Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

datagrid/datagridview

[es] :: .NET :: datagrid/datagridview

[ Pregleda: 1618 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

roberto555
Croatia

Član broj: 64744
Poruke: 451
*.cmu.carnet.hr.



Profil

icon datagrid/datagridview01.08.2006. u 17:33 - pre 215 meseci
koristim vs2005(C#),te je isti problem kada koristim datagrid ili datagridview,...u datagridu je allowsorting=true, klikom na header kolone se sortira uzlazno ili silazno,i u datagridview isto tako,uz to jos je jedan button i textbox,u text box se upise sql upit i klikom na button on se izvrsi(ovo je tako za demonstraciju) te se podaci prikazu u datagrid/datagridview,kad pokrenem program, radi dobro sve dok ne kliknem da sortira neku kolonu,,,tada vise ne zeli izvršavati sql upite nego prikazuje grešku:
"object reference not set to an instance of an object",kazem sve radi dobro dok se ne koristi to sortiranje,onda je ova greška! ne znam što da podesim da bih to radilo kako treba!?!?
----Roberto----
 
Odgovor na temu

roberto555
Croatia

Član broj: 64744
Poruke: 451
*.cmu.carnet.hr.



Profil

icon Re: datagrid/datagridview02.08.2006. u 12:43 - pre 215 meseci
ima li netko riješenje? mislim da je stvar u vs 2005,, bas sam isprobao istu stvar u vs2003 takoder u C#,i napravio sam sve kao gore,datagrid ima ukljucen allow sorting,sortiram i sve radi bez problema,dok u vs 2005 cim sortiram nezeli dalje izvrsiti sql upit! radi se o vs2005 Pro edition! ima li netko kontrolu mozda koja radi kako treba ili rjesenja za ovo?!?! help!
----Roberto----
 
Odgovor na temu

[es] :: .NET :: datagrid/datagridview

[ Pregleda: 1618 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.