Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Jednostavno pitanje za hdtv.Xvid- film i srt file -prevod

[es] :: Video softver :: Jednostavno pitanje za hdtv.Xvid- film i srt file -prevod

[ Pregleda: 6605 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

blocker
ELEM-Macedonian Power Plants
MKD

Član broj: 151974
Poruke: 95
62.162.67.*



Profil

icon Jednostavno pitanje za hdtv.Xvid- film i srt file -prevod11.11.2007. u 23:06 - pre 199 meseci
Imam film u hdtv.Xvid formatu i imam prevod SRT file na mom hard disku.Kako da prilepim prevod na film i da sve narezem na DVD disk, kako bi film zajedno sa provodom mogao da se gleda na DVD pleer.
Na forumu ima mnogo odgovora i programa,ali nigde nisam sreo za ovaj format i neko detaljnije objasnenje.
Jos jednom ,molim detaljniji odgovor kako bih mogao da sve to uradim.Unapred hvala.
 
Odgovor na temu

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
89.216.195.*

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: Jednostavno pitanje za hdtv.Xvid- film i srt file -prevod12.11.2007. u 02:38 - pre 199 meseci
za pocetak, da li taj dvd player uopste moze da sazvace hdtv dimenzije koji je otrpilike duplo veci od "obicnog" xvid/divx?
ne igraj se sa time nego lepo gledaj na kompu koji to moze da svari

vec smo rekli kako se lepi titl na film, pa slobodno prelistaj teme (samo ti treba dosta jaca masina zbog hdtv)


Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
Odgovor na temu

Bensedin
SMGP
C........
Novi Sad

Član broj: 30476
Poruke: 129
*.mynsn.net.



+1 Profil

icon Re: Jednostavno pitanje za hdtv.Xvid- film i srt file -prevod12.11.2007. u 12:00 - pre 199 meseci
Gotovo sam siguran da to neces moci pustiti na dvd player-u. Pretpostavljam da ako je to hd film da je
minimum oko 4gb a da bi to narezao na dvd mislim da moras narezati u udf formatu a taj format vecina
dvd playera ne cita,a i da uspes narezati pitanje da li tvoj player moze pustati video te rezolucije, tako
da bi bilo najbolje da narezes film i prevod na dvd i da gledas na racunaru.pozz
 
Odgovor na temu

blocker
ELEM-Macedonian Power Plants
MKD

Član broj: 151974
Poruke: 95
62.162.67.*



Profil

icon Re: Jednostavno pitanje za hdtv.Xvid- film i srt file -prevod12.11.2007. u 21:30 - pre 199 meseci
Pa iskreno ,ne znam za koji se format radi ,dali hdtv ili divX ili avi.Tako sam napisao jer pored naslova filma stoji (HDTV.XviD).
Film traje 42 min.rezolucija 608x336 i velicina 350 mb.
Na forumu sam trazio,ali bilo je razlicnih predloga i programa.Najvise se spominjao program Subtitle Workshop.Nabavio sam taj program,pokusao nekoliko puta ,ali nisam nista uradio.Pa bi molio uputstva sa kojim programom da to uradim i kako se radi sa programom koji mi predlazete?
 
Odgovor na temu

Bensedin
SMGP
C........
Novi Sad

Član broj: 30476
Poruke: 129
*.mynsn.net.



+1 Profil

icon Re: Jednostavno pitanje za hdtv.Xvid- film i srt file -prevod12.11.2007. u 22:31 - pre 199 meseci
A to je druga stvar, ti imas obican xvid, to ne bi trebao biti problem. Pa pomocu Subtitle Workshop
mozes samo da podesis prevod da ti odgovara za tvoj film ako slucajno nisu uskladjeni, pa da narezes
film i prevod na cd i da ga pustas u playeru tako sto ces ucitati film i prevod posebno, a ako bas hoces
da nalepis prevod tu ti ja mogu pomoci samo tako sto cu ti dati linkove ka temama u kojima se pisalo
o tome posto nisam bas "strucan" da ti pricam o tome

http://www.elitesecurity.org/t219976-0#1326914
http://www.elitesecurity.org/t131810-0#866302
 
Odgovor na temu

[es] :: Video softver :: Jednostavno pitanje za hdtv.Xvid- film i srt file -prevod

[ Pregleda: 6605 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.