Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pad ruskog aviona u Siriji

elitemadzone.org :: MadZone :: Pad ruskog aviona u Siriji

Strane: << < .. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 364607 | Odgovora: 1822 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.11.2015. u 14:27 - pre 102 meseci
Citat:
DusanSukovic:
Citat:
2012:
Citat:
petardel: Makedonci sve sami mali englezi, a?


Ne, ali nemaju problem da se opredele za sta su i na cijoj su strani. Ne apliciraju za EU i NATO, a da trce u zagrljaj Rusiji.



Da li smo zakljucili da Srbija ne trazi za sada prijem u NATO savez?


Nismo, broj odrzanih zajednickih vezbi pokazuje zainteresiranost obe strane da se saradnja nastavi i podigne na visi nivo, a to bi bilo nista drugo vec ulazak Srbijae u NATO.
 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.11.2015. u 14:30 - pre 102 meseci
Citat:
2012: Nismo, broj odrzanih zajednickih vezbi pokazuje zainteresiranost obe strane da se saradnja nastavi i podigne na visi nivo, a to bi bilo nista drugo vec ulazak Srbijae u NATO.



Clanstvo u NATO savezu nije moranje, NATO savez nije savez sila Osovine, ako me secanje ne vara Kipar nije u NATO savezu, a Malta je istupila iz PFP, a obe drzave su clanice EU, sto opet ne znaci da ne saradjuju sa NATO HQ u Briselu, ne?
Onog trenutka kada se premijer Srbije, i parlament Srbije jasno izjasne da to zele, slozicemo se, do tada - ne.
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

iculibrk
Bačka Palanka
21400

Član broj: 321321
Poruke: 828



+154 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.11.2015. u 16:03 - pre 102 meseci
Citat:
2012:
Ako vas 47% izbacimo iz razmatranja ...

Ovo objasnjava tvoj komentar za revidiranje. Nas 47% uglavnom smatra da je proces ulaska u EU isti kao i tranzitorni proces sa pocetka ovog veka, se granici sa lopovlukom i da se ovde sve politicke struje i partije bave politikom iskljucivo zbog koristi, znaci, ne mogu da glasam kada nemam za koga. Zbog toga su mnogi i otisli odavde i dan danas odlaze. A da, i one ljude koji iz nemastine protestuju po Crnoj Gori i njih trebaju provuci kroz taj tvoj proces revidiranja. Srecom pa nemas neku vlast, inace bi verovatno sa svoje strane Sar-planine na putu za titov vrh otvorio centar za revidiranje stavova za tvoje neistomisljenike, sve sa sitnjenjem kamena tupom viljuskom. Od mene dosta, ode prica van teme.
 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.11.2015. u 16:41 - pre 102 meseci
Citat:
iculibrk Nas 47% uglavnom smatra da je proces ulaska u EU isti kao i tranzitorni proces sa pocetka ovog veka, se granici sa lopovlukom i da se ovde sve politicke struje i partije bave politikom iskljucivo zbog koristi, znaci, ne mogu da glasam kada nemam za koga.



Proces ulaska u EU nema veze sa korupcijom od strane "mesija" iz Circle2. Nije Karli Bildt na primer rekao: "Ucicete u EU ako opljackate Agrobanku" , tesko da je to rekao, ne? Da imamo odgovornije vlastodrsce, puno bi proces isao bezbolnije, ovako pojedini nastoje da lece komplekse, drugi su nastojali da se oduze tetki sto su ledja polomili na njenom trosedu tokom obaveza u Vladi Srbije, dok se to sve izreda...ehh
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.11.2015. u 16:49 - pre 102 meseci
Kod nas se svako bavljenje politikom granici sa lopovlukom, a duboko zalazi u odredjenu psiho patologiju.

Potpunoje irelevantno sta "raja" zeli ili 'oce, jos dosta godina se nece nazirati pametna opcija politike.

Naime, sta god da je cilj, plan ili "vizija", drzava prvo mora da zaokruzi unutrasnju drzavnost i funkcionisanje. To sto neki izvikuju ovo ili ono, da je "bolje" ovo ili ono, cinjenicno stanje je da je Srbija, recimo, i dobar deo Balkana, jednostavno drzavno nedorasla tvorevina, i svaki savezi, koalicije ili clanstva u organizacijama vojno-ekonomskog tipa su potpuna besmislica.

