Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?

[es] :: Mreže i novosti :: Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 16047 | Odgovora: 53 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

MatezYU

Član broj: 4114
Poruke: 1586
*.211.EUnet.yu.



+17 Profil

icon Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?04.11.2005. u 13:18 - pre 224 meseci
Evo kratke pricice o Telekomu...

Saznao sam od nedavno da postoji BELL 50 paket, koji nudi za 350din mesecno (uracunat PDV) 50 minuta besplatnog razgovora (40 prema 064 i 10 prema ostalim mrezama) i jos plus 50 besplatnih poruka. Meni se ovo svidi, jer mesecno potrosim oko 300-500din i mnogo mi je ekonomicnije da predjem na postpaid jer dobijam vise... (vise minuta razgovora za iste pare). Odem ja u predstavnistvo Telekoma u Subotici. Doceka me jedan cika i pita sta zelim, a ja reko' da zelim da predjem na post paid. Uputi me on kod jednog drugog procelavog cike... Objasnim ja njemu sta zelim, kazem mu da bih hteo da zadrzim svoj stari broj i da predjem na post paid. Fotokopira mi on licnu kartu i potpisem se na papir da zelim zahtev za postpaid i kaze on meni da ce me zvati u roku od 8 dana da mi jave da li cu moci da predjem na post paid ili ne... Tu sam se ja vec poceo hladiti od post paida (tolika neljubaznost radnika, cekati na nesto...). Posle 5 dana zovu oni mene na fiksni broj iz Telekoma i tu je pocelo ispitivanje... Ime, prezime, bla bla, samo sto mi nisu uzeli broj cipela... I posle toga zena pocne nesto da mi prica preko telefona kako mi racun nikada nece biti ispod 650dinara, kako je meni isplativije da ostanem pre paid korisnik... Dzaba ja spominjem BELL 50 paket kada ona samo trtlja i trtlja... Tako da je ona mene uspela "ubediti" da ostanem na pre paid... Razmislio sam u sebi: "Sta ce meni ovakva zajebancija sa ovakvim neozbiljnim operaterom?"
Da li su se i vama desavale ovakve stvari, tj. da li je ovo normalno ili sam ja jedini slucaj? Umesto da privuku korisnike oni ih odbijaju...
 
Odgovor na temu

Nemanja Dubravac
Nemanja Dubravac
Sombor / Wien

Član broj: 4621
Poruke: 955
*.5.14.wu-wien.teleweb.at.

Sajt: https://www.shpock.com


+3 Profil

icon Re: Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?04.11.2005. u 15:15 - pre 223 meseci
možda su ti učinili uslugu... otqd znaš :))
 
Odgovor na temu

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+710 Profil

icon Re: Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?04.11.2005. u 15:39 - pre 223 meseci
Ekspoziture u unutrašnjosti su im očaj živi. Moj ćale je hteo isto da pređe na postpaid, otišao u kruševačku poštu da se raspita i uopšte ga nisu zavlačili - odmah su mu rekli da to mora da obavi u Beogradu. On nije hteo da se cima i još je uvek na prepaid.

Ja sam odradio prelazak na postpaid ovde u Beogradu, sve ukupno 15-ak minuta.

Ne znam kako stvari stoje recimo u Novom Sadu.

Inače, mislim da se isplati da se iscimaš za prelazak. BEL profili su prilično praktični.
 
Odgovor na temu

super_silja

Član broj: 8264
Poruke: 111
*.metrohive.neobee.net.



Profil

icon Re: Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?04.11.2005. u 19:13 - pre 223 meseci
U Novom Sadu obavljeno brzo (u roku od 24h) bez ikakvih preoblema.
Pozdrav.
 
Odgovor na temu

MatezYU

Član broj: 4114
Poruke: 1586
*.ru
Via: [es] mailing liste



+17 Profil

icon Re: Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?04.11.2005. u 19:18 - pre 223 meseci
Pa tako se ne posluje! Ipak cu sacekati nekog ozbiljnijeg operatera!
Stvarno sam razocaran sa Telekomom... Kao i sa 063 uostalom!
 
Odgovor na temu

kv66

Član broj: 38196
Poruke: 589
*.ppp-bg.sezampro.yu.

