Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Za sve koji hoce da zbrisu odavde, a vole svoju zemlju :)

elitemadzone.org :: MadZone :: Za sve koji hoce da zbrisu odavde, a vole svoju zemlju :)

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 52435 | Odgovora: 274 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.dialup.neobee.net.



+105 Profil

icon Re: Za sve koji hoce da zbrisu odavde, a vole svoju zemlju :)07.05.2004. u 13:32 - pre 243 meseci
Citat:
Moja keva ima post-dip degree u medicini i radi za moju dnevnicu mesec dana - sa istom skolom bi ona u normalnoj zemlji bila cenjen gradjanin sa sredstvima da vrlo komotno zivi. Ti stvarno imas problem da neke stvari realno sagledas ako si spreman tako da relativiziras.



Greska, tvoja naravno. Malo mesas neke pojmove, tj. lose si se izrazio, trebao si da kazes razvijenoj. Nasa drzava je normalna ali je nerazvijena. Mislis da se sve ove stvari koje se nama desavaju nisu desavale u jednoj Italiji ili Nemackoj? Druga je stvar sto mi za njima kasnimo decenijama ...
 
Odgovor na temu

McKracken
Vladimir Jovanovic
HuxleyDev

Član broj: 465
Poruke: 2941
212.62.59.*

ICQ: 203079925


+7 Profil

icon Re: Za sve koji hoce da zbrisu odavde, a vole svoju zemlju :)07.05.2004. u 13:32 - pre 243 meseci
Citat:

Sa kojim pravom ti mene ovako spominjes?! Ako imas nesto protiv mog misljenja daj argumente pa mozemo da pricamo ovakvim pristupom samo dokazujes da ti ne bi ni imao o cemu da pricas na kaucu jer si jos u njemu (detinjstvu).


Eh ta kongruencija :)

Ako sam ja u detinjstvu, onda sam najdeblje dete na svetu :)
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net



+7177 Profil

icon Re: Za sve koji hoce da zbrisu odavde, a vole svoju zemlju :)07.05.2004. u 13:36 - pre 243 meseci
Citat:

Greska, tvoja naravno. Malo mesas neke pojmove, tj. lose si se izrazio, trebao si da kazes razvijenoj. Nasa drzava je normalna ali je nerazvijena. Mislis da se sve ove stvari koje se nama desavaju nisu desavale u jednoj Italiji ili Nemackoj? Druga je stvar sto mi za njima kasnimo decenijama ...


A, moja naravno, je li - pa, sinak, pricali smo na pocetku da li je bolje ziveti u Srbiji ili EU pecalbi - i mislim da je ovo u tom kontekstu sasvim dobar primer.

Nasa drzava je normalna ali nije razvijena? Nije, jer u "nasoj drzavi" krimos, guslar ili muzikant ima vecu platu od inzenjera ili lekara u proseku - inzenjeri, lekari, itd.. se voze raspalim tramvajima, a estradni umetnici i burazeri sa osnovnom u kradenim kolima "sa zapada", i to je valjda sve "normalno" - E, ovde "u pecalbi" to tako nije, i ti to sam vrlo dobro znas ako ne nosis dioptriju -10, koliko god se ti upirao da dokazes suprotno. Krimosa ima, ali ih mahom ili zatvaraju ili proteruju nazad u, zamisli, Srbiju.



DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Za sve koji hoce da zbrisu odavde, a vole svoju zemlju :)07.05.2004. u 13:38 - pre 243 meseci
Citat:
KAKO biti uspesan u srbiji a da nisi burazer, batica, pilicar, ili sve zajedno?


Pa jednostavno: budi uspesan u onome sto radis, trudi se i budi dosledan.

I dobro da još nije napisao ono legendarno: "..kaniš li pobijediti, ne smiješ izgubiti."
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

caboom
Igor Bogicevic
bgd

Član broj: 255
Poruke: 1503
*.verat.net

ICQ: 60630914


+1 Profil

icon Re: Za sve koji hoce da zbrisu odavde, a vole svoju zemlju :)07.05.2004. u 13:41 - pre 243 meseci
ah pa da, silly me. :)

ili "bolje citav zivot biti milijunas, nego tjedan dana bjednik"...
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.dialup.neobee.net.