Niti mi trebamo NATO-u, ni Rusiji ili BRIK-u, ni EU, niti ce se zamisljena intenzivna saradnja ostvariti u narednih par decenija. Niti ce biti sposobnosti da se to ostvari, ekonomsko finansijskih. Niti se za te aplikacije mogu "dobiti krediti" da bi se odrzavalo nekakvo "clanstvo"

Tako da je potpuno iluzorno mastati o "savezima" ili clanstvima, koja su troskovno obavezujuca. Ma sta politikanti propagirali u mantrama i vizijama, ima sta nalozena "raja" mislila da zna i ocekuje od takvih saveza...niti su svesni obaveza niti mogu da ih zamisle...sirotinja raja samo zmirka na potencijalnu varijantu blistavih standardaodredjenih zemalja, pa bi jos ako to moze na plac i kmecanje, bez nekog rada..i reda...

Pa zar bi ova nasa "soder" VIP elita pristala da zauzme mesto "koje im pripada", u nizem sloju drustva uz obavezu placanja poreza? Ili da tajkuni, iostale privredne "vidre" udju u klinc i uslove nekih cvrstih pravila?
Mislim da ce pre zapaliti Srbiju, nego dozvoliti ometanje njihovih vajdica..

Pa i Turci pobesnese kada je neke "drzavne miljenike" bombardovanje osamarilo po dzepu, po cenu satiranja sopstvenog naroda, sverc nafte(cigareta, gajbica, kao na Balkanu) pojedinih beneficiranih u establismentu, mora da se sacuva.
 
Odgovor na temu

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.11.2015. u 21:51 - pre 102 meseci
Citat:

"Zapad treba da spreči Putina u uništenju ID"

Nedvosmislenu reakciju u Evropi izazvao je nedavni govor šefa turske obaveštajne službe MIT Hakana Fidana povodom Islamske države, prenela je nemačka agencija "AVD njuz" u članku "Šef turske obaveštajne službe: ID - realnost i mi smo optimisti povodom njene budućnosti".


Tokom govora Hakan Fidan, jedan od najvernijih saveznika turskog predsednika Erdogana, osudio je rusku vojnu operaciju u Siriji, optuživši Moskvu za pokušaj "gušenja" islamske revolucije u Siriji i za ozbiljno kršenje povelje Ujedinjenih nacija.

Agencija citira reči Fidana:

- Islamska država je realnost i mi treba da priznamo da ne možemo da uništimo tako dobro organizovani i popularni državni sistem kao što je Islamska država. Zato pozivam svoje zapadne kolege da revidiraju svoje poglede na islamski politički pokret, ostavljajući po strani svoj cinični mentalitet, i da ne dozvole realizaciju plana Vladimira Putina da slomi islamske revolucionare.

Fidan je dodao:

- Turska deli zabrinutost Zapada u tome da u Islamsku državu idu građani iz čitavog sveta, uključujući i Evropu. Kako bi se rešio taj problem potrebno je otvoriti u Istanbulu stalno predstavništvo ili kancelariju Islamske države.

"AVD njuz" potvrđuje da od kako su počele žestoke borbe u Siriji veliki broj ranjenih pripadnika Islamske države prelazi na tursku teritoriju i dobija pomoć u vojnim bolnicama Turske, uključujući provinciju Hataj.

​Prema rečima Fidana, Turska je čvrsto ubeđena da je potrebno "pružiti medicinsku pomoć svima, nezavisno od njihove političke ili religiozne pripadnosti, ranjenima i ljudima sa povredama".

http://www.vesti-online.com/Ve...a-spreci-Putina-u-unistenju-ID

Turci... "saveznici" u borbi protiv IS...
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.11.2015. u 21:59 - pre 102 meseci
@Otto23


vidim da stalno lupas gluposti i kacis neke promaesne novinske clanke.

Imas li ti predstavu sta je to ID (islamska drzava) ili ISIS ili ISIL ili kako god hoces. Mozes li uopste razumeti o cemu se radi ili po inerciji galamis i pravis buku da bi sakrio neznanje????
 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.11.2015. u 22:02 - pre 102 meseci
Opusteno sad ce da vas 2012 informise, posto on prati na svojoj konzoli ceo Bliski Istok ...
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.11.2015. u 22:05 - pre 102 meseci
@ DusanSukovic

nemoj ti da se javljas, ti jos ne mozes da razumes razliku izmedju drzavnika i sportiste. To se uci u osnovnoj skoli.
 
Odgovor na temu

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.11.2015. u 22:06 - pre 102 meseci
2012 (aka Konislav) aka Zoran Vidic -> Ignore

Troll alert -> Guru Meditation



P.S. link za one koji imaju problem sa Srpskim portalima...

