Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pad ruskog aviona u Siriji

elitemadzone.org :: MadZone :: Pad ruskog aviona u Siriji

Strane: << < .. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 364423 | Odgovora: 1822 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

biciklista

Član broj: 17425
Poruke: 91



+722 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji27.11.2015. u 23:11 - pre 102 meseci
Citat:
Homer J. Simpson:
Sto je apsolutno nebitno , bitno je da su ga skinuli tek na (2.) izlasku iz vazdusnog prostora SSSR-a.
Zato sto im se moze , hoce , vole da provociraju/svete se/ocitaju bukvicu i sl.
Isto kao i Turci


Blago tebi!
 
Odgovor na temu

iculibrk
Bačka Palanka
21400

Član broj: 321321
Poruke: 828



+154 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji27.11.2015. u 23:11 - pre 102 meseci
Citat:
2012:
Ako je Titi rekao NE Rusiji ili tadasnjem SSSR-u, ako su vecina onih koji su bili za Staljina prosli koroz proces revidiranja stavova i uglavno ih revidirali, ako cetnici nikako nisu mogli da budu zaljubljeni u Ruse, postavlja se pitanje ciji su potomci danasnji "Mali Rusi" u Srbiji, kad su se 'zaljubili" u Rusiju i na osnovu cega?


Tebi se postavljaju razna pitanja na koja nikada neces naci odgovor jer si ogranicen kao ekran monitora koji gledas. Tito, Staljin, cetnici, mali Rusi, da nije klimaks u pitanju? Sa druge strane lepo je Zabranjeno pusenje reklo "... kontam da je Frojd u pravu i da je seks koren svega".

Citat:
2012:
Ne, ali nemaju problem da se opredele za sta su i na cijoj su strani. Ne apliciraju za EU i NATO, a da trce u zagrljaj Rusiji.

Kome nije problem? Da nisi ti glas razuma svih Makedonaca na zemaljskoj kugli??? Vidis, ja niti kome apliciram, niti kome trcim. Po tvojoj logici ja nisam Srbin nego sam Šošon??? Generalizovanje i politicku pripadnost sam uvek poistovecivao sa gluposcu.

Sto se teme tice, mislim da je cin obaranja aviona provokacija Turske. Kako ce Ruska drzavni vrh odgovoriti? To samo oni znaju. Mnogo bitnije i tuznije je to sto je poginuo covek.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji27.11.2015. u 23:16 - pre 102 meseci
@dusanboss

Ti si informativno pitao, alli nisi nikako odgovorio.

Nije problem u obrazlozenju, vec u odgovoru. Ja sam tebi odgovorio na pitanje, ti meni nisi odgovorio, vec si postavio svoje pitanje sa nekim svojim obrazlozenjem.

Ja sam prema tebi pokazao postovanje i odgovorio ti na pitanje, ti pokazujes nepostovanje i neces da mi odgovoris na pitanje. Pokusavas da svojim pitanjima i obrazlozenjem svojih pitanja izbegnes da meni odgovoris na pitanje, a sam si se javio za rec.

[Ovu poruku je menjao 2012 dana 28.11.2015. u 00:31 GMT+1]
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji27.11.2015. u 23:29 - pre 102 meseci
Citat:
iculibrk: Kome nije problem? Da nisi ti glas razuma svih Makedonaca na zemaljskoj kugli??? Vidis, ja niti kome apliciram, niti kome trcim. Po tvojoj logici ja nisam Srbin nego sam Šošon??? Generalizovanje i politicku pripadnost sam uvek poistovecivao sa gluposcu.


A da li bi mogao cisto informativno da mi kazes sta mislis ko je to zasegnut (u prevodu: koga boli kita) sta si ti poistovecivao.

Nisi ti bitan u prici, isto kao sto nisam ni ja. Kad se duskutuje o nekoj grupi onda se misli na populaciju ili odredjeni procenat unutar grupe/populacije. Jedinka/pojedinac nema znacaj, ne znaci apsolutno nista.
Tako da nisam ja glas razuma makedonaca, vec sam ja neko ko trenutno boravi u Makedoniji, cita njihovu stampu, gleda njihovu televiziju, komunicira sa njima na ulici i ovde na postavljeno pitanje o Makedoncima odgovara ili iznosi svoje misljenje. Verujem da ti je sad jasnije ko sam ja.
Medjutim, ostaje nejasno ko si ti?
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji27.11.2015. u 23:33 - pre 102 meseci
Citat:
Rekoh pošto Srbi i Makedonci imaju sličan mentalitet a, u Srbiji ima značajan broj tih malih Rusa. Predpostavio sam da ih ima i u Maketoniji.