+105 Profil

icon Re: Za sve koji hoce da zbrisu odavde, a vole svoju zemlju :)07.05.2004. u 13:41 - pre 243 meseci
Citat:
Pa jednostavno: budi uspesan u onome sto radis, trudi se i budi dosledan.

I dobro da još nije napisao ono legendarno: "..kaniš li pobijediti, ne smiješ izgubiti."



Dobro su te u skoli ucili ironiji... Ajde kazi mi molim te gde je greska u onome sto sam napisao, sta po tebi treba raditi? Izeti UZI i uci u Delta Banku?
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.dialup.neobee.net.



+105 Profil

icon Re: Za sve koji hoce da zbrisu odavde, a vole svoju zemlju :)07.05.2004. u 13:44 - pre 243 meseci
Citat:
Nasa drzava je normalna ali nije razvijena? Nije, jer u "nasoj drzavi" krimos, guslar ili muzikant ima vecu platu od inzenjera ili lekara u proseku - inzenjeri, lekari, itd.. se voze raspalim tramvajima, a estradni umetnici i burazeri sa osnovnom u kradenim kolima "sa zapada", i to je valjda sve "normalno" - E, ovde "u pecalbi" to tako nije, i ti to sam vrlo dobro znas ako ne nosis dioptriju -10, koliko god se ti upirao da dokazes suprotno. Krimosa ima, ali ih mahom ili zatvaraju ili proteruju nazad u, zamisli, Srbiju.




Naravno da ih zatvaraju kad ima je razvijeno sudstvo i policija = nekorumpirano. zato sam i rekao da je bolji izdraz nerazvijena nego nenormalna. Mislis da se u Nemackoj doktori nesu vozili tranvajima kada je bila nerazvijena???
 
Odgovor na temu

caboom
Igor Bogicevic
bgd

Član broj: 255
Poruke: 1503
*.verat.net

ICQ: 60630914


+1 Profil

icon Re: Za sve koji hoce da zbrisu odavde, a vole svoju zemlju :)07.05.2004. u 13:48 - pre 243 meseci
Citat:
STELLANOVA:
Dobro su te u skoli ucili ironiji... Ajde kazi mi molim te gde je greska u onome sto sam napisao,


STELLANOVA, ne biva se uspesan, nego se postaje uspesan. ako nisi proveo dovoljno vremena radeci na ovom prostoru (a nisi mrmot-manager) ne mozes ni imati predstavu o onome o cemu sa tako slako-gorkom ironijom pricamo.
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Za sve koji hoce da zbrisu odavde, a vole svoju zemlju :)07.05.2004. u 13:56 - pre 243 meseci
Može i ono: "My lord, I have a cunning plan that can not fail!" :)
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

caboom
Igor Bogicevic
bgd

Član broj: 255
Poruke: 1503
*.verat.net

ICQ: 60630914


+1 Profil

icon Re: Za sve koji hoce da zbrisu odavde, a vole svoju zemlju :)07.05.2004. u 14:01 - pre 243 meseci
:) ili:
"I have a plan so cunning you could put a tail on it and call it a weasel."
Edmund, Blackadder III

[Ovu poruku je menjao caboom dana 07.05.2004. u 16:02 GMT]
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Za sve koji hoce da zbrisu odavde, a vole svoju zemlju :)07.05.2004. u 14:02 - pre 243 meseci
Citat:
Ajde kazi mi molim te gde je greska


Pa napisao ti je caboom. Kažeš da "treba samo biti uspešan, uporan..". Pa pitanje i jeste kako biti uspešan? Vrtimo se u krug sa tim. To je bre začarani, da ne kažem, prokleti, krug: jedno traži drugo, a ono drugo traži prvo. Bukvalno si napisao da bi se uspelo treba biti uspešan.
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

deki77

Član broj: 21596
Poruke: 1570
*.vdial.verat.net



+165 Profil

icon Re: Za sve koji hoce da zbrisu odavde, a vole svoju zemlju :)07.05.2004. u 14:13 - pre 243 meseci

