Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vanzemaljci i Buducnost Zemlje

elitemadzone.org :: MadZone :: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje
(Zaključana tema (lock), by Goran Mijailovic)
Strane: << < .. 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 232912 | Odgovora: 1682 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje06.08.2011. u 16:03 - pre 156 meseci
Citat:
Galactic Federation: Pazi, ako sad imas pristup nekolicini zenskih iz svoje okoline, zamisli sta znaci moci da odes bilo gde na planeti, na drugim planetama, galaksijama....
A tamo zbog moci svesti svi se poznaju intuitivno, i nemoras da strahujes da li je neko dobar za tebe i obrnuto, uvek ces se druziti sa sebi skladnim.
Onda zamisli da si sa nekim a ta/taj moze da izgleda i da trenutno menja fizicke karakteristike u bilo koji oblik koji pozelis, a ti to mozes isto. Kao da si sa 1000 njih odjednom.
Nemozes da nametnes nekom promenu pola, taj bi morao da se slozi sa tvojom idejom. Da bi imao robove moze samo ako neko hoce to da radi iz zabave, odnosno glumi.
Nehumanoidi ako su mnogo razliciti, u principu treba da mogu da promene telo u humanoida, ali ne znam koliko se to praktikuje. Sva iskustva su mnogo vise od fizickih, poput vecine u nasoj realnosti.

Kod vanzemaljaca pa i ljudskih rasa uglavnom nema koncepta brakova kao kod nas. Nema ni brige o prevari jer takve emocije su suvisne, sve je u skladu i niko te ne moze povrediti na bilo koji nacin.
Kada zasnivaju potomstvo to su uglavnom najsrodnije duse koje su planirale da provedu duzi period zajedno, ali to nije definitivno obavezivanje kao kod nas.
Napredni vanzemaljci nemaju prave robove, sve ti je podmireno na drugi nacin.

Vanzemaljci u porukama zemlju i nase planete zovu normalno kako ih mi zovemo, suncev sistem se i kod nas zove "Sol sistem", njihove jezike ne znam, imaju poneke reci pominjane iz nekih jezika.
Selamat Gajun! Selamat Ja! (Sirian for Be One! and Be in Joy!)
Artha = Earth = Zemlja.
itd...
Kad se rase sporazumevaju to je telepatski ili preko univerzalnog prevodioca (mali uredjaj kao u star trek).
Misli su univerzalne strukture, i nepostoji prevodjenje misli, a govor je individualna komunikacija i moze se prevesti u skladu sa univerzalnim znacenjem u mislima.
Ako cujes druge telepatski, mozes cuti znacenje u tebi poznatim jezicima, ili razumeti strukture informacija i osecanja bez upotrebe reci.


GF, apsolutno ti svaka cast! Da te nema trebalo bi te izmisliti i to pod hitno! Za sve imas odgovor. Samo da nekako potvrdis to sto pricas. Bar nesto da konkretizujes. Znas ima dosta ljudi koji ti ne veruju pa bi bilo dobro da ih ucutkas jednom za svagda, da te ne smaraju vise, a i mene umorise koliko ti ne veruju. Ali moras neke konkretne dokaze da das. Evo pocni od toga da dokazes bilo sta sto ti je najjednostavnije, tebi najjednostavije da dokazes.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Galactic Federation
Sabac, Srbija

Član broj: 286901
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje06.08.2011. u 16:37 - pre 156 meseci
Toliko toga sam vec naveo, samo treba ukljuciti mozak.
Evo hoces prostu stvar.

Kako neke zivotinje i kameleon savrseno uklopi boju i teksturu koze sa okruzenjem?
Geometrija lokalnih predmeta i boje imaju morficku strukturu u polju misli.
Kameleon to svojim culima i svesti detektuje i kvantnom mehanikom sprovodi geometrijske odnose iz misli u svoje proteinske reakcije u celijama.
Sad zamisli malo napredniji DNK, nebi menjao samo boju, nego i geometriju celija, odnosno tela, kao sto se obicna misicna celija menja drasticno u pokretu.
 
