Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vanzemaljci i Buducnost Zemlje

elitemadzone.org :: MadZone :: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje
(Zaključana tema (lock), by Goran Mijailovic)
Strane: << < .. 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 232964 | Odgovora: 1682 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje05.08.2011. u 15:23 - pre 156 meseci
Citat:
Miroslav Jeftić: Eto imamo sunce, ubedljivo najveći izvor besplatni izvor energije u krugu od par svetlosnih godina, pa opet nismo u blagostanju... ne ide to baš tako jednostavno :)


Ma kako nije jednostavno? Pa nemoj da ti GF da slabu ocenu za takvu tvrdnju. Isti si kao i oni smesni naucnici, bre.



Citat:
huanitastaff: Mozeli li neko da mi odgovori-ko su vladari sveta? Ko su ti vladari iz senke? Sve drugo sam uglavnom razumela, ali ova pojedinost mi rusi sve koncepte. Dakle, ko?


Ma ko to zna. Ja mislim da toga nema nego neko pokusava da nas zavadi.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje05.08.2011. u 15:26 - pre 156 meseci
Citat:
Onaj: Onda se oni ipak mogu nazvati radnicima u tih preostalih 12.5% vremena kada nešto rade.

Pa onda se i onaj ko trci 20m za autobusom moze u tom trenutku nazvati maratoncem.
 
0

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje05.08.2011. u 15:26 - pre 156 meseci
Citat:
Sceka: Ma ko to zna. Ja mislim da toga nema nego neko pokusava da nas zavadi.


A ko to pokušava da nas zavadi?
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje05.08.2011. u 15:31 - pre 156 meseci
Citat:
Onaj: A ko to pokušava da nas zavadi?


Pa ja ne znam, da znam ne bi rekao da ne znam.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje05.08.2011. u 16:38 - pre 156 meseci
Pitam se, ma ko li to (iz senke) pokušava da nas zavadi?
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
0

huanitastaff

Član broj: 204281
..178.212.adsl.dyn.beotel.net.



+7 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje05.08.2011. u 16:43 - pre 156 meseci
:)
Moram priznati da je meni sva ova rasprava jako simpaticna. Nekako je normalno da svako na forumu ima svoje misljenje i da ga iznese. Niko nije u pravu u potpunosti jer niko ustvari nema dokaze za sve sto tvrdi. Opet, oni drugi, protivnici, nemaju dovoljno argumenata da ospore tvrdnje. Sve lici na x files, Molderu se desavaju cuda, Scully to nikad ne vidi. Ocigledno je da svakoga ko proviri ovde zanima nesto o vanzemaljcima i buducnosti zemlje (kako glasi tema), ali niko nema poker u rukama da bi bacio karte na sto, svima fali jos po jedna karta. Cinjenica je da svako donekle istrazuje, prikuplja informacije i slaze kockice u jednu sliku koja je i dalje nepotpuna, pa kao kad skupljamo album sa slikama, fali jos po neka...tako ce verovatno biti jos neko vreme, a do tada mozemo citati, komentarisati, polemisati, razmisljati i uputiti jedne drugima na neke nove pronalaske. Ja mislim da nema mesta vredjanju, svaka misao je dobrodosla. Nemoguce je da se ljudi sloze pa i kad je najbanalnija stvar u pitanju, a kamoli ovako slozena tema. Onaj ko ne veruje da vanzemaljci postoje (kakvi god oni bili, da li zeleni ili roze ili nevidljivi), nema potrebe da svraca ovde. Ako se neko ne slaze sa tudjim misljenjem, nema smisla da ga omalovazava. Dajte malo vise kreativnosti ovoj jako interesantnoj temi, pustite se merenja tudje inteligencije i ostalih merila pameti. IQ je relativan i svacije misljenje je dobrodoslo.
 
