Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?

[es] :: Mreže i novosti :: Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 16046 | Odgovora: 53 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
*.83.beocity.net.



+52 Profil

icon Re: Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?16.08.2006. u 08:55 - pre 214 meseci
Citat:
Dragan Varagic: Videćemo šta će odraditi Telenor kada preuzme vođenje računa o paketima u ponudi, jer mi se ne dopada što kod skupljih MTS paketa nema popusta za Internet (tj. nema ih čak i u net tarifi). A poslovna tarifa nema veze sa stvarnim poslovnim potrebama.


Telenor nema nikakve direktne veze sa MTS-om...
 
Odgovor na temu

Milos Maric
Miloš Marić
Student
Novi Sad

Član broj: 29778
Poruke: 63
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?16.08.2006. u 11:50 - pre 214 meseci
Tacno je da nema direktne, ali ako ako Telenor susti cene na Mobtelu (tj. Mobi 063), onda ce i telekom morati da spusti cene jer niko nije lud da placa vise ako ne mora....

Inace na kartici (tj. tom plastcnom delu koji se odvoji) pise da je vlasnistvo telekom i da se na zahtev mora vratiti!

Ja sam presao na postpaid u februaru u Novom Sadu bez ikakve provere (cak me nisu pitli ni da li mogu da placam racun iako sam tada napunio 18 godina) i sve je iblo gotovo za 10-15 minuta (ako se ne racuna onih pola sata-sat sto sam cekao u redu jer su u to vreme renovirali onu poslovnicu u Modene, pa su svi isli na SPENS).

Inace i nije velika razlika u kvalitetu zvuka kada zoves fiksni-mobilni i mobilni-mobilni jer svakako signal ide bezicnim putem, tj. kroz mrezu za mobilne, da ne bude zabune jer ponekad i signal za fiksen telefone ide bezicno....
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?31.08.2006. u 18:04 - pre 213 meseci
Citat:
Milos Maric: Inace i nije velika razlika u kvalitetu zvuka kada zoves fiksni-mobilni i mobilni-mobilni jer svakako signal ide bezicnim putem, tj. kroz mrezu za mobilne, da ne bude zabune jer ponekad i signal za fiksen telefone ide bezicno....


Nije velika, ali jeste primetna, i za mene sasvim dovoljna da ne zovem sa mobilnog. Jednostavno mobilni-mobilni ima probleme (ispade i zastoje) na obe strane, a fiksni-mobilni samo na jednoj strani.

Citat:
Milos Maric: Ja sam presao na postpaid u februaru u Novom Sadu bez ikakve provere (cak me nisu pitli ni da li mogu da placam racun iako sam tada napunio 18 godina) i sve je iblo gotovo za 10-15 minuta


Ja nisam prešao na postpaid, već sam (pametno) uzeo novi postpaid 065 broj. S obzirom da mi mesecima nisu odgovarali na moj zahtev sa preciznim razjašnjenjem svih stavki u mom roaming računu, ja mesecima nisam ni plaćao dotični postpaid, pa su ga posle 6 meseci i ugasili, a ja tih 5000 din nikad nisam ni platio. Ko ih j*be, nisu ni blizu bili profesionalni kao što je bio 063. Doduše, posle onih problema sa Karićem i 063 je počeo da propada, videćemo sada sa Telenorom.
 