0

Galactic Federation
Sabac, Srbija

Član broj: 286901
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje06.08.2011. u 16:51 - pre 156 meseci
Evo, kao kod kameleona, ovo je primer sa zvukom, ova genijalna prica imitira sve zvukove koje je cula.
.

 
+1

starkg
Kragujevac

Član broj: 51088
Poruke: 711
*.dynamic.sbb.rs.



+89 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje06.08.2011. u 18:08 - pre 156 meseci
Gledao sam tu zanimljivu pticicu. GF odakle ti toliko informacija koliko ljudi od prilike poseduje ono sto pricas. Potrosio si puno vremena ok, imas i nekih veza sadasnje nauke i naravno tih novina. Ko su ljudi koji daju informacije, naravno ne treba ime i prezime vec bar drzava i kolika je ta mreza?
YU1OTW
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje06.08.2011. u 18:28 - pre 156 meseci
Citat:
Galactic Federation: Toliko toga sam vec naveo, samo treba ukljuciti mozak.
Evo hoces prostu stvar.

Kako neke zivotinje i kameleon savrseno uklopi boju i teksturu koze sa okruzenjem?
Geometrija lokalnih predmeta i boje imaju morficku strukturu u polju misli.
Kameleon to svojim culima i svesti detektuje i kvantnom mehanikom sprovodi geometrijske odnose iz misli u svoje proteinske reakcije u celijama.
Sad zamisli malo napredniji DNK, nebi menjao samo boju, nego i geometriju celija, odnosno tela, kao sto se obicna misicna celija menja drasticno u pokretu.


Pa ja nisam ukljucio mozak na 100%, nesto ne mogu ovih dana, stalno mi autoblokada (na nenadane erupcije sa Sunca koje su ceste zadnjih meseci, ubi me to!) ukljucena na 7.

DakleM, sve je to ok, razumem ja Kameleona u potpunosti, cak znam i hemijski proces koji to radi, tako da i sa ovo cetvrt mozga (a nije mi ni toliko ukljuceno, priznajem, sta cu!) mogu da zamislim kako neko napredniji moze bolje i vise od toga. Pa nisam ni ja sis'o vesla, pobogu. A i ova 'tica mi je poznata odavno, pa meni je zvuk osnova mog zanimanja! Ali, nije to poenta. To je samo varijanta predpostavke sta sve moze da se zamisli ako imamo cinjenicni primer iz okoline kao polaznu osnovu razrade zamisli necega u glavi. Sta ja sve mogu na taj nacin da navedem, cudio bi se, veruj mi, ali to nije dokaz nicega osim da sam ja u stanju da povezem i dokazem razmisljanje o ,na primer lepe varijante koju sam ovde zapazio a koja glasi (ako sam dobro zapamtio) "2 + 2 = kisobran"! Znaci tako moze sve da se dokaze, odnosno, da se dokaze da neko razmislja o necemu. Naglasak i poenta je na reci "razmislja", dokazivanje da je neko razmisljanje dovelo do necega.

Kad sam mislio na 'dokaz' nisam mislio na ono sto si rekao a ja citirao (a objasnio sam malocas zasto) vec na bilo kakav dokaz vanzemaljskog prisustva ovde kod nas na nasoj planeti. A kazes da su bili, su, i bice i dalje prisutni. I ne trazim od tebe na uvid licnu kartu, daleko bilo, iako neki tvrde da si ti garantovano vanzemaljac, ja ne tvrdim tako nesto, mozda malo sumnjam ali nisam ja bitan... Bitno je da das neki proverljiv dokaz koji ne spada u "zamisli sta bi oni mogli da po tom pitanju" ili "zamisli sad kako oni izgledaju kad plovka moze da..." ili "zar ne vidis portret na zidu piramide (negde unutra na nekom zidu)" i slicno. Nego konkretno kao sto bih ja tebi dao primer, na primer, vidis li ovaj automobil, to je Zastava 10, proizvodi se u fabrici koja je na nasim prostorima i dokaz je da moze da se napravi jako los automobil, skoro najlosiji koji se proizvodi inace! To je dokaz protiv koga si nemocan, ne samo ti nego i mnogo naprediji DNK organizam bio on humanoidan ili ne! Znaci dokaz, bato.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Galactic Federation
Sabac, Srbija

