Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Selektor reprezentacije hora Srbije

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Selektor reprezentacije hora Srbije

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 70543 | Odgovora: 431 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

milanche
San Francisco

Član broj: 2447
Poruke: 1200
*.hfc.comcastbusiness.net.



+1001 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije31.05.2012. u 22:03 - pre 144 meseci
2002-ge se desio slican slucaj u kosarkaskoj reprezentaciji na svetskom prvenstvu u Indijanapolisu.

Na poluvremenu polufinalne utakmice protiv Novog Zelanda, selektor Pesic je nesto zucno objasnjavao
u vezi strategije/taktike za drugo poluvreme (jer u prvom nije sve islo kako se ocekivalo), a negde u
cosku svlacionice je Vladimir Radmanovic cutke i povuceno jeo bananu.

Davanje prioriteta licnim/trenutnim cefovima na racun (tada akutno bitnog) grupnog interesa bilo je
shvaceno kao teska povreda radne discipline, i epilog je poznat - Radmanovic je bio izbacen iz ekipe,
na opste zgrazavanje bar pola navijackog tela (ukljucujuci i mene koji sam to smatrao prestrogom i
neopravdanom merom).

Samo nekoliko godina kasnije, isti igrac je u LA Lakers-ima stekao nadimak 'space cadet' koji se obicno
daje likovima koji su fizicki tu ali mentalno najcesce ne, iliti onima koji imaju idealni all-pass filter izmedju
usiju. Ti nedostaci se kasnije vrlo jasno vide na terenu tokom utakmice kad pocne da se nalazi tamo gde
se nije dogovorilo, i da preduzima manevre koji nisu predvidjeni u datim situacijama. Bez obzira na ocite
sposobnosti zbog kojih je i doveden u tim, procenjeno je da je za tim beskorisan/stetan i bio je ubrzo
trade-ovan.

U kolektivnim sportovima se ogresenja o timsku komunalnost izuzetno lako pretvaraju u direktnu stetu
na terenu. Selektor/trener tu najcesce nema mnogo manevarskog prostora, i ako je pametan sto pre ce
prekrsitelja da izopsti iz tima.

Himna ili ne himna - timovi nekada imaju totalno blesave kolektivne rituale - taj isti pomenuti tim
Novog Zelanda ako se secate izvodi na centru terena neku ritualnu maorsku igru pre pocetka utakmice.
Drugi se skupe na sred terena pa rade kojekakve dance pokrete (Sacramento Kings u vreme Divca i Pedje
igrao nesto nalik na kolo), skupljaju sake u kupu, uglas viknu nesto ..... ko god se u tim trenucima seti da
je to malo bezveze, da nece od sebe da pravi budalu, da nije za to placen, da je bitnije sta ce uraditi na
terenu - sam je sebe osudio na tegobe.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije31.05.2012. u 22:53 - pre 144 meseci
Sve si to lepo naveo i meni je potpuno jasno sta hoces da kazes i apsolutno se slazem (i sam vrlo cenim timski rad iako sam veliki individualista!) ali mislim da je nesto sasvim drugo u pitanju a po pitanju Mihajlovica i njegovih rezona i postupaka u odnosu na igraca koji se nije povinovao...?! Mozda gresim ali ne bih rekao?! Hvala, laku noc! :)


Pozdrav
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

osvetakana

Član broj: 300380
Poruke: 75
*.eu.



+95 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije31.05.2012. u 23:29 - pre 144 meseci
↑milanche

Primer nije analogan. Jedno je pevanje himne a drugo zainteresovanost za igru. Slučaj Ljajić je vezan za himnu a ne za igru ili ne-izvršavanje zadataka na terenu. U košarkaškom slučaju koji pominješ igrač je ignorisao igru a to nije slučaj sa Ljajićem.
 
Odgovor na temu

New Village DC
Projektant hardvera
Srbija

Član broj: 65539
Poruke: 438
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.itnetwork.rs


+222 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije01.06.2012. u 01:00 - pre 144 meseci
Ovde je najveci problem sto je himna Srbije sa religijskim elementima i ne odgovara uhu i srcu svim njenim gradjanima.

Medjutim, ta himna je uzvojena zakonskim putem sto znaci da odgovara vecini u Srbiji.

To je koliko ja znam stara himna Srbije i tako i treba da se tretira, kao svecana pesma koja asocira na nastanak ove zemlje. Ako mogu Amerikanci, koji imaju mnostvo raznih naroda i religija, da pevaju i postuju himnu u kojoj se pominje bog (rekao bih hriscanski), zasto se mi ne bi mogli ugledati na njih i ovog puta.

