Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

nece da mi instalira tex u Mandrake 9.1

[es] :: Linux :: nece da mi instalira tex u Mandrake 9.1

[ Pregleda: 2263 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Puppet Master
Vladimir Dejanovic
Beograd

Član broj: 8393
Poruke: 16
*.matf.bg.ac.yu

Sajt: www.zemljasnova.dzaba.com


Profil

icon nece da mi instalira tex u Mandrake 9.114.05.2003. u 09:22 - pre 254 meseci
prilikom instalacije mi javlja da fajl tetex-.......rpm nema dobar potpis,kao rezultat toga je da mi ne radi tex,kao ni xdvi i kdvi , koji nece da citaju dvi fajlove.

Da li neko ima ideju kako da resim ovo , kao i da li bi trebalo da radi tex sa mandrake 9.0 na 9.1


 
Odgovor na temu

Dejan Lozanovic
Dejan Lozanovic
Beograd

Član broj: 691
Poruke: 2325
*.verat.net

Jabber: null@elitesecurity.org
Sajt: speedy-order.com


+75 Profil

icon Re: nece da mi instalira tex u Mandrake 9.116.05.2003. u 09:44 - pre 254 meseci
PA ako ti javlja takve greske onda ti je najverovatnije ostecen CD sa koga pokusavas da to instaliras ili mozda narezan sa loseg CD-a, proveri md5 sumu sa onim sumama na njihovom sajtu..... Teoriski sa 9.0 bi trebalo da je moguce instalirati na 9.1 ali ne mogu to da ti garanttujem jer mozda ce onaj rpm sa 9.0 traziti neke svoje starije biblioteke koje ce opet biti u konfliktu sa novijim koje dolaze uz 9.1, (ah taj rpm vise stete nego koristi sa njim)
 
Odgovor na temu

Jovan Marjanovic
HP GmbH
Stuttgart

Član broj: 942
Poruke: 456
*.net.external.hp.com

ICQ: 42
Sajt: www.hp.com


Profil

icon Re: nece da mi instalira tex u Mandrake 9.119.05.2003. u 11:04 - pre 253 meseci
ako si skroz siguran da je rpm dobar: rpm -i --force tex.bla.bla.rpm
ali za svaki slucaj proveri dependencies tex-a, jer ti mozda fali jos po koji paket. koliko se secam (poslednji put sam koristio tex davne '96-e godine) tex distribucija je u 10-ak paketa. proveri da li imas sve te pakete, i proveri kojim redom treba da se instaliraju.

Za automatsko dobijanje Super Moderatorskog statusa na Elitesecurity forumima pritisnite Alt+F4
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux :: nece da mi instalira tex u Mandrake 9.1

[ Pregleda: 2263 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.