Član broj: 286901
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje06.08.2011. u 20:26 - pre 156 meseci
Ima bar 10ak hiljada ljudi koji svakodnevno prate informacije koje dolaze telepatski preko izvora. Oni pretstavljaju vodje spiritualne revolucije. Jos par stotina hiljada ljudi prati odredjene stvari kao sto su Project Camelot, sa intervjuima insajdera. Onda milioni ljudi slusaju coast to coast radio emisije u kojima gostuju neki od poznatih ljudi koji su bili umesani u razne stvari. Postoje facebook grupe i grupe na drugim sajtovima, koje se bave GF i drugim stvarima iz ove oblasti.

O dokazima sam vec pricao, postoji mnogo, ali nista nije zvanicno i dovoljno da opameti prosecnog neobavestenog coveka.

Najveci fizicki dokaz predstavljaju crop circles.



http://www.cropcircleconnector...e/cherhillwhitehorse2011a.html

To je od pre neki dan, i nije fake.
Sad mnogi sumnjaju, jer sto bi vanzemaljci napravili takvu sliku?
Ali poruka je jasna, moze da znaci, dolazimo u miru, lula mira, ili opustite se.
Na drugom mestu je bio crop circle u obliku molekula DMT.
"In some cultures DMT is ingested as a psychedelic drug (in either extracted or synthesized forms). When DMT is inhaled or consumed, depending on the dose, its subjective effects can range from short-lived milder psychedelic states to powerful immersive experiences, which include a total loss of connection to conventional reality, which may be so extreme that it becomes ineffable. DMT is also the primary psychoactive in ayahuasca, an Amazonian Amerindian brew employed for divinatory and healing purposes."

Ne navodim ovo kao bog zna kakve dokaze, jer takvi ne postoje u javnosti.

Odzaci-Backi Gracac, Serbia (kod Subotice)
May 30, 2001

To je bilo na dnevniku kod nas, 2001, "pod nazivom da li smo sami?"
Ja nisam bio tamo ali ljudi su isli masovno i skupljali zito "za lecenje".
Posle sam nasao sliku na internetu i licno obavestio neke od crop circle sajtova.

http://www.thelivingmoon.com/43ancients/02files/Mars_Images.html
A slika sa marsa ima nebrojeno, i svaki put kad otvorim google earth/mars nadjem nesto sto "nije normalno".
Evo probajte ove koordinate, sto sam sad nasao:
36 49 32 S
170 16 06 W
Na slici visoke rezolucije se vidi beli objekat od nekoliko metara pravilnog oblika i sa crno-crvenom prugom.
Oko njega u siroj oblasti se vide razni drugi cudni glatki ili pravougaoni objekti, koji kao da su fragmenti neke raznete strukture, kao i manji objekti identicni tom.

Nedaleko odatle:
36 53 13 S
170 15 54 W

36 51 52 S
170 15 31 W

NASA ne objavljuje ono sto je suvise ocigledno ali ovakvih sumnjivih stvari imamo preko glave.
 
0

starkg
Kragujevac

Član broj: 51088
Poruke: 711
*.dynamic.sbb.rs.



