Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

izbor misa za negamera i linux OS; programabilni dugmici?

[es] :: Ostali hardver :: izbor misa za negamera i linux OS; programabilni dugmici?

[ Pregleda: 1325 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stefacabor
Aleksandar Stefanovic
bor

Član broj: 64703
Poruke: 236
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon izbor misa za negamera i linux OS; programabilni dugmici?17.02.2010. u 22:00 - pre 171 meseci
imam prastari logitech mis ali levi klik pocinje da zeza posle 7god upotrebe i krenuo u potragu za novim. na uzi izbor su spali A4 Tech X7 X-710FS i A4 Tech X7 X-755FS

kakva su iskustva sa ovim proizvodima? onaj 755 mi je gotivan sto ima one dugmice sa strane pa jos ako ih mogu programirati na linuxu da rade sta ja zelim bilo bi odlicno. jos jedan ogroman plus po meni je roler istog jer ima pomeranja po X osi odnosno levo-desno. vasi komentari?

ako je vazno napomenuti: nisam gamer
stefaca
 
Odgovor na temu

combuster
Ivan Bulatovic
Kraljevo

Član broj: 151351
Poruke: 4563
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.linuxsrbija.org


+104 Profil

icon Re: izbor misa za negamera i linux OS; programabilni dugmici?17.02.2010. u 22:16 - pre 171 meseci
Sto se linuxa tice ja nemam problema sa horizontalnim skrolom, programibilne dugmice nemam ali ne bi trebalo biti tesko (u zavisnosti od desktop okruzenja) isprogramirati ih za odredjeni zadatak. Sad ovakvo stanje kakvo je sa hal-om to dozvoljava, videcemo kad skliznemo na goli udev...
make love - !war
 
Odgovor na temu

stefacabor
Aleksandar Stefanovic
bor

Član broj: 64703
Poruke: 236
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon Re: izbor misa za negamera i linux OS; programabilni dugmici?17.02.2010. u 22:31 - pre 171 meseci
nekako mi je 755 prirasao srcu zbog levo-desnog klika rolera. mislim da ce on pasti
stefaca
 
Odgovor na temu

combuster
Ivan Bulatovic
Kraljevo

Član broj: 151351
Poruke: 4563
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.linuxsrbija.org


+104 Profil

icon Re: izbor misa za negamera i linux OS; programabilni dugmici?17.02.2010. u 22:35 - pre 171 meseci
Word of advice, nekada ti programibilni tasteri umeju da budu vise smetnja nego korist, imao sam trust pre ovog logitech-a koji je imao programibilne tastere sa strane, ne retko se desavalo da ih "okinem" slucajno...
make love - !war
 
Odgovor na temu

stefacabor
Aleksandar Stefanovic
bor

Član broj: 64703
Poruke: 236
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon Re: izbor misa za negamera i linux OS; programabilni dugmici?17.02.2010. u 22:45 - pre 171 meseci
o tome sam i ja mislio. nisam pristalica mnogo tastera sa strane misa; zato sam i naveo da nisam gamer. ti tasteri mi jedinu svrhu vrse ako igram igrice sto ne radim ili ako mogu da ih programiram
stefaca
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: izbor misa za negamera i linux OS; programabilni dugmici?

[ Pregleda: 1325 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.