Odgovor na temu

tantor
moonze-konza

Član broj: 6390
Poruke: 189
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?02.09.2006. u 00:32 - pre 213 meseci
ja sam presao sa 063 mobi90 paket na telekom 065 bell 200 paket. sve sto mogu da kazem da je isplatljivije sto se tice finansija. za iste pare pricam duplo vise, cak i ne potrosim sve minute. uvek ima ono ``ali``-dok sam bio na 063 retko sam bio nedostupan i signal nije prekidao u toku razgovora toliko cesto,a sada sam veoma cesto nedostupan, i razgovori se primetno cesce prekidaju na momente.gprs je daleko brzi i bolji na 063,preko telekomovog gprs cak ne mozes da proveravas email nalog (moze preko Opere mini). Sta me je najvise nerviralo kod 063: kad mi stigne racun, tamo su samo prikazani minuti koje sam prekoracio, tj. preko onih 60+30minuta a ako zelis da vidis sa 063 sajta spisak poziva, onda se pripremi za veliku bol u glavi i naprezanje ociju i malog mozga jer ono izgleda kao da je E.T. kucao. tu je vec neka prodaja magle. daleko od toga da mislim da je 064 nevinasce,ali i pored svega se nekako opustenije osecam sa ovim bel200. nadam se da ce prodaja mobtela doneti malo fajta medju konkurencijom (sto do sada nije uopste bilo) sto znaci i padanje cene, i da ce i 3. operater da uleti. ko zna koliko ce naplacivati 3g kad se pojavi. to niko nece ni koristiti jos jedno 3-4 godine. i da ne zaboravim da kod 063 nisam imao ogranicenje potrosnje, dok kod 064 tj. 065 prva 3 meseca imam max do 10.000 dinara, a sada posto su se uverili da redovno placam racun, nakon 3 meseca su mi cak ukljucili i roaming i povecali limit na 15.000. to bas i nije preporucljivo ko ide cesto i na duze u inostranstvo. I mislim da su daleko ljubazniji bili u mobtelu nego u telekomu. Kad vec organizuju one rasprodaje paketa sa telefonima, nek onda organizuju i da se to mnogo brze radi, jer je nasa marva navikla da ceka u redu po 3-4 sata pa to koriste i marketinske svrhe, kao u fazonu vidi koliki red pred telekomom, svi se grabe za njihov broj...Srbija brate...
ko zna zna
ko ne zna 2
 
Odgovor na temu

darkomol
darko Jaksic
MOl

Član broj: 95089
Poruke: 8
*.tippnet.co.yu.



Profil

icon Re: Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?04.09.2006. u 14:15 - pre 213 meseci
Seti se Matezyu kako sam ja prosao sa kupovinom 064 kartice prepaid,pa na kraju sam se vukao po sudovima i na svu srecu dobro prosao!?
 
Odgovor na temu

Dejan Krstic

Član broj: 479
Poruke: 2558



+1 Profil

icon Re: Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?04.09.2006. u 15:42 - pre 213 meseci
Citat:
tantor: Sta me je najvise nerviralo kod 063: kad mi stigne racun, tamo su samo prikazani minuti koje sam prekoracio, tj. preko onih 60+30minuta


Nije tacno. Prikazuje se ukupan saobracaj.

Citat:
a ako zelis da vidis sa 063 sajta spisak poziva, onda se pripremi za veliku bol u glavi i naprezanje ociju i malog mozga jer ono izgleda kao da je E.T. kucao.


Kliknes na download, ucitas u svom omiljenom editoru i menjas font, velicinu, align, boju, stampas...

Citat:
tu je vec neka prodaja magle.


Ne znam na sta si mislio a verujem da ni ti sam ne znas.

Citat:
i da ne zaboravim da kod 063 nisam imao ogranicenje potrosnje, dok kod 064 tj. 065 prva 3 meseca imam max do 10.000 dinara, a sada posto su se uverili da redovno placam racun, nakon 3 meseca su mi cak ukljucili i roaming i povecali limit na 15.000.


Nije tacno. To sto ti ne znas da ogranicenje potrosnje postoji ne znaci da ono ne postoji. Novi korisnici imaju limit 4000, sledeci korak je na 10000. etc etc etc.
 
Odgovor na temu

tantor
moonze-konza

Član broj: 6390
Poruke: 189
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?04.09.2006. u 18:45 - pre 213 meseci
1. Racun - nisi ti u pravu. imam negde racun, naci cu ga i skenirati. na mobi90 paketu u racunu su bili prikazani samo minuti koji su presli preko 60 odnosno 90 minuta. U pocetku je bilo da prikazuju ceo saobracaj,ali su onda donelu tu izmenu. U racunu mi uglavnom pisu minuti ka 063 mrezi npr 11 a ka ostalim 12, i racun je uvek veci od pretplate! jedino mi je broj sms-a bio prikazan realno.

2. SPisak poziva - moze da se promeni font i te stvari,to stoji. ali zar nije pametnije i usluznije da se postavi spisak koji odmah citljiv i jasan,a ne da zbunjuje???