Mislio sam da je to zadovoljavajućo odgovor ali, izgleda da nije. Nisam nešto ni obraćao pažnju na suštinu pitanja ali, aj sad ću.
Tvoje pitanje:
Citat:
Na osnovu cega si ti zakljucio da ja hocu to da kazem?

Zaključio sam na osnovo ovog tvog posta.
Citat:
Ako je Titi rekao NE Rusiji ili tadasnjem SSSR-u, ako su vecina onih koji su bili za Staljina prosli koroz proces revidiranja stavova i uglavno ih revidirali, ako cetnici nikako nisu mogli da budu zaljubljeni u Ruse, postavlja se pitanje ciji su potomci danasnji "Mali Rusi" u Srbiji, kad su se 'zaljubili" u Rusiju i na osnovu cega?

Iz njega se nekako nameće da su mali Rusi pojava vezana za Srbiju . Ako grešim reci. Mali Rusi jesu mozda najbrojniji u Srbiji (SFRJ) ali, verujem da se ta pojava primećuje i u drugim bivšim republikama.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji27.11.2015. u 23:37 - pre 102 meseci
Ne, moje pitanje je:


Ako je Titi rekao NE Rusiji ili tadasnjem SSSR-u, ako su vecina onih koji su bili za Staljina prosli koroz proces revidiranja stavova i uglavno ih revidirali, ako cetnici nikako nisu mogli da budu zaljubljeni u Ruse, postavlja se pitanje ciji su potomci danasnji "Mali Rusi" u Srbiji, kad su se 'zaljubili" u Rusiju i na osnovu cega?


Ostalo sto si napisao u proslom komentaru su tvoji dodaci koji nemaju vezu sa pitanjem.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.11.2015. u 00:07 - pre 102 meseci
Pogrešio sam. Ja sve tražim pitanje upućeno direktno meni a, ti si mislio na ovo opšte.

Posle Titove svadje sa Staljinom (Kad je brka preminuo. Ne mogu da kažem bog da mu dušu prosti kad se to ne slaže sa čovekovom ideologijom i verovanjima) dakle posle tog poreoda, koliko sam upućen u istoriju, odnosi sa SSSR se popravljaju. Može neko stariji da mi kaže dokli je trajao progon Ruskih simpatizera? Odnosi idu uzlaznom putanjom sve do pada Slobe i dolaska na vlast, kako su se predstavljali ,pro europske vlade. Tu beležimo blagi pad do pre nekoliko godina kada dolazi vlada čije je cilj kako kažu balansiranje izmedj zapada i istoka. Tj. sa jednim ddupetom na dve stolice što je u trenutnim okolnostima teško izvodljivo.
Ovo je odnos države Srbije prema Rusiji ali, se lako može preslikati i na deo srpskog naroda.

Druga mogućnost je porast popolarnosti Rusije (kod dela ljudi) dolaskom snažnog,odlučnog lidera i vojno-ekonomskog jačanja Rusije. Pošto smo mi svog snažnog lidera a, i državu izgubili, ne preostaje nam drugo nego da nadjemo tudjeg (opet deo ljudi.ne cela Srbija.)

Zatim su tu razne veze izmedju ova dva naroda. Pripadnost istoj etničko-linguističkoj grupi (Sloveni), ista vera, pomoć ruske braće koja mi nekako uvek promakne iz vidnog polja sem kada su u pitanj njihovi interesi ali, kažu ljudi da braća Rusi pomažu.

To je otprilike moje mišljenje o uzrocima pojave malih Rusa u Srbiji.
 
Odgovor na temu

niki212

Član broj: 327928
Poruke: 10



+573 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.11.2015. u 01:01 - pre 102 meseci
Citat:
dusanboss:
Citat:
2012:

Hoćeš reći da u Makedoniji nema malih Rusa?


