Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako napraviti profil?

[es] :: PHP :: PHP za početnike :: Kako napraviti profil?
(Zaključana tema (lock), by Goran Rakić)

[ Pregleda: 3546 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

BLACK_SWORD

Član broj: 212173
Poruke: 171
*.team.ba.

Sajt: www.artwebdizajn.com


+3 Profil

icon Kako napraviti profil?27.03.2010. u 19:50 - pre 170 meseci
Pozdrav,

Napravio sam skriptu za registraciju i login, e sad bi da napravim da svaki korisnik ima svoj profil, moželi mi neko da objasni kako to da uradim? Hvala na pomoći.
 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+35 Profil

icon Re: Kako napraviti profil?27.03.2010. u 20:06 - pre 170 meseci
Napravis profil.php stranicu na koju ce biti redirektovani ulogovani korisnici i na njoj prikazes sta zelis (podatke o korisniku, ili sta god, povezano sa jedinstvenim ID-om korisnika).

Mislim da na ovako formulisano pitanje neces dobiti bolji odgovor.
 
0

Nikola Poša
Backend (PHP) developer
Beograd

Član broj: 173839
Poruke: 1616
*.adsl-1.sezampro.yu.



+33 Profil

icon Re: Kako napraviti profil?27.03.2010. u 20:56 - pre 170 meseci
Ne znam stvarno kakav sad odgovor očekuješ... Profil korisnika nije nešto što je fiksno i standardno, i realizacija te funkcionalnosti se razlikuje od sajta do sajta. To može da bude nešto krajnje jednostavno, npr. profil koji će se koristiti samo u informativne svrhe, tj. onaj koji bi prikazivao neke osnovne informacije o korisniku, itd. A opet, cela priča može i da se zakomplikuje sa raznim podešavanjima koje korisnik može da menja, zatim prikaz nekih složenijih podataka vezanih za profil, i slično, al' to sve zavisi od samih zahteva koje imaš, od toga kako si zamislio ceo proces, onoga što si do sada uradio ili pokušao da uradiš, a to je ono što nedostaje u tvom post-u.

btw Čisto da znaš, ovakve teme obično idu pod ključ, tako da nemoj da te čudi ako sa ovom tvojom to i bude učinjeno od strane nekog moderatora.
 
0

[es] :: PHP :: PHP za početnike :: Kako napraviti profil?
(Zaključana tema (lock), by Goran Rakić)

[ Pregleda: 3546 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.