Ljajic je dozvolio sebi, da iz svojih licnih (nacionalnih i religijskih) poriva, ne igra za reprezentaciju.
Pokazao je da ne postuje vecinu u Srbiji, a zasto bi je onda predstavljao u medjunarodnim utakmicama?

Ovu drzavu je stvarao srpski pravoslavni narod u velikoj vecini, koji je krvario, ginuo i radio za nju. To sto se u tekstu himne obracamo pravoslavnom bogu, treba shvatiti vise kao tradiciju koja je vezana za ovu zemlju, kao americko: "in god we trust". A ovo sto sam napisao o stvaranju Srbije ne znaci a priori da u Srbiji nema mesta za druge narode i religije. Sta vise, mislim da mi Srbi imamo premalo samopostovanja kada su u pitanju manjinska i nacionalna pitanja, i da se nekako previse trudimo da se dodvorimo svima.

Sa druge strane, imamo Mihajlovica koji je najavio "uvodjenje reda" u reprezentaciju. Najavio je mere, ugovore, pravila. Nisam siguran da li mu je ovo sa himnom promaklo u smislu mogucih incidenata, ili je jednostavno rezonovao slicno kao ja gore, ne znam. Ali ako hoce da ih disciplinovano vodi, onda ne bi smeo da popusti ni po jednom pitanju.
Ovi se prepanuše, a Marko, onako srdit iza sna, uze jednog po jednog darivati: kog
sabljom, kog buzdovanom. Nije se ni triput okrenuo, a već svih sedam s dušom rastavi.

 
Odgovor na temu

osvetakana

Član broj: 300380
Poruke: 75
*.eu.



+95 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije01.06.2012. u 01:40 - pre 144 meseci
E zanimalo me je kako će postupiti francuski igrači jer je neko pomenuo da je neki selektor njima pre 10-tak godina uveo obavezu pevanja. Dakle, reč je o prijatljskom meču Francuska - Srbija od sinoć.

Odmah da kažem da je bilo francuskih igrača koji su pevali.

Neki francuski igrači si imali zatvorena usta.

Bilo je i francuskih igrača koji su se smejali (ko zna radi čega) tokom intoniranja francuske himne.

Riberi definitivno nije pevao. To je onaj Riberi što prvi gol zabiberi. Valjda je tokom intoniranja himne smišljao pakosti pa zato nije pevao.

Francuski selektor je pevao.


Inače dasa koji je stajao sa desne strane Mihalovića (koji je pevao), e taj dasa nije pevao, ne znam ko je ali je sigurno član (stručnog?) tima Srbije.


Eto toliko o "obavezi" uvedenoj u francusku reprezentaciju, "obavezu" ko hoće poštuje a ko neće može i da se cereka.


Poz.
 
Odgovor na temu

mondexx

Član broj: 300826
Poruke: 171
109.121.50.*



+235 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije01.06.2012. u 01:48 - pre 144 meseci
ne znam da li je bilo, ali Canak je lik

https://www.youtube.com/watch?...yer_embedded&v=mFb0UEDYyKQ
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije02.06.2012. u 00:14 - pre 144 meseci
Neko je trazio misljenje pravnika, evo jednog teksta o tome:

Politika: Ljajić nije prekršio zakon
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije02.06.2012. u 00:26 - pre 144 meseci
Otvorih taj link iz razonode i jos jednom sam se uverio koliko je djubre od novina ta Politika (jos je tuznije to da je verovatno ona najmanje djubre od lokalnih novina)

Evo tipicnog primera loseg novinarstva:

Citat:

Predsednik Advokatske komore Srbije Dragoljub Đorđević izričit je u tome da u ovom slučaju nisu važna pravna pitanja.

– Neshvatljivo je da neko ko igra za reprezentaciju jedne zemlje nema osećanje pripadnosti naciji čiji je reprezentativac. Biti reprezentativac znači predstavljati državu. Ako igrač ne učestvuje u tome srcem, onda ne vidim šta traži u nacionalnom timu. Ako nema osećaj pripadnosti državi za koju nastupa, to je njegovo ljudsko pravo, ali onda ne može da bude reprezentativac – kaže Đorđević.


Ako nije pravno pitanje zasto predednik advokatske komore daje svoje misljenje van struke na tu temu?

Ovo njegovo "misljenje" je sve samo ne relevantno - to je neka njegova subjektivna ocena sta je "neshvatljivo" i to u vezi nekakve "pripadnosti naciji" a ne njegovog posla i nadleznosti. Covek pominje srce, pripadnost naciji, da li ovaj moze da bude reprezentativac ili ne - ni jedna od tih stvari blage veze sa njegovim autoritetom nema.