3. Znam na sta sam mislio - Prodaja magle je ono sto ti upravo mobtel (sada telenor) i mts prodaju, kao i EPS i ostale monopolisticke firme, gde ti tesko mozes da budes 100 % siguran da si dobio robu u vrednosti za koju si ili ces dati pare. Bukvalno prodaja magle. Pitaj samo ljude na forumu da li im se desilo ikad da su ubedjeni da im je racun mozda malo uvecan stigao ili nesto slicno, bilo da je to mobtel bio ili mts.

4. Ne secam se da li sam kod 063 (napominjem mobi 90 paket) na pocetku imao ogranicen limit, ali sam bio u inostranstvu i to bas skoro posle kupovine paketa i imao racun od oko 11.500 dinara, dakle tu nisam imao limit ili sam imao limit do kojeg nisam dosao. Kod mts uopste nisam imao roaming prva 3 meseca i za to nisam ni znao. Otisao sam u crnu goru i nisam imao mrezu??? To je moja greska jer se nisam interesovao, pretpostavljao sam da imam ukljucen roaming sto bi bilo sasvim normalno. U to vreme smo jos uvek bili ``ista`` drzava.
Zalio sam se za tih 11.500 jer jer je bio naduvan racun previse....nisam imao snage da borim sa njima,priznajem,jer verujem da bi izgubio i na sudu i da bi me skuplje izasli sudski troskovi od samog racuna

Ne razumem sto toliko branis mobtel?
Mislim, nemam ja nista protiv njih, ali ne volim kad me neko krade i pravi me blesavog. Samo eto postoje razlozi zbog kojeg cu promeniti provajdera. Nadam se da ce telenor popraviti te stvari pa da budu za klasu bolji od mts-a, sto opet ne znaci da mislim da je mts bolji trenutno. Za mene su isti, ja sam samo korisnik koji bi zeleo da bude zadovoljan,sto je jako tesko u ovoj Srbiji, gde god da se okrenes...

[Ovu poruku je menjao tantor dana 04.09.2006. u 20:03 GMT+1]
ko zna zna
ko ne zna 2
 
Odgovor na temu

Dejan Krstic

Član broj: 479
Poruke: 2558



+1 Profil

icon Re: Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?05.09.2006. u 08:11 - pre 213 meseci
Citat:
1. Racun - nisi ti u pravu. imam negde racun, naci cu ga i skenirati. na mobi90 paketu u racunu su bili prikazani samo minuti koji su presli preko 60 odnosno 90 minuta. U pocetku je bilo da prikazuju ceo saobracaj,ali su onda donelu tu izmenu. U racunu mi uglavnom pisu minuti ka 063 mrezi npr 11 a ka ostalim 12, i racun je uvek veci od pretplate! jedino mi je broj sms-a bio prikazan realno.


Nikada nije bilo tako. Ajde daj taj racun pa da se smejemo svi lepo :)

Citat:
3. Znam na sta sam mislio - Prodaja magle je ono sto ti upravo mobtel (sada telenor) i mts prodaju, kao i EPS i ostale monopolisticke firme, gde ti tesko mozes da budes 100 % siguran da si dobio robu u vrednosti za koju si ili ces dati pare. Bukvalno prodaja magle. Pitaj samo ljude na forumu da li im se desilo ikad da su ubedjeni da im je racun mozda malo uvecan stigao ili nesto slicno, bilo da je to mobtel bio ili mts.


Ovo je zemlja Srbija. Ovde je svaki covek ubedjen da je on najpametniji i da on sve zna ali kad mu postavis par pitanja u vezi sa njegovim tvrdnjama odmah bezi (dokazano ovde na forumu x puta, potrazi malo stare teme). Tako da se ja uopste ne uzbudjujem oko toga. Meni je bitno da sam ja sebi dokazao da je sve ok bar sto se racuna za mobilni telefon tice i da tu nema nikakve zabune. A takvih kao sto si ti je puna drzava. Nemoj da brines da si sam. I niko nikada od vas nece pokrenuti bilo kakvu tuzbu niti ce se na bilo koji nacin zaliti na taj isti racun ali ce zato svaki od vas ici okolo i izmisljati kojekakve price kako im je ovaj ukrao ovo ili ono. Nadam se samo da ce doci i to vreme kada ce se za javno iznetu neistinu i odgovarati pa da se stane na put takvom ponasanju vec jednom.