+1

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje05.08.2011. u 16:43 - pre 156 meseci
Citat:
Sceka:
Jedino sto sam u dilemi koliko ti mozes da razlikujes stvarnost od onog sto to nije i navaznija stvar

Citat:

Mislim da ti nemas osecaj za humor ali u opste

Citat:

takvi su ljudi opasni?!



hm... mozda je Galactic Federation u prvom talasu vanzemaljaca ovih koji treba da dodju sad za neki dan. Mozda zbog toga ne mozemo da se dignemo na taj nivo, pa nam je totalno nerazumljiv, a shvatamo ga kao duhovitog.


salim se naravno.


Meni se svidja ovo sto on pise. Razvija mi mastu. A ko ne voli da masta i razmislja o necemu neshvatljivom. Ja sam inace veliki obozavalac SFa.

Nego nemoj da smorimo coveka pa da prekine da pise, bice monotona tema.
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje05.08.2011. u 16:58 - pre 156 meseci
Citat:
CoyoteKG: hm... mozda je Galactic Federation u prvom talasu vanzemaljaca ovih koji treba da dodju sad za neki dan. Mozda zbog toga ne mozemo da se dignemo na taj nivo, pa nam je totalno nerazumljiv, a shvatamo ga kao duhovitog.


salim se naravno.


Meni se svidja ovo sto on pise. Razvija mi mastu. A ko ne voli da masta i razmislja o necemu neshvatljivom. Ja sam inace veliki obozavalac SFa.

Nego nemoj da smorimo coveka pa da prekine da pise, bice monotona tema.


Njega smoriti? Eto, ti na primer, ti imas i te kako osecaj za humor, salu, duhovitost... evidentno. Sa tobom se moze lepo deuziti i uzivo, pretpostavljam, za razliku od mnogih ovde. :)

Ja mislim da GF nije u prvom talasu, on je Broj Jedan! Prvo je on dosao na Zemlju pa tek dosta kasnije amebe i ostale zivuljke a narocito je zasluzan za radjanje inteligencije, mozda ne onakve kavu mi znamo, poznajemo i priznajemo ali neke inteligencije na Zemlji jeste. Mislim zasluzan. Mislim GF, nas nasusni... Jednog dana cemo govoriti "Slava mu i hvala za sve"...


Citat:
huanitastaff: :)
Moram priznati da je meni sva ova rasprava jako simpaticna. Nekako je normalno da svako na forumu ima svoje misljenje i da ga iznese. Niko nije u pravu u potpunosti jer niko ustvari nema dokaze za sve sto tvrdi. Opet, oni drugi, protivnici, nemaju dovoljno argumenata da ospore tvrdnje. Sve lici na x files, Molderu se desavaju cuda, Scully to nikad ne vidi. Ocigledno je da svakoga ko proviri ovde zanima nesto o vanzemaljcima i buducnosti zemlje (kako glasi tema), ali niko nema poker u rukama da bi bacio karte na sto, svima fali jos po jedna karta. Cinjenica je da svako donekle istrazuje, prikuplja informacije i slaze kockice u jednu sliku koja je i dalje nepotpuna, pa kao kad skupljamo album sa slikama, fali jos po neka...tako ce verovatno biti jos neko vreme, a do tada mozemo citati, komentarisati, polemisati, razmisljati i uputiti jedne drugima na neke nove pronalaske. Ja mislim da nema mesta vredjanju, svaka misao je dobrodosla. Nemoguce je da se ljudi sloze pa i kad je najbanalnija stvar u pitanju, a kamoli ovako slozena tema. Onaj ko ne veruje da vanzemaljci postoje (kakvi god oni bili, da li zeleni ili roze ili nevidljivi), nema potrebe da svraca ovde. Ako se neko ne slaze sa tudjim misljenjem, nema smisla da ga omalovazava. Dajte malo vise kreativnosti ovoj jako interesantnoj temi, pustite se merenja tudje inteligencije i ostalih merila pameti. IQ je relativan i svacije misljenje je dobrodoslo.