+89 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje06.08.2011. u 21:14 - pre 156 meseci
Ok hvala na informacijama, inace gledao sam kako se prave ti krugovi bila je emisija postoje ljudi kojima je to hobi. Iskreno ne deluje mi inteligentno to da na taj nacin nesto porucuju cak sta vise to mi je neozbiljno. Najgore u svemu je sto neki ljudi prosto "izradjuju" dokaze i naravno da prosecan covek nece verovati ni ako je neka slicna istina.

Evo bila je potvrda da je i ovo namestaljka jesu fino odradili




Sta covek da kaze USA trenutno izradjuje mrezu satelita za prikaz 3d slike u orbiti, pa se mo mi sa zemlje moci videti slike gore na nebu i to se zna radi se naucno za zajebanciju da prostite na izrazu. Jedno me cudi kod tih vanzemaljaca ako su oduvek bili tu i spasavaju ljude zasto nisu to ucinili za vreme II svetskog rata, zasto je dozvoljena bomba na Hirosimu itd..... Ako ovladavaju vremenom i takvom tehnologijom mogli su i nase pecinske ljude da uvuku u to i da im podare pun kapacitet mozga. Mnogo je ne logicnosti i ne spoznaja doduse od realnog zivota preko nauke i saznanja.
YU1OTW
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje06.08.2011. u 21:27 - pre 156 meseci
Citat:
Galactic Federation: Ima bar 10ak hiljada ljudi koji svakodnevno prate informacije koje dolaze telepatski preko izvora. Oni pretstavljaju vodje spiritualne revolucije. Jos par stotina hiljada ljudi prati odredjene stvari kao sto su Project Camelot, sa intervjuima insajdera. Onda milioni ljudi slusaju coast to coast radio emisije u kojima gostuju neki od poznatih ljudi koji su bili umesani u razne stvari. Postoje facebook grupe i grupe na drugim sajtovima, koje se bave GF i drugim stvarima iz ove oblasti.

O dokazima sam vec pricao, postoji mnogo, ali nista nije zvanicno i dovoljno da opameti prosecnog neobavestenog coveka.
...


Sve to je ok ali to nisu dokazi! To je nesto sto nije dokazano ni sa cim. Neki gledaju, neki posmatraju, neki slusaju... Pa ok, nije samo neki, hiljade ljudi to radi svakoga casa. Pa i to je ok. Pa i ja sam svasta video, licno. Neverovatne stvari koje ni ja ni ljudi oko mene nisu moglu da racionalno objasne. I skoro jedino ja sam to povezivao sa vanzemaljvima. Verovatno zato sto bih voleo da sam u pravu i zato sto, kako neko rece, sam strastven ljubitelj SF-a. I sve je to ok, ali nemam cak ni dokaz da se to desilo a ne sta je bilo ili da to dokazano povezem sa vanzemljacima. Slazem se sa tobom da u vezi ovog gore citiranog ali to ne dokazuje nista, ali bas nista. A mene interesuje dokaz, kao i ceo svet na kraju krajeva. Ali si ti toliko siguran u to sto pricas, ja bih rekao uveren, da bih ja voleo da cujem za neki dokaz, bilo kakav, mali, malecni, 'najmalecniji' ali dokaz jer svim srcem navijam za tebe i voleo bih da je sve sto pricas i cemu se nadas i cemu stremis bude ostvareno dok smo zivi u ovoj svesti. Zato i insistiram na dokazima, ne samo ja...



Citat:
Galactic Federation:...Najveci fizicki dokaz predstavljaju crop circles.
...


Dokaz cega? Da je neko to uradio. I nista vise. Kad bi neko slikao tog nekog dok to radi to bi bio dokaz da je taj neko to napravio, bilo da je covek, humanoid... Bilo ko ali je taj to uradio. Ovako nemamo pojma ko je to uradio, a sve ostalo su samo pretpostavke bazirane na zeljama predpostavljivaca! Znaci nema dokaza da je to uradio vanzemaljac, tacka. Idemo dalje. Cekamo dokaze!


Pozdrav!