Nema tamo maleckih rusa tamo ima veeelikih bugara

Reč Bog za mene nije ništa nego izraz i proizvod ljudske slabosti
Albert Ajnštajn
 
Odgovor na temu

1__0__1

Član broj: 331384
Poruke: 29



+32 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.11.2015. u 03:54 - pre 102 meseci
Citat:
niki212: Nema tamo maleckih rusa tamo ima veeelikih bugara


a i ti si mi neki strucnjak za avione, Bugare i sve na siroko,

Tebe su bas zvali na FIX-ni da te konsultuju "Kad da stisnu ENTER" za rahketlu ?

i ukoci malo sa tim Rusofilskim naginjanjem,

ucicemo Q u evropu ako ti nastavis sa ovakvim pisanijama,



 
Odgovor na temu

iculibrk
Bačka Palanka
21400

Član broj: 321321
Poruke: 828



+154 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.11.2015. u 10:38 - pre 102 meseci
Citat:
2012:
A da li bi mogao cisto informativno da mi kazes sta mislis ko je to zasegnut (u prevodu: koga boli kita) sta si ti poistovecivao...
...Medjutim, ostaje nejasno ko si ti?


Rekoh ja vec, nikada ti to neces shvatiti poentu kao ni poentu ni jednog komentara na tvoje postove koji ti ne odgovaraju i koji se protive tvojim stecenim stavovima, a ja nemam nikakvu potrebu da se trudim da ti objasnim. U Srbiji, na poslednje izbore nije izaslo 47% glasaca, u tu grupu spadam i ja, i to je u smislu politicke podrske bilo kojoj politickoj stranci vecina, ako cemo o procentima i vecini, tako da opet silno gresis sine, jer ti si izjavio da mi apliciramo kod jednih a trcimo kod drugih, ali kao sto sam rekao vec, dzabe tebi objasnjavati.
Cisto da ti ne odgovorim na drugo pitanje, ja sam pripadnik vecine u Srbiji, koji nece u EU, a zivim bukvalno kilometar ipo od EU, daleko bilo u nato, jer me pamet jos nije izdala, i ne trcim ka politici Rusije, ja sam onaj koji veruje da ce se pojaviti neko pametan ko nece raditi za interese ni jednih ni drugih nego iskljucivo za interes Srbije (nacionalni, politicki, ekonomski...), saradjujuci sa onima sa kojima mi imamo interes da saradjujemo.
 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.11.2015. u 10:54 - pre 102 meseci
Citat:
dusanboss:
Može neko stariji da mi kaže dokli je trajao progon Ruskih simpatizera?



Skoro dok Broz nije pandrknuo, koliko je meni poznato.




Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.11.2015. u 10:57 - pre 102 meseci
Citat:
iculibrk:
Cisto da ti ne odgovorim na drugo pitanje, ja sam pripadnik vecine u Srbiji, koji nece u EU, a zivim bukvalno kilometar ipo od EU, daleko bilo u nato, jer me pamet jos nije izdala, i ne trcim ka politici Rusije, ja sam onaj koji veruje da ce se pojaviti neko pametan ko nece raditi za interese ni jednih ni drugih nego iskljucivo za interes Srbije (nacionalni, politicki, ekonomski...), saradjujuci sa onima sa kojima mi imamo interes da saradjujemo.



Mozda ti neces, ali stotine hiljada Srbalja je emigriralo na Zapad, ne u Rusiju, trend je jasan...

[Ovu poruku je menjao DusanSukovic dana 28.11.2015. u 12:13 GMT+1]
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.11.2015. u 10:58 - pre 102 meseci
Citat:
2012:
Ne, moje pitanje je:


Ako je Titi rekao NE Rusiji ili tadasnjem SSSR-u, ako su vecina onih koji su bili za Staljina prosli koroz proces revidiranja stavova i uglavno ih revidirali, ako cetnici nikako nisu mogli da budu zaljubljeni u Ruse, postavlja se pitanje ciji su potomci danasnji "Mali Rusi" u Srbiji, kad su se 'zaljubili" u Rusiju i na osnovu cega?


Ostalo sto si napisao u proslom komentaru su tvoji dodaci koji nemaju vezu sa pitanjem.




Koja si ti komunjara, i to na Zapadu, gde izvuce ovaj izraz "revidiranja stavova" LOL :) Zamisljam zapisnik kaputara UDBE.."U procesu revidiranja stava osumnjicenog upotrebio sam vaspitno-popravnu meru: sluzbenu palicu..."




[Ovu poruku je menjao DusanSukovic dana 28.11.2015. u 15:37 GMT+1]
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.11.2015. u 11:06 - pre 102 meseci
Citat:
2012:
Citat:
petardel: Makedonci sve sami mali englezi, a?


Ne, ali nemaju problem da se opredele za sta su i na cijoj su strani. Ne apliciraju za EU i NATO, a da trce u zagrljaj Rusiji.