Pa vise kreativnosti bi dovelo do toga da "ko zna koja je to brzina"! :)


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Galactic Federation
Sabac, Srbija

Član broj: 286901
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje05.08.2011. u 17:50 - pre 156 meseci
Citat:
Mozeli li neko da mi odgovori-ko su vladari sveta? Ko su ti vladari iz senke? Sve drugo sam uglavnom razumela, ali ova pojedinost mi rusi sve koncepte. Dakle, ko?

Odredjene familije ljudi koje vode specificno poreklo, oni se medusobno ukrstaju i smatraju sebe izabranima, prosvetljenima, naprednijim, itd...
To su neke kraljevske familije, bankari i oni koji stoje iza njih kao shareholderi najvecih korporacija, oni takodje imaju kontrolu nad ogromnim prirodnim resursima i ubiraju profit gde god je to moguce.
Celnici tajnih sluzbi su njihovi ljudi, bitniji politicari rade za njih kao frontmeni, a ako im neko bitan smeta sledi ucena ili likvidacija.

Citat:
Ali fraza da "bi svi ziveli kao milioneri uz malo rada" mi se dopada. Mislim da je to jedna od boljih stvari koju si rekao tokom ove teme. Samo bi voleo da mi pojasnis da li je u pitanju malo rada kao 'moranje' ili ce svako to da odluci po svom nahodjenju. Ja, recimo, ja bih voleo da ne radim uopste a da zivim kao milioner.

Neko bi nesto radio, ali sve ukupno manje nego danas, i mogao bi da radis stvari koje volis. Da ti neradis uopste opet bi neko morao da te podrzava, porodica, prijatelji.
Ziveti kao milioner u ovom smislu ne znaci da mozes da potcinjavas druge ili da imas robove, nego da imas jeftinu raznovrsnu i najbolju tehnologiju, i mogucnost kretanja skoro neograniceno.
Ali opet ce neko da proizvodi, popravlja, zida...
Medjutim kod vanzemaljaca toliko toga je vec self sustaining da je vrlo malo potrebno za odrzanje sistema.

Citat:
GF ,Ima li zaista istine u 42 ?

Da li mislis na jednu SF pricu? Nije mi poznato da je taj broj specifican u stvarnosti. Ali oko brojeva je zanimljivo pogledati video klipove od Marko Rodin.

Citat:
Naucnik ne kaze da je vakuum nista, nego da nema materije u tom vakuumu, i to su dva pojma koja ne bi trebalo da mesas.

Prvo materije ima samo je retka, a drugo nebitno sta koji naucnik kaze doslovce, ja i svi ostali smo u skoli ucili da u vakumu/prostoru nema nista, umesto da je bar receno da u njemu ima svetlost i gravitacija pa time i dinamicna energija.
Pitaj bilo kog prosecnog coveka sta ima u vakumu, rece ti nema nista. Ko uopste zna za pojam besplatne energije?

Citat:
Besplatna energija u tvojim recima je cudotvorni štapic. Guess what - it just doesn't exist. Ni kad za 30 god ovladamo kontrolisanom fuzijom.

Hladnom fuzijom je danvo ovladano, ali naravno nedostupno javnosti. I takodje biljke primenjuju hladnu fuziju, stvaraju elemente po potrebi, postoje analize koje to pokazuju.
Kako objasnjavas kretanje svega u svemiru? Nove zvezde se bez problema stvaraju u oblacima na mnogim mestima, i imas zvezda svih starosti okolo.
Nemoj mi samo reci fuzija. A sta tera fuziju? Jel fuzija tera planete zvezde i galaksije da se krecu?