Sajt: www.popdepression.com


+2 Profil

icon Re: Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?05.11.2005. u 13:50 - pre 223 meseci
Slicnu temu sam postavio letos,ali je nazalost nestala kad je ES prso letos...
Hteo sam da pre paid broj prebacim na post paid,kao i da vlasnistvo nad brojem prebacim sa najuzeg clana svoje porodice na sebe(isto prezime,ista adresa...)U Telekomu sam sve lepo i brzo zavrsio,uz molbu da sacekam nepar dana pa ce me oni kao zvati da mi kazu sta su resili.Elem stvarno,neko me zove sa SKRIVENOG broja posle nekoliko dana:jel to taj i taj ?Ja kazem -jeste.jel zivis tu i tu ?Da -odgovorih.Jel si ti trazio to i to?da jesam,rekoh,sav u cudu jer ne znam s kim razgovaram...Na moje pitanje,a ko je to -lik rece zovem iz Telekoma povodom vaseg zahteva!Pa izvini rekoh,valjda je red da se predstavis,odaskle zoves kako se zoves,ipak je rec o javnom preduzecu itd.Lik mi ladno rece da je njegov identitet tajna kao i broj sa kog zove!!Ja tu naravno dobijem laki nervni slom,svasta sam mu rekao:kako je duzan da se predstavi,kako cu doci do njega da me licno proveri(znam gde im je ta sluzba!)Pitam ga jel radi za BIA kad je tako misteriozan,a on kaze ne i kako je to redovna procediura i kao sad je u redu da dodjem opet u Telekom da potpisem ugovor na svoje ime...Naravno sutra je u Telekomu bilo svasta,postrojavao sam ih redom i svi su se izvinjavali zbog NEPROFESIONALNOG i NEKOREKTNOG postupka svog"kolege"Trazio sam njegovo ime jer je lako ustanoviti ko me je zvao i sa kog broja,ali sam odustao jer bi to preganjanje potrajalo dan-dva-tri,a tog vremena za bacanje ja nisam imao...Ceo problem je u tome sto JEDAN nevaspitan sluzbenik moze da upropasti inace dobar utisak o MTS-u.DZabe onda i usluga i akcije i sva reklama..Nazalost tako ce biti jos neko vreme kod nas...
Calexico
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?05.11.2005. u 19:34 - pre 223 meseci
Skoro sam prešao sa BEL 50 na BEL 100, taj prvi prelazak je besplatan. Mislim da je BEL 50 potpuno beskorisan, jer se čovek opusti i lako pregazi hiljadarku, a to mu nije bio cilj. BEL 100 ili 150 su tu negde cenom, a daleko više omogućuju.
Ovo nije reklama, daleko bilo, nego iskustvo. Nikada mi račun nije bio manji od 600 dinara, a gurao sam i do 1600... sa BEL 100 sam se rastorokao odmah, pa će prvi mesec malo zaboleti...

Inače, onaj SMS servis sa proverom postpaid računa je PRAVA stvar. Sada tačno znam stanje, a mislim da se status obnavlja barem dva ili tri puta dnevno.

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

DrJekyll

Član broj: 26330
Poruke: 849



+152 Profil

icon Re: Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?06.11.2005. u 08:34 - pre 223 meseci
ton_majstor je u pravu, ti najjeftiniji paketi su najgora navlakusa, jer te privuce mala pretplata a na kraju racun ispadne hiljadu, pa i vise hiljada :) a sa skupljim paketom bi taj racun bio mnogo manji.

Posle sam presao na mobipro 90, i nemam vise tih problema ;)
 
Odgovor na temu

MatezYU

Član broj: 4114
Poruke: 1586
*.ru
Via: [es] mailing liste



+17 Profil

icon Re: Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?06.11.2005. u 15:16 - pre 223 meseci
Pa po meni je paket BELL 50 super za one koji malo telefoniraju. Imas
50 besplatnih minuta i 50 poruka... Za neke ljude je to sasvim
dovoljno a opet povoljnije je nego pre paid...
Da li ima neko BELL 50 paket i da mu stize racun od 350din?
 
Odgovor na temu

Emil Ranc
Hannover, DE

Član broj: 20995
Poruke: 1150
194.106.171.*



+294 Profil

icon Re: Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?06.11.2005. u 19:39 - pre 223 meseci
Evo, ja koristim bel50 sada već godinu dana, tačnije od oktobra 2004. I, da, ukoliko ne prekoračim besplatne minute i poruke, stigne mi račun od ravno 354 din.
 
Odgovor na temu

Dr Darko
Darko Cenic
Sluzba za unutrasnje bolesti
Opsta bolnica Valjevo
Valjevo

Član broj: 28783
Poruke: 122
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?06.11.2005. u 22:31 - pre 223 meseci
Ja sam korisnik BEL 200 od juna 2004 i prezadovoljan sam.Sto se prebacivanja sa prepaida na postpaid tice oni upozoravaju korisnike koji nemaju redovan posao(studente,djake itd) da dobro razmisle pre nego sto predju na postpaid-znam to iz iskustva nekoliko mojih rodjaka i prijatelja.Ja mislim da je to sasvim ok kao i mesecni limit koji je po defaultu 10000 din jer sa tim stite i sebe i korisnike.
 
Odgovor na temu

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+710 Profil

icon Re: Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?07.11.2005. u 07:30 - pre 223 meseci
Citat:
MatezYU: Da li ima neko BELL 50 paket i da mu stize racun od 350din?

Meni stiže u proseku oko 400 din, uglavnom zbog SMS-ova ka inostranstvu i GPRS-a. Retko kad sam pričao više od 50 minuta. Nešto više bude samo kad neko vreme provedem u roamingu.
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?07.11.2005. u 11:27 - pre 223 meseci
Alo. momci! Svaka vama čast što tako malo trošite, ali ako se mobilni koristi za POSAO, a ne za komunikaciju sa prijateljima, onda je slika sasvim drugačija. Nema tu računa ispod 1000 dinara!