Citat:
4. Ne secam se da li sam kod 063 (napominjem mobi 90 paket) na pocetku imao ogranicen limit, ali sam bio u inostranstvu i to bas skoro posle kupovine paketa i imao racun od oko 11.500 dinara, dakle tu nisam imao limit ili sam imao limit do kojeg nisam dosao. Kod mts uopste nisam imao roaming prva 3 meseca i za to nisam ni znao. Otisao sam u crnu goru i nisam imao mrezu??? To je moja greska jer se nisam interesovao, pretpostavljao sam da imam ukljucen roaming sto bi bilo sasvim normalno. U to vreme smo jos uvek bili ``ista`` drzava.
Zalio sam se za tih 11.500 jer jer je bio naduvan racun previse....nisam imao snage da borim sa njima,priznajem,jer verujem da bi izgubio i na sudu i da bi me skuplje izasli sudski troskovi od samog racuna


Cim si ti iz nekog razloga imao roaming aktiviran na broju to znaci da ti nisi tretiran kao novi korisnik. Ili si uplatio depozit za koriscenje roaminga (tako da limit nije imao neke veze) ili ti je roaming ukljucen po nekom drugom osnovu (stari korisnik ili slicno). Za razliku od suvog limita kod Mobtela postoji i pracenje potrosnje. Tako da ako odjednom pocnes neuobicajeno mnogo da trosis (u odnosu na prethodnih nekoliko meseci), nemoj da se cudis ako te iz Mobtela neko pozove da te pita o cemu se radi (da provere da ti nije mozda ukraden telefon ili sta vec...).

Citat:
Ne razumem sto toliko branis mobtel?


Zato sto nisi u pravu.

Citat:
Mislim, nemam ja nista protiv njih, ali ne volim kad me neko krade i pravi me blesavog.


Nemam ni ja nista protiv tebe ali se nadam da ce jednog dana Mobtel tebe tuziti zbog ovoga. Kao primer drugima u ovoj zemlji koji misle da na pamet mogu da pricaju sta hoce. Ako te je neko pokrao onda ides u policiju ili na sud. Opet, s druge strane, ako te neko javno proziva da krades onda ti lepo njega tuzis za klevetu.
 
Odgovor na temu

tantor
moonze-konza

Član broj: 6390
Poruke: 189
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?05.09.2006. u 14:15 - pre 213 meseci
Citat:
Dejan Krstic: Nemam ni ja nista protiv tebe ali se nadam da ce jednog dana Mobtel tebe tuziti zbog ovoga. Kao primer drugima u ovoj zemlji koji misle da na pamet mogu da pricaju sta hoce. Ako te je neko pokrao onda ides u policiju ili na sud. Opet, s druge strane, ako te neko javno proziva da krades onda ti lepo njega tuzis za klevetu.


Sad me bas zabole da posaljem racun, da bi takvima kao ti dokazivao nesto. Mozes slobodno da se smejes i bez racuna. Kad bi ti to potvrdio i gen. menadzer mobtela, ti bi mu rekao da on nije u pravu.
A to sto pominjes policiju i sudove...pa brate mili...da oni funkcionisu kako treba, ne bi bilo toliko kradja i naravno da bi se ljudi zalili i mislili da imaju mogucnost da dobiju spor. Gde ti zivis covece? Takvih kao ti, koji su su uvek u pravu, bilo ih je dosta u poslednjih 15 godina, a sada uzivaju u svom ``pravu`` i letovace mnoga leta u holandskom letovalistu. Da nisi ti neki pravni fucktor mobtela ili licno gdina Karica?
Zao mi te je sto zivis u nekoj iluziji. Zaista nemam nameru da se sa tobom ovde raspravljam i naravno da ce ljudi prestajati sa tobom da se prepiru i hvala Bogu da nisam sam i da ih ima jos na forumima.