E sad jesi cuo za kasimir efekat?
http://en.wikipedia.org/wiki/Casimir_effect
Moguce je spojiti dve vrste metala i imaces zanemarljivu struju izmedju njih.
Ali ako se napravi dovoljno tankih slojeva eto velike struje koju mozes da crpis iz prostora.
Ili isti primer sa kristalima:
http://www.youtube.com/watch?v=U1OL8gVpg3Y

Pretpostavljam da po tebi magneti nemogu da se okrecu sami od sebe.
Kako onda objasnjavas ovo igranje sa magnetima?
http://www.youtube.com/watch?v=-7fh2RP_uEs
http://www.youtube.com/watch?v=GZlU0FlQ0tY
http://www.youtube.com/watch?v=OTraYlBuHpY&feature=related
Ne garantujem da nesto od mnogih klipova nije prevara ali su takvi generatori 100% moguci.
http://www.youtube.com/watch?v=LNBMVsuPdm4
http://www.youtube.com/watch?v=8sorgApq898
http://www.youtube.com/watch?v=0PBHePZ_6U8

Verovatno niko od vas nezna da privlacna i odbojna sila bilo kog magneta nisu iste.
To se ne uci u skoli i podatke o tome je tesko naci, ali moguce.
Neodimijumski magneti su veoma jaki, i ja ih imam. Nadjite ih i probajte sami.
Ova nejednakost sile se moze upotrebiti u generatorima.

Takodje video sam metalni visak specijalnog oblika koji kad visi na koncu pocinje da se okrece samo u jednom smeru i nastavlja neograniceno znacajnom brzinom, ako iskopam link postavicu.

Generatora bez pokretnih delova takodje ima puno i mnogi od njih nisu prevare.
http://www.youtube.com/watch?v=-VKHFnkDf54
http://www.youtube.com/watch?v=WFqwY8q-5ZE


Ima onih koji tvrde da su napravili auto potpuno na vodu, a najpoznatiji je slucaj Stenli Mejera koga su ubili.
Za to je potrebna overunity elektroliza gde se specijalnim rezonantnim signalom voda razdvaja sa mnogo manje struje nego klasicno.
Vodonik kad sagoreva ustvari implodira i motor na vodonik mora da ima drukciji tajming varnice.

Inace samo sagorevanje nafte/benzina u motoru je neefikasna konverzija energije.
Dodavanjem male kolicine vodonika, ovo sagorevanje se povecava za velik procenat i vozilo predje vecu kilometrazu sa isto goriva (hibridni pogon).
Zato se sad prodaju jeftini "do it your self" paketi koji se ugrade u auto, gde imas vodu u maloj tegli pod haubom, i vrsi se obicna elektroliza i gas se sprovodi na usisnik vazduha motora.
Zasto ovo nije u svakom autu fabricki?

Alex Jones o free energy
http://www.youtube.com/watch?v=3b0jzNEd4PE


Ovo je vrlo zanimljiv snimak iz Madjarske
http://www.youtube.com/watch?v=vDeXTXYFKAY
http://www.gammamanager.com/index.html
Ako je neko u mogucnosti neka ode da ispita masine i izvesti nas.
 
+1

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje05.08.2011. u 19:35 - pre 156 meseci
Citat:
Galactic Federation: Odredjene familije ljudi koje vode specificno poreklo, oni se medusobno ukrstaju i smatraju sebe izabranima, prosvetljenima, naprednijim, itd...
To su neke kraljevske familije, bankari i oni koji stoje iza njih kao shareholderi najvecih korporacija, oni takodje imaju kontrolu nad ogromnim prirodnim resursima i ubiraju profit gde god je to moguce.
Celnici tajnih sluzbi su njihovi ljudi, bitniji politicari rade za njih kao frontmeni, a ako im neko bitan smeta sledi ucena ili likvidacija.
...


E, sa ovim se slazem. I to mislim ozbiljno.


