesora da samnom lakse ide jer bi mi to bila prva godina, a nemacki mi i onako treba jer mi to traze kao uslov za stipendiju.E sada taj iz fizickog me nesto zabrinjava, sta se tacno radi u prvoj godini,mislim kozlic mogu da preskocim,razboj nemam pojma jer tamo gde sam ja isao u skolu nikada razboj nisam video,gimnazstika to je ono greda spaga zvezda....sve u svemu izgleda da cu da najebem.Sta treba raditi jkod tog iz fizickog mislim kako se postaviti,disciplina i too...Aj jos neki savet,odoh da vezbam(nosenje blokova,cementa, i ostalog gradjevinskog materijala)...

Pozdrav
 
Odgovor na temu

min che
bgd

Član broj: 65516
Poruke: 9
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...19.08.2005. u 17:41 - pre 227 meseci
evo i ja kao bivsa uchenica pete da se oglasim

prvo, ljudi sto su napljuvali prof. bachic... mislim da pre svega preteruju. znanje koje se zahtevalo na prirodno-matematickom smeru je bilo vise pitanje opste kulture. moj ti je savet da ne bezis sa njenih chasova, jer ako vidi da si bezao, namuchicesh se dok dobijes neku pristojnu ocenu... sto se tice odlaska u muzej - trazila je da se ode u narodni muzej, da vidis koja ti se dela dopadaju, kojih umetnika... strashno je ako to neki smatraju 'zahtevnoshcu'... sramota je, ako si iz beograda, da nikad nisi otishao u neki muzej... shto se tiche propitivanja, ugl je bilo da prepoznash chija je slika, koji joj je 'naziv' (ako ima neki 'poseban'), iz kog je perioda... mislim, stvarno nishta preterano, posebno shto na prirodnom smeru likovno imash 2 godine... e da, i zapisuj sta prica, jer ti je to dovoljno (eventualno malo dopunish knjigom)...

shto se tiche istorije, iskreno se nadam da ce ti predavati jeca (meni je predavala 3 godine)... ja lichno ne volim istoriju kao predmet, ali mi je nju bilo JAKO zanimljivo slushati... i kod nje pishi shto vishe, bice ti potrebno !

latinski mi je predavala mira maskareli, a to ces zadovoljstvo propustiti !

e sad ces mi oprostiti, mene zaista mrzi da pishem o svakom profesoru, pa cu ti reci o onima chiji su mi predmeti bili najvazniji za fakultet...

pre svega, spomenuta jelena krlic predavala mi je 3 godine (shteta shto nije i u prvoj)... zao mi je shto se radi samo pascal, ali opet, ne odluchuje ona o programu... shta da ti kazem, upisala sam ETF sa namerom da se posvetim programiranju... toliko o tome kakav mi je profesor bila ali ako to (informatika) nekoga interesuje, neka radi malo sam... ja sam se recimo u prvoj godini pogubila oko lista, i rada sa datotekama (posto to nismo radili), ali je sad sve ok sreca sreca radost

fiziku mi je predavala dinka... meni je bilo lakshe i jasnije kad sam radila sama... ali opet, ne mora da znachi da je tako drugima... treba spremiti zadatke iz zbirki, a ako odgovarash usmeno, treba spremiti i neku teorijicu...

matu mi je predavala maja... e tu ako zelish da je nauchish, moracesh sam... ne trazi puno, ali bi meni bilo lakshe na faxu, da je trazila vishe...

i josh jedan savet, tiche se srpskog jezika - jedno je sigurno, profesori na pismenim zadacima obracaju paznju na pravopis, te bih skrenula paznju 'kolegi' koji trazi informacije da se 'negirajuci' glagoli pisu NE (pa razmak) GLAGOL (osim u sluchaju necu, nisam, nemoj i nemam)


i josh neshto, nachin na koji cesh se postaviti zavisi i od tvojih, 'ajde da kazem ambicija... tj na koliko visoke ocene pucash

toliko
nobody expects the spanish inquisition !
 