@STELLANOVA
Jedino ti smetaju putevi!!!
Jedno pitanje samo..GDE TI ŽIVIŠ ČOVEČE???
Daj probudi se i počni da gledaš oko sebe.Nemoj živeti u iluziji:meni ne treba ovo, ja se ne vozim ovim, ja nisam bio tu meni ne smeta ovo ... itd.!!!!
Jednom ćeš otići u istu tu bolnicu(npr. kada ti se žena bude porađala, pa nemaju ovo, nemaju ono, kupi ovo, kupi ono(ima sve ali u privatnoj klinici).....malo "PODMAŽI" glavnu sestru da ti "obilazi" ženu i dete.... pečenje,whiskey,kafa itd.)Nedaj bože neke bolesti pa da moraš da ležiš..
Jednom ćeš se naći u BGD-u pa kada sedneš npr. u Tram. 9 odpašće ti bubrezi, a tek opranu , popeglanu košulju i namirisanu zameniće SMRAD.....


Citat:

Ako znas sta nam je ciniti ti to radi a ne da prosipas ovde svoje nezadovoljstvo neargumentovano...


Znam!! otići odavde i početi normalan život,kako ga žive svi normalni ljudi EU,USA...itd

 
Odgovor na temu

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
*.mobtel.co.yu

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: Za sve koji hoce da zbrisu odavde, a vole svoju zemlju :)07.05.2004. u 14:17 - pre 243 meseci
stellanova je klasican primer nekoga ko izbegava istinu...
kao kad hitlerova mama kaze "nije on los, samo je upao u lose drustvo".
nije nasa zemlja nenormalna, nego je nerazvijena.
pa da li mozda ne sumnjas da se ova 2 termina na nekim mestima podudaraju? i zasto je zemlja nerazvijena? zato sto sav normalan i sposoban narod ne zeli da se razvije?
o ne, mi smo poster boys za nenormalnu drzavu.
evo sada sam dolazio na posao, posto sam isprao usta coca-colom, taxista mi prica (vozi me u krshu od pre 25 godina) kako je pre 2 godine kupio novu octaviu, i da mu je isto vece ukradena. i da jos uvek otplacuje kredit i dugove svoj rodbini, prijateljima i sl.
kaze da oce da se ubije. e jebem ti ja normalnu zemlju, u kojoj je najnormalnija stvar da ti neko cim ga upoznas, prica kako zeli da se ubije.

stellanova, ti si izgleda neko mamino i tatino dete, koje je otislo u italiju da studira o maminom i tatinom trosku, da si jedan dan proveo na srpskom job market, ne bi toliko lupetao.


tvoj kolega, pctel, je izgleda konacno iskljucio mozak i umesto da me demantuje kada sam ga skoro direktno nazvao glupim, on to prihvata, pa jos i na primeru dokazuje. e ako je to normalno...
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Za sve koji hoce da zbrisu odavde, a vole svoju zemlju :)07.05.2004. u 14:17 - pre 243 meseci
Citat:
Izeti UZI i uci u Delta Banku


Eee.. eto šta tebi pada na pamet.. pištolj, pljačka.. pa užas bre.

Ne znam brate šta uraditi. Zato što duže vremena nisam imao nikakve dobre ideje, ja sam pobegao čim sam dobio priliku. Eto, ja sam to uradio.
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

-zombie-
Tomica Jovanovic
freelance programmer
ni.ac.yu

-zombie-
Član broj: 4128
Poruke: 3448
*.beotel.net

Sajt: localhost


+5 Profil

icon Re: Za sve koji hoce da zbrisu odavde, a vole svoju zemlju :)07.05.2004. u 14:54 - pre 243 meseci
Citat:
STELLANOVA:
Glupo je reci za sebe da svoje ima dozivljavas isto kao i naciju tj. narod. Strasno glupo. Osim ako si toliko veliki egoista da svoje ime izjednacavas sa narodom. Svi vi koji ste protiv pctel-a gledate samo ekonomsku stranu sto je samo dokaz vase neobrazovanoasti i primitivnosti.