[quote]Galactic Federation: Neko bi nesto radio, ali sve ukupno manje nego danas, i mogao bi da radis stvari koje volis. Da ti neradis uopste opet bi neko morao da te podrzava, porodica, prijatelji.
Ziveti kao milioner u ovom smislu ne znaci da mozes da potcinjavas druge ili da imas robove, nego da imas jeftinu raznovrsnu i najbolju tehnologiju, i mogucnost kretanja skoro neograniceno.
Ali opet ce neko da proizvodi, popravlja, zida...
Medjutim kod vanzemaljaca toliko toga je vec self sustaining da je vrlo malo potrebno za odrzanje sistema.
/quote]


Ne bih ja da potcinjavam nikoga ali ako mogu ja bih da ne radim ama bas nista a da zivim kao milioner. Pa zasto bih radio ako ne moram, a cim imam milione novaca ne moram da radim. S' druge strane, ako mogu ja tako da odlucim onda je logicno da i drugi to mogu isto tako. Ako svi odluce da ne rade nista, ko ce onda da nosi djubre, na primer? Zasto bi bilo ko ko je milioner nosio djubre, na primer, kad ne mora jer je milioner. A lako se navikne covek da ima puno, znam to dobro - veruj mi, a kad ima milione najvise se navikne! Kad vidis oko sebe puno milionera, zapitas se zasto ti nosis djubre i ukapiras da je dobro biti milioner jer vidis da oni ne nose djubre, cisti su, mirisu, veseli su, putuju... A ti znojav, smrdljiv, umoran, namrsten... Pa onda odlucis da od danas i ti budes milioner i da budes kao i oni. I to je OK, potpuno te razumem i slazem se sa tobom da je bolje imati nego nemati i razumem tvoju zelju da imas. Ali, ne lezi vraze, to sad svi kapiraju - sta sad?! Nema ko da nosi djubre, svi smo molioneri i ne pada nam na pamet da radimo nesto pa ni djubre da nosimo a djubreta kol'ko 'oces jer milioneri mnogo djubreta prave! Pa ok, necu da razmisljam dalje jer mi se svidja ovako, da budem milioner i da nista ne radim. Neko ce vec smisliti resenja, mene mrzi, ja bih da putujem...


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Galactic Federation
Sabac, Srbija

Član broj: 286901
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje05.08.2011. u 20:13 - pre 156 meseci
To neznaci da imas milione ili bilo koju drugu cifru, nego da ti mogucnosti budu u poredjenju sa danasnjim milionerima. A djubre gde god treba da se nosi, mora da se nosi, i neko bi to radio, ali ne bi bio prljav i siromasan zbog toga nego jednakih mogucnosti kao i svi drugi. Ako malo unapredis tehniku mogu teledirigovani ili samostalni roboti da nose djubre, rade u njivi itd...
Samo kod vanzemaljaca nemas nikakvog djubreta oni to dematerijalizuju trenutno.
Pa putuj naravno, treba da radis sto najvise volis, sve se to uklopi i resenja vec postoje nemoras da se brines da niko nece raditi.
 
0

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje05.08.2011. u 20:27 - pre 156 meseci
Citat:
Galactic Federation: To neznaci da imas milione ili bilo koju drugu cifru, nego da ti mogucnosti budu u poredjenju sa danasnjim milionerima.

Mogucnosti danasnjih gologuzana premasuju mogucnosti nekadasnjih milionera iz rimskog carstva ili srednjeg vijeka, pa ne vidim da im to pricinjava neku veliku radost i satisfakciju u zivotu.
 
0

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje05.08.2011. u 20:32 - pre 156 meseci
Citat:
Galactic Federation: ja i svi ostali smo u skoli ucili da u vakumu/prostoru nema nista


Nije tacno! Bar u skolama u koje sam ja isao.
Ovaj put moram da se ne slozim sa tobom!

U mojoj osnovnoj i srednjoj skoli su profesori fizike pomenuli, da covekov um ne moze da spozna "nista" ni "beskonacno". Koliko god zamisljao, jednostavno sto se tice toga smo ograniceni. Heh, to je prvi put u zivotu da sam primetio svoju ogranicenost.