Rezimska novina, naravno, prenosi to kako bi se uspostavila klasicna zloupotreba autoriteta, posto visoki pravni autoritet doticnog nema nikakve veze sa njegovim tvrdnjama koje veze sa pravom nemaju - mogao je komotno da kaze sta misli i o stanju na berzi ili o kvalitetu edukacije u Cileu.

Dalje, cela ta stvar je pocela tako sto je protagonista odbio da peva tu himnu zato sto se navodno krse njegova verska prava.

Politika se time uopste ne bavi, recimo konsultovanjem pravnih eksperata da li doticni ima bilo kakvog osnova za to (vrlo verovatno nema, bar ne u okviru zakona Srbije - ali to bi moglo lepo da se objasni), vec ubacuje misljenja nekoliko eksperata koji polemisu da nema osnova da se doticni goni zato sto nije postovao himnu (uvreda simbola drzave)!??!?!?!

Da li je drzavni tuzilac najavio da radi istragu oko eventualnog vredjanja ugleda Srbije? Da li je neko uopste zapretio takvom tuzbom? Ako nije, odakle uopste Politiki ideja da objavi clanak koji se predominantno bavi situacijom iz tog hipotetickog "ugla" ?

A pa jasno odakle - rezimska novina, uvek bila - uvek ce i ostati.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije02.06.2012. u 00:58 - pre 144 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Otvorih taj link iz razonode i jos jednom sam se uverio koliko je djubre od novina ta Politika (jos je tuznije to da je verovatno ona najmanje djubre od lokalnih novina).

Reci mi bolje novine u Srbiji.
Citat:
Ivan Dimkovic: Ako nije pravno pitanje zasto predednik advokatske komore daje svoje misljenje van struke na tu temu?

Verovatno zato sto niko nije siguran da li je u pitanju pravna stvar,
pa ako pravnici kazu da nije, zasto bi im bilo zabranjeno da iznesu sopstveno misljenje!?
Citat:
Ivan Dimkovic: Politika se time uopste ne bavi, recimo konsultovanjem pravnih eksperata da li doticni ima bilo kakvog osnova za to (vrlo verovatno nema, bar ne u okviru zakona Srbije - ali to bi moglo lepo da se objasni)

Postenja radi, ipak te tekst napisan u sportskoj sekciji novine.
Citat:
Ivan Dimkovic: rezimska novina, uvek bila - uvek ce i ostati.

Sa ovim se, nazalost, slazem...
 
Odgovor na temu

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.adsl.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije02.06.2012. u 08:40 - pre 144 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Otvorih taj link iz razonode i jos jednom sam se uverio koliko je djubre od novina ta Politika (jos je tuznije to da je verovatno ona najmanje djubre od lokalnih novina)

Evo tipicnog primera loseg novinarstva:



Ako nije pravno pitanje zasto predednik advokatske komore daje svoje misljenje van struke na tu temu?

Ovo njegovo "misljenje" je sve samo ne relevantno - to je neka njegova subjektivna ocena sta je "neshvatljivo" i to u vezi nekakve "pripadnosti naciji" a ne njegovog posla i nadleznosti. Covek pominje srce, pripadnost naciji, da li ovaj moze da bude reprezentativac ili ne - ni jedna od tih stvari blage veze sa njegovim autoritetom nema.

Rezimska novina, naravno, prenosi to kako bi se uspostavila klasicna zloupotreba autoriteta, posto visoki pravni autoritet doticnog nema nikakve veze sa njegovim tvrdnjama koje veze sa pravom nemaju - mogao je komotno da kaze sta misli i o stanju na berzi ili o kvalitetu edukacije u Cileu.

Dalje, cela ta stvar je pocela tako sto je protagonista odbio da peva tu himnu zato sto se navodno krse njegova verska prava.

Politika se time uopste ne bavi, recimo konsultovanjem pravnih eksperata da li doticni ima bilo kakvog osnova za to (vrlo verovatno nema, bar ne u okviru zakona Srbije - ali to bi moglo lepo da se objasni), vec ubacuje misljenja nekoliko eksperata koji polemisu da nema osnova da se doticni goni zato sto nije postovao himnu (uvreda simbola drzave)!??!?!?!

Da li je drzavni tuzilac najavio da radi istragu oko eventualnog vredjanja ugleda Srbije? Da li je neko uopste zapretio takvom tuzbom? Ako nije, odakle uopste Politiki ideja da objavi clanak koji se predominantno bavi situacijom iz tog hipotetickog "ugla" ?