Takodje mi je drago da je sa tvojim racunom sve u redu i vrlo je bitno da si ti ``sam sebi dokazao`` da je sve ok, mada ne znam kako si uspeo sam sebe da ubedis u bilo sta. Mora da ste se ti i tvoj podstanar bas dokazivali zestoko.

Nemam ja isto nista protiv tebe. Drago mi je da je tebi lepo u zemlji gde se ne krade i gde funkcionise sud i policija, gde obican smrtnik moze da dobije spor protiv bilo kog giganta. Ovaj forum nije sigurno napravljen da bi ti ismevao ljude koji ne znaju i pitaju, kao na primer decka koji je pitao da li moze da salje sms preko bezicnog telefona: http://www.elitesecurity.org/t173756-SMS-preko-fixnog-telefona a ima jos tvojih odgovora koji nimalo ne prilice supermoderatoru. Ako je neko ubedjen da je najpametniji, onda si to ti i nemoj uopste da se uzbudjujes sto ti je takvo ponasanje. I ja sam za to da se prekine takvo tvoje decje ponasanje. Obrisi se, musav si. Nisu ljudi na forumu zbog tebe...

sa tobom sam zavrsio, ostalima se izvinjavam



[Ovu poruku je menjao tantor dana 05.09.2006. u 15:44 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao tantor dana 05.09.2006. u 15:44 GMT+1]
ko zna zna
ko ne zna 2
 
Odgovor na temu

De La Noche
Beograd

Član broj: 45379
Poruke: 57
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?05.09.2006. u 14:55 - pre 213 meseci
Da bi Mobtel (sada Telenor) pokazao ozbiljnost i brigu,
a nadam se da bi moderator Krstic to takodje zeleo i mozda cak i mogao da pomogne nekim zahtevom
jeste da se uvede trenutna provera STVARNOG stanja na internetu ili preko SMS poruke.

Mislim da sa danasnjom tehnologijom takva informacija je i vise nego jednostavna i transparentna
i cini mi se da je jedini razlog zasto se to ne uvodi svojevrsna psiholoska obmana od strane bivseg Mobtela

To bi bio znacajan korak ka transparentnosti odnosa prema potrosacima, od kojih Telenor i zivi.

Dajmo neko vreme Telenoru da to ispravi, a do tada je malo deplasirano pricati o tome da li
je poslovna politika Telenora izuzetno postena ili ne.

DLN
 
Odgovor na temu

Dejan Krstic

Član broj: 479
Poruke: 2558



+1 Profil

icon Re: Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?05.09.2006. u 22:30 - pre 213 meseci
Citat:
tantor: Sad me bas zabole da posaljem racun, da bi takvima kao ti dokazivao nesto. Mozes slobodno da se smejes i bez racuna. Kad bi ti to potvrdio i gen. menadzer mobtela, ti bi mu rekao da on nije u pravu.


Vidis, ovo je upravo ono o cemu sam pricao. Kad nasem coveku trazis dokaze, on ili pobegne ili se na svaki nacin trudi da izbegne odgovor. Ti upravo to radis. Meni nema ko sta da potvrdjuje (a pogotovo ne generani menadzer mobtela jer u Mobtelu takvo radno mesto ne postoji) jer ja informacije koje imam ne nalazim na ulici ili na drvetu vec su to iskljucivo proverene informacije i verujem da je moja rec na ovom forumu mnogo teza od tvoje (bez lazne skromnosti; nadji bar jednu moju poruku od preko 2000 koliko ih ima a da sadrzi pogresnu informaciju pa mi se onda javi). Ja nemam tetke od ujakove strine koje rade "u posti" pa od njih dobijam "proverene" informacije vec iskljucivo pricam na osnovu onoga sto sam svojim ocima video i utvrdio. Mozda jesam ovakav ili onakav i mozda imam ovakav ili onakav stav ali pogresnu odnosno netacnu informaciju nikad nisam dao i za razliku od tebe u Mobtelu sam proveo dve godine.

Citat:
Nemam ja isto nista protiv tebe. Drago mi je da je tebi lepo u zemlji gde se ne krade i gde funkcionise sud i policija, gde obican smrtnik moze da dobije spor protiv bilo kog giganta.


