Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Windows XP Starter Edition

[es] :: Advocacy :: Windows XP Starter Edition

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 12995 | Odgovora: 86 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Windows XP Starter Edition18.10.2004. u 17:55 - pre 237 meseci
Citat:
Da, ja bih platio koliko kosta.


Ma platio bi ti.. pa što se onda buniš što MS ne daje besplatno Visual Studio za edukativnu i personalnu upotrebu?

Malo pričaš jedno pa malo drugo..
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Windows XP Starter Edition18.10.2004. u 17:56 - pre 237 meseci
Evo da pokušam ponovo, sa malo pristojnijim rečnikom, da odgovorim na ovo.

Citat:
Da li bi ti platio dvosoban stan u njujorku npr. 1000$ mesecno, ako u dobanovcima mozes da prodjes sa $100?


Da li bi ti spavao: jednom sa Brenom ili dva puta sa Fatom? :)
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

Reljam
Relja Markovic
San Francisco

Član broj: 531
Poruke: 1793
*.microsoft.com.



+18 Profil

icon Re: Windows XP Starter Edition18.10.2004. u 18:28 - pre 237 meseci
Ljudi, to je nova opcija, to nije jedini Windows koji ce da se prodaje u ovim zemljama. Niko nije ninasta primoran, o cemu vi pricate?
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Windows XP Starter Edition18.10.2004. u 18:31 - pre 237 meseci
Mislim... ako ti cheapo windoze radi posao - surfujes, citas mail i radis u jednoj aplikaciji... way to go.. ako ti ne radi posao, imas standardni windoze da kupis u svakoj prodavnici i to je to.... ili imas Ljinux / BSD and sh...

I sta je ovde lose... free market for all :)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Windows XP Starter Edition18.10.2004. u 18:34 - pre 237 meseci
Citat:
Osim toga, ICaffe je biznis, i treba da ima dobar i pouzdan os na compovima. SE i nije pravljen za firme, ni ovako male

Je li to da Win SE losiji i nepouzdaniji sistem od XP-a informacija ili najobicnija spekulacija (mislim na bezbednost i stabilnost)? Meni je logicno da je svaki OS pouzdaniji ako se otvori manje prozora tj. aplikacija. Sa 40-50 aplikacija i najpouzdaniji sistem pocinje da pokazuje prve znake nestabilnosti.
Nego, 3 aplikacije jednovremeno je vise nego dovoljno... znam coveka koga su pre nekih godinu-dve na nekom kursu naucili da nije dobro za racunar ako se koriste 2 aplikacije istovremeno, tako da... prvo iskljucuje winamp pa pokrece word ... radi tako vec godinu dana i zadovoljan je... nije navikao drugacije!
I ovi sto dizu buku oko broja aplikacija su sigurno neki novopeceni kompjuterasi... ja sam kompjuter koristio mnogo pre windows-a i jedna aplikacija odjednom je bilo nesto sto se podrazumeva... da se ja pitam, i sada bi bila jedna aplikacija, ali u Microsoft-u ocigledno ima velikodusnijih ljudi od mene
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

sasas
Saša Slavnić
radim za neke švabe

Član broj: 35478
Poruke: 617
195.246.3.*



Profil

icon Re: Windows XP Starter Edition18.10.2004. u 19:10 - pre 237 meseci
Citat:
degojs: Ma platio bi ti.. pa što se onda buniš što MS ne daje besplatno Visual Studio za edukativnu i personalnu upotrebu?

Malo pričaš jedno pa malo drugo..


Zao mi je ako moji postovi ostavljaju zabunu... Inace koristim XP, placen (dodushe firma platila). Da sam sam kupovao kupio bih XP ponovo (mislim da je dobar os i da vredi svakog dolara koji kosta). I VS imam placen (firma ponovo), ali da sam placam (za licnu upotrebu) - ne bih bas... Okrenuo bih se drugim resenjima - delphi, borland.java, php, mysql su legalni za edukativnu upotrebu i koristio bi njih (i koristim ih kuci, za experimente).
Office takodje smatram bacanjem para, pa kuci radije koristim openoffice.

Uglavnom, na mom compu je sve freeware/os, osim windowsa.

Dakle, malo specificnu kombinaciju koristim, sto mozda zbunjuje...

Na kraju, slazem se da je ova cela prica ipak besmislena...treba videti sta ce od svega toga biti...

ss.
When something is hard to do, then it's not worth doing.
 
Odgovor na temu

dinke
Dragan Dinić
General Manager / Lampix.net
Beograd

Član broj: 933
Poruke: 1008
*.nat-pool.kg.sbb.co.yu.

Sajt: www.dinke.net


+2 Profil

icon Re: Windows XP Starter Edition18.10.2004. u 20:24 - pre 237 meseci
Citat:
sasas: Na kraju, slazem se da je ova cela prica ipak besmislena...treba videti sta ce od svega toga biti...

I ja se slažem, stoga ovu temu zaključavam.

Ako neko misli drugačije molim da mi pošalje argumente na pp.

 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Windows XP Starter Edition

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 12995 | Odgovora: 86 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.