Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ceo sajt upakovan sa php skriptama koje rade...

[es] :: PHP :: Ceo sajt upakovan sa php skriptama koje rade...

[ Pregleda: 1995 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

toplim
Pera Furundzija

Član broj: 23551
Poruke: 806
*.ptt.yu.



+45 Profil

icon Ceo sajt upakovan sa php skriptama koje rade...13.09.2006. u 19:21 - pre 216 meseci
Stvarno nisam video neko slicno pitanje ali se ipak izvinjavam ako se ponavljam.

Da li negde moze da se besplatno skine neki gotov sajt sa dobrim php forumom,logovanje,registracija, i ostale neke fine skripte i da to onda moze malo da se modifikuje...ali samo malo posto slabo baratam sa php i da to radi...
Znaci nije mi bitan dizajn, css,javaScript...posto to znam da napravim i sam...
Skidao sam neke forume...ali dosta je komplikovano nema skripte za registraciju korisnika,za logovanje,onda za pregled profila korisnika...i tako to...Kod nekih foruma koje sam skidao mora mnogo da se podesava i onda se izgubis i resis da platis coveku...e da ne bih bas platio da li ima nesto gotovo besplatno.
Znaci treba mi neki slican sajt kao sto je www.damebiraju.com bez chata. Mozda je nekom smesno...ali drug i ja smo resili da napravimo forum za studente nase skole,oni imaju oficijelnu prezentaciju ali je glupa daleko bilo...to mogu da napravim u cistom html i to rucno u notpadu. :-)...i tako bla bla
 
Odgovor na temu

divdesign
Republika srpska, Brod

Član broj: 42973
Poruke: 29
212.15.180.*



Profil

icon Re: Ceo sajt upakovan sa php skriptama koje rade...13.09.2006. u 22:14 - pre 216 meseci
www.phpbb.com/downloads.php - cini mi se da je na ovom linku
Jednostavan za pokrenuti. Postavis sve na server i pokreni instal i to je to. I procitaj manual prije svega
"Ko igra za raju i zanemaruje taktiku zavrsice karijeru u nizerazrednom vratniku"
 
Odgovor na temu

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Moderator
Član broj: 32202
Poruke: 4391
195.252.99.*

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Re: Ceo sajt upakovan sa php skriptama koje rade...13.09.2006. u 23:29 - pre 216 meseci
Ako ti treba ceo sajt a ne samo forum, onda ti treba CMS

Idi na www.opensourcecms.com (mislim da je com), pa biraj. Imaš opis i demo za svaki
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
 
Odgovor na temu

toplim
Pera Furundzija

Član broj: 23551
Poruke: 806
*.ptt.yu.



+45 Profil

icon Re: Ceo sajt upakovan sa php skriptama koje rade...14.09.2006. u 07:22 - pre 216 meseci
Da izgleda da si u pravu JaHvrame.
Mnogi su mi rekli to,i evo ja sam dowloadovao MamboV4.6RC2_RawCore i ne znam sta sad!
 
Odgovor na temu

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Moderator
Član broj: 32202
Poruke: 4391
195.252.99.*

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Re: Ceo sajt upakovan sa php skriptama koje rade...14.09.2006. u 14:50 - pre 216 meseci
Čitaj manual.

Uglavnom, uploaduješ sve iz tog paketa na sajt (ako je Linux hosting možda treba da chmod-uješ nešto), napraviš bazu podataka na sajtu, i pokreneš install.php ili /install/index.php
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
 
Odgovor na temu

toplim
Pera Furundzija

Član broj: 23551
Poruke: 806
*.ptt.yu.



+45 Profil

icon Re: Ceo sajt upakovan sa php skriptama koje rade...14.09.2006. u 15:37 - pre 216 meseci
E ja sam to mislio da probam na localhostu ...za sad nemam sajt imam neke ali bih krenuo od nule...pokrenuo sam instalaciju mamboa i kaze da ne prepoznaje mysql bazu...znas ona prva stranica instalacije...ako si instalirao nekad...znaci php prepoznaje..ostale komponente isto ali ne moze da se poveze sa mysql...i ja sam onda proverio imam mysql 5.0.18 i stvarno nesto ne radi...kad kucam u komandnoj liniji mysql_client_test....izbaci mi poruku...bla bla Access denied for user 'ODBC'@'localhost <using password:NO>...
Sta dalje jel zna neko?
Isato prilikom instalacije mamboa trazi se da upisem ime databaze...gde da nadjem u mysql koje mi je ime baze?
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

[es] :: PHP :: Ceo sajt upakovan sa php skriptama koje rade...

[ Pregleda: 1995 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.