Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

O udesu Ministra Jocica jos jednom

elitemadzone.org :: MadZone :: O udesu Ministra Jocica jos jednom

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 45312 | Odgovora: 199 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DS_Store
[es] :: Macintosh

Član broj: 32090
Poruke: 666
77.46.180.*



+4 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom29.01.2008. u 16:39 - pre 197 meseci
Najbitnije u čitavoj priči je zapravo to da je samo sebe skenjao a ne i nekog drugog.

Zamislite da je ubio nekog nedužnog vozača, da je udario u nekoga umesto u imaginarnog psa - em bi taj neki bio mrtav, em bi mu čitavu familiju pohapsili pod optužbom zavere u cilju izvršenja atentata. I to u trenutku kad nam otimaju Kosovo.
10 HOME
20 SWEET
30 GO TO 10
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom29.01.2008. u 16:40 - pre 197 meseci
Ne znam da li vam je promakao poslednji tender za vozila Vlade Srbije:

Citat:

Vlada raspisala tender vredan više od milion evra za 40 novih automobila
Marka automobila nije bitna, jedino je važno da jačina motora ne bude manja od 3.000 kubika, kaže Milivoje Mihajlović iz pres službe vlade.


Znaci, gospodi nije bitno koje je marke vozilo, ali je vrlo bitno da je iznad 3000 kubika, jerbo, samo tako mogu da fino jurcaju po tzv. "autoputevima" i "magistralama" iznad 200 km/h (slabija kubikaza tesko ubrzava do 200 km/h sa teretom od 2 masna tela teza od 100 kg - a valjda borba za Kosovo ne moze da ceka toliko dugo)

Ej ***ote - u Srbiji je malo gde (ako igde) uopste opravdano voziti vozilo od vise od 3000ccm - bahati skotovi koji se finansiraju od para gradjana Srbije nikako nisu zadovoljni sa, recimo, 2000ccm - iako sasvim komotno i ta vozila mogu da zadovolje sve potrebe drzavnih cinovnika, vec hoce da trose bespotreban benzin i voze nesto sto ih ocigledno moze ubiti na onom jadu od puteva.

Zato se sve to i desava - ovaj jedan je platio debelu cenu, valjda ce to ostatak da podseti da nisu besmrtni.

Ili ce od sad preci na iskljucivo blindirana kola i helikoptere :(
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom29.01.2008. u 16:56 - pre 197 meseci
Vazdušni jastuci se nigde ne aktiviraju ako nisu vezani pojasevi. Ivane, najmanje je bitno u kakvim kolima će da se voze, naravno da ne treba da se voze u Dačiji Logan (a uzgred, može i Logan da ide bar 150km/h ako ne i više). Može neki sekretar iz ministarstva u Dačiji, ali svuda u svetu ministar će voziti nešto kao s tog tendera. Mnogo je bitnije kako i šta su radili sa monopolima, tajkunima, zakonima, pristupu EU, blabla... za kola manje-više.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom29.01.2008. u 17:01 - pre 197 meseci
Pa ne pise da su to vozila za "ministre", vec za potrebe Vlade Srbije.

Koliko mi je poznato, Vlada Srbije nema 40 ministara.

Ispravite me ako gresim?

U nekim drugim zemljama ministri dolaze na posao i biciklom - znam da je to nerealno za Srbiju, ali davati vozilo od 3 hiljade ccm zamenicima ministara i ostalim catama iz Vlade Srbije je samo dokaz bahatosti i razbacivanja tih ljudi koji vode jednu inace siromasnu drzavu.

I naravno da je auto od 3 hiljade kubika opasniji od auta od 2 hiljade kubika jer ima mnogo jaci motor na sasiji iste tezine, osim toga - ako se pogleda kvalitet, obrazovanje i ucinak ministara, sumnjam da bi i auto od 800 kubika bio zasluzen.

Btw, ne znam zasto nesto tipa Audi A6 sa 2 hiljade kubika nije dostojno jednog prosecnog "srpskog ministra" - onih ekstra hiljadu kubika je cisto bacanje benzina/dizela i para gradjana Srbije - nije da A6 2.0 izgleda bitno drugacije od A6 3.0, stavise - izgledaju isto, samo sto je ovaj drugi skuplji skoro deset hiljada EUR od prvog.


DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom29.01.2008. u 17:12 - pre 197 meseci
Veći motori su bolji za velike kilometraže, naročito važi ako su kola i blindirana, ima još i drugih razloga, da ne davim, kao što rekoh to je najmanje bitno u celoj priči.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom29.01.2008. u 17:19 - pre 197 meseci
Pa nije Srbija Avganistan pa da zamenik zamenika ministra vozi blindiran auto sa >3 hiljade CCM.

Vidis, bitno je - o ovome se radi. Ti ljudi su toliko bahati da se to sve preslikava i na njihovu voznju.

