Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

N73 bila je zatrpana ispod uglja,nosena u servis,upali se do dela gde pise "Nokia" i nece dalje.

[es] :: Smartphone :: Symbian OS :: N73 bila je zatrpana ispod uglja,nosena u servis,upali se do dela gde pise "Nokia" i nece dalje.

[ Pregleda: 2016 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Svrlebanderas
Srdjan Petrovic
Ruma

Član broj: 298079
Poruke: 1
91.150.71.*



+1 Profil

icon N73 bila je zatrpana ispod uglja,nosena u servis,upali se do dela gde pise "Nokia" i nece dalje.26.01.2012. u 13:38 - pre 149 meseci
Narode imam jedan problemcic kao i vecina ovde. Naime imam N73 i bila je zatrpana nekih 3 nedelje ispod 15t uglja. Kada sam je pronasao i stavio na punjac,pokazivala je indikaciju punjenja ali nije mogla da se upali. Odnesem u servis,covek zakljuci da je do softvera i pokusa da ubaci drugi. Nazove me i kaze da sta je radio,da i dalje nece da se upali i da ne zna sta joj je. Donesem je kuci,stavim na punjac,vise ne pokazuje indikaciju punjenja,samo se na ekranu,bez svetla,pojavi NOKIA. Potom je rastavim spojim kontakte za paljenje direktno i popale se lampice,ekran,pise NOKIA i tu jednostavno zakuca. Nadam se da sam lepo objasnio problem. :) Imate li neko misljenje? Mislim da je slucaj jedinstven i da administratori nece obrisati poruku :) Hvala...
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Symbian OS :: N73 bila je zatrpana ispod uglja,nosena u servis,upali se do dela gde pise "Nokia" i nece dalje.

[ Pregleda: 2016 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.