Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

O udesu Ministra Jocica jos jednom

elitemadzone.org :: MadZone :: O udesu Ministra Jocica jos jednom

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 45299 | Odgovora: 199 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
77.46.227.*



+35 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom30.01.2008. u 13:29 - pre 197 meseci
Malo ti je star taj zakon...
Nemas nista novije?

Citat:

Na vozila službe hitne pomoći, vatrogasne službe, organa unutrašnjih poslova i oružanih snaga Socijalističke Federativne Republike Jugoslavije


A i nisam bas siguran da je ova situacija pokrivena tom odredbom...

@vladd, opustite se malko... ;)

[Ovu poruku je menjao kelja dana 30.01.2008. u 14:46 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Silencer
Mitrović Stevan
Smederevo

Silencer
Član broj: 399
Poruke: 480
80.93.249.*

ICQ: 76958890


+72 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom30.01.2008. u 13:53 - pre 197 meseci
Bog sve vidi ! Stiglo ga sto je krao cokoladice !
Ako je ovo za cokolade kako li ce biti za stvari od kad je postao ministar :P
 
Odgovor na temu

boban779

Član broj: 16815
Poruke: 433
*.findomestic.co.yu.



+41 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom30.01.2008. u 13:55 - pre 197 meseci
To je trenutno važeći zakon koliko god da je star. Na njih se odnosi deo o neprimenjivanju odredbe o ograničenju brzine. Jedino pitanje koje može da se postavi je da li su u tom trenutku imali uključeno rotaciono svetlo. To, čini mi se, nikad nećemo ni saznati...
Keep clicking.
 
Odgovor na temu

DS_Store
[es] :: Macintosh

Član broj: 32090
Poruke: 666
77.46.180.*



+4 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom30.01.2008. u 13:57 - pre 197 meseci
Citat:
boban779: Postovaću citat iz Zakona o osnovama bezbednosti u saobraćaju
...
a evo i citata:
Citat:

kad posebnim uređajima daju svetlosne i zvučne znake


Dakle ti tvrdiš da su uključili rotaciono svetlo i sirenu?

Pri povratku iz lova?

Šta vam sve neće pasti na pamet da opravdate bahatost ljudi na vlasti.

(Nadam se da na ovom mestu neće da uskoči StaticInt ili neko njemu sličan da nam objasni da ako nismo položili taj i taj predmet ne smemo da čitamo i tumačimo Bibliju, tj. zakone).
10 HOME
20 SWEET
30 GO TO 10
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom30.01.2008. u 14:03 - pre 197 meseci
Ja bih rekao da je naveden pogrešan član zakona, pošto su vozila s pravom prvenstva milicija, hitna pomoć, vojska, vatrogasci. Ministrovo vozilo bi logičnije bilo vozilo pod pratnjom, mada nije imao pratnju ovog puta, ne znam da li to menja stvar ili ne.
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom30.01.2008. u 14:08 - pre 197 meseci
To ne mjenja stvar, jer je to sluzbeno vozilo. Vjerovatno vozilo policije.
 
Odgovor na temu

Majstor Duja
Duic Goran
poljski toalet
Novi Sad

Majstor Duja
Član broj: 82753
Poruke: 954
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.elektrocentar.com


+17 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom30.01.2008. u 14:28 - pre 197 meseci
Citat:
vladd: I da prestane Majstor Duja da prica o mom "sazrevanju", stariji sam od njega, cak mogu cale da mu budem:D


Imam jednog, dosta mi je taj - ali hvala na ponudi :-)))
Nisam mislio na tebe direktno nego sam govorio uopsteno o tematici uzora....poz

 
Odgovor na temu

qazqaz

qazqaz
Član broj: 138871
Poruke: 65
91.150.101.*



+15 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom30.01.2008. u 14:45 - pre 197 meseci
Procitao sam celu temu

Niko nije pomenuo onaj zakon o zastiti zivotinja..."evropski" zakon
Ispade da je ovde pas kolateralna steta, nesto slicno kao da su udarili u kamen...
Da li ce i za to neko da odgovara?
 
Odgovor na temu

Silencer
Mitrović Stevan
Smederevo

Silencer
Član broj: 399
Poruke: 480
80.93.249.*

ICQ: 76958890


+72 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom30.01.2008. u 14:49 - pre 197 meseci
Ma jes pas ce da odgovara, pre ce da psa optuze kako je hteo da izvrsi atentat na ministra.
 
Odgovor na temu

Milan M. Radovic
Web Developer
Pančevo

Milan M. Radovic
Član broj: 16959
Poruke: 743
212.200.213.*



+25 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom30.01.2008. u 15:02 - pre 197 meseci
Ma da da bog da svi ludi, i "brzi" tako zavrse,pa da se i ovde postuje zakon kao u evropi i svetu!
1. podrzavam to da je sam ministar policije odgovoran i to je direktan primer kako sami ministri krse zakon.
Po meni,ovo je opomena od boga.
2. tu ogradu na autoputu moze da preskoci i moja baba,ne samo nas autoput. Sta su trebali da stave? Elektricnu ogradu?
3. Sto nisu zvali neki skup lekara iz Rusije kada je zablacanskom to trebalo? Pa naravno da smo navikli da su ministri #1... Setite se kad su,cini mi se,necija kola (od nekog politicara) udarila zenu u BG pa je taksista bio navodno kriv....