ne, ja svoje ime ne smatram uopšte važnim, tako bi mi svejedno bilo da se zovem Pera. takođe, svoju naciju uopšte ne smatram bitnom, i mada bi mi život verovatno bio značajno drugačiji da sam rođen negde drugde, verovatno bi mi bio isti da sam rođen na istom mestu, u isto vreme, samo druge nacionalnosti (na sreću, u nišu nije bilo mnogo nacionalizma)..

ja ću interese pojedinca, a naročito svoje, uvek stavljati ispred nekih "viših ciljeva", jer je nacija recimo totalno besmislena kategorija. pa država postoji da bi svojim građanima obezbedila neke uslove za život (da bi _služila_ građanima), a ne obrnuto da građani postoje zbog države.

to je zamka u koju upadaju mnogi domaći političari (misle da je narod tu zbog njih), i zbog toga nam se sve ovo i dešava..


Citat:
degojs:
Čak i Google prvo na "pretsednik" odgovori sa:

Did you mean: predsednik

:)))


rotflmao!! ;)

evo, i zli-američki-korporativni-(ko-je-rekao-CIA)-google-ai-bot bolje govori srBski od jednog našeg rodoljuba..

šta dodati a ne slagati.. nema nam spasa.. propaDOSmo!!

 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net



+7177 Profil

icon Re: Za sve koji hoce da zbrisu odavde, a vole svoju zemlju :)07.05.2004. u 14:57 - pre 243 meseci
Citat:

evo sada sam dolazio na posao, posto sam isprao usta coca-colom, taxista mi prica (vozi me u krshu od pre 25 godina) kako je pre 2 godine kupio novu octaviu, i da mu je isto vece ukradena. i da jos uvek otplacuje kredit i dugove svoj rodbini, prijateljima i sl.


U koji si ti izdajnik... ispiras usta koka kolom... i vozis se... taksijem? Pa zar je to domacinski bog te maz'o...

Savet: nemoj da peres zube, kad vec nema vode.. i vozi se, kako Stellanova kaze, tranvajem pa ces pristedis mozda i za kola :)


DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net



+7177 Profil

icon Re: Za sve koji hoce da zbrisu odavde, a vole svoju zemlju :)07.05.2004. u 15:01 - pre 243 meseci
OT: google srch "tranvaj"

Did you mean: tramvaj ?

Ovaj google je definitivno veci srBov od srBova.. moracu da kazem ovima da mu okace jednu sajkacu na logotip...

Citat:

evo, i zli-američki-korporativni-(ko-je-rekao-CIA)-google-ai-bot bolje govori srBski od jednog našeg rodoljuba..


Ma jok... Zombie, pravi rodoljub ne postuje neku tamo gramatiku i pravopis - to je sve zavera da se goloruko stado zavede... taj Vuk Karadzic je radio ko zna za koga.. a tek onaj latin Djura Danicic - nekrst... nema tu sta da se prica :)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

caiser

Član broj: 4677
Poruke: 2462
*.vdial.verat.net

ICQ: 162962030


Profil

icon Re: Za sve koji hoce da zbrisu odavde, a vole svoju zemlju :)07.05.2004. u 15:08 - pre 243 meseci
Citat:
deki77:
GDE TI ŽIVIŠ ČOVEČE???


Pa u Italiji. :) Nije ni cudo sto mu samo smetaju putevi kad dolazi par puta godisnje pa pok(r)vari kola.
 
Odgovor na temu

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
*.mobtel.co.yu

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: Za sve koji hoce da zbrisu odavde, a vole svoju zemlju :)07.05.2004. u 15:25 - pre 243 meseci
Citat:
koji si ti izdajnik... ispiras usta koka kolom



cuti... ogavno... zamalo da bacim peglu...
ali to je prava stvar, to je majka, to je srbija!
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.dialup.neobee.net.