"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Galactic Federation
Sabac, Srbija

Član broj: 286901
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje06.08.2011. u 21:31 - pre 156 meseci
To sam vec rekao, svaka ogranicena realnost postoji u nekom trajanju i sa nekim ciljem, posle cega se prelazi na napredniju realnost. Vanzemaljcima nije zadatak da odmah daju sve nerazvijenim civilizacijama, jer onda nigde ne bi bilo mogucnosti da se spiritualno evoluira u takvim realnostima i iskuse razna stanja koje namaju na drugom mestu.

Dokumentarni od 2 sata o crop circles:
http://www.youtube.com/watch?v=a4e_wlLb_kk
 
0

starkg
Kragujevac

Član broj: 51088
Poruke: 711
*.dynamic.sbb.rs.



+89 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje06.08.2011. u 21:38 - pre 156 meseci
Ma ok ne znam gde je snimak onaj sto sam gledao pravili leptira skoro pola kilometra a ovi su za video ovo uradili



A da da dodam i ja bih zeleo tako human svet kao sto GF je izlozio jako bih ga zeleo ali ..... nije do mene
YU1OTW
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje06.08.2011. u 21:46 - pre 156 meseci
Citat:
Galactic Federation: To sam vec rekao, svaka ogranicena realnost postoji u nekom trajanju i sa nekim ciljem, posle cega se prelazi na napredniju realnost. Vanzemaljcima nije zadatak da odmah daju sve nerazvijenim civilizacijama, jer onda nigde ne bi bilo mogucnosti da se spiritualno evoluira u takvim realnostima i iskuse razna stanja koje namaju na drugom mestu.

Dokumentarni od 2 sata o crop circles:
http://www.youtube.com/watch?v=a4e_wlLb_kk


To sto kazes je odlicna ali obicna i nepotrebna filozofska recenica. Pricas a u stvari nista nisi rekao. Mislim, zanimljivo ali nista korisno. Interesantno ali zamorno. Zamorno jer se to ponavlja sa raznim varijacijama kako kod tebe tako i inace, nisi ti jedini koji to radi. Cak i smara jer odavno ne cuh nista novo. Lepo je cak i isprazno filozofiranje, mastanje... samo ako je novo, sveze... ako je nesto sto je prezvakano toliko puta da inicira odustajanje od citanja vec nakon prve recenice, eventualno druge, onda je bespredmetno cak i komentarisati to. Ali 'ajde...

Znaci, to sto kazes mozda ce nekome biti interesantno, ne sporim, ali nista ne dokazuje osim da nekako razmisljas. I nista vise, cak ni da li dobro razmisljas ili ne. Samo da nekako razmisljas pa mozda ce nekome da se podudari sa njegovim razmisljanjem, nekome nece... Nebitno... Dokazuje da ne odustajes od nacina razmisljanja... Pozdravljam i to...

Odgledao sam taj film (naravno ranije, ne sada). Lepo, lepo, ali ne, nije dokaz. Idemo dalje...


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Mio_1
Mio Surfer
CEO
Source Digital
Novi Sad

Član broj: 21338
Poruke: 147
217.65.192.*

Sajt: www.novisad.com


+7 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje06.08.2011. u 21:48 - pre 156 meseci
Hajde svi ponavljate 3 put dnevno naglas:

Nema dokaza! Nema, zamisli i prestanite da se bavite jalovom potragom. Za nas levi deo mozga racionalno logicki je nemoguce naci dokaz ili bilo koji argument koji nece biti istom tom logikom srusen, i tako sve u krug, kad cete vise spoznati sopstvena ogranicenja.
Ajnstajn je rekao da problemi ne mogu biti reseni istim nivoom svesti koji ih je prouzrokovao!