Pre par dana sam potrošio skoro 200 dinara samo zivkajući par spikera za neku reklamu, a oni su 063, a ne 064. Naravno, zaradiću ja valjda to, al me nervira što moram da mislim na sve.

Inače, počeo sam da pazim koga zovem, jer kada vidim 063, kapiram da će da me košta, a 064 neće. Neverovatno, sada sam počeo da razvrstavam poslovne saradnike u one koji su 063 i 064, a ne po sposobnostima.

Nisam stipsa, ali nisam ni rasipnik. I ovo što zovem sa 042, Sezam flat KOŠTA...

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
*.dynamic.sa.sbb.co.yu.

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?07.11.2005. u 12:38 - pre 223 meseci
Citat:
ton majstor:
Inače, onaj SMS servis sa proverom postpaid računa je PRAVA stvar. Sada tačno znam stanje, a mislim da se status obnavlja barem dva ili tri puta dnevno.

offtopic: kako se to proverava preko SMSa?


[Ovu poruku je menjao momsab dana 07.11.2005. u 13:48 GMT+1]
Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
Odgovor na temu

Emil Ranc
Hannover, DE

Član broj: 20995
Poruke: 1150
194.106.171.*



+294 Profil

icon Re: Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?07.11.2005. u 21:54 - pre 223 meseci
Citat:
momsab:�offtopic: kako se to proverava preko SMSa?

Napises SMS sa tekstom "stanje" i posaljes na 797. Besplatno je, bar za sada.
 
Odgovor na temu

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
*.dynamic.sa.sbb.co.yu.

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?10.11.2005. u 00:30 - pre 223 meseci
nešto mi nije jasno to STANJE
koristim ovaj paket (pogrešno su ga nazvali...to znam jer su u mejlovima koristili naziv "TARIFA ZA LICA SA OŠTEĆENIM SLUHOM", koji više odgovara paketu)
za prošli mesec mi je račun bio 275 dinara (sa PDVom), od toga 108,5 dinara (bez PDVa) mi je otišlo na pozive. Danas je 10.XI, što bi se reklo da je prošla trećina meseca i tekuće zaduženje mi je 246 dinara (računajući i pretplatu,valjda) iako sam tokom prošlog meseca pričao više nego za ovih 10 dana. Da li oni to na kraju sređuju ili su se zeznuli za prošli ili tekući mesec?

I,šta prikazuje stavka broj kod razgovora? Broj sekundi, minuta (ispadne ~4 dinara minut meni u mreži)?

[Ovu poruku je menjao momsab dana 10.11.2005. u 01:33 GMT+1]
Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
Odgovor na temu

kv66

Član broj: 38196
Poruke: 589
*.ptt.yu.

Sajt: www.popdepression.com


+2 Profil

icon Re: Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?19.11.2005. u 14:00 - pre 223 meseci
momsab:broj kod stavke razgovor nije broj minuta ili sekundi vec broj razgovora(koliko si puta zvao)tako da teoretski moze da pise i samo 1
Calexico
 
Odgovor na temu

Milos Maric
Miloš Marić
Student
Novi Sad

Član broj: 29778
Poruke: 63
82.117.203.*



Profil

icon Re: Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?21.11.2005. u 13:08 - pre 223 meseci
Da li neko koristi BEL SMS? Sada sam na to naleteo na njihovom sajtu i igleda mi OK zato sto mnogo vise koristim SMS, a brojeva koje stalno zovem ima malko vise od onih F&F.
 
Odgovor na temu

xtraya
Vladanko Vladanovic
Belgrado

Član broj: 323
Poruke: 1011
..taman-bg.customer.sbb.co.yu.

ICQ: 6072593


+49 Profil

icon Re: Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?13.12.2005. u 03:46 - pre 222 meseci
Ton Majstor:

Citat:
Pre par dana sam potrošio skoro 200 dinara samo zivkajući par spikera za neku reklamu


koje spikere?


e a sto se bell tice, meni 200tka radi posao, evo vec 2 godine od kad sam uzeo

racun ne prelazi 20 evra a na telefon uopste ne mislim , tacnije pricam koliko mi se prica i ne stedim ga uopste
Hmmm , na VIP-u 3G preko iphone-a 2,6 Mbps DL i 1,4 UP ...
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?13.12.2005. u 11:35 - pre 222 meseci
Citat:
Napises SMS sa tekstom "stanje" i posaljes na 797. Besplatno je, bar za sada


Od pre nekoliko dana NIJE besplatno, tj. imaš pravo na proveru JEDNOM dnevno, tj. 30 poruka mesečno. Sasvim dovoljno.

Preko toga se naplaćuje kao obična poruka, valjda.

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 16047 | Odgovora: 53 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.