+105 Profil

icon Re: Za sve koji hoce da zbrisu odavde, a vole svoju zemlju :)07.05.2004. u 17:17 - pre 243 meseci
Citat:
Jedno pitanje samo..GDE TI ŽIVIŠ ČOVEČE???
Daj probudi se i počni da gledaš oko sebe.Nemoj živeti u iluziji:meni ne treba ovo, ja se ne vozim ovim, ja nisam bio tu meni ne smeta ovo ... itd.!!!!
Jednom ćeš otići u istu tu bolnicu(npr. kada ti se žena bude porađala, pa nemaju ovo, nemaju ono, kupi ovo, kupi ono(ima sve ali u privatnoj klinici).....malo "PODMAŽI" glavnu sestru da ti "obilazi" ženu i dete.... pečenje,whiskey,kafa itd.)Nedaj bože neke bolesti pa da moraš da ležiš..
Jednom ćeš se naći u BGD-u pa kada sedneš npr. u Tram. 9 odpašće ti bubrezi, a tek opranu , popeglanu košulju i namirisanu zameniće SMRAD.....


Ne zivim ni u kakvoj iluziji cak sta vise sve oko mene mi deluje savrseno stvarno. Dokle ce te vi pa se sluzite tim frazama tipa: malo "PODMAŽI" glavnu sestru da ti "obilazi" ženu i dete.... pečenje,whiskey,kafa itd.) . Isto tako ti ja mogu naci mnostvo primera za suprotno pa ti vidi.

Citat:
Znam!! otići odavde i početi normalan život,kako ga žive svi normalni ljudi EU,USA...itd


Znam i ja , postacu milioner. Kako tako naivno mozes da mislis da ces odma kad odes tamo postati srecan i zadovoljan, covece ti kada odes tamo bices stranac, S T R A N A C a da bi uspeo tamo moras da budes bas uporan i poseban za njih da bi te prihvatili, oni se sa prosekom svakodnevno srecu.

Citat:
pa da li mozda ne sumnjas da se ova 2 termina na nekim mestima podudaraju? i zasto je zemlja nerazvijena? zato sto sav normalan i sposoban narod ne zeli da se razvije?


Nemozes termin nenormalan da upotrebljavas za drzavu, jednostavno kosi se sa zdravom logikom. Ako kazemo da je drzava teritorija koja obuhvata sve njene stanovnike onda si i ti kao njen cinilac nenormalan, nemojmo uopstavati stvari.


Citat:
evo sada sam dolazio na posao, posto sam isprao usta coca-colom, taxista mi prica (vozi me u krshu od pre 25 godina) kako je pre 2 godine kupio novu octaviu, i da mu je isto vece ukradena. i da jos uvek otplacuje kredit i dugove svoj rodbini, prijateljima i sl.
kaze da oce da se ubije. e jebem ti ja normalnu zemlju, u kojoj je najnormalnija stvar da ti neko cim ga upoznas, prica kako zeli da se ubije.


Zasto svi iznosite samo ono lose, evo ja ti mogu reci da imam drugaricu koja ima jedan problem, nezna da li da ide na havaje ili u Mexiko. I sta ti mozes onda da zakljucis , ovde je raj na zemlji kad ona razmislja da li da ide na havaje ili u Mexiko. Nemozes ti na osnovu jednog primera da generalizujes celu naciju i drzavu.

Citat:
stellanova, ti si izgleda neko mamino i tatino dete, koje je otislo u italiju da studira o maminom i tatinom trosku, da si jedan dan proveo na srpskom job market, ne bi toliko lupetao.


Prvo, otisao sam o njihovom trosku, platili mi stan (1 mesec) i povratnu kartu a ja sam tamo radio 6 sati dnevno u restoranu i prao sudove da bi ostao. Tako da nemoj da lupas gluposti i da iznosis zakljucke pre vremena.


Citat:
Eee.. eto šta tebi pada na pamet.. pištolj, pljačka.. pa užas bre.


Ne pada mi to na pamet nego sam iz vasih postova zakljucio da je to jedini nacin da se uspe ovde. Gresim? I sam kazes da nemas resenja...

A za tramvaj je greska pri kucanju.... a posto vidim da ti je to jedini argument u diskusiji ja sam HAPPY
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Za sve koji hoce da zbrisu odavde, a vole svoju zemlju :)

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 52435 | Odgovora: 274 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.