Pa su dali primer vakuuma, i objasnili da vakuum nije "nista", i koliko god "nesto" zamisljali jako sitno, tezili ka nicemu, uvek ce to biti "nesto"
 
+1

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje05.08.2011. u 20:47 - pre 156 meseci
^^ Pa ono sto ovi mudraci smatraju pod "naukom" je obicno ono sto su ucili u osnovnoj skoli.
Nisu u stanju da shvate da neki ucitelj u osnovnoj skoli nije validni reprezent ljudskih dostignuca u nauci.
Moj ucitelj fizike i matematike u osnovnoj skoli nije znao zasto voda na vecim visinama kljuca na manjoj temperaturi nego na nizim visinima, a imao je i poteskoca sa geometrijom.
Da se to desilo GF-u, on bi ovdje napisao: "Zvanicna nauka ne zna zasto voda na vecim visinama brze prokljuca...."

Ako su nastavnici iz osnovne i srednje skole za njega nauka, onda je jasno s kim imamo posla...
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje05.08.2011. u 21:23 - pre 156 meseci
Citat:
Galactic Federation: To neznaci da imas milione ili bilo koju drugu cifru, nego da ti mogucnosti budu u poredjenju sa danasnjim milionerima. A djubre gde god treba da se nosi, mora da se nosi, i neko bi to radio, ali ne bi bio prljav i siromasan zbog toga nego jednakih mogucnosti kao i svi drugi. Ako malo unapredis tehniku mogu teledirigovani ili samostalni roboti da nose djubre, rade u njivi itd...
Samo kod vanzemaljaca nemas nikakvog djubreta oni to dematerijalizuju trenutno.
Pa putuj naravno, treba da radis sto najvise volis, sve se to uklopi i resenja vec postoje nemoras da se brines da niko nece raditi.


E pa dobro. Sad mi je jasnije. Znaci nema kinte ali da se ponasam kao da imam milione kinti. Pa mogu ja to! Siromasni ne postoje, masine sve rade... Pa to je do ja*a! Svidja mi se to. Znaci ja samo uzivam i putujem i ....... kako se to pristojno kaze.... ono kad sa osobama suprotnog pola ono... sto kaze nas narod... ali to nije pristojno... Pa da! A kako sa sexom stoji stvar?! Imam sve sto mi dusa iste, putujem, zaj**avam se do ludila.. a sex?! Kako sad to? Kako se to promenilo? Ja bih, pravo da ti kazem da se to ne menja! Ja bi da mogu da... sexualno opstim (jel' to tako da se kaze za jeba*inu?!) sa osobama suprotnog pola do mile volje! A volje imam do ja*a! Da se tu nesto nije promenilo?! Musko sa zenskim i gotovo. Ili su moja staromodna shvatanja po tom pitanju prevazidjena pa sad sex... kako?! To mi je jako bitno da znam!!! Molio bih te da mi o tome detaljno kazes sve sto znas. To antigravi, voda na nebesima, putovanje kroz vreme i prostor nenormalnim brzinama... to sve manje vise znam ali me muci pitanje koje je pitanje nad pitanjima! Kako se sexaju vanzemaljci i sta nas ceka po tom pitanju?! Cekam na odgovor?!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
+1

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje05.08.2011. u 21:53 - pre 156 meseci
Citat:
Sceka:Musko sa zenskim i gotovo.


Otkud znaš da neki vanzemaljci nisu višepolni (više od dva pola)? Ništa nije nemoguće.

edit: sad vidim da si pitao da li će GF nešto promeniti/nametnuti ljudima. Pa... To je već pitanje za nekog stručnjaka za GF...
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
0

Galactic Federation
Sabac, Srbija

Član broj: 286901
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje05.08.2011. u 22:09 - pre 156 meseci
Citat:
U mojoj osnovnoj i srednjoj skoli su profesori fizike pomenuli, da covekov um ne moze da spozna "nista" ni "beskonacno". Pa su dali primer vakuuma, i objasnili da vakuum nije "nista", i koliko god "nesto" zamisljali jako sitno, tezili ka nicemu, uvek ce to biti "nesto"

Odlicno, nekoliko profesora medju milion ljudi bi to znali. Ti si imao srece, ali opet pitaj bilo koga na ulici sta je vakum i sta ima u njemu, i da li je neko cuo za kvantne fluktuacije i free energy.
Trebalo bi da se uci pojam etra. Obicni ljudi nisu naucnici i to ih nezanima, ali i jedni i drugi su drzani podalje od pojma free energy, i taj pojam se ismeva od zvanicne nauke, a svuda je oko nas.