Odgovor na temu

vsi

Član broj: 34932
Poruke: 301
*.donet.co.yu.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...20.08.2005. u 18:20 - pre 227 meseci
Na najvece moguce.Srpski me ko beba zvecku,ali imam li neku prednost jer pisem za novine:))//AAA???A ovaj iz fizicko ,sta tu da radim,jer i nisam bas nesto sposoban.
 
Odgovor na temu

min che
bgd

Član broj: 65516
Poruke: 9
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...21.08.2005. u 12:36 - pre 227 meseci
hm... ne... :P (za prednost)

a sto se tice fizickog, ogi je bas namucio neke iz mog odeljenja... imas i opciju da se nekako oslobodis fizickog... da ti ne smanji prosek (ako ti je bitan)

[Ovu poruku je menjao min che dana 21.08.2005. u 13:37 GMT+1]
nobody expects the spanish inquisition !
 
Odgovor na temu

nikola87
nikola87
Beograd

Član broj: 20842
Poruke: 446
*.beotel.net.



+15 Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...21.08.2005. u 20:29 - pre 227 meseci
ma ogi je ok lik...
onaj drugi je veliki smarac...
 
Odgovor na temu

vsi

Član broj: 34932
Poruke: 301
*.donet.co.yu.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...24.08.2005. u 15:17 - pre 227 meseci
Koja opcija da se izbegne.
 
Odgovor na temu

Hiperaktivna
Mina Aleksic
Radno mesto?Moja soba i uchionica?
Beograd

Član broj: 66189
Poruke: 6
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...29.08.2005. u 12:32 - pre 227 meseci
ja sam sada II godina u Petoj,neparna sam smena...Kako ovde pishete vi koji ste zavrshili pola tih profesora ne znam,mada mozda je samo stvar u tome da mi ne predaju...
Vi shto ste upisali,koja ste smena?Parna ili neprana?
ja samo znam ,da od pamtiveka parna smena je uvek imala lakshe profesore,ali mi u neparnoj smo vishe imali loodorija...hmhm...:)
Uglavnom profesori nisu na nekom glasu tipa jezivi su blabla izuzev nekih...
Matematika je bauk i to prof.Eugen,pa i prof.Madjarevicka...Od hemije ne zaboravimo prof.Shobaju....i likovno prof.Bachicku,mada je ja iskreno obozavam.Ta je zena,jedina pametna u ceeloj shkoli...i dobra biologicharka Branka...
srpski nije proble,ni jedan jezik..latinski mozda kod Milese kako ko prodje...muzichko prof.Shanovic ume da odlepi...,dobro za fizichko,znash da su ti crne baletanke neophodne...to imaju i dechaci i devojchice...:)
A koji si smer?
Ako te josh neshto zanima,zaustavi me u shkoli...vidimo se za..hm...3 dana?:)


P.S.da li neko zna kakva je prof.mate Slavica?Ona ce mi sada predavati moja je otishla...I ko sve predaje psihologiju?

p0z....uzivajte...:)

[Ovu poruku je menjao Hiperaktivna dana 29.08.2005. u 13:36 GMT+1]
Bila sam tako srecna shto sam upisala Petu...Drushtvo mi je super i sve je bilo tako sjajno,dok mi nije prvi dan shkole riba na ulazu rekla...
-Dobro Doshla u Pakao!
-Hvala...-odgovorih ja....
 
Odgovor na temu

min che
bgd

Član broj: 65516
Poruke: 9
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Peta beogradska gimnazija-profesori itd...29.08.2005. u 23:37 - pre 227 meseci
jel to simicka ??? ... ako jeste, srecno :)

zaboravila si da naglasish - bele charape, crni shorc i bela majica (bez aplikacija ako je moguce!)... mada je mushka populacija igrala basket ugl u patikama...
nobody expects the spanish inquisition !
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Peta beogradska gimnazija

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 144347 | Odgovora: 207 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.