Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

pravno lice placanje konferencija u inostranstvu

[es] :: E-Kupovina :: pravno lice placanje konferencija u inostranstvu

[ Pregleda: 1573 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

k_p

Član broj: 125551
Poruke: 26
*.dynamic.sbb.rs.



+8 Profil

icon pravno lice placanje konferencija u inostranstvu23.02.2011. u 07:46 - pre 160 meseci
Zanima me kako je moguce da pravno lice d.o.o koje posluje u Srbiji, dobije karticu (internet placanje) kojom bi mogao da plati npr. konferencije koje se odrzavaju u inostranstvu, kupi strucnu literaturu... Posto imam informacije da nije moguce izdati pravnom licu takvu karticu, to mi nikako nije jasno i ne mogu da verujem da je to tako pa bih zamolio nekoga ko ima iskustva sa ovom problematikom da mi objasni. Hvala.
 
Odgovor na temu

Dexic
ASP

Član broj: 253999
Poruke: 3837



+1376 Profil

icon Re: pravno lice placanje konferencija u inostranstvu23.02.2011. u 10:02 - pre 160 meseci
Mozes da dobijes naravno. Sad od toga koliko dugo posluje firma, kakav je promet, dobit, itd. ce zavisiti kakvu mozes dobiti karticu. Sigurno mozes dobiti Visa business electron i nju koristiti za ta placanja. (jedino sto ta kartica ne radi svugde izgleda).
Za kreditne kartice ako firma radi manje od godinu dana, barem u Intesi ali verovatno i kod drugih banaka, je potreban depozit FIZICKOG lica.
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: pravno lice placanje konferencija u inostranstvu23.02.2011. u 12:00 - pre 160 meseci
A kako ce pravno lice da otvori PayPal? Kao i mi ostali, "ilegalci", ili da placa svuda direktno karticom? Sta tamo gde se zahteva samo PP?
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: pravno lice placanje konferencija u inostranstvu

[ Pregleda: 1573 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.