Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

DR.Web nece dalje od "startup" ekrana

[es] :: Zaštita :: DR.Web nece dalje od "startup" ekrana

[ Pregleda: 2679 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

darence

Član broj: 90747
Poruke: 365



+2 Profil

icon DR.Web nece dalje od "startup" ekrana27.02.2010. u 21:47 - pre 172 meseci
Pozdrav.

Skinuo sam Dr.Web Live CD .iso fajl, narezao na cd, ali kad se pokrene stigne do zelenog ekrana gde pise nesto "preparing... press alt+f1..." valjda tako nesto, prvi zeleni ekran. I tako stoji, stoji... nece dalje. Dugo vreme. Sta li je tu problem?
Probao sam da narezen na drugi disk ali isto se desava. Kao da se sve blokira. CD uredjaj cuti, lampica za HDD ugasena.... Kao da se nista ne desava.
 
Odgovor na temu

Aleksandar Maletic
System administrator

Moderator
Član broj: 235887
Poruke: 1138
*.mbb.telenor.rs.



+89 Profil

icon Re: DR.Web nece dalje od "startup" ekrana28.02.2010. u 02:14 - pre 172 meseci
Pokusaj sa drugim Live CD-om,cisto da vidis da li je u pitanju CD ili hardware...skini npr Avira Rescue disc,mnogo brzo odradjuje sve...
A wolf is weaker than a lion and a tiger, but doesn't play in the circus.
 
Odgovor na temu

darence

Član broj: 90747
Poruke: 365



+2 Profil

icon Re: DR.Web nece dalje od "startup" ekrana28.02.2010. u 13:24 - pre 172 meseci
hvala, avira radi. Ali ima li neko ideju za Dr.Web? Ispunjavam system reqirements :)
 
Odgovor na temu

Aleksandar Maletic
System administrator

Moderator
Član broj: 235887
Poruke: 1138
*.mbb.telenor.rs.



+89 Profil

icon Re: DR.Web nece dalje od "startup" ekrana28.02.2010. u 14:04 - pre 172 meseci
Nemam ideju sta bi moglo da bude...ako ne ide tako,skini Dr.Web CureIt i odradi scan... :)))
A wolf is weaker than a lion and a tiger, but doesn't play in the circus.
 
Odgovor na temu

geoboki
Beograd

Član broj: 212750
Poruke: 19
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: DR.Web nece dalje od "startup" ekrana28.02.2010. u 21:18 - pre 172 meseci
Istih problema imam, i ja, Avira, Kaspersky i Bitdefender rade, ali DR. nikako, cak sam pravio i bootabilni flesh, ali nista.
Neka ideja?
 
Odgovor na temu

Aleksandar Maletic
System administrator

Moderator
Član broj: 235887
Poruke: 1138
*.mbb.telenor.rs.



+89 Profil

icon Re: DR.Web nece dalje od "startup" ekrana01.03.2010. u 00:09 - pre 172 meseci
Dr.Web jeste veoma kvalitetan Live CD,ali ostatak ekipe poput Avira,Kaspersky,BitDefender Rescue CD-a bez problema mogu da ga zamene...tako da,nema potrebe za opterecivanjem, odradite kao sto sam u proslom postu rekao scan sa Dr.Web CureIt-om,to vam je kao da ste odradili scan sa Live CD-om...
Live CD-ovi se koriste u situacijama bez izlaza,tako da,ako ste u mogucnosti da podignete sistem (ne znam koji je problem u pitanju pa zato kazem) onda imate sirok spektar mogucnosti,od raznih AV programa do antispyware alata,anti-rootkit itd... :)))
A wolf is weaker than a lion and a tiger, but doesn't play in the circus.
 
Odgovor na temu

darence

Član broj: 90747
Poruke: 365



+2 Profil

icon Re: DR.Web nece dalje od "startup" ekrana02.03.2010. u 21:28 - pre 172 meseci
moj problem je bio usporen racunar iako je sistem skoro instaliran. Citajuci forum o bezbednosti nasao sam mnoge dobre programe i sa njima odradio skeniranje i sada je situacija mnogo bolja. Ovaj Dr.Web sam hteo cisto preventivno da pustim da odradi jer je dosta hvaljen. Ali, sto kazes, CureIt je odradio jednak posao :)

Hvala na odgovorima i izdvojenom vremenu.
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: DR.Web nece dalje od "startup" ekrana

[ Pregleda: 2679 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.