Da li smo zakljucili da Srbija ne trazi za sada prijem u NATO savez?

Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.11.2015. u 13:01 - pre 102 meseci
Ma 2012 je otporan na sva pitanja na ovom forumu i sva geo-politička tumbanja u svetu. Prilagodjava se kao kameleon. Ako treba on je Jugosloven. Kad to ne valja postaje Makedonac. Ako i tu zagusti onda je UK gradjanin. Čak može da postane i bivši USA plaćenik (u smislu da je radio za njih,poštene poslove).
Jedino nikako ne može da preuzme oblik malog Rusa.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.11.2015. u 13:46 - pre 102 meseci
Citat:
DusanSukovic:
Citat:
iculibrk:
Cisto da ti ne odgovorim na drugo pitanje, ja sam pripadnik vecine u Srbiji, koji nece u EU, a zivim bukvalno kilometar ipo od EU, daleko bilo u nato, jer me pamet jos nije izdala, i ne trcim ka politici Rusije, ja sam onaj koji veruje da ce se pojaviti neko pametan ko nece raditi za interese ni jednih ni drugih nego iskljucivo za interes Srbije (nacionalni, politicki, ekonomski...), saradjujuci sa onima sa kojima mi imamo interes da saradjujemo.



Mozda ti neces, ali stotine hiljada Srbalja je emigriralo na Zapad, ne u Rusiju, trend je jasan...

[Ovu poruku je menjao DusanSukovic dana 28.11.2015. u 12:13 GMT+1]



Ovo nije tacno! Jedan deo je zaista politicki emigrirao, ali 9 desetina su otisli iz bilokog drugog razloga, osim iskreno politicke emigracije.

Vecina su "ekonomski" emigranti, dok je zapadu bila potrebna jeftina radna snaga za prljave poslove, ogromna manjina su politicki emigranti.

Sada je trend Rusija-Zapad znacajno promenjen, u Rusiji ima sve vise posla, i dobro i losije placenog. Za brze zarade se ide u Rusiju, i istocne zemlje, a ne na "zatvoreni" zapad.


P.S.

Ne znam kako samo od pogresno postavljenog naslova teme(avion je pao u Siriji), stigoste na labilnu spoljnu politiku.
Nije to NAS, ili VAS(kako god) posao, to rade starlete i svalerke u MINP-u...bre..!!!


 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.11.2015. u 13:50 - pre 102 meseci
Citat:
vladd: Ovo nije tacno! Jedan deo je zaista politicki emigrirao, ali 9 desetina su otisli iz bilokog drugog razloga, osim iskreno politicke emigracije.

Vecina su "ekonomski" emigranti, dok je zapadu bila potrebna jeftina radna snaga za prljave poslove, ogromna manjina su politicki emigranti.

Sada je trend Rusija-Zapad znacajno promenjen, u Rusiji ima sve vise posla, i dobro i losije placenog. Za brze zarade se ide u Rusiju, i istocne zemlje, a ne na "zatvoreni" zapad.


Abre otisli su tamo gde je bolji zivot, ne da bistre "Vostok" i da razglabaju geopoliticke nejednacine...
Daleko vise ljudi je otislo na Zapad, nego u Rusiju, zahvaljujuci nasim spretnim politicarima od Milovana Djilasa do Naprednjaka..
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.11.2015. u 14:00 - pre 102 meseci
Da stavimo stvari u cinicnu perspektivu, kakvu korist imamo od od udruzivanja sa Zapadom ili sa Rusijom?


Evo u slucaju Rusije voluntiracu ja:

- U 19 veku je nekad malo vise pomagala Bugarsku, sto se bas ne moze smatrati velikom ljubavlju prema Srbiji?
- Rusija je uvek gledala svoje interese, pa ce i ubuduce, necete mi valjda reci zemlja koja je predala ogromnu teritoriju novoosnovanim drzavama nastalim raspadom SSSR-a poceti 3 svetski rat zbog Srbije?
- U 1. Svetskom ratu je pocela odbranom Srbije, da bi pozivi za upomoc vec 1914 isto toliko bili cesti od strane Rusije Srbiji, koliko je bilo obrnuto?
- Da li nam je pomogla sto je instalisala JBT-a na vlast 1945? Cisto sumnjam..