Ego tj testosteron vam udario u glavu pa vas ne pusta. Ko smo bre mi da bilo sta trazimo ili cak zahtevamo od bilo koga drugog bica na planeti ili van nje. Alfa muzjaci u pokusaju, simpanze...pogledajte se u ogledalo


Podsetnik:
"Samo odabrani mogu prevazici te okvire i diskutovati u transcedentnoj ravni Ultra MadZone. Molimo sve ucesnike da se sudrze realiteta i zdrave logike, jer ce navedeni biti podlozni strogoj moderaciji."
Sve ono što ste izgubili nije ni bilo vaše.
 
0

vaske71

Član broj: 61960
Poruke: 1438
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+109 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje06.08.2011. u 22:00 - pre 156 meseci
Citat:
Mio_1:Nema dokaza! Nema, zamisli i prestanite da se bavite jalovom potragom.


Sta bre nema dokaza

Evo dokaza odgledajte obavezno

 
0

starkg
Kragujevac

Član broj: 51088
Poruke: 711
*.dynamic.sbb.rs.



+89 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje06.08.2011. u 22:03 - pre 156 meseci
Ne greska ako nema dokaza trebamo ih traziti, i trebamo razmisljati sto je vise moguce, niko ne spori da nekih dokaza nema bar za nas. Ali mislim da trebamo raditi sto mozemo.
YU1OTW
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje06.08.2011. u 22:09 - pre 156 meseci
Citat:
Mio_1: Hajde svi ponavljate 3 put dnevno naglas:

Nema dokaza! Nema, zamisli i prestanite da se bavite jalovom potragom. Za nas levi deo mozga racionalno logicki je nemoguce naci dokaz ili bilo koji argument koji nece biti istom tom logikom srusen, i tako sve u krug, kad cete vise spoznati sopstvena ogranicenja.
Ajnstajn je rekao da problemi ne mogu biti reseni istim nivoom svesti koji ih je prouzrokovao!

Ego tj testosteron vam udario u glavu pa vas ne pusta. Ko smo bre mi da bilo sta trazimo ili cak zahtevamo od bilo koga drugog bica na planeti ili van nje. Alfa muzjaci u pokusaju, simpanze...pogledajte se u ogledalo


Podsetnik:
"Samo odabrani mogu prevazici te okvire i diskutovati u transcedentnoj ravni Ultra MadZone. Molimo sve ucesnike da se sudrze realiteta i zdrave logike, jer ce navedeni biti podlozni strogoj moderaciji."


Pa jedini ti uradi upravo ono sto ne treba da se radi! Ti jedini tvrdis da nema dokaza. Ja trazim dokaze a ti me ogranicavas 'realitetom i zdravom logikom koja nije u transcedentalnoj ravni Ultra MadZone'!!! Zaboga, a zasto to, morao bi malo da otvoris svoje vidike. Makar probaj!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

starkg
Kragujevac

Član broj: 51088
Poruke: 711
*.dynamic.sbb.rs.



+89 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje06.08.2011. u 22:17 - pre 156 meseci
Ma ok da treba da postoje dokazi nacrtali bi nam ispred nosa, ocigledno da za sada je ovako kako je, kada dodje vreme bice svega. Mislim da smo svi doktorirali na tome ima li ih pa je smesno dovoditi to u pitanje. Ako gledaju evoluciju sto rece GF nece oni jos milenijum navracati.
YU1OTW
 
0

dreser

Član broj: 193131
Poruke: 5
*.ptt.rs.



+7 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje06.08.2011. u 22:34 - pre 156 meseci
Citat:
Galactic Federation
To je od pre neki dan, i nije fake.


Kako znas da nije fake? Meni lici na grafite od kojih je vremenom nastala umetnost samo sto je u ovom slucaju to na njivama. Ljudi se bas lepo zabavljaju a kad slikas njihovo remek delo iz vazduha deluje impozantno, dokazivali su oni svoje umece od davnina (recimo crtezi iz Cilea).