Citat:
Turkish intelligence chief: Putin's intervention in Syria is against Islam and international law, ISIS is a reality and we are optimistic about the future

http://www.awdnews.com/top-new...re-optimistic-about-the-future

[Ovu poruku je menjao Otto23 dana 28.11.2015. u 23:17 GMT+1]
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.11.2015. u 22:13 - pre 102 meseci
@Otto23

Iz tekstova se vidi da nemas pojma, ali si pored dizanja buke i lupanja glupsti po forumu smislio jos gluplje resenje u vidu navodnog ignorisanja. Ti savrseno dobro procitas tekst komentara koji sam napisao, a onda ti vilica padne od iznenadjenja sta te zadesilo. Kako nemas sposobnost smisljanja pametnog odgovora, pocinjes da vices: IGNOR, IGNOR !!!
nadas se da ce te neko cuti i spasiti te tako sto ce odgovoriti umesto tebe.

Apsolutno infantilno ponasanje.

P.S. da nisi procitao moj komentar ne bi znao da je tebi upucen, pa ne bi mogao (imao povoda) ni da kmecis.
 
Odgovor na temu

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.11.2015. u 22:19 - pre 102 meseci
^Ignore, troll alert. Guru meditation imminent...
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.11.2015. u 22:23 - pre 102 meseci
Kao sto rekoh, citas ti od slova do slova, ali te jjebe sto ti tvoj IQ ne omogucava pisanje valjanog odgovora.
 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.11.2015. u 22:28 - pre 102 meseci
Citat:
2012:
@ DusanSukovic

nemoj ti da se javljas, ti jos ne mozes da razumes razliku izmedju drzavnika i sportiste. To se uci u osnovnoj skoli.



iz kojeg se predmeta to uci?

Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.11.2015. u 22:41 - pre 102 meseci
Citat:
DusanSukovic: iz kojeg se predmeta to uci?


Kad te vrate u osnovnu skolu, psiholog ce napraviti test i videce kojem uzrastu pripadas, shodno tome ucuces adekvatan predmet.
Ne znam ja kakav je nastavn plan u skolama i sta danas deca uce.

P.S. Vidi, ti i da padnes na testiranju, verovatno cete preuputiti u neku specijalnu skolu, tako da nema potrebe da brines.
 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.11.2015. u 22:46 - pre 102 meseci
Citat:
2012: Kad te vrate u osnovnu skolu, psiholog ce napraviti test i videce kojem uzrastu pripadas, shodno tome ucuces adekvatan predmet.
Ne znam ja kakav je nastavn plan u skolama i sta danas deca uce.

P.S. Vidi, ti i da padnes na testiranju, verovatno cete preuputiti u neku specijalnu skolu, tako da nema potrebe da brines.



Da li si ti tako bio testiran od strane psihologa kad si krenuo u osnovnu skolu?
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.11.2015. u 22:54 - pre 102 meseci
Testiran sam ja i kad sam krenuo i kad sam zavrsio, i kad sam se upisivao i kad sam zavrsavao skolovanje. Testirali me i civilni i vojni psiholozi i uvek, ali bas uvek sam prolazio.
 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.11.2015. u 23:09 - pre 102 meseci
Citat:
2012: Testiran sam ja i kad sam krenuo i kad sam zavrsio, i kad sam se upisivao i kad sam zavrsavao skolovanje. Testirali me i civilni i vojni psiholozi i uvek, ali bas uvek sam prolazio.


Otkad se deca psiholoski testiraju kad krenu u 1. osnovne? Jel to u MKD?
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

1__0__1

Član broj: 331384
Poruke: 29



+32 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.11.2015. u 23:10 - pre 102 meseci
Citat:
2012: Testiran sam ja i kad sam krenuo i kad sam zavrsio, i kad sam se upisivao i kad sam


Sta si odgovaro na tom tesu kad su te pitali : Da li su tvoji roditelji saradjivali sa okupatorom ?

 
Odgovor na temu

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.11.2015. u 23:21 - pre 102 meseci
Ovo me podseca na ono, kad osobu pitaju:
XXXX, da li si ti glup?

A ona odgovori:
Ma nisam ja glup, majke mi.







[Ovu poruku je menjao Otto23 dana 29.11.2015. u 00:31 GMT+1]
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Pad ruskog aviona u Siriji

Strane: << < .. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 364607 | Odgovora: 1822 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.