Garant je auto sa Ministrom Policije isao 200 Km/h na putu i zbog toga se tako skucao - zato sto su bahati, jer misle da su veci od zakona, od drzave, od svega. Iz iste te bahatosti iz koje kupuju 40 automobila jacih od 3 hiljade kubika za potrebe Vlade a nemaju 40 ministara... sve je to ista bahatost i nebriga za bilo sta osim za svoju guzicu i imidz.

Ali, ako nista drugo - nisu ni oni besmrtni, niti jaci od ivicnjaka auto puta, kako se vidi.



DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Ilic Igor
Vlasnik
Vlami d.o.o.
Beograd

Član broj: 14961
Poruke: 756
*.adsl.beotel.net.

ICQ: 46969546
Sajt: www.gradjevinskinajlon.rs


+5 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom29.01.2008. u 17:30 - pre 197 meseci
Da li se secate kada je Karicev valjda prijatelj (neki pevac) u centru Beograda kob beogradjanke valjda izazvao sudar sa slicnim blindiranim dzipom?
Isao je 120 km valjda i ostetio je samo retrovizore dzipu nije bilo nista.
Koliko treba ici da bi se onako unistio blindirani dzip, znajuci kako voze ministre po autoputevima i ostale.
Lep primer, samo sto ce da ostane nepokretan.
http://www.gradjevinskinajlon.rs/
Gradjevinski najlon i džakovi za šut.
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom29.01.2008. u 17:46 - pre 197 meseci
Zbog tog tendera su se zamjerili sadasnjem (bivsi je u bezanje ) distributeru vozila marke BMW, jer je ponudio 30-ke koje u stvari imaju 2996 ili slicnu kubikazu, a
jasni uslovi tendera su najmanje 3000!
BTW, to je bio neki clan porodice Karic i bas negde skoro je i osudjen za to.
Jel ono na slici G klasa? Jednom sa video kako ispred parlamenta ulazi u crnu G 500.
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom29.01.2008. u 18:05 - pre 197 meseci
Na slici jeste G klasa. Koja glupost, 3000 je uvek 299x, kao što je 2000 ustvari 199x. Ne znam, mislim da sam najbahatije vozače u ovoj zemlji viđao uglavnom u Zastavama i nekim tek malo boljim krševima. Ko je bahat, biće bahat svakako (i na biciklu), a dobra kola će trajati duže od vlade.
 
Odgovor na temu

Challenger

Član broj: 37755
Poruke: 156
77.46.177.*



+1 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom29.01.2008. u 18:09 - pre 197 meseci
Bio je u ML-u, e sad da li je blindirani ili ne - ne znam... Nije toliko ni bitno, posto je i "obican" dovoljno jak auto da bi se onako rasturio pri nekoj manjoj/srednjoj brzini. Znaci, brzina je bila oko 200, mozda malo i vise (ne moze ML vise od 230-240km/h), a da li su i u sta udarili, to se verovatno nece ni saznati. Ko zna, mozda je bio neki pas od 500-600kg, xexe

@ Miroslav Jeftić: nije tacan podatak da se air bag-ovi ne aktiviraju kad nije vezan pojas, imam iza sebe 4 sudara sa razl. automobilima (VW, Toyota, BMW, Mercedes) i svuda su se aktivirali dok pojasevi nisu bili vezani.

@ Laki_Gen: Ne znam na koga mislis, ali bivsi zvanicni distributer BMW-a je Radulovic, i on nije "u bezanje", eno radi covek k'o i pre.
 
Odgovor na temu

smfilip
Beograd

Član broj: 12580
Poruke: 1630



+4 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom29.01.2008. u 18:26 - pre 197 meseci
ovako, vozacev airbag bi na novijim vozilima morao da se aktivira i ako nije vezan pojas, dok suvozacev i ostali NE SMIJU da se aktiviraju. E,sad, ne znam kod kojih automobila je tako,ali kod vecine jeste.

e,da, oni traze auto PREKO 3.000ccm,znaci moze i neki ML od 4.988 ccm :D
 
Odgovor na temu

Sopocanac

Član broj: 15777
Poruke: 469
79.101.165.*



+1 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom29.01.2008. u 18:33 - pre 197 meseci
Citat:
Znaci, gospodi nije bitno koje je marke vozilo, ali je vrlo bitno da je iznad 3000 kubika, jerbo, samo tako mogu da fino jurcaju po tzv. "autoputevima" i "magistralama" iznad 200 km/h (slabija kubikaza tesko ubrzava do 200 km/h sa teretom od 2 masna tela teza od 100 kg - a valjda borba za Kosovo ne moze da ceka toliko dugo)

Ej ***ote - u Srbiji je malo gde (ako igde) uopste opravdano voziti vozilo od vise od 3000ccm - bahati skotovi koji se finansiraju od para gradjana Srbije nikako nisu zadovoljni sa, recimo, 2000ccm - iako sasvim komotno i ta vozila mogu da zadovolje sve potrebe drzavnih cinovnika, vec hoce da trose bespotreban benzin i voze nesto sto ih ocigledno moze ubiti na onom jadu od puteva.

