Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

A* algoritam pronalazenja najkraceg puta u grafu

[es] :: Vodič za učenje :: Seminarski radovi :: A* algoritam pronalazenja najkraceg puta u grafu

[ Pregleda: 4649 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

W.A.Mozart

Član broj: 17279
Poruke: 63
*.bbone.utic.net.ba.



Profil

icon A* algoritam pronalazenja najkraceg puta u grafu23.01.2008. u 09:13 - pre 197 meseci
Pozdrav,

Radim seminarski rad iz Teorije optimalnih rjesenja na temu Trazenje najkraceg puta u grafu... Uzeo sam da detaljnije obradim A* algoritam te da uradim neki primjer u Matlabu... Ako neko ima neki link, zgodan primjer, preporuku za literaturu, bilo bi mi od velike pomoci. Takodjer, ako nekog bude interesovalo, neka mi se javi da mu proslijedim stvari koje sam ja do sada uspio kompletirati...Hvala ... :)
 
Odgovor na temu

StefanJer91
Stefan Jeremic
Beograd

Član broj: 121923
Poruke: 160
212.62.51.*



Profil

icon Re: A* algoritam pronalazenja najkraceg puta u grafu23.01.2008. u 10:59 - pre 197 meseci
Pre negde oko pola godine sam se bavio a* algoritmom, jer mi je bio potreban za neku igru na kojoj sam radio. Ovaj link mi je bio sasvim dovoljan http://www.policyalmanac.org/games/aStarTutorial.htm, verovatno ni tebi nece biti potrebno nesto vise... Btw, imam i kod programa http://www.elitesecurity.org/t277788-Python-game-development (4 poruka) pa ako te zanima i treba ti pomoc da se snadjes slobodno mi poslaji PM.
The earth teaches us more about ourselves than all the books. Because it resists us. Man discovers himself when he measures himself against the obstacle.
 
Odgovor na temu

Astek
Marković Darko
Beograd

Član broj: 128308
Poruke: 160
*.3dnet.co.yu.



+1 Profil

icon Re: A* algoritam pronalazenja najkraceg puta u grafu23.01.2008. u 20:15 - pre 197 meseci
Postoji knjižica od (mislim) D. Cvetkovića "Teorija grafova". Tu imaš detaljno obrađen Ojlerov put, Hamiltonov put i sl.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Seminarski radovi :: A* algoritam pronalazenja najkraceg puta u grafu

[ Pregleda: 4649 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.