Sceka sto se toga tice nemoras da brines, to se ne menja i moze da bude samo bolje. Na visoj svesti samo ne bi zeleo da radis najgore perverzije.
 
+1

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje05.08.2011. u 22:11 - pre 156 meseci
Citat:
Sceka:Kako se sexaju vanzemaljci i sta nas ceka po tom pitanju?! Cekam na odgovor?!


Citat:
Onaj: Otkud znaš da neki vanzemaljci nisu višepolni (više od dva pola)?


Kao klinac u nekoj knjizi "Sin Covecji" od Roberta Silverberga, sam bas citao o hermafroditima :). Tad sam se u stvari i prvi put susreo sa tom reci.
 
+1

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje05.08.2011. u 22:22 - pre 156 meseci
Citat:
Galactic Federation:Obicni ljudi nisu naucnici i to ih nezanima


Verovao ili ne, isao sam u "kaubojsku srednju skolu". Bar su je svi takvom smatrali. I naucio sam mnogo vise nego vecina gimnazijalaca. Mozda ne bas u skoli, mozda i od roditelja, ili vec sam nekako.
Iznenadio sam se kad sam jednom se nasalio sa jednim prijateljem, 4. godina gimnazije tada, kad sam se podsmevao i rekao mu kako neka devojka nije znala da podeli 1 sa 3. I on se kao nasmejao, i slucajno primetih po njegovom izrazu lica da ni on ne zna.
Pitam ga koliko je to, i on me zabezaknuto pogleda, pocne da mumla nesto, nasmeja se glupavo i kaze mi "to ne moze da se podeli". Na sta sam se zgranuo, i kad sam ga pitao, "kako bre ne moze da se podeli", on mi je rekao: "da da da, setio sam se nego sam se na trenutak zbunio. 1 podeljeno sa 3 je jedna trecina". hehehe.

Posle sam pitao jos najmanje 10 ljudi, uglavnom iz gimnazije i tehnicke skole, i od skoro svih sam dobio odgovor "to ne moze da se podeli".

Toliko o tome da obicne ljude zabole sta je vakuum i koliko je 1/3.

Citat:
Galactic Federation: Opitaj bilo koga na ulici sta je vakum i sta ima u njemu


A ako cemo posteno, i ti kao vrlo "neobican "ljud"", ne znas da napises tu obicnu rec koju toliko potenciras. Inace pise se sa dva U. VAKUUM.

No, sta ce "obicnim" ljudima pravopis i saznanje o tome sta je vakuum...


p.s. ne zelim da te uvredim i proglasim nepismenim, nego samo govorim da neke stvari nekim obicnim ljudima nisu bitne iako su u skoli ucili o njima. Ja ovde pisem pravopisno jako nepravilno, al eto... u brzini. Ne koristim ćčšđž, i cesto napisem jel umesto je l' i slicno...
 
+2

starkg
Kragujevac

Član broj: 51088
Poruke: 711
*.dynamic.sbb.rs.



+89 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje05.08.2011. u 22:32 - pre 156 meseci
Sceka pih bre, kada dodje vreme i pocnes da koristis 100% mozak kao i svi mi , odbacicemo sex jer ce to biti za nize svesna bica. Pih sex hehehe, salim se nemoj odmah da me streljas :)

CoyoteKG isao si u VIS :) i ja sam i sta nam fali?
YU1OTW
 
+1

elitemadzone.org :: MadZone :: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje
(Zaključana tema (lock), by Goran Mijailovic)
Strane: << < .. 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 232964 | Odgovora: 1682 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.