Citat:
Galactic Federation:
Sad mnogi sumnjaju, jer sto bi vanzemaljci napravili takvu sliku?
Ali poruka je jasna, moze da znaci, dolazimo u miru, lula mira, ili opustite se.


Dobro pitas, sto bi sami sebe slikali pa jos i stavili ovog roba grey-a?
Sta bi bilo da je umesto lule drzao sekiru?

Citat:
Galactic Federation:
Ne navodim ovo kao bog zna kakve dokaze, jer takvi ne postoje u javnosti.


A ovo jesi u pravu 100%, dokaza nema ni u javnosti ni u tajnosti...
 
0

EmmaR
Srbija

Član broj: 269847
Poruke: 466



+172 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje06.08.2011. u 23:39 - pre 156 meseci
Nema me par dana, a vi se baš raspričali.

Ok, najnovije: dokazana voda na Marsu. Ili možda nema ipak nema vode ?
Sunce će u roku od tri godine da nas sprži ili bar privremeno vrati u srednji vek. Vanzemaljci će da nas pokupe i kasnije kada se sve smiri vrate. Šta je sa najnovijim otkrićem da nam sledi novo ledeno doba usled sunčeve neaktivnosti? Da li to više ne važi?
Naslikani vanzemaljac u žitu: Da li puši lulu ili je to isplazio palacavi vreli jezik kojim namerava da nas pojede? Nisam sigurna. S druge strane, meni liči na rezultat velike akcije savremenih hipika.
Problematika polova. Moraćemo da koristimo novu gramatiku kada razgovaramo sa njima, lišenu muškog i ženskog roda.
Sceka se sprema da ih dočeka baš gostoljubivo, ma kakvi bili - pozitivna stvar, imamo nekog ko će se angažovati - žrtvovati za nas Srbe (i Crnogorce).
GF nam predviđa raj pod vođstvom vanzemaljaca: besplatna energija za sve, niko neće morati da radi ako ne želi, ali s druge strane svi će imati šta požele, svako će moći lako da putuje bilo gde (na Zemlji i u čitavom svemiru) i bilo kada i bilo kako (gledaš film, a duhom skokneš kod komšija na Marsu na kaficu). Meni to liči na savremenu utopiju. Ili možda razmišljam pogrešno iako ispravno logički na osnovu dosadašnjeg indirektnog i direktnog iskustva? Jer, šta je to logičko mišljenje? Zar ono nije rezultat, da skraćeno kažem, sećanja na direktna i indirektna iskustva po pitanju uzroka i posledice: Uradićeš to, desiće se to.... S tim što je nekima dovoljno da se neke stvari (uzrok+posledica) poklope samo jednom (ili, u najboljem slučaju do 10tak puta) i da to proglase "zakonom" (na ovome počivaju nepisana pravila sadržana u običajima određene grupacije), ili se traži mnogo veći i sugurniji broj poklapanja pa da se to proglasi dokazanom uzročno-posledičnom vezom (nauka)? Ja sam i dalje skeptik po pitanju apsolutne dobrote vanzemaljaca, tačnije većine njihovih rasa. Protivnik sam toga da ne treba ništa raditi - takav stav, ubeđena sam, brzo bi nas postavio na poslednje mesto po sposobnosti među životinjskim vrstama. Više mi gode krilatice tipa "Rad nas je održao", "Rad oplemenjuje" i slično, iz razloga što ako ne bi smo mislili - mozak bi sam po sebi zakržljao, ako ne bi smo fizički se pokretali - pustili bi smo korenje, i kroz samo stotinak godina postali lak plen svima. Nisam za to da treba da radimo toliko da pocrkamo od rada, ali da svako radi u skladu sa svojim fizičkim i metalnim mogućnostima, da to više bude zadovoljstvo i opuštanje a ne muka: jer, prvi rad nas ispunjava, a drugi nas pretvara u robove, pri čemu čak ni gospodar nije neophodan.

