Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koja je razlika između SQL Server 2000 Desktop Engine i Developer Edition, koji je bolji? HITNO!!!!!

[es] :: MS SQL :: Koja je razlika između SQL Server 2000 Desktop Engine i Developer Edition, koji je bolji? HITNO!!!!!

[ Pregleda: 3750 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Frane Marinković
MNGR & Technical Support Dept.,
Get-Host.net Group
Hrvatska

Član broj: 23984
Poruke: 513
*.net.htnet.hr

Jabber: frane.marinkovic@elitesecurity.org
Sajt: get-host.net


+1 Profil

icon Koja je razlika između SQL Server 2000 Desktop Engine i Developer Edition, koji je bolji? HITNO!!!!!27.06.2004. u 13:54 - pre 241 meseci
Prčkao sam po ES forumu i naišao na temu 19226 i pokušao downloadirati MSDE(Developer Edition), a umjesto toga downloadirao sam Desktop edition!
I zato me zanima kakva je razlika i koji je bolji te po mogučnosti i download linkove.

Unaprijed Hvala!
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Koja je razlika između SQL Server 2000 Desktop Engine i Developer Edition, koji je bolji? HITNO!27.06.2004. u 17:14 - pre 241 meseci
MSDE je besplatna verzija SQL Servera koja ima neka ograničenja, a tebi kao početniku je verovatno najvažnije to što nema GUI alata za administraciju. U svemu ostalom je odlična stvar i ako se dobro sećam, max. veličina baze je 2 GB (dakle ograničenje je po bazi, ne po serveru!).

Što se onih GUI alata tiče, ima više besplatnih koji će da posluže. Pored toga što možeš da koristiš Visual Studio, evo ti i link do još nekih (besplatnih):

http://www.quest.com/

Toad for SQL Server
Quest Central for SQL Server

Ovi programi mogu da se nađu i na sajtovima tipa download.com.




Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

[es] :: MS SQL :: Koja je razlika između SQL Server 2000 Desktop Engine i Developer Edition, koji je bolji? HITNO!!!!!

[ Pregleda: 3750 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.