Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Placanje "International money order" ?

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: Placanje "International money order" ?

[ Pregleda: 3177 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tiranin
Dorćol

Član broj: 37185
Poruke: 245
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Placanje "International money order" ?03.08.2006. u 18:46 - pre 215 meseci
Moze li se nekako izvrsiti placanje ka inostranstvu na ovaj nacin ?
Primalac ne prihvata bank wire transfer (iako sam bio spreman da platim dobru proviziju banci), vec samo ovako.
Postoji li neki drugi termin za "money order", jer imam utisak da u bankam ai ne znaju sta ih pitam?
 
Odgovor na temu

smfilip
Beograd

Član broj: 12580
Poruke: 1630



+4 Profil

icon Re: Placanje "International money order" ?03.08.2006. u 19:00 - pre 215 meseci
Bilo bi dobro kad bi mod e-transakcije(ili nekog slicnog e-...)foruma napravio manji FAQ u vezi placanja,posto vecina ljudi ne zna sta je Wire Transfer,sta money oreder i sl...ja bih napisao FAQ,ali nit' sam mod,niti imam vremena
 
Odgovor na temu

tiranin
Dorćol

Član broj: 37185
Poruke: 245
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Placanje "International money order" ?03.08.2006. u 22:05 - pre 215 meseci
Pa, kad znas, sto mi bar nisi odgovorio na moje pitanje ?
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.COOL.ADSL.VLine.Verat.NET.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Placanje "International money order" ?03.08.2006. u 22:31 - pre 215 meseci
http://www.elitesecurity.org/p845353
http://www.elitesecurity.org/p885081
pokusaj uvek prvo sa pretragom, mada i nije bas neki odgovor. Vrlo ti je vazan podatak to sto u bankama ne znaju sta je to. Cim oni ne znaju, onda verovatno NE MOZE, jer vecina tih salterskih sluzbenika stvari uci i shvata slepo, bez razumevanja. Oni znaju sta da napisu gde, a ne znaju zasto je to tako.

Delimicno off-topic: Mene su dobro povukli za nos u vezi prijema novca iz jedne strane zemlje (penzija). Nedeljama su mi "objasnjavali" (i to ne u nekoj provinciskoj filijali nego u cetnru Bgd.) dok se na kraju nisam nasao pred zidom - nista ne moze preko banke ako tamo negde u toj drzavi nemam svoj racun u banci a nemam i ne mogu da idem da otvorim a odavde ne moze da se otvori nikako. Tako da sada novac primam preko fizickog lica, pomocu sudski overenog ovlascenja.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: Placanje "International money order" ?

[ Pregleda: 3177 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.