Da li neko od vas gleda crtaće? Neke priče me neodoljivo podsećaju na epizodu "Fiće i Peđe" u kojoj greškom pošalju Slađu teleportacijom na Mars. Ona se nađe kraj jednog od rovera i počne da doziva pomoć, kako nema odgovora, iznervirana uništi rover i u tom trenutku, iz svojih skrovišta, izmile marsovci i postave je za kraljicu jer je uništila njihovog nepobedivog neprijatelja.
Uostalom, već vekovima se igramo mačke i miša sa potencijalnim Marsovcima. Za sada je dokazana samo voda. Mada, tu i tamo (uključujući i ovde) spominju se i / ili reprezentuju dokazi u vidu fotografija o tragovima civilizacije na Marsu (ljudska glava, pravilne građevine i sl.), što s obzirom na ljudsku umešnost i postojanje photoshopa, može veoma lako da se "dokumentuje": a sve je krenulo od Skjaparelijevih kanala na Marsu, koje niko sem njega još nije video. S druge strane, kada su u pitanju jednostavniji pravilni geometrijski oblici, priroda (ma na kojoj planeti) može da bude jako uspešan vajar, pa još ako se na to doda ljudsko oko "prikačeno" na ljudsku maštu, svašta tu moše da se izrodi.
Opet, ako se pogledaju neki jednostavnij SF romani, počev od čuvenog Žila Verna, ne postoji garancija da ono što je danas science fiction, sutra ne postane stvarnost. Žil Vern je u "20000 milja pod morem" opisao putovanje nuklearne podmornice, a "Put oko sveta za 88 dana" je postao stvarnost, pri čemu su oba pojma spadala u rang SF u trenutku pisanja.
Bilo bi zanimljivo skoknuti na odmor negde u dubinama svemira ili bar na Mars.




ER
 
0

kandorus

Član broj: 266404
Poruke: 429
*.yourproxyhost.com.



+443 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje07.08.2011. u 00:42 - pre 156 meseci
Citat:
EmmaR:

Šta je sa najnovijim otkrićem da nam sledi novo ledeno doba usled sunčeve neaktivnosti?

Naučićemo Sunce kako je korisna jutarnja gimnastika i kad se malo "razmrda" Zemljanima će biti lepo.


Citat:
EmmaR:

GF nam predviđa raj pod vođstvom vanzemaljaca

Aha, uramiće nas kao stoku u jarmove a one "bistrije" će pućkati sa "djiha".


Citat:
EmmaR:

dokazi u vidu fotografija o tragovima civilizacije na Marsu (ljudska glava, pravilne građevine i sl.)

Što se tiče te "ljudske glave" - to sigurno nije dokaz postojanja života na Marsu. Evo ja mogu da se kladim u gajbu piva.


Citat:
EmmaR:

"20000 milja pod morem"...
"Put oko sveta za 88 dana" je postao stvarnost

A šta ćemo sa "Vremeplov", "Nevidljivi čovek" i tako to?
 
0

huanitastaff

Član broj: 204281
..178.212.adsl.dyn.beotel.net.



+7 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje07.08.2011. u 11:01 - pre 156 meseci
Ono sto je meni mnogo veca misterija od vanzemaljaca trenutno, jeste Galactic Federation. Mislila sam da cika Google zna sve, ali GF ga je premasio po svom znanju i pruzanju odgovora na ama bas sve, tako da Google dodje kao skolarac u 1. osnovne u odnosu na GF. Razmisljam, citam, pa opet razmisljam, ali odgovora nema. Dakle, kako GF zna sve to o cemu pise?! Jos ako je iz glave svaka njegova recenica do sada, onda ostajem bez teksta. Da li bi ti GF bio ljubazan pa malo pojasnio ove nedoumice u vezi tebe?
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje
(Zaključana tema (lock), by Goran Mijailovic)
Strane: << < .. 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 232912 | Odgovora: 1682 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.