I don't need a girl for sex , All I Need is Binary and HEX
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
193.47.77.*



+7177 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom30.01.2008. u 15:20 - pre 197 meseci
Citat:

To ne mjenja stvar, jer je to sluzbeno vozilo. Vjerovatno vozilo policije.


Alo bre, PA STA AKO JE VOZILO POLICIJE

Jebote, za 4 godine u Berlinu sam pratnju sa rotacijom video max. 5 puta i to iskljucivo oko Kancelarke (= Predsednik Vlade u Srbiji) i stranih diplomata najviseg ranga - pazi kad nikad nisam video nikakve jebene ministre da idu pod specijalnom pratnjom a kamo li da divljaju po putevima ko nezdravi... U Srbiju kad dodjes svako malo vidis neke krelce u zatamnjenim kolima i sluzbenim tablama kako izigravaju bogove na zemlji. Jeste, 80 miliona Nemaca su idioti a samo mi smo pametni pa dozvoljavamo lokalnim dripcima da to rade pa jos da trazimo opravdanje u nekom zakonu.

Vozilo policije ima pravo da ne postuje propise u saobracaju ali samo ako za to postoji opravdana potreba i, jos vaznije, ne postoji opasnost od ugrozavanja drugih. Bez ta oba zadovoljena uslova, vozilo policije podleze istim pravilima kao i svi ostali ucesnici u saobracaju - na kraju krajeva, ako nema niko da ih uveri u suprotno, to ce biti stub ili ograda koja je tvrdja od usijanih glava.

Izgleda je to ono u cemu se ne slazemo - "opravdana potreba" nije zurenje na neki sastanak u nekoj pripizdini ili poseta nekoj kafani, bas kao sto voznja od ko zna koliko km/h na putu ne moze ni u kom slucaju da bude bezbedna, a kamo li u slucaju da je put los.




DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
*.telekom.yu.



+629 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom30.01.2008. u 15:26 - pre 197 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:Jebote, za 4 godine u Berlinu sam pratnju sa rotacijom video max. 5 puta i to iskljucivo oko Kancelarke (= Predsednik Vlade u Srbiji) i stranih diplomata najviseg ranga - pazi kad nikad nisam video nikakve jebene ministre da idu pod specijalnom pratnjom a kamo li da divljaju po putevima ko nezdravi...
A kada je poslednji put ubijen neki ministar u Nemačkoj, ili još gore, premijer??
Obzirom na okolnosti zemalja u kojima vladaju, smatram da su pratnje i rotacije neminovnost za naše, a čisto foliranje od strane Kancelarke ;-)
Save time... see it my way.
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom30.01.2008. u 15:26 - pre 197 meseci
Taj zakon o zastiti zivotinja vazi samo ako namjerno ubijes ili mucis ili sta vec radis jadnim zivotinjama.

Sto se tice ograda oko autoputa, u Austriji pored svakog naseljenog mjesta postoje ograde visine negde oko 2-2.5 metara. Kolio sam ja skontao, osnovna namjena im je da
smanjuju buku. Napravljene su u duzini i po vise kilometara, ponegde i od providnih plasticnih ploca. Takodje su na otprilike nekih kilometar napravljeni prolazi, najobicnija vrata.

Ko je taj Zablacanski ili neki Milan, Duja,Miroslav, "Silencer" u poredjenju sa vrhom vlasti, bre?
Obicna boranija. Nemamo mi toliko naftnih preduzeca da za svaku saobracajku pravimo rusko-srpski konzilijum.

P.S.
Nisam ja njima pravio opravdanje, vec kazem da je to sasvim uobicajena pojava kod nas. Sad, sto to nije moralno, normalno ili sta vec, je druga stvar.
Osnovna zelja kod naseg malo "jaceg" vozaca je plava rotacija = imunitet u saobracaju.
To je stvar mentaliteta, a ne prava.
 
Odgovor na temu

Milan M. Radovic
Web Developer
Pančevo

Milan M. Radovic
Član broj: 16959
Poruke: 743
212.200.213.*



+25 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom30.01.2008. u 15:27 - pre 197 meseci
Sad mi nesto pade na pamet - pogledajte ovaj spisak poznatih ljudi koji su poginuli u poslednjih 6 (mozda i vise malo) meseci
- Tose Proeski
- Ekipa "Velikog brata"
- Zablacanski
- Ministar Jocic

Ko je sledeci?

Citat:
Nemamo mi toliko naftnih preduzeca da za svaku saobracajku pravimo rusko-srpski konzilijum.