A pa jasno odakle - rezimska novina, uvek bila - uvek ce i ostati.


Najgore što je 99% medija u Srbiji danas u istom stanju i služi se ovakim trikovima i manipulacijama. Smeće. Nisam kupio ni jedne novine, niti idem po njihovim portalima sigurno prekog 5-6 godina.
Ali to je je već offtopic...


Citat:
Verovatno zato sto niko nije siguran da li je u pitanju pravna stvar,
pa ako pravnici kazu da nije, zasto bi im bilo zabranjeno da iznesu sopstveno misljenje!?


Ti očigledno ne kapiraš problem, ili ne želiš da kapiraš, i pored toga što je Dimkovic vrlo jasno napisao o čemu se radi.
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije02.06.2012. u 09:11 - pre 144 meseci
Citat:
Tyler Durden: Ti očigledno ne kapiraš problem, ili ne želiš da kapiraš, i pored toga što je Dimkovic vrlo jasno napisao o čemu se radi.

Ne bih ulazio u raspravu ko je pametan, a ko glup, iznad sam tog nivoa.

Ja ne kapiram da problem postoji, kao je lepo objasnjeno ovde
 
Odgovor na temu

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+629 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije02.06.2012. u 09:34 - pre 144 meseci
Citat:
Tyler Durden: Najgore što je 99% medija u Srbiji danas u istom stanju i služi se ovakim trikovima i manipulacijama. Smeće. Nisam kupio ni jedne novine, niti idem po njihovim portalima sigurno prekog 5-6 godina.

Ako je poslednja rečenica istinita, prve dve su potpuno bez smisla.
Citat:
Ivan Dimkovic: Evo tipicnog primera loseg novinarstva:
Ako nije pravno pitanje zasto predednik advokatske komore daje svoje misljenje van struke na tu temu?

Ovo njegovo "misljenje" je sve samo ne relevantno - to je neka njegova subjektivna ocena sta je "neshvatljivo" i to u vezi nekakve "pripadnosti naciji" a ne njegovog posla i nadleznosti. Covek pominje srce, pripadnost naciji, da li ovaj moze da bude reprezentativac ili ne - ni jedna od tih stvari blage veze sa njegovim autoritetom nema

A pa jasno odakle - rezimska novina, uvek bila - uvek ce i ostati.
1. što neko reče u pitanju je sportska sekcija lista te ne treba (kao i u svim drugim listovima) očekivati nekakvu dubioznost članaka. Shodno tome sporstki novinari nisu nigde nikakvi bardovi novinarstva, prosto teme o kojima piše i publika koja čita određuje i novinara..
2. ako prof.dr. sa Pravnog smatra da treba da analizira pravni aspekt celog slučaja, šta onda očekivati od novinarčića?
3. predsednik advokatske komore, kako kažu u tekstu, je bio izričit da u celom slučaju nisu važna pravna pitanja je prosto dao svoje mišljenje i neki osvrt na pravno-političku situaciju u Titovo vreme. Ima čovek pravo na svoje mišljenje, ne smatram to ni nakakvom zloupotrebom autoriteta ni primerom lošg novinarstva. Uostalom ako CNN može da prenosi npr stav Met Dejmona o Obami (http://edition.cnn.com/2011/SH...iers.morgan.tonight/index.html ) što ne bi i Politika?!
Save time... see it my way.
 
Odgovor na temu

osvetakana

Član broj: 300380
Poruke: 75
*.eu.



+95 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije02.06.2012. u 10:23 - pre 144 meseci
Citat:
↑IUOP_1
selektor ima diskreciono pravo koga ce da zove u repku, a koga ne

To jeste njegovo pravo ali iz toga ne sledi pravo da diskriminiše pozvane. Kad već jednom pozove igrača tada selektor ima obaveze i prema igraču i u slučaju da je igrač najbolji kandidat za neko mesto u timu selektor je obavezan da ga stavi u tim bez obzira da li je igrač verski "podoban" ili ne. Slektor je postavljen da bira NAJBOLJE igrače a ne da bira po svom nahodjenju. I to je OBAVEZA selektora.

Evo kadra sa utakmice Francuska - Srbija na kome se vidi da osoba pored Mihajlovića ne peva. Da je član reprezentacije vidi se na grbu koji ima na grudima. Ne znam ko je to, možda može neko da prepozna?

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije02.06.2012. u 10:29 - pre 144 meseci
Citat:
osvetakana: To jeste njegovo pravo ali iz toga ne sledi pravo da diskriminiše pozvane.