Zato se sve to i desava - ovaj jedan je platio debelu cenu, valjda ce to ostatak da podseti da nisu besmrtni.

Ili ce od sad preci na iskljucivo blindirana kola i helikoptere :(


joj ivane nisam video da si ovde vec pisao o tome, nova vest je da "marka nije bitna" vozila je Audi model A6 cena prava sitnica 70.000 eura komad
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom29.01.2008. u 18:35 - pre 197 meseci
Sećam se da je neki od specijalnih Mercedesa, klase Pulman, '70-ih godina bio iznajmljivan Nemačkoj vladi, jer ista nije imala da plati za trajno vlasništvo istog. Ali je zato Titina administracija imala dva u trajnom vlasništvu (i još pregršt sličnih čudesa... Mercedesa, Rolseva i tako toga).

Taj kompleks veličine kod nas vuče korenje od davnina. Svaki smrad, čim se dočepa fotelje, odma' bi da se vozi sa autima od "najmanje 3000ccm". Kad vidim službeni A8 4.2 Quattro, dođe mi da ga pljunem! Koja je to stoka, majko mila...

Inače, registracija za auto 2001. godište, 3500ccm/255KS, juče je koštala ravno 76.000 dinara.
Ko plaća registracije za tolike službene aždaje, ne moram ni reći.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom29.01.2008. u 18:42 - pre 197 meseci
Izgleda sam ja nesto pobrkao, cinilo mi se da je delta sada distributer, cak sam siguran da sam na jednom novom bmw-u video naljepnicu delta auto. Nebitno.

Nije mi jasno kako je moguce da autombil tezak >1500 kg pri brzini od recimo 150 km, pas tezak 20-ak kg izbaci sa ceste i da se auto prevrne.
Ocigledno ga nije pokusao izbjeci, jer bi u suprotnom kocio i manvrisao, pa se tek onda prevrnuo.
 
Odgovor na temu

Sopocanac

Član broj: 15777
Poruke: 469
79.101.165.*



+1 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom29.01.2008. u 18:44 - pre 197 meseci
storm48 vlastodrsci ne placaju registracije, placamo im mi gradjani srbije :(

svaka bitanga u ovoj zemlji cim se docepa vlasti mora svoje dupe da uvali u bmw, mercedes ili audi - ko da su se u njemu rodili
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
77.46.208.*



+6455 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom29.01.2008. u 18:44 - pre 197 meseci
Predsednik države je ok da se vozi u autu tipa A6/A8/S500 i sl. Ministrima je sasvim dovoljan auto tipa VW Pasat ili Škoda Superb ili nešto tome slično. A pomoćnicima i ostaloj boraniji lepo kupiti Dačije/Škoda fabije ili neki drugi jefin auto i to je to...
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom29.01.2008. u 21:43 - pre 197 meseci
Gde ste vi otisli sa temom...
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

sasa022

Član broj: 15151
Poruke: 4501



+361 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom29.01.2008. u 23:57 - pre 197 meseci
Evo 2 primera "bliskih susreta" automobila i zivotinja




 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom30.01.2008. u 08:56 - pre 197 meseci
Koji su ovo srecnici, oni su bar uhvatili to sto su zgazili. Meni lisica polupala branik na bmw-u i utekla! Udario je sa 70-80 i reko sad cu da je zadavim
sto pretrcava put i podlece pod tockove, kad tamo ni L od lisice!
 
Odgovor na temu

Majstor Duja
Duic Goran
poljski toalet
Novi Sad

Majstor Duja
Član broj: 82753
Poruke: 954
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.elektrocentar.com


+17 Profil

icon Re: O udesu Ministra Jocica jos jednom30.01.2008. u 09:49 - pre 197 meseci
Ja sam revoltiran i zabezeknut sa onim sto se dogodilo....drago mi je sto se tema ipak odrzala bez lock-a.
Da "riba smrdi od glave" se jos jednom dokazalo kao tacno - steta sto je do toga moralo doci na tezi nacin.
Zao mi je Jocica kao ljudskog bica - ali kao ministra NE, jer sluzi kao vrlo dobar primer raspadanja jedne drzave.
Nadam se da ce neko na "polozaju" iz svega ovog izvuci nesto za nauk i iskoristiti taj "polozaj" da se ovakve stvari svedu
na najmanju mogucu meru.

Komentar na sliku BMW-a i psa je sledeci: U Svabiji nema ogranicenja na auto banu i auto je ostao ceo, bez ostecenja vitalnih
delova karoserije iz cega se moze zakljuciti da je i vozac preziveo. Taj automobil je isao oko 200Km/h i pas spada u grupu
vecih pasa (>20Kg), putnicki automobil te klase je laksi od doticnog terenca. Ostalo je jasno. Ne treba vam MUP, otvaranje istraga,
spletkarenje itd. itd....

Takodje, nepravilno skladisteno vatreno oruzje i municija u posedu jednog ministra policiji su jedna od tacaka oko kojih se vredi zamisliti.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: O udesu Ministra Jocica jos jednom

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 45312 | Odgovora: 199 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.