Volim ove "citaj izmedju redova" recenice :D
p.s. Izvinjavam se na OFFu,...
I don't need a girl for sex , All I Need is Binary and HEX
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
193.47.77.*



+7177 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom30.01.2008. u 15:30 - pre 197 meseci
Citat:
MyWay\A kada je poslednji put ubijen neki ministar u Nemačkoj, ili još gore, premijer??
Obzirom na okolnosti zemalja u kojima vladaju, smatram da su pratnje i rotacije neminovnost za naše, a čisto foliranje od strane Kancelarke ;-)


Pa roknuli su ministarku u Svedskoj, pa cenim da i dalje tamo mnogi dolaze biciklima na posao :)

Imati blindiran auto, i kada je opravdano i dalje nije licenca za divljanje na putu - nije mi jasno kako mozes, ako si tako zabrinut za svoj zivot, da sam radis na njegovom prevremenom zavrsetku :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
77.46.208.*



+5251 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom30.01.2008. u 16:39 - pre 197 meseci
Pa Ivane, malo ranije sam objasnio "da ne znamo bas detalje", zasto se nasao tu gde se nasao, pa tako da vracanje sa sluzbenog puta nije bas vezano sa "kancelarijskim vremenom".
Mozda je bio na Kosovu( aktuelno je povlacenje porodica unmika....), mozda u lovu, NE znamo...jednostavno...

Zato si se i "navukao" da das komentar "sta je radio". Nocu se samo ide u kafane:D

Jak dubokoumno.

Drugo, sta JA treba da oladim(sto rece kelja, a bas se lepo nasladjuje), gledam gomilu momaka (sem Duje:)), koja se nasladjuje tudjom mesrecom, i vice AKO, tako mu i treba ...
Pa ako nije neko necija politicka opcija, moze i treba da bude obogaljen...verovatno

Ima li tu normalnosti, "prikrivene" "finocom" ili "uljudnoscu".

Znate gospodine, ako su vam zaklali ili ubili clana porodice....pristojno...zar ne

Ajde da se malo zapitate, o razmisljanju. Sluzbeno vozilo policije MOZE i SME da "krsi" propise, da vozi u suprotnom smeru, prolazi na crveno...ili sta god.
Ne mora da ima rotaciju ako nema koga da "sklanja"...

I to je posebna prica...

A o politickim opcijama mozemo pod drugom temom, ova je neljudska...nehriscanska, "ne" po bilo kojoj veri i ubedjenju na planeti


Poz.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
193.47.77.*



+7177 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom30.01.2008. u 16:43 - pre 197 meseci
Citat:
vladd
A o politickim opcijama mozemo pod drugom temom, ova je neljudska...nehriscanska, "ne" po bilo kojoj veri i ubedjenju na planeti


A da je, kojim slucajem, ubio nekog na putu ko sto je jedan drugi ministar ubio zenu u Beogradu?

Jel bi i tada bilo "hriscanski" cutati o tome?

OK.. ne znamo da li je bio u lovu ili spasavao Kosovo - pa onda hajde da hriscanski cutimo.

Sure..

Citat:

Ajde da se malo zapitate, o razmisljanju. Sluzbeno vozilo policije MOZE i SME da "krsi" propise, da vozi u suprotnom smeru, prolazi na crveno...ili sta god.


U Srbiji "sluzbeno vozilo" sve moze... to ne znaci da to tako treba.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Sopocanac

Član broj: 15777
Poruke: 469
79.101.165.*



+1 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom30.01.2008. u 16:59 - pre 197 meseci
mnogo se udesa desava u srbiji ovih dana a to pre svega zato sto srbija nema odgovarajuce puteve za danasnje moderne automobile.

deru nas na registraciji automobila ,deru nas sa carinom i pdvom na uvoz automobila, deru nas porezima i akcizama na gorivo i taj novac trose za ko zna sta i za ko zna gde mesto da ga usmere u izgradnju autoputeva po zemlji.

Koliko su vladajuce stranke napravile autoputeva od 2000te godine do danas? 0 I SLOVIMA NULA AUTOPUTEVA

I ovaj jedan sto navodno treba da se gradi ,grade stranci iz svog dzepa.

Ako se pre 2000te godine nije mogao napraviti nijedan autoput zbog ratova i sankcija, posle 2000te je mogao makar jedan.
 
Odgovor na temu

shut_down
Bg

Član broj: 115337
Poruke: 256
217.26.75.*



+37 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom30.01.2008. u 17:08 - pre 197 meseci
Citat:
Ma olomi table, baki! Alavera Kavasaki,
Dvesta na sat, s Bastovanom pozadi,


Sve vise materijala za novi hit BG sindikata
 
Odgovor na temu

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+711 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom30.01.2008. u 17:29 - pre 197 meseci
Citat:
Sopocanac: mnogo se udesa desava u srbiji ovih dana a to pre svega zato sto srbija nema odgovarajuce puteve za danasnje moderne automobile.

Netačno. Mnogo se udesa dešava zato što narod vozi kao stoka. A vozi kao stoka zato što im se dozvoljava.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: O udesu Ministra Jocica jos jednom

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 45299 | Odgovora: 199 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.