Ne bih rekao da je diskriminacija postojala, niko je nije spominjao, ukljucujuci Ljajica. Samo je ti spominjes.
Citat:
osvetakana: Kad već jednom pozove igrača tada selektor ima obaveze i prema igraču i u slučaju da je igrač nejbolji kandidat za neko mesto u timu selektor je obavezan da ga stavi u tim bez obzira da li je igrač verski "podoban" ili ne.

Nece biti.
Citat:
osvetakana: Slektor je postavljen da bira NAJBOLJE igrače a ne da bira po svom nahodjenju. I to je OBAVEZA selektora.

Opet nije tacno.


respondig to troll - mode: off
 
Odgovor na temu

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije02.06.2012. u 10:49 - pre 144 meseci
Citat:
Ako je poslednja rečenica istinita, prve dve su potpuno bez smisla.


Daj objasni mi molim te zašto se praviš Englez? Evo može i na PP, baš me zanima.
Koja je poenta toga? Osim generisanja šuma po temi?

Citat:
1. što neko reče u pitanju je sportska sekcija lista te ne treba (kao i u svim drugim listovima) očekivati nekakvu dubioznost članaka. Shodno tome sporstki novinari nisu nigde nikakvi bardovi novinarstva, prosto teme o kojima piše i publika koja čita određuje i novinara..
2. ako prof.dr. sa Pravnog smatra da treba da analizira pravni aspekt celog slučaja, šta onda očekivati od novinarčića?
3. predsednik advokatske komore, kako kažu u tekstu, je bio izričit da u celom slučaju nisu važna pravna pitanja je prosto dao svoje mišljenje i neki osvrt na pravno-političku situaciju u Titovo vreme. Ima čovek pravo na svoje mišljenje, ne smatram to ni nakakvom zloupotrebom autoriteta ni primerom lošg novinarstva. Uostalom ako CNN može da prenosi npr stav Met Dejmona o Obami (http://edition.cnn.com/2011/SH...iers.morgan.tonight/index.html ) što ne bi i Politika?!


A ovo je divan primjer škole spinovanja koja je utemeljena i u Politici.
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
Odgovor na temu

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+629 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije02.06.2012. u 11:05 - pre 144 meseci
Niti se pravim Englez, niti generišem šum, prosto sam komentarisao tvoju izjavu sa čisto logičke i pragmatičke strane.

Ako je informacija sadržana u mojoj izjavi bila šum, kao što kažeš, onda je i tvoja prvobitna izjava bila šum.
Ako je tako onda ja imam jednu rečenicu 'šuma' a ti bar tri. Zašto ti onda smeta samo moj 'šum'?
Save time... see it my way.
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije02.06.2012. u 11:27 - pre 144 meseci
Citat:
MyWay
Ako je tako onda ja imam jednu rečenicu 'šuma' a ti bar tri. Zašto ti onda smeta samo moj 'šum'?

Zato sto on ima ekskluzivu. ;) Retko kada je neki njegov post vezan za temu, ali zna, i to cesto, da proziva druge.

Citat:
Ivan Dimkovic
Dalje, cela ta stvar je pocela tako sto je protagonista odbio da peva tu himnu zato sto se navodno krse njegova verska prava.

Gde si ti procitao da je on to izjavio? Daj neki link.
 
Odgovor na temu

osvetakana

Član broj: 300380
Poruke: 75
*.eu.



+95 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije02.06.2012. u 12:11 - pre 144 meseci
↑IUOP_1


Tvoje vidjenje prava i dužnosti selektora je blago rečeno neodgovornost. Ili slikovito "ja sam baja niko mi ništa ne može". E pa nije "baja" ima da radi svoj posao savesno. Ovim postupkom je naneo štetu Srbiji.

Poz.
 
Odgovor na temu

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.adsl.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije02.06.2012. u 19:17 - pre 144 meseci
@MyWay i vilil1
hehe, slatki ste tako zajedno ;)
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
Odgovor na temu

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+629 Profil

icon Re: Selektor reprezentacije hora Srbije02.06.2012. u 23:01 - pre 144 meseci
@Tyler durden: probaj da manje flejmuješ a da više učestvuješ u temi. I trudi se da ti rečenice budu logički vezanije, tako da ti se ne ponovi ono na šta sam ti već ukazao. U suprotnom će sve izgledati kao trolovanje, ili u najboljem slučaju samo kao hejterska poruka..

Save time... see it my way.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Selektor reprezentacije hora Srbije

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 70543 | Odgovora: 431 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.