Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

inverzija kompeksne matrice u fortranu

[es] :: Art of Programming :: inverzija kompeksne matrice u fortranu

[ Pregleda: 3956 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

golubg
Golubovic Goran
systeme administrator/IT manager
beograd

Član broj: 19019
Poruke: 31
*.freeserbia.sezampro.yu.



+1 Profil

icon inverzija kompeksne matrice u fortranu 19.03.2005. u 00:59 - pre 232 meseci
Da li slucajno neko zna ili mozda ima link ka nekoj stranici gde se moze skinuti source u fortranu za ovaj problem?Trazim i oci mi ispadaju ima svih mogucih inverzija i metoda ali je sve to sa realnim brojevima.
Golub
 
Odgovor na temu

jonathan
Aleksandar Ilic
Aleksinac

Član broj: 2113
Poruke: 456
*.vdial.verat.net.

Jabber: yu1is@elitesecurity.org
ICQ: 62419462


+45 Profil

icon Re: inverzija kompeksne matrice u fortranu 19.03.2005. u 01:58 - pre 232 meseci
Mislim da je fortran i dan-danas jedini programski jezik koji radi sa kompleksnim brojevima podjednako kao i sa realnim.
Uzmi koji bilo algoritam za inverziju, samo zadaj da su elementi matrice tipa COMPLEX, i to je to...

poz,
Alek
-=- 73 de YU1IS -=-
 
Odgovor na temu

golubg
Golubovic Goran
systeme administrator/IT manager
beograd

Član broj: 19019
Poruke: 31
*.freeserbia.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: inverzija kompeksne matrice u fortranu 19.03.2005. u 02:24 - pre 232 meseci
trenutno sam pospan ,znam da radi sa complex brojevima kao i sa real i pokusavam sa proverenim algoritmom ali glupi linker prijavljuje neku glupu gresku.Idem da spavam pa cu sutra da pokusam da sredim stvar.Pozdrav
Golub
 
Odgovor na temu

golubg
Golubovic Goran
systeme administrator/IT manager
beograd

Član broj: 19019
Poruke: 31
*.freeserbia.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: inverzija kompeksne matrice u fortranu 22.03.2005. u 17:54 - pre 232 meseci
Stvar je sredjena.Prepravio sam algoritam za inverziju realne matrice i napisao funciju za rucno mnozenje matrica i sada sve radi.Proverio sam u matlabu raezultati su identicni.Ako nekome treba source neka vice .... Pozdrav
Golub
 
Odgovor na temu

nikica887

Član broj: 92525
Poruke: 8
*.dlp383.bih.net.ba.



Profil

icon Re: inverzija kompeksne matrice u fortranu23.04.2006. u 21:54 - pre 219 meseci
Zdravo.Evo i ja ucim u skoli fortran pa bih volio ako mozes da stavis tu kod.Sad bas ucimo matrice.
Hvala.
jos jedno pitanje:
da li neko zna kako da napravim window u visual fortranu 6.0 i da u njega ubacim kod iz fortrana.
 
Odgovor na temu

[es] :: Art of Programming :: inverzija kompeksne matrice u fortranu

[ Pregleda: 3956 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.