U slucaju Zapada manje vise sve znamo, ali zaboravljamo cinjenicu da pola Srbije zivi od posiljki svezih Jevra zaradjenih od "omrznutog" Zapada.. :-)


EDIT:

Da i da ne zaboravim proterivanje ambasadora Kraljevine Jugoslavije od strane Staljina kad je dosao da trazi od njega pomoc pred agresiju Wermachta 1941.

- Ako je KPJ bila marionetska partija Staljina i JBT ucenik njegov, zasto su pasivno gledali pokolje nad Srbima u NDH, znaci trebalo im je koliko skoro 4 meseca da dignu "ustanak" ? Tek da bi pripreme za ustanak "zivnule" posle 22.06.1941? Dobrodosli u cinicni svet geopolitike :)


Zaboravio sam Putinove poklone u vidu ne najnovijih radara za nase ostarele MIG29, nego akumulatora...:-)


I za kraj da li smo mi to pastorcad na Putinovom geopolitickom radaru kad Libanu poklanjaju 10 MIG29, a nama akumulatore?

http://sputniknews.com/russia/20081217/118911194.html


[Ovu poruku je menjao DusanSukovic dana 28.11.2015. u 15:22 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao DusanSukovic dana 28.11.2015. u 15:27 GMT+1]
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.11.2015. u 14:24 - pre 102 meseci
Citat:
iculibrk:
Citat:
2012:
A da li bi mogao cisto informativno da mi kazes sta mislis ko je to zasegnut (u prevodu: koga boli kita) sta si ti poistovecivao...
...Medjutim, ostaje nejasno ko si ti?


Rekoh ja vec, nikada ti to neces shvatiti poentu kao ni poentu ni jednog komentara na tvoje postove koji ti ne odgovaraju i koji se protive tvojim stecenim stavovima, a ja nemam nikakvu potrebu da se trudim da ti objasnim. U Srbiji, na poslednje izbore nije izaslo 47% glasaca, u tu grupu spadam i ja, i to je u smislu politicke podrske bilo kojoj politickoj stranci vecina, ako cemo o procentima i vecini, tako da opet silno gresis sine, jer ti si izjavio da mi apliciramo kod jednih a trcimo kod drugih, ali kao sto sam rekao vec, dzabe tebi objasnjavati.
Cisto da ti ne odgovorim na drugo pitanje, ja sam pripadnik vecine u Srbiji, koji nece u EU, a zivim bukvalno kilometar ipo od EU, daleko bilo u nato, jer me pamet jos nije izdala, i ne trcim ka politici Rusije, ja sam onaj koji veruje da ce se pojaviti neko pametan ko nece raditi za interese ni jednih ni drugih nego iskljucivo za interes Srbije (nacionalni, politicki, ekonomski...), saradjujuci sa onima sa kojima mi imamo interes da saradjujemo.


Ako vas 47% izbacimo iz razmatranja jer je vama svejedno sta ce se dosavati inace bi glasali, ostaje 53% onih koji su uticali na svoju buducnost i koji su primereno svojim potrbama ili zeljama izabrali sebi predstavnike.
Kako je 53% vecina koja je odlucivala, od te vceine opet je vecina odlucila da ima vlast kakvu ima. Ta vlast se trudi da uvede Srbiju u EU (tako je jedino ispravno) i pokusava da drzavu uvede u NATO inace ne bi pravili predugovore i ne bi NATO oficiri bili prisutni u generalstabu i nebi se odrzavale zajednicke vezbe sa NATO savezom i ne u toliko velikom broju.
To sto ti zivis na dva kilometra od EU nema znacaj za ulazak zemlje u EU jer ne ulazi se na osnovu razdaljine od granice.
Ne gresim ja da vi u Srbiji aplicirate kod jednih, a trcite kod drugih.
Aplikacija za EU je realnost, predugovor sa NATO savezom je realnost, ali i poziv Putina na paradu u momementu kad ga drugi bojkotuju je realnost.

Za razliku od Srbije Crna Gora ima mnogo posteniju politiku i maksimalon se trudi da ne cini nerazumljive poteze iako je stepen ruskih investicija u CG daleko veci.
 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.11.2015. u 14:26 - pre 102 meseci
Citat:
2012
Za razliku od Srbije Crna Gora ima mnogo posteniju politiku i maksimalon se trudi da ne cini nerazumljive poteze iako je stepen ruskih investicija u CG daleko veci.



Crnogorska politika je u rukama Knjaza, on ima svoje motive za to :)
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Pad ruskog aviona u Siriji

Strane: << < .. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 364423 | Odgovora: 1822 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.