Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem dva web servera, i ugradnja sadrzaja u JSP stranicu ...

[es] :: Java :: Problem dva web servera, i ugradnja sadrzaja u JSP stranicu ...

[ Pregleda: 2628 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jocat
Jovica T
Inđija

Član broj: 58613
Poruke: 74
*.smin.sezampro.yu.

ICQ: 308769610


Profil

icon Problem dva web servera, i ugradnja sadrzaja u JSP stranicu ...20.08.2005. u 12:11 - pre 227 meseci
Da li je moguce sledece :

Imam dva web servera. Na jednom prikazujem jsp stranice. Jsp stranice su jedna velika
tabela na kojoj postoji jedno veliko polje koje je rezervisano za neku izgenerisanu html stranicu.

E ta html stranica bi bila generisana na tom drugom serveru. I to na sledeci nacin:
Kada se klikne na neku stavku menija na jsp stranici prvog web servera, tada se preko web-servisa zatrazi bas ta neka odgovarajuca html stranica koja treba da bude gradjena(salju se i odgovarajuci parametri) Tada na drugom web serveru na osnovu parametara se pravi html stranica(od jsp stranice).
Na tom drugom web serveru postoji odredjeni fajl sistem sa tacno uredjenom strukturom. U njemu se nalaze xml fajlovi, i jos raznorazne stvarcice koje je potrebno parsirati (uzgred molio bi ako neko moze da mi da primer ili link do primera sa upotrebom klase XMLFactory- tako neki primer bi trebao da ima u Java doc-u, ali ja izgleda ne posedujem
odgovarajuci javadoc).
Na osnovu svega ovoga se generise jsp stranica na drugom web serveru. Nakon ovoga ja bi nekako trebao da dodjem do html stranice (ovo ne znam kako) i da je na prvom web serveru ugradim u polje tabele jsp stranice.

Ako ovo sve moze, molio bih da mi neko detaljnije ovo sve objasni...

Hvala unapred!

okruzenje u kom ovo sve radim je, eclipse+mysql+jboss+tomcat
... sve se moze kad se hoce ...
 
Odgovor na temu

[es] :: Java :: Problem dva web servera, i ugradnja sadrzaja u JSP stranicu ...

[ Pregleda: 2628 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.