Ja zivim u istoj drzavi u kojoj i ti (cak i u istoj opstini).

Citat:
Ako je neko ubedjen da je najpametniji, onda si to ti i nemoj uopste da se uzbudjujes sto ti je takvo ponasanje. I ja sam za to da se prekine takvo tvoje decje ponasanje. Obrisi se, musav si. Nisu ljudi na forumu zbog tebe...


Ja se izvinjavam sto sam samo covek isto kao i ti i sto neka pitanja jednostavno ne mogu da iskuliram i pravim se kao da ih nisam procitao. Jeste, covek je u zemlji Srbiji u 21. veku i pita da li moze da salje sms sa fiksnog telefona. Meni je jako zao ako sam bilo koga svojom porukom povredio ali evo i sada kazem da sam se prevrnuo od smeha kada sam to procitao. Jbg.
 
Odgovor na temu

tantor
moonze-konza

Član broj: 6390
Poruke: 189
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?05.09.2006. u 22:58 - pre 213 meseci
Citat:
Dejan Krstic: Ja se izvinjavam sto sam samo covek isto kao i ti i sto neka pitanja jednostavno ne mogu da iskuliram i pravim se kao da ih nisam procitao. Jeste, covek je u zemlji Srbiji u 21. veku i pita da li moze da salje sms sa fiksnog telefona. Meni je jako zao ako sam bilo koga svojom porukom povredio ali evo i sada kazem da sam se prevrnuo od smeha kada sam to procitao. Jbg.


kad mislis da neko laze, a ne poznajes ga, onda mu kazes da ti se cini da je taj pogresio....u tome je stvar. kulturno i zamotano i lep ukrasni papir. da sam te ja pitao za sms sa bezicnog telefona i da si mi tako odgovorio, kao sto si mi odgovorio na moj post, uvredio bih se, a nemas razloga da ovde nekoga vredjas. smej se u sebi. decko je samo pitao za nesto sa cim ima prvi put kontakt. verovatno bi i ja tako nesto pitao da ne znam, verovatno i ti. nije sramota pitati samo ako znas gde i koga a on je znao.
svi smo ovde,a pogotovo vi moderatori, da bi pomogli nekome nesto ili trazili pomoc ili odgovorili na pitanje ili prokomentarisali bilo koju temu. ja bar nisam ovde da bih vredjao bilo koga niti zelim da mene neko vredja.
nisam ja moderator i naravno da je tvoja teza od moje, slazem se, ali i ja ponekad mogu da pomognem nekome iz licnog iskustva, kao sto mozes videti u mojih 100 postova. u poredjenju sa tvojih preko 2000 to je nista,ali je nesto i nije ni bitno ko koliko ima uopste postova.

i zato peace bro


ko zna zna
ko ne zna 2
 
Odgovor na temu

associate
Senjak

Član broj: 98674
Poruke: 22
*.mobtel.co.yu.



Profil

icon Re: Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?06.09.2006. u 20:16 - pre 213 meseci
Racun?
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?09.09.2006. u 09:25 - pre 213 meseci
Citat:
Dejan Krstic:Ovo je zemlja Srbija. Ovde je svaki covek ubedjen da je on najpametniji i da on sve zna ali kad mu postavis par pitanja u vezi sa njegovim tvrdnjama odmah bezi (dokazano ovde na forumu x puta, potrazi malo stare teme).
...
Nadam se samo da ce doci i to vreme kada ce se za javno iznetu neistinu i odgovarati pa da se stane na put takvom ponasanju vec jednom.


Ček, ček, jesi li ti onaj što se grohotom smejao kada sam rekao da MTS mreža ne poštuje GSM standard (a time ni ugovor potpisan sa korisnikom) i da može da se razgovara na tudji račun, i da je to uzgred i opštepoznato medju upućenijim krugovima? Pa ti se apsolutno uklapaš u one koje opisuješ kao "ubedjen da je on najpametniji".

A što se dokazivanja tiče, samo objavi javno IMSI 08 29 02 30 XX XX XX XX XX pa ćeš videti šta će se desiti.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Prica o Telekomu i post paid paketu... Da li ste imali i vi ovakva iskustva?

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 